Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

ellise
10. aug 2012

holky všimli jste si jak dnešní společnost toleruje různe nešvary a přestupky vůči slušnému chování. Člověk se skoro bojí jít s dítětem do restaurace, protože se tam kouří, jít do clubu nebo na zábavu je nemožné, pokud nehcete smrdět kouřem. Společnost toleruje kouření přestože normální je nekouřit. Když jste abstinent tak jste divní, no a když nemáte milence nebo milenku tak jste zvláštní protože je " normální" nebýt monogamní, a ten kdo je věrný tak je vlastně neschopný najít si někoho. Jen si poslechnete jeden český rozhlas na FM104,3 tam do řeší neustále, že kdo nemá aspoň 3 milence či milenky, měl by se léčit protože to není normální. O nevěrách politiků a utajených dětech politiků ani nemluvím. Celá společnost, média do nás hustí že tak to má být, pak se nedivme že to tak je. Je smutné že to, co často bývá příčinou rozvodů, neúplných rodin, dusného prostředí v rodinách, hádek, bití, a všech dalších důsledků ( psychika dětí, problémy ve škole) je touto společností tolerováno, omlouváno a někdy i chváleno.
Zamilovat se může i vdaná i ženatý, ale nevěra je otázka rozhodnutí. Není to náhoda, ani že se o stalo jen tak, že si to neplánovali, ale co mohli dělat když byli zamilovaní. Rozum máme na to aby jsme přemýšleli nad tím, co děláme.
Být milenkou ženatého chlapa je taky rozhodnutí. A všechno co uděláme, nás jednou dostihne.

fallingstars
16. aug 2012

@ellise Částečně s Tebou musím souhlasit. Jako nekuřačku mě také opravdu štve, když si jdu někam sednout a vrátím se domů obklopená odérem, jako bych vykouřila minimálně jednu krabičku, a vždy jsem byla spíše zastáncem zákazu kouření v restauracích. Ale na druhou stranu jsme to naštěstí (nebo možná někdy i bohužel) s demokracií dopracovali tak daleko, že každý má možnost volby. Nejen majitelé restaurací, ale i jejich návštěvníci. Když jdu protančit noc, prostě počítám s tím, že pravděpodobně zabrousím do podniku, kde se kouřit bude, a upřímně, kdybych si šla sednout s dětmi, zvolím podnik, který má minimálně nekuřáckou sekci. Prostor pro volbu dnes už existuje. Jak jsi psala, všechno je to o volbě a rozhodnutí a je jen na každém člověku, čemu dá přednost. A zcela upřímně říkám, že už mi pěkných pár večeří také totálně zkazily nehorázně neukázněné děti a jejich neohleduplní až arogantní rodiče.
A co je normální? To je jen a pouze subjektivní názor. Řídí se toto hodnocení tím, co dělá většina, nebo tím, co dělá hodnotitel, nebo tím, co si neseme v sobě vlivem v západní společnosti zakotveného křesťanství a přikázání, nebo tím, co je geneticky předpojato a přirozené? Tady narazíme a i proto se nikdy nelze na tomhle shodnout. Z mého pohledu nevidím úpadek dnešní společnosti, ale spíše provázanost médií a našeho soukromého světa a mnohem větší celkovou otevřenost. To, co by se před několika lety zametlo pod koberec, se dnes lidé nebojí veřejně proprat, ať už je to nevěra či otevřenější postoje. To, že se dnes o věcech více a rychleji ví přece neznamená, že se ve společnostech dob minulých neděly...
A co to znamená z hlediska nevěry? Myslím, že tu byla, je a bude. Jen nevím - ač to zní opravdu moc pěkně výhružně 🙂 - jak by mě mělo dostihnout, že jsem se rozhodla s někým spát, když žiju sama, nejsem za nikoho dalšího zodpovědná a nikoho jsem do ničeho nenutila. Já vážně nechápu, co je na milenkách tak špatného. Nebo je opravdu takový rozdíl mezi tím, když váš manžel bude do někoho čtvrt hučet, aby mu dala - s neúspěchem, a tím, když mu nakonec vážně dá? Není to z pohledu manželky to samé? Za obojím stojí touha spát s někým jiným 😉

katuska268
16. aug 2012

podla mna by si sa mala s ním rozísť,aj keď ho miluješ..Ved keby ta miloval a ako si písala že ma totálne nefunkčné manželstvo prečo sa nerozvedie?podľa mojho názoru ta nemiluje dostatočne nato aby sa dal rozviesť...sľuby a to tie sľuby trvaju tri roky..ja byt tebou zabudla by som nanho a nasla si niekoho iného,a hlavne slobodneho,lebo chodit s niekym zenatym to nema nikdy buducnost...

kacenka1111
16. aug 2012

@katuska268 Ahoj...No, tak uplne nesouhlasim...Ja jsem mela zenateho, teda nevedela jsem to, zaprel to. Pak jsem to zjistila, ale zustala. Pry uz spolu nejsou, odjel na pul roku na misi, kde jsem ho poznala. Po internetu. No, po roce jsme se vzali, ted mame holcicku. Ale to je myslim dost vyjimka. O moralni strance nemluvim. KDyz holka nechce, chlap si nekrtne. Ale po trech letech by uz mel byt rozvedeny, pokud ji miluje. Ale tak co, byt vydrzovana milenka ji treba bavi🙂 Neodsuzujme nikoho, kazdy sveho stesti strujce🙂

ellise
16. aug 2012

@fallingstars, jistě jsou i dnes podniky pro nekuřáky, není jich moc ale jsou, spíš ale restaurace, možná u vás je klub kde se nekouří ale tady ne. ale o tom to není, je to o tom že já svým nekouřením nikoho neobtěžuji kdežto kuřák ano. A to je nenormální. Až do roku 1492 ( od narození krista) se nekouřilo a teprve 520 let se užívá tabák. je nějak zdraví prospěšný? pro život nezbytný? To urrčitě ne a přečsto je propagovaný nebo aspoň před několika byl. To stejné alkohol, nejsem abstinent, dám si s chutí pivo, víno, ale proč jsem divná když nepiji tvrdý alkohol. A nechci vidět co zažívá v naší společnosti abstinent. A nevěra? nejsem naivní vím že byla, je a bude, a dokonce jsem zažila na vlastní kůži, ale to ještě neznamená že se má tolerovat, nebo dokonce se ní chlubit. Podle mně není čím........
Každé rozhodnutí které v životě uděláš tě ovlivní na celý život, bez ohledu nato jaké to rozhodnutí je a kdy bylo učiněno.

viera27
16. aug 2012

@ellise ja len tak off topic. Prva zmienka o fajceni tabaku cca 2000 rokov pnl. Ty si asi myslela fajcenie v europe. Ano, dovtedy sa kadeco na uzemi europy snupalo a zulo 🙂

ivanagu
16. aug 2012

ahojte, ja sa tiež pridám, bola som na oboch stranách a muž, ktorý ma doslova uháňal tvrdil, že on je šťastne ženatý, doma má všetko čo potrebuje, ale aj tak stále chodil za mnou. Hlavne, že vždy zdôrazňoval, že je šťastne ženatý, keby tak jeho žena aspoň niečo tušila neviem ako by to skončilo.....a to mal tri deti, ktoré mal nadovšetko rád

eeffka
17. aug 2012

@ivanagu ti to prelozim "stastne zenaty" = chcel si pichnut a nemala si si nanho robit naroky 🙂 aspon nezatlkal zenu, a keby na to zena prisla tak by zaprel aj nos medzi ocami

gzzzl
17. aug 2012

@katuska268 v tom mas totalne pravdu. Muz, ktory podvadza nie je v mojich ociach nic ine ako VELKY SLABOCH S MALYM SEBAVEDOMIM!!! Klame zenu, klame milenku... a sranda, ze kazda v mojom okoli (esteze ich nebolo tolko) tvrdila tu istu rozpravku... chudacik, je nestastne zenaty, ale kvoli detom ostavaju zatial spolu.... chudacik.... je to smiesne! Vdaka Bohu som s takymi nikdy nic nemala... ani by som nemohla, su to slabosi, ktori si nevedia urobit poriadok vo vlastnom zivote...

trish31
17. aug 2012

O mna ma zaujem vela,vela zenatych muzov.A raz som sa jedneho na rovinu spytala,preco do frasa chodis za slobodnou mladou zenou,resp.chces chodit,ked mas doma VSETKO?A viete co odpovedal?Pretoze ked zeries 20 rokov rezen,tiez obcas dostanes chut na steak.Ty ten rezen mas rad,ale nechuti ti 20 rokov kontinualne.Takze asi taka je logika chlapov.Bohuzial.

miluj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miluj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miluj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanagu
5. sep 2012

@eeffka ja viem veľmi dobre o čo mu išlo a stále ide 🙂 , nejak sa mu nedari 🙂

neznama8888
6. okt 2012

@belasykonik tvoj prispevok ja starsi ako 4 roky...cize neviem ci si este snim...tak ti porozpravam moj pribeh...ja som sa zalubila pred 6 rokmi do jedneho zenateho muza.Nas vztah trval 9 mesiacov, robili sme vsetko spolu, kazdy den sme stravili spolu...ja som nemala nikdy ten pocit, ze mi npatri...vzdy som mala pocit, ze ma miluje...on je ten jediny koho som milovala a milujem dodnes...jeho zena na to prisla...my sme sa rozisli...o par tyzdnou na to prisile za mnou, ze chce byt nadalej somnou, v tom momente som ale nevedela, ze on od zeny odisiel...ja som ho odmietla.On sa vratil k zene.Osud nas nejako vzdy potom nahodne spojil...po dvoch rokoch sme sa nahodne stretli a mali zase nieco spolu...ja som par mesiacou nato niekoho spoznala a myslela som si, ze bude lepsie ked tento vztah ukoncim a zacnem vztah zo slobodnym muzom.Aj tak bolo, moj vztah trva teraz styri roky ale planujem par mesiacov od neho oddist lebo to nema zmysel-som nestastna a nikdy som ho naozaj nelubila, len som si nahovarala, ze s nim mozem byt stastna...Terz hladam s kamoskou byt...Ja som toho mojho milovaneho vzdy pocas tych styroch rokov vidala lebo ma v meste restiku, on vedel ze mam priatela cize sme sa len zdravili a tak.Nahodne sme boli pred dvoma tyzdnami v meste a zase som stretla moju zenatu lasku, dali sme sa zase do kontaktu...aka nahoda, ze ja planujem od mojho priatela oddist a on oddysiel pre dvoma tyzdnami od zeny...Mi sa lubime rovnako ako pred siestimi rokmi...On povedal, ze on uz nechce manzelstvo zachranovat len koli detom a byt nestastny,clovek zije len raz...cize nachame tomu teraz volny priebeh...co je v osude napisne, nikto nezmeni...pocas tych siestich rokov som neprestala dufat...a vydis zase som stastna...cize neprestan bojovat ked ho naozaj milujes... 🙂 prajem ti vela stastia

cammille
6. okt 2012

@neznama8888 ake "mile" zvalit to na osud😀😀 nuz len aby ta ten osud neprekvapil, ked sa pan dokonaly skor ci neskor zalubi do dalsej, nuz ale ved osudu nerozkazes😀😀

neznama8888
6. okt 2012

tomu neverim...ked to neurobil za tych 6 rokov....poznam ho az prilis dobre... 🙂 a ked ano, tak je to ten osud...

neznama8888
6. okt 2012

@cammille tomu neverim...ked to neurobil za tych 6 rokov...poznam ho az prilis dobre...🙂 a ked ano, tak je to ten osud...osud nikto nezmeni...co je predurceneto je danne...

cammille
6. okt 2012

@neznama8888 ved jeho zena tiez neverila, ze by ju opustil...a co ty vies, co za tych 6 rokov postihal, myslis, ze taky chlap co "trpi" so svojou manzelkou, tych 6 rokov nic ine nerobil, len snival o tebe ? 😀 dievca, prebud sa....snad sama tomu neveris...

maminuska
6. okt 2012

@neznama8888 treba sa pozriet pravde do očí . Ďaľších 6 rokov bol pri tej manželke a neštastný ako hrom a 6 rokov sa teda iba miloval s manželkou, verný až na kosť.
Tak to hádam iba v románe. 🙂.V každom prípade nech sa teda rozvedie, ale sám od seba lebo chce a potom začni s ním budovať nový vzťah.

eeffka
6. okt 2012

Ľudská blbosť a naivita je nekonečná.... 6rokov trpí ženu a pi nociach určite plakal za tebou do vankúša. No jo ze osud 🙂, ale to je celkom fajn,ked zahne povie ze to osud 🙂

karin1234
16. okt 2012

@neznama8888 😀 😀 😀 na toto čo si napisala ja nemam slov 😀 asi iba tolko aby si zistila čo v živote chceš lebo raz sa môžeš ocitnúť aj v inej úlohe ako je milenka a to je manželka a matka a potom nemusiš zase ty veľa veci rozddýchať. veľa šťastia.

zuzanadvorstiakova
28. nov 2012

Ahojko,volam sa Zuzana Dvorštiaková a moj manžel František Dvorštiak 36r.je verny milujeme sa! Som stastna,že by ma nikdy nepodviedol🙂A čo tak načat temu o vernosti?Caute

majuskacechova
28. nov 2012

@zuzanadvorstiakova ahoj. volam sa majka cechova, moj manzel jarko. 35r. aj my sa milujeme a sme verni :
-D 😀 😀 😀

eeffka
29. nov 2012

@majuskacechova
@zuzanadvorstiakova juj baby ste ma pobavili zavcas rana, ja by som si nikdy v zivote nedovolila vypisovat taketo rezulutne vyhlasenia, lebo v praxi naookolo som videla uz vselico, max level co by som bola ochotna napisat aby som neskor nevyzerala nebodaj ako naivna kravka je "si myslim ze sa milujeme a sme si verni 😀 "

renab
29. nov 2012

@eeffka a ja zas: ja ho milujem a som mu verná 😉 aspoň v tejto chvíli.... 😀 je to pravda.

kveta
29. nov 2012

No dobre. A co takto zacat zverejnovat mena mileniek zenacov?

Ja s dovolenim zacnem:
Sisa Sklovska
Zlatica Puskarova
Iveta Bartosova
Vlada Erbova
Hargasova Lajcakova
Gabriela Drobova
Dominika Lukacova

katkaseiner
29. nov 2012

Ahoj, bola som v podobnej situacii, hoci vo vztahu mojho byvaleho neboli este deti. On bol vo vztahu uz 4 roky a mal neskutocne vela bokoviek a jednou som sa stala aj ja. Ked som to zistila, bolo to tazke, dokonca chvilu som dufala ze ju kvoli mne opusti, ale nestalo sa. Nevadi a tesim sa tomu teraz. Mojho chlapa by som nedala za nic na svete. Keby som este vzdy hrala druhe husle, asi by som si toho mojho ani nevsimla. Paradoxne ma ten vztah posilnil a teraz ho viem len lutovat a tu jeho 'pipku' este viac, pretoze ona o vsetkych bokovkach aj vedela.... chudera.
Len tolko ti chcem povedat.... utekaj, hned a co najdalej. Iste aj na teba caka niekto kto bude zit len a len pre teba. Cen si seba natolko, ze sa nebudes zahadzovat s tym klamarom!

perla200
29. nov 2012

@renab to bolo dobré.....ja neviem či ho milujem, ale v tomto momente som mu verná, lebo sedím v práci a makam🙂 vkaždom prípade som s ním v dobrom aj v zlom

eva518
Odpoveď bola odstránená
Zobraz