Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

terinka86
8. jan 2008

tak má každý na věc jiný názor...ale proč je potřeba se kvůli tomu hádat a urážet? jsme jenom lidi, ne? každý může udělat chybu... mně jen strašně štve, jak se okamžitě svaluje vina na milenku - a chlap je svatý???

terinka86
8. jan 2008

ale nechci se hádat, takže přeju příjemný den všem 😉

btw. bez urážky, pribinacku 😀

elliana
8. jan 2008

Konik, vykasli sa na neho, sice to bude urcite tazke a bude to stat kopu sil a slz, bolesti, ale ak bude tento vztah pokracovat dalej, v buducnosti ta to okrem slz a bolesti bude stat aj kopu penazi, ktore zaplatis za cvokara.
Dat mu ultimatum je zbytocne, ked sa nerozhodol doteraz, uz to s najvacsou pravdepodobnostou neurobi. A ak ano, tak urcite len koli svojmu prospechu.
Na mago toho, ze sa tu nejake zienky do teba akoze obuli....Ved co by asi povedali muzi, ak by im chlap napisal, ze 3 roky zije vo vztahu s vydatou zenou, ktory nema buducnost. Minimalne by mu napisali, ze je korunovany vol.
Ja si nikoho nedovolim odsudzovat, ani milenky, ani nevernych manzelov, lebo do nijakeho vztahu nevidim....Ale tiez mi pride divne, ako sa k nevere stavia cela spolocnost.
Stve ma, ze sa na neveru nazera ako na nieco prirodzene, bezne a akceptovatelne. Nevera a milenky tu vzdy boli, su aj budu, ale nemozem to akceptovat ospravedlnenim, ze je taka doba. Ale to som uz dalej, ze? Sorry....

mersedesa
8. jan 2008

nemusiš sa bat toto je tema pri ktorej sa temperamentnejšie povahy neudržia a nielen na tejto stranke,ale v celej spoločnost 😉 i.nebolo by zle vediet nazor muža a takisto mužov nesudime(napr.moj je užasny-zatial) 😀 takisto ako može mat muž milenku može mat aj žena milenca.skor by som uvitala keby sa sem pisali skusenosti,pribehy a naplaste na bolave rany z lasky,pretože ta ma mnoho podob a pri problemoch boli kazdeho. 😉

konik:a nad ludmi ktory dokažu niekoho odsudit za par pismenok netreba hlavu lamat 😎

terinka86
8. jan 2008

elliana, nevěra přirozená není, ale jak si nás společnost vychovala, takové nás má...bohužel! taky to neschvaluju, ale to je pak na každém člověku a jeho svědomí, jestli něco takového udělá nebo ne - mezi námi, já jsem ráda, že to otec tenkrát udělal, protože žít s ním by bylo peklo, takhle jsem toho byla ušetřená...ale to sem fakt nepatří 😉

erika153
8. jan 2008

konik ja by som ho na tvojom mieste uz davno opustila. po 3 rokoch urcite. zacni sa chodit zabavat, zi svoj zivot plnohodnotnejsie a uvidis, ze ta prava laska pride... 😉 proste ak to chces zmenit, treba to zacat riesit...sice som nikdy nebola milenka zenateho muza, ale viem ze mozno rok by som tie klamstva ustala ale 3 urcite nie 😅 😕

a inak vobec nechapem preco sa stale osocuje ako vinnik milenka.. ved muz ma na tom najvacsiu vinu (v neposlednom rade mozno aj manzelka-ved preco si hlada muz utechu inde 😅 )a preco ma milenka hladiet na jeho zenu a deti, preco by ju akurat to malo zaujimat.. ved pre nu su to cudzi ludia, dievcata dnes sa kazdy pozera hlavne na svoje stastie. ja tiez niesom ziadna matka tereza a pozeram hlavne na svoje dobro, preco by som mala stale brat ohlad na inych. silne pochybujem ze keby sa vacsina zien ocitla v situacii milenky tak by ju sotva zaujimalo cudzie nestastie.povedzme si to bez servitky.

a ked ide o to zeby som zistila, ze ma moj muz podvadza tak by som mu zbalila caky-paky a nech ide. 😎 urcite by som ju nesla prosit nech nerozbija rodinu, to je hlavne muzova vina a nie jej. ak je vas muz do vas zamilovany a rozumiete si po vsetkyh strankach tak nieje dovod obavat sa mileniek 😉

konik moja rada znie opust ho, podla toho co pises to nema zmysel. nech si ho manzelka necha, takeho muza ti uz davno mala sama zabalit do velkej modrej skatule, previazat obrovskou stuhou 😀 a ziadat poriadne mastne vyzivne-to by si si hned rozmyslela ci si ho nechas aj ty 😉 😀

lucianka
8. jan 2008

Eriko, v jednom s Tebou vůbec nemůžu souhlasit... a to s tím, že má vinu manželka.
Z vlastní zkušenosti vím (a i zkušeností z okolí), že můžeš dělat co manželovi/přítelovi na očích uvidíš, ale když bude chtít, stejně si milenku najde ☹ Nejde o to, jaká je manželka a ani bych jí nevinila z toho, že si takového chlapa našla... často podvádějí právě takoví, do kterých by to člověk nikdy neřekl. ☹

erika153
8. jan 2008

luci skor som za to, ze na vine je manzel!!! ale myslela som tym to,ze im to doma nejako alebo v niecom neklape a preto to muzi hladaju inde.samozrejme je tu aj kategoria muzov s takou diagnozou, s tym sa neda nic robit. 😀 aj ked je pravda,ze niektore zeny same vrhnu svojho muza do "sparov" 🙂 milenky... to nemoze nikto popriet. v kazdom pripade stojim za tym, ze hlavnu vinu nesie muz a nie milenka. a potom manzelka. (tych bez diagnozy 😉 🙂 ) 😅 takze ja milenky osocovat nebudem aj ked za to ,ked mi raz nejaka nahodou muza odvedie, jej kyticu ruží nekupim 😀

belasykonik
autor
8. jan 2008

erika153 😅
Pobavilo ma, ked som si predstavila, ako mi pride velka modra skatula a v nej on! Fakt, v tejto celej zufalej, smutnej a podla mnohych pomaly trestnej situacii, ma to fakt pobavilo! Dik
Ja si tiez myslim, ze muz (alebo zena) si najde milenku, ked vo vztahu nie je vsetko ok. Alebo aj moze byt, su typy, ktore si aj tak najdu milenku, ale pravdepodobne len na jednu jedinu vec.Ine je, ked sa medzi milencami vyvinie nieco viac, rozumeju si po viacerych strankach, su spolu radi a je im spolu dobre. Muž buď opustí svoju rodinu a zanecha vsetko, co ma, alebo nie, lebo je nerozhodny, mozno aj zodpovedny voci rodine. Mozno nechape, preco to milenke takto nevyhovuje, ked je vlastne vsetko fajn.Muzi maju obrovsku schopnost pchat hlavu do piesku, ked treba nieco vyriesit. Ja viem, ze si za to mozem sama, ked som s tym vobec zacala (myslim, s tym vztahom). Aj on mi raz povedal: "ved si vedela, ze som zenaty, tak si ma mala poslat do...

kupinka
8. jan 2008

koniku-a neuvažuješ o tom ho opustit? Zavřít za ním dveře a jednou mít vztah naostro? Vodění se za ruku,žádné schovávání,pořád spolu......

elliana
8. jan 2008

a problem je prave v tom, ze v dnesnej dobe kazdy pozera na svoje stastie...Keby manzel trosku hladel aj na svoju manzelku, pravdepodobne by ju nepodvadzal, lebo keby to bolo v jeho manzelstve fakt hrozne a zufale, uz davno by sa rozviedol, vyriesil vztahy a potom by poskytol priestor inej zene, aby skusila najst stastie pri nom....a konik by nemusela riesit tento problem

kyri
8. jan 2008

huh, konik, tak to vidíš - sám ti řekl, co s ním máš udělat - pošli ho do riti 😝
anebo si najdi dalšího chlapa - uvidíš, co on na to... 😀 😉
(z vlastní zkušenosti vim, co to dělá, když se ženská třeba jen zmíní o nějakým sympatickým kamarádovi nebo spolupracovníkovi/spolužákovi - jakmile chlap ucítí, že není samojediný princátko, ale že má konkurenci, a navíc ta jeho není pipka, kterou má jistou, tak se začne daleko víc snažit - anebo to skončí - oboje je žádoucí, nejhorší je stagnace 😎 😉 )

digysa
8. jan 2008

Ja neviem,ale mne sa to tu vobec nezda ako urazanie...skor "konstruktivna kritika"......cim tvrdsia pravda, tym sa skor vsetko da vyriesit....ututlavanie a "mojkanie" nic nevyriesi..... 🤐

Ale dievcata...hadam mame v zivote urcite moralne zasady.....(alebo nemate 😒 ), ktore sme ochotne odovzdat nasej buducej generacii (detom).... 😔

Vsetky, ale vsetky dobre vieme, ze co robi je nespravne....to, ze niektore ste milenky a dalsie tie podvadzane na veci nic nemeni.... 😖

Dalsia zbytocnost, ktoru tu neustale pisete je, ze sa to moze stat kazdej z nas...no taka blba tu nie je ziadna kocka...ale o to tu nejde....je to uplne irelevantne, co sa nam, ci vam moze v zivote prihodit.
Mame tu konkretny problem a ten sa ma riesit...

Konik pises, ze citas nase prispevky...dobre robis...Treba poznat obe stranky problemu....citaj dalej a urcite Ti to pomoze sa spravne rozhodnut.

Ja osobne neodsudzujem belasykonik, ja tvrdo odsudzujem to, co robi a v tom je velky rozdiel.
"Nemozes nenavidiet hriesnika, nenavid hriech"

A este posledna poznamka k tej slecne, co tu je hrda na to, ze je milenka.....(zmazane adminom - neurazaj, neprovokuj)

blumchen
8. jan 2008

@digysa! ???? Sorry, ale Ty si myslis, ze ked sa to uz niekomu stane - ze spadne do vztahu so zadanym, a zacne ho milovat, ze to predtym niektora chce? Ze ide za tym? Ty si myslis, ze ked si raz povies - mne sa to nemoze stat, ze sa to nestane???? Omyl! Nikdy nevies, co zivot prinesie. Ked ma niekto podobny problem, a chce ho riest, styl akym pises Ty nic nevyriesi.

m311293
8. jan 2008

sleduji diskusi od začátku a s dovolením mám pár poznámek:

doktor Šmolka kdysi řekl, že to jestli budeme nevěrní je otázka našeho vnitřního rozhodnutí. Někdo prostě je a někdo i když má příležitost tak není.

V tomto úhelníků trpí všichni. milenka -protože je nešťastná že se ten její nerozvede, manželka - protože možná tuší, ale radši nechce vedět a doufá, že když to neudělal tři roky, tak už to neudělá, děti - protože táta, když má být s nima tak někam jde. jen ten jeden který na tom má největší podíl je klidu. Doma vše funguje (plná lednička,čisté prádlo, tolerantní manželka), dětem dá pusu na dobrou noc, anějaké to povyražení ...to taky se nějaké najde. Takže pohoda, klídek, tabáček.

Buďte velmi opatrné na řeči typu" kdyby můj muž měl milenku, tak mu sbalím saky-paky" věřte mi není to jednoduché, a čím déle budete vdané tím to bude horší. Když do vztahu investuje svůj čas, své city, svoji lásku, nejde to zahodit ze dne na den.

A mimochodem nevěru odsuzuji, a milenky taky, protože jdena taková mi zničila manželství. (dobře věděla co dělá), Můj muž od nás neodešel, já ho nevyhodila, ale to nejlepší je prostě pryč. Mému muži jsem odpustila, ale proboha proč bych měla odpouštět jí?
Rada pro koníka: nohy na ramena a utíkej, hodně lidí se bude cítit lépe. Ty především.

mony_ke
8. jan 2008

ahojte...myslela som ze neprispejem...nakoniec som sa rozhodla ze ano...ked som mala 17 zacala som si so 40rocnym muzom a este k tomu zenatym....milovala som ho...a on tvrdil ze miluje mna....po roku vztahu sme boli spolu a chcel sa milovat...jednoducho som nemala chut tak som mu povedala NIE..a viete co urobil? povedal: ok, tak ja idem..cau...doslo mi ze je to z jeho strany len klamstvo....v ten den som to ukoncila..parkrat som ho este stretla a hovoril ze ma milenku...v podstate ho lutujem....som veeeelmi rada ze som to ukoncila a netahalo sa to kto vie ako dlho este...dnes som stastne vydata a mam krasneho syna

krikri27
8. jan 2008

m3111, naprosto souhlasím a je mi líto, že sis to musela prožít ☹
Dygisa, vpodstatě také
Chlácholení podle mě Belasyhokoně přivedlo k falešnému pocitu, že zas až tak nic špatného nedělá, což je nesmysl 🙄
A být hrdá na to, že jsem milenka, to je stejně trapné, jako být hrdá na to, že lžu, kradu, ubližuju...
Děláme chyby, resp. hřešíme.., ale normální lidé si jsou vědomi toho, že to JSOU chyby a je to špatně 😲
A naštěstí nejsou všichni tak bezohlední, že jim jde jen o své štěstí a klidně kvůli tomu ubližují druhým a nezajímá je to....Pokud jste takové a nemáte svědomí, jste patologické osobnosti a běžte se léčit (už slyším reakce- ta je "nejchytřejší, moralistka.../ ale nemoralizuju!!!!!Nejde o to, nedělat chyby, ale uvědomit si, že jsem ji udělal a bylo to blbě..

erika153
8. jan 2008

m...., manzelovi si odpustila. tomu ktory bol na vine najviac? najlepsie je vyliat si vinu na milenke vsak? znicila mi rodinu, znicila vsetko krasne, ale nie mile damy, to znicili vasi milovani chlapi. ja si stojim za svojim, preco mam odpustit??? na to aby som zila v poplatanom manzelstve ako poniektore, ktore citam? ja nemusim byt opatrna na svoje reci typu sbalim caky paky, ja si za tym proste budem stat. pretoze taky zivot mna nelaka "odpustat ale nebyt milovana" ja musim byt stale v prvom rade a prave preto by som milenkou nemohla byt ale ani podvadzanou zenou. a najhorsie v zivote je zit v klamstve.ja teda svoju hrdost mam, keby som mala zit z ruky do ust, beriem syna a odchadzam. ja uz som totiz neveru zazila a poviem vam, ze som sa zbalila a zahodila 3 roky spolocneho zivota. odznova, od zaciatku vsetko! a nelutujem,opat som milovana a viem ze moj muz si ma vazi a nepozera za inymi. 😉 takze zasa reci typu kto do toho kolko investoval mi pridu smiesne ked si pomyslim, ze ten muz ktory podvadzal to kludne zahodil vsetko za hlavu. hlavne, ze my zeny mame byt "rozumne" a pouvazovat nad tym co sme do toho investovali my.viem ze som teraz mimo temy, takze tymto sa ospravedlnujem adminom, ale mna proste prislovia typu "kto do teba kamenom ty do nho chlebom" nechavaju chladnou a nesuhlasim s nimi.
a este na konikovom mieste by som to mozno prezradila aj jeho manzelke, mozno by ho nechala sama. no komu treba takeho muza 🙄 😅

cecil
8. jan 2008

Já jen napíšu, že se udělal výzkum a v tom se říká, že pokud muž neodejde od manželky k milence do dvou let, tak už to pak s největší pravděpodobností nikdy neudělá.Takže bych si (nebo raději jemu!) sbalila saky paky a začala hledat někde jidne někoho jiného...trochu serióznějšího.
PS : jedné věci bych se bála určitě....co když si za pár let soužití se mnou najde milenku????????? 😕

cecil
8. jan 2008

Erika 153....souhlas! Komu treba takeho muža! 😀

krikri27
8. jan 2008

Vinu mají muž i milenka úúúpně stejnou 😠 😠 😠 😠 😠 Jsou na to dva a ta ženská není nesvéprávná a nežije ve vzduchoprázdnu a když myslí, ví, co oba dva způsobují....To, že si to nepřizná, je snad něco jiného 🙄
A s kuframa.. S jedním děckem a mladá- proč ne...Se 3 děckama, když ho miluješ víc než svůj život a děcka taky....To je nepředstavitelná situace pro ty, kdo v ní nebyli..

digysa
8. jan 2008

Dalsia blbost: kto tu co nici...............muz, ci zena???? JE MI TO JEDNO, kto je "ten vacsi Hajzel" O to tu nejde...

Kde mate mozgy zeny? ALe ak vam len o to ide, kto je vacsi vinnik....tak nevyhrava ziadna strana. MUZ a ZENA su si v nevere seberovnii.....aspon zatial to tak chodi tu u nas nas v civilizovanom svete...

Samozrejme, niekde v iraku, by belasykonik uz dostala 900 ran bycom a "basu" 😀 😀 😀 😀

blumchen: sorac, nemam potuchy o com pises...nepochopila som... 😒

erika153
8. jan 2008

krikri mlade sme stale a taky muz co nas podvadza nam za nasu krasu a mladost nestoji. moj otec zije so zenou ktora ma 3 deti z ineho manzelstva. nic nieje nemozne. len treba byt trosku, len trosku optimista a nemysliet hned na to najhorsie. 😉

blumchen
8. jan 2008

@digysa: Reagovala som na tuto Tvoju konkretnu poznamku: "Dalsia zbytocnost, ktoru tu neustale pisete je, ze sa to moze stat kazdej z nas...no taka blba tu nie je ziadna kocka.." A teda, moze sa to stat aj takej, ktora si povie - mne sa to nemoze stat! To som pisala. Skus citat medzi riadkami.

erika153
8. jan 2008

a to vam poviem, ze nieje pekna, je skareda jak tyzden pred vyplatou 🙂 takze vsetky mame nadej znovu byt stastne.. nieje len jeden muz na tejto planete. 🙂

nguyen
8. jan 2008

digysa, mozgy mame v hlave, a tie nam hovoria ze keby sa to stalo v iraku, ako pises, tak si ju vezme a nebola by milenkou ale druhou zenou a keby ju aj hned ukamenovali, tak ano, irak a vobec rozvojove krajiny tohto typu kde zena neznamena NIC a je jedno ci je vydata a ma 100 deti, nam europanom pravdepodobne maju sluzit ako priklad moralky, bravo!!!, ale nakolko som od temy tak sa ospravedlnujem no nedalo mi nereagovat, pretoze to ze mam mozno trochu iny nazor, neznamena ze mam prazdnu hlavu 😠

digysa
8. jan 2008

blumchen: ale ano, je to zbytocnost.....aj keby sa to stalo mne, ze by som sa zamilovala do zenateho muza, tak viem, ze je to nemoralne a spolocnost to odsudzuje.......aj keby som bola trojnasobna milenka....
na veci to nic nemeni.......

A este po viac po lopate to napisem: ci rozbijes pohar v zlosti, alebo ti spadne na zem neumyselne, stale to bude rozbity pohar.... 😠

krikri27
8. jan 2008

To není řešení 😒
Můj muž mi neublížil a kdyby ublížil, nechala bych si ho, prostě je můj život a lepší není, vím to, málem jsem ho ztratila, před lety a v jiné krizi, ale jak píše m311, ten vztah už asi není takový...ale na druhou stranu, když to přežije, posílí ho to, akorát ty jizvy už zůstanou napořád a občas asi bolí 😖
Ale vmést manželce do očí, co jsem jí já-nebo teda já a muž- provedla, to je dost děsné..Někomu ublížit a pak mu to osolit a ještě si kopnout... 😒 Zatím je pořád šance, že Belasykun to ukončí, chlap utře hubu a žena tentokrát nebude trpět..

digysa
8. jan 2008

Mate tu pisat, ako by ste riesili situaciu a nie ako s nou sucitite...alebo naopak...

Ja trvam na mojej rade na strane c.1- "Chces realizovat svoje sny? PRebud sa?
Belasykonik prebud sa, zamkni pred nim dvere a zacni zit......nechovaj sa ako troska a otrokyna, ktora caka na chlapa 3 roky, ktory v tomto pripade asi neopusti jeho manzelku.... 😒

blumchen
8. jan 2008

@digysa: kuk pravidla fora 😉 😉 😉 😠 😠 😠