Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

dominica
8. jan 2008

melory, no neporadila som jej nič, ako si si veľmi dobre všimla, ja si ju ani ako milenku nezastávam, možno to tak vyznelo, len si myslím, že nemajú význam tieto hádky a nepáči sa mi tu, že niekto sa chce porozprávať a je zavalený pre mňa urážlivými príspevkami.
Ale keďže som pochopila, že toto sem nepatrí, rýchlo odtiaľto utekám, lebo vyfasujem po hube aj ja a to nechcem.
A vďaka týmto hádkam radšej nezakladám ani žiadne témy, raz som sa poučila, chcela som poradiť a vyšla som naprázno, namiesto radenia, odcudzovanie, Ono dá sa poradiť aj negatívnym príspevkom, to áno, ale nie takým, že ty si chudera a pod. To sú urážlivé príspevky a nie rady. A chápem aj baby, ktorým sa to nepáči, ale nechápem tie "brutálne reakcie".
Takže letím a viac sa sem nevraciam! Nemá význam sem prispievať!

saeda
8. jan 2008

Holky, naozaj to tu je uz ako hon na carodejnice...a to na oboch stranach... nahanaju sa nielen milenky, ale aj baby (manzelky), ktore vraj odcudzuju. Tak ako maju slobodu reci milenky, mozu ju mat aj manzelky... ale neurazajme sa navzajom.
Problem je v tom, ze ked chlap zacne podvadzat, je to len jeho zbabelstvo, ze si to doma nevyriesi. Nechce sa mu, je to pre neho pohodlne inak, je neuprimny a nech je jeho zena akokolvek zla, ma si to vybavit najprv s nou.

hana033
8. jan 2008

vedela, ako to dopadne, keď sem napíše. Ale aha, koľko ďalších žien, mileniek je na svete. Mne sa páči, že sa snažila odtabuizovať túto tému. Ako každý z nás, prežíva svoj vlastný život. Veľakrát naozaj námet na telenovelu. Ale nebudem sa jej čudovať, keď si znovu bude riešiť svoj život potíšku bez moralistiek. A potom, nenapísala sem všetko, takže aj to je chyba, pretože by sa pohľad mnohých trošilinku, ale len trošilinku zmenil.
A myslím si, že všetci sme hrdinovia, keď sa nás to netýka. Ale vždy som toho názoru, že nemôžeme správne pochopiť to, čo sme skutočne nezažili.
Tiež som sa tu stretla z nepochopením, ale vpodstate vždy rada nazriem. Ono treba si vybrať z názorov pre seba ten, ktorý ma obohatí.
Nie som proti tým, ktoré ju odsúdili. Nemá sa to robiť, je to zlé, netreba ľuďom robiť to, čo nechceme,a by robili oni nám. Ale čo všetko sa nemá robiť a robí sa.
Len prosím, vždy je na vine žena, to je fľandra. Muž je vždy len chudáčik, ktorý sa nechal zviesť. To ma na tom všetkom irituje.
Jej prajem, aby čo najskôr našla silu z toho vyjsť a všetkým žienkam, aby bolo na svete menej chlapov neochotných riešiť problémy doma, snažiť sa udržať si čo najdlhšie to krásne zamilovanie zo začiatku vzťahu, nevpadnúť do stereotypu a z toho vyplývajúceho hľadania rozptýlenia. Chcela by som, aby chlapi pochopili, že to, čo hľadajú inde, majú doma. Len to už nevedia vydolovať.

nikka.vo
8. jan 2008

Já mám doma taky dítě a hned se tu na konika nevrhám, jak vůbec může takhle odvádět otce od rodiny... 😕
Samozřejmě se to může stát někdy i mě, to ale neznamená že všechny tyhle holky ,,milenky,, hned odsoudim!
Nikdo nevíte jak to přesně při seznámení bylo, nikdo neposloucháte ty řeči, kterými koníka a vůbec včechny milenky muži ,,opíjí,, ... Možná jste nikdy nezažili ten pocit, že z morálního hlediska musíte muže opustit, ale srdce vám říká NE! A co je silnější? Srdce nebo mozek? U vás jistě mozek 🙄
Proboha 🙄 , mi tu konika neplácáme do zad, že je borka, že je něčí milenka, jen tu prostě nemáme jedovaté řeči na její osobu a chápeme, že se to stát může každé z nás. Může se stát, že vás (ani náhodou vám to nepřeju) opustí manžel, vy budete sama, s dítětem a najednou se ukáže muž s kterým vám je krásně, rozumí vám, je okouzlující a chce VÁS i s dítětem...jediným problémem je, že on vám po nějaké Xté schůzce prozradí, že je ženatý, nebo zadaný ... Ale vy už v tom plavete! Určitě budete tak silné a řeknete dost? Zase se vrátíte do samoty a nejistoty, jestli vás někdo bude chtít??? 😕
Já tohle nedokážu s jistotou říct ...asi jsem tedy slabá, nebo nevim 😔 😔 😔
Milenky by neměly dostat metál za to že jsou milenkami, ale taky by neměly být tak osočovány ... ten manžel by potřeboval dát do držky, za to co dělá, že mu nestačí co má doma 😠 ...ne ta holka, která je kolikrát taky oblbovaná 😝
A znova je asi třeba říct, melory, že koník nechtěl ani tak poradit, jako si popovídat. Neni tedy nutné se dominici ptát, co teda poradila 😉
No a může si tu popovídat? Nemůže, jelikož je jen málo odvážných, co sem po vašich příspěvcích přijdou a řeknou: I já jsem milenka, nebo jsem bývala!!!
😒
Dokážu se vžít jak do podváděné ženy, ale i do milenky a věřte, že to bolí obě dvě stejně!!!!!!!!!!! 😔 😔 😔

melory
8. jan 2008

nikka.vo zalezi asi ako je clovek vychovany, u nas nevera alebo laska so zenatym bolo nieco hrozne...niesom z krestanskej rodiny 😉 a predsa su rodiny co si na tom zakladaju. kedze ide o holku, ktora si tu ani moc "popovidat" nechce ako pozeram, tak mi pride zas tato tema ako blud.

mersedesa
8. jan 2008

aj moj priatel bol ženaty,ked sme sa spoznali s tym rozdielom že už štyri roky nežili spolu v domacnosti,platil na nich vyživne aj jej daval peniaze aby mal pokoj,na rozvod nemal čas,alebo chcel skusit začat inak a mal zadne dvierka,že nie je oficialne rozvedeny som zistila až po dvoch rokoch v den ked som k nemu išla byvat sa mi priznal,ale to bol už len papier,ktory musel vybavit 😅 .zo začiatku som aj ja bola" ta s ktorou spava".no a teraz po 4 rokoch čo sme spolu ma aj jeho žena vola pekne po mene,dokonca aj jej rodičia,už sa nam stalo,že k nam prišli aj na navštevu,ale to ma iny koniec (hoci by som ti ho dopriala) 😅
mala som kamaratku(spoznala som ju v porodnici),ležala vedla mna po porode a telefonovala(nechcela som počuvat no nedalo sa nepočut)so svojim priatelom,ktory bol ženaty.hovorila mu,že sa mu narodil syn a on jej povedal,že teraz nemože lebo ešte je doma a ona len smutne povedala,že mu zavola pozdejšie 😒 .za cele štyri dni sa jej neozval a nebol pozriet ani jej teda ich dieta 🙄 .boli spolu asi dva roky a stale jej hovoril,že sa rozvedie.to mi už povedala ona.potom sama povedala,že sa na to všetko vykašle a že teraz už nebude sama lebo ma maleho,bude sa onho starat a zabudne.dufam,že jej to vydžal 😒 o.muselo to byt pre nu hrozne pozerat sa na nas ako sa s priatelom tešime z našej malej a ona s dietatkom v naruči čakala,že jej "laska" pride od manželky za nou 😔 .čo sa bohužial nestalo.nerada sa staram do problemov druhych,no keby tam ten chlap prišiel nahodou asi by som sa neudržala a vrazila mu aj keby to bolelo asi viacej mna. 😖

no tymto romanom som chcela povedat,že ako aj v jej pripade aj v tvojom,može ta lubit ale nie natolko,aby opustil svoju ženu,deti,zabehany život.za väčšinu mužov robi všetko žena,on donesie domov peniaze,a hned sa navari,uprace o deti je postarane,a ked chce spestrenie najde si(nechcem ťa uražat) hus ktora mu splni jeho tajne želania,ktorej stači tak malo,aby si ju udržal,par sladkych slov,sladkych pusiniek,z tažko ukryvanych peniažkov retiazka ako prislub lasky a čakaj,čakaj,čakaj...
ja si myslim,že maš pravo na štastie v ine podobe.zo začiatku to bude tažke,ale vermi,že potom budeš štastnejšia.
nechcela som sa tak rozpisat,ale strašne ma vytačaju takyto chlapi 😉 😉 😉

nikka.vo
8. jan 2008

melory, já se nedivim, že sem konik nepřišel.... co k tomu má jako říct...

navíc tady pár bab napsalo, že ať se jim ozve do IP, takových se jí mohlo přes IP ozvat víc a řeší si to třeba v klidu v ústraní...
Protože tady se to fakt nedá!!! 😒

melory
8. jan 2008

je pravda, ze su holky co sa do nej navazaju a urazaju....ked sa chce o tom rozpravat, tak musi ratat s tym, ze su dve odpovede, jedna je za a druha je proti, ale ak by ju to ozaj trapilo,a chcela si pokecat, tak preskakuje odpovede, kde ju urazaju a snazi sa svoj problem vyriesit........ci myslis ze myslela, podme sa milenky porozpravat ake to je....tak to je ozaj cudne ratat s tym, ze sa najdu len a len take baby....to je nerealne.

hana033
8. jan 2008

a čo ak je v práci? A čo ak to tu sleduje, len sa nezapája? Čo ak jej odpovede stačili?

melory
8. jan 2008

...co ak je prave s jednym z nasich muzov v posteli....ze? kedze niesom ani milenka ani zena co ju muz podvazda, tak tato tema sa ma netyka....prispela som svojim nesuhlasom a mam srdce na mieste.

mirka414
8. jan 2008

ja len jednou vetou:mozno raz zostanes snim tehotna a co potom,ked sa on nebodaj rozhodne zostat pri manzelke?tebe zostanu len oci pre plac a jedno dieta,ktoremu nemozes dat vsetko a on bude ti musiet platit a prinajmensom ta preklinat,lebo v dnesnej dobe urcite nik nema dost penazi tahat alimenti a svoju rodinu a na svete budu dve nestastne deti 😒 ale moze sa to skoncit aj inak,no on nikdy nezabudne na svoje PRVE dieta....to len moj nazor.

hana033
8. jan 2008

.. veď práve, čo ak je s nejakým a možno práve s meloriným mužom? a dokonca v posteli? No srdce by si asi nemala na mieste

mersedesa
8. jan 2008

teraz už nejde len o konika tuto temu si prečitaju,či už milenky,manželky a možno aj nejaky ty neposlušní manželia.vela ludi sa tu može pozriet na vec z mnohych stran.tieto problemy ma mnoho ludi,jedna tema nieje pre jednu osobu.
tema" milenka" je aktualna už tisice rokov a nielen na tejto stranke a otvarat tu istu temu kvoli tomu,že niekto sem prestal pisat je zbytočne a aj proti pravidlam.jednoducho povedane ked maš niečo k tomu povedat piš ked nie tak len čitaj.o tom to je 😉

melory
8. jan 2008

hana.....nemam slov na tvoj prispevok...fakt by som ti skaredo povedala, ale nestojis mi za to......

nikka.vo
8. jan 2008

tohle bylo trochu moc, hana ... 🙄

melory
8. jan 2008

...zaver...nakoniec milenka je hrdinka a kdo napise podotykam slusne a bez urazok, tak ten dostane najviac....

nikka.vo
8. jan 2008

Milenka neni hrdinka ...já už ty vaše příspěvky trochu nechápu ... 😖

Nakonec se tu ještě budeme urážet navzájem, ne? 😕

lu777
8. jan 2008

no zajímavě se to tu rozjelo.. nic není černé nebo bílé... stane se ledaccos a taky bych neříkala nikdy, protože on ten chlap to fakt nemusí říct a nemáte žádnou indikaci, žádné podezření (stalo se mi dvakrát, bohudíky mi to jednou někdo hned po prvním setkání řekl a podruhé se dotyčný už rozváděl, takže jsem se do situace milenky ženatého nedostala.. ale lehce jsem - nevědomky - mohla a to mě děsí)

rozhodně je dobré, že se o tom mluví.. na jednu stranu se mi z toho dělá fakt nanic 😝 na druhou stranu je dobré to odtabuizovat..

protože holky, manželka a někdy i milenka se trápí a ten chlap je asi v klidu, co???

místo bojů mezi sebou by to možná chtělo se spojit a dát milému dotyčnému prostě přes h..u !!! 😉

belasykonik
autor
8. jan 2008

Hana033, trafila si - sledujem, ale nezapajam sa. Naco uz? Stacilo mi to, co mi bolo adresovane doteraz. Dakujem vsetkym, ktori ma neodsudili a ostatnym prajem, nech take veci nikdy nemusia riesit.
A to, ze chodim prave na tuto stranku, ma tiez svoj dovod - otehotniet mozem len umelym oplodnenim.
Nikdy by som nesudila cloveka, o ktorom neviem vobec nic. Chcela som sa len porozpravat s ludmi, ktori si prezili to iste.

mersedesa
8. jan 2008

a bodka za uražkami.

mimma
8. jan 2008

Ahojte, ja keď si predstavím, že by mi to robil môj muž, tak by som určite bola sklamaná, ale najviac by ma naštval on, prečo milenka? Keby nie ona, tak by to bola iná. Kto chce podvádzať, milenku si vždy nájde.
A pre vysvetlenie- nepatrím medzi "moralistky" a nemám pocit, že by tu baby/ako napr. nika alebo alcatko a pod. názory/ koníka len ľutovali a ospravedlňovali jej chovanie. Ani ja nemôžem povedať, že je to v poriadku a len tak ďalej...Ja by som jej poradila, už to tu niekto písal, dať ultimátum a to ho, si myslím, položí. Koník, ja by som mala strach, že mi raz urobí to isté, čo svojej žene...
Obdivujem baby, ktoré sa vedia zaťať a vydržať, proste nepovoliť...Ale nie všetky sme rovnaké- sebavedomé, rozhodné, a preto sa niekedy človek zamotá viac, ako je zdravé a potom z toho nevie von. Ale dá sa to, pripraviť sa na krušné časy, vydržať a neurobiť znova chybu. Koník mi pripadá dosť inteligentná na to, aby ďalej nechala som sebou takto mávať. Skôr jej išlo o to, aby to počula aj od iných, že sa to dá a že len smelo do toho...

hana033
8. jan 2008

melory, aha, tebe už nikto nemôže napísať, lebo to už nie - že? Ty môžeš všetko a všetkým. Nechcela som ťa uraziť, ani sa ťa dotknúť, len mi to prišlo už trošku moc. A aha, trafila som. Prepáč, len som ťa chcela upozorniť, že aj ty trochu pritvrdzuješ.
Nikka, nemyslím, sama napísala, čo napísala.
Moje príspevky tuším nikto nezmazal zatiaľ a teda môj názor je tam viditeľný.
Belasykonik ahoj, drž sa a urob, čo je dobré. Kto rozhodne, čo je dobré? .....

lu777
8. jan 2008

Belasykonik: udělej to co je dobré pro Tebe a Tvou budoucnost .. možná to nepůjde hned, ale věř mi, i těžký rozchod se dá přežít.. vím o čem mluvím.. může trvat i dva tři roky se z toho úplně dát dohromady.. ale čím dřív začneš - tím dřív to budeš mít za sebou a pak budeš připravená na jiný vztah, na takový, který Ti snad přinese muže, kterého si můžeš vážit 😉

nikka.vo
8. jan 2008

Jo, jo ...odejít je hrozně těžký 😔 😔 😔 ,koníku ale zbytečně ztrácíš čas (to už tu někdo řekl) , 3 roky je fakt dlouhá doba na to, aby se najednou rozhoupal 😔 Někde na tebe čeká chlap, který bude jen tvůj, bude ti sním nakonec mnohem, mnohem líp než s tímto zadaným. Ikdyž se ti tomu teď nechce věřit 😉
A najednou zjistíš, jak se ti ulevilo a teprve začneš žít 🙂 🙂 🙂
Přeju hodně sil, odvahu a odhodlání .... a co nejdříve nějakého pořádného chlapa, co tě bude nosit na rukou 😎

melory
8. jan 2008

nemam pocit, ze by som belasy konik urazia mojimi prispevkami...ale teba sa to veru riadne dotklo 😕

melory
8. jan 2008

na odlahcenie situacie napisem pribeh ktory sa stal a deje sa nadalej. klasicky pribeh o tom ako muz zahybal zene a ta chcela vypatrat s kym a tak patrala az vypatrala...nacapala ich v aute ako robia "karasutru" zistila si kdo je ta zena a sla za jej manzelom, ze toto a toto sa stalo, ze joho zena podvadza s jej muzom a co sa nestalo, tak si padli do oka, ze nakonie chlapy si len vymenili zeny a bolo vsetko o.k....takze aj to sa stava.

hana033
8. jan 2008

mel máš ip

emjee
8. jan 2008

baby, klidek
tema je pre vsetkych, ale piseme bez pohrdania a urazok
v opacnom pripade ... koniec poznate

pribinacek
8. jan 2008

fuuha, az mam strach sa sem ako muz prihlasit 🙂

certica
8. jan 2008

akurat si davam coko pribinacka 😀