Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

kajena
7. jan 2008

..vždyť on se má úžasně - manželka mu žehlí košile a uklízí a milenku má na sex, kdo by to tak nechtěl..naprosto toho sobce chápu..buďto budeš ale opravdu silná a už mu nebudeš brát telefony a otvírat vrátka, anebo to tak bude pokračovat dalších x let...ale bacha, může se vyskytnout i někdo další a on tě velice rychle vymění..panebože začni konečně žít, všechno jednou přebolí, chce to čas a pevnou vůli a hlavně trochu hrdosti!!!drž se!

krikri27
7. jan 2008

Asi jde jen popřát Konikovi, ať se z toho vybabrá a do dalšího života díky této zkušenosti zažije rozumu a nám, ať se pokud možno v životě vyhneme tomu, být podváděné nebo milenky, obojí je nakonec hodně bolestivé ☹ ☹

rebeka1977
7. jan 2008

....asi som tieto riadky nemala citat a tak si pripominat co sa stalo mne zhruba pred dva a pol rokom....moj priatel ma po 7rocnom vztahu podviedol - ulet........nebudem sa o tom rozpisovat, chcem len poukazat na MOJE pocity....ked ma opustal (podotykam ze o tri dni sa vratil, odprosil, vysvetlikli sme si vela veci), myslela som, ze zomriem, vtedy som ostarla o 5 rokov najmenej, doteraz sa mi o tom sniva, este si aj poplacem....velmi to bolelo,i ked to hned ukoncil...ale ten pocit...fuj, fuj, hnus...strasna bolest, ako zviera srdce, stiahnuty krk a slzy v ociach....chvalabohu, sme spolu, mame krasnu dceru a milujeme sa. Ono je pravda, ze nas to posunulo dalej, ze nam to vlastne "pomohlo", vela veci sme si vysvetlili....nic uz nebolo ako predtym....ach co som to vlastne chcela, akosi som uletela vo vlastnych myslienkach.....aha, chcela som len poukazat na ten hnusny pocit....boli to stale, ale na koniec mozem povedat s isitotou, ze nasa laska bola silana aaj je, je uz niekde na tej vyssej urovni....sme stastni

saeda
7. jan 2008

Ahojte,
uz tu bolo vela povedane...no aj ja by som nieco rada.
Kazdy ma len to, co chce. Konik, ak budes chciet trpiet, nikto tu ti nepomoze. Ty si este v tej lepsej situacii, lebo nie si viazana. Mozes z toho uniknut a zacat si zit este pekny zivot bez vycitiek a svrbenia svedomia. Keby on chcel riesit vasu situaciu, uz by to davno urobil.

nanyka
7. jan 2008

je to nechutné..o milenkách si myslím, že sú chudere a myslite si o mne čo len chcete..

nenapadlo ťa, keď si tá druhá,že nestojíš za to, aby si bola prvá? nie, nestojíš za to, podľa toho, čo som si prečítala. správaš sa sama k sebe ako handra, nevážiš si samu seba a tak sa ti to vracia - čo svetu dáš, to sa ti vráti. A že ho ľúbiš? A za čo? Že si príde k tebe užiť? Za to sa dá niekoho ľúbiť? Skús veci najprv nazvať pravým menom a neskrývaj sa za lásku a naivitu - to nie je naivita, tomu sa vraví sebectvo a ľudská hlúposť.

moja rada - začni na sebe pracovať dievča, kým sa z teba nestane úplná troska a pravá láska si ťa nájde sama.

malok
7. jan 2008

A teď pohled dítěte, které otec opustil kvůli milence.....Bez rozdílu jsem na všechny milenky ženatých ,,vysazená". Manželství našich probíhalo v pořádku. Taťka usmátý, mamka lítala kolem nás dětí, vařila, prala, celý chod domácnosti byl na ní. Jednoho dne nám otec oznámil, že odchází, že má novou přítelkyni. To, co jsme v tu chvíli prožili si dokáže představit jen ten, kdo to zažil ☹ později jsme se dozvěděli, že s danou paní ,,žil" už pět let...Začal šílený zvrat našich životů.S otcem samozřejmě odešly peníze, rozvést se nechtěl....S postupem času jsme se s tím smiřovali, ale v nás všech to zanechalo šrámy, které náš vztah s otcem poškodily navždy.Co prožívala maminka se nedá popsat...dodnes ještě nepochopila, proč odešel. Vztah jim fungoval...a jak to dopadlo s otcem? jeho mladá paní se po 1 roku společného bydlení dozvěděla, že si našel opět jinou....Najednou strašně vyváděla a dělala mu scény....Asi se rouhám, ale jsem ráda že milenka byla podvedena další milenkou..snad té paní došlo, jakou bolest nám všem způsobila, že vlastně díky ní jsme přišli o tátu....

saeda
7. jan 2008

Pravda je v tom, ze laska nie je len o sexe.
U mna je to o spoznavani sa navzajom, budovani si vztahu, podpore v tazkych chvilach, tolerancii, o spolocnych spomienkach, krasnych zazitkoch, prezivani kazdej minuty. Ked sa dvaja miluju, tuzia potom obaja stravit spolu zivot, maju spolu plany a otvorene o tom rozpravaju.
Viem, ze keby sa cokolvek stalo, moj muz tu pre mna bude a prileti, aby pomohol.
Konik, sama musis vediet, ci toto vsetko spolu mate.

nanyka
7. jan 2008

malok - ja som zažila niečo veľmi podobné, prežívala som ako decko to isté čo ty, asi práve preto tie milenky tak veľmi neznášam a je pravda, že sa im to raz vráti a ja im to aj prajem.. 😀

certica
7. jan 2008

kedze vztah netvori len sam jednotlivec, aj chyba musi byt minimalne na dvoch (prip. aj viacerych) stranach.
takze ako existuje milenka, tak aj v tomto pripade otec/manzel je zaroven milencom... alebo sa mylim?

krikri27
7. jan 2008

Po přemýšlení,myslím, že podporu si zaslouží podváděná manželka,té a případným dětem je moc ubližováno ☹ milenka vědomě ubližuje, je to dospělý svéprávný člověk , který je zodpovědný za to, co dělá, to, že je svobodná nemění nic na tom, že ubližuje stejným dílem 🙄
holky, které jste zažily podvádění, musí to bolet příšerně ☹ ☹

prvapomoc
7. jan 2008

ahojte,
aj ja by som chcela prispieť do tejto temy.aj ked sa mi to strrašne ťažko priznáva,aj ja som bola nejaký ten rok milenkou ženateho.len s tým rozdielom že ja som o tom najprv nevedela aked som o tom už vedela on mi nikdy nesluboval že sa rozvedie.no ani nechcel ukončiť vztah.bola som do toho zamotaná a nechcela som sa ho vzdať až jedného dna som si uvedomila že aj ja raz budem mať manžela a deti a nedokázala som sa už dalej s ním stretávať,lebo ma bolela myšlienka ako ubližujem jeho žene a malým deťom.vyčítala som si že som to neukončila v tej sekunde ako som zistila že je ženatý.bolo to ťažké a velmi ťažké ale som rada že som to urobila tvrdo a rázne.hned na to som stretla manžela a teraz ked sme rodina a máme deti,nedokážem ani len pomyslieť na to ž by sa take niečo stalo aj mne.deti potrebuju otca a ja si nikdy neodpustím že prave ja som nejakým deťom toho ich chcela ukradnúť.hanbím sa za to a verím že mi raz bude odpustené aj ked ja si to nikdy neodpustím 😢

nanyka
7. jan 2008

certica, samozrejme, že svoju vinu nesie aj muž..ak má doma problém, má ho riešiť, nie utekať od problému a riešiť ho milenkou 🙄

yonanevi
7. jan 2008

dievcata neda sa mi nenapisat co si ja o tom myslim, stale tu pisete ze milenky su take a take, ale nezabudajte ze na vsetko su dvaja keby nebolo tych muzov tak ani milenky by neboli ,
a muz je ten iniciator on asi nie je spokojny stym co ma a potrebuje si dokazovat svoju muznost , asi doma nemoze 😀 mozno som hruba, ale nenadavajte na milenky kuknite sa co mate doma, ty milucky muzickovia nie su taky milucky ale niekedy sa znich vykluju poriadny prasiatka ked zabudnu co prisahali pri oltary, takze nenadavajte na nikoho svojim sposobom nik za to nemoze , ale mozeme si za to same a vlastne zivot je aj o tom , nemoze byt stale vsetko idealne 😉
na lasku potrebujete dvoch a bohuzial aj na sex, a obaja si vinny za to ze podvadzaju a mozno aj ta tretia osoba, lebo keby bola v rodine pohoda tak by ani jeden s manzelov nepodvadzal, alebo podla skusenosti viem kazda zena si hlada muza ako kosicania nazyvaju sraca a potom to ma 🙂)) ze manzelik ju podvadza s kaznou suknou takze moja rada najprv pozri do vlastnej rodiny a tak odsudzujte ludi nie sme tu od toho, od toho je tu niekto iny aby nas sudil

expertka8
7. jan 2008

...konik.....prosim Ta ...len jeden dotaz...."Na akyx zakladox spociva vasa VELKA laska???"...dakujem za odpoved 😔

andreafa
7. jan 2008

preboha baby prestante sudit a obuvat sa do belasehokonika! je mi z vas niektorych zle!!!!! neviete co vsetko je za tym, pisala mi IP, tak som o dost mudrejsia ako vy a poviem vam, ze nie je to tak ako to vyzera, resp. je to uuuuuuuplne inak...
yon, s tebou suhlasim, tie moralistky co tu osocujete "milenky" si najprv pozametajte pred vlastnym prahom. nikto tu neche ukradnut dietatu otca! a inak je rozdiel milenka a milenka... vy mudre urcite budete vesiet ako to myslim.
pekny vecer vsetkym 🙂

terezzka11
7. jan 2008

Ja mam este jednu otazku... Ako to tak z Teba pomalicky vypadava, Ty sa vlastne na nic nepytas, nic Ta nezaujima, nic o nom dokopy nevies, len sedis doma a cakas kedy a ci vobec zavola a potom sa nechas "oblbovat" /sorry za vyraz/ jeho recami... - tak som to pochopila. Otazka je -
Si si ista, ze si jeho jedina milenka?
Ako sa mi javi, ma urcite este par zaloznych, keby si ty zacala "strajkovat".

suki
7. jan 2008

Belasykonik tak pokud jsi si 100% jistá, že se nerozvede a víš, že od něho nedokážeš odejít, tak se aspoň snaž najít někoho jíného a pak už to třeba zvládneš rozejít se s ním. Přece je určitě někdo takový kdo tě bude milovat a ty jeho a budete moci být spolu a mít rodinu. S tímto to asi nikdy mít nebudeš a budeš se jen trápit, tak se neboj a zkus hledat štěstí u jiného 😉 😉

anippe
7. jan 2008

Belasykonik dokážu si představit co prožíváš.Měla jsem tu čest vyzkoušet si obě strany.Někdy je cesta ke štěstí hodně těžká.Nebýt toho, že jsem byla podvedená a zraněná, nepodvedla bych a nezranila tím jinou ženu.Kdybych nezranila dotyčnou ženu, nebyla bych ted se svojí láskou.Znám ženu, která byla 23let milenkou ženatého muže.Už není, protože jeho manželka umřela,ted je snoubenkou.V takových případech není nikdo bez viny.Přeji ti abys dokázala udělat to co je pro tebe správné.

selly2
7. jan 2008

Suki suhlasim s tebou - dobre si to napisala. Hovori sa klin sa klinom vybija. Belasykonik uvaz velmi a mysli ze cas hra proti tebe.
A myslim ze co ju odsudzujete - viete presne co vasi muzickovia??? Naoko mozu byt milucky a nemaju nahodou dva telefoniky jeden pre vas a jeden pre frajerky???
Co tak zajst si na dajake forum a tam zistite kolko je zenatych chlapov a co tam hladaju... je to realita dnesnych dni - bohuzial

nikka.vo
7. jan 2008

Ženský, ženský ... 🙄 zase si tu vybíjíte svojí zlost na někom, kdo si přišel jen popovídat s někým, kdo je v podobné situaci, nechtěla slyšet váš názor na milenky!!! Ale zase se tu někteří jedinci velice baví při zesměšňování, že? A zase se tu s radostí moralizuje! 🙄 🙄 🙄

pouštíte se tu do zakladatelky, co jako chce slyšet - je to hned z prvního příspěvku jasné, proč to tu založila... 8-
(
A opravdu - nikdy neříkej nikdy!!! 🤐 Takový slova jsem slyšela už několikrát: Já bych tohle nikdy.... ! Pche!!! 🙄

nikka.vo
7. jan 2008

suki -fakt hezky napsané 😉 😉 😉

malena
7. jan 2008

Kdesi som čítala: nikdy nebudeme naozaj šťastní, ak je naše šťaštie založené na nešťastí iných,...

nikka.vo
7. jan 2008

něco na tom bude 😔 😔 😔 😔 😔 😔

selly2
7. jan 2008

to je pravda ale realita ze zial ina. A dryim prsty konikovi nech sa rozhodne spravne

kupinka
7. jan 2008

Holky z některých z vás je mi někdy fakt na nic! Proč ji soudíte? Ona o to nestála,chtěla si o tom pouze popovídat,ne číst vaše urážky...jsme jenom lidi a tohle se prostě někdy stává..proč kritizujete jenom milenky? A s kým asi tak spí??????

selly2
7. jan 2008

Mne to skor pripada ako by si na nej daco vybijali.

kupinka
7. jan 2008

No,tak nějak...pustili se do ní jak by byla vrah 😠

anippe
7. jan 2008

No já dnes můžu vlastně poděkovat všem milenkám bývalého, protože bez nich bych nebyla dnes tak štastná 😉

selly2
7. jan 2008

VIes co robi moj kolega ma doma super atraktivnu zenu za ktorou sa urcite chlapi otocia - je tri roky zenaty a bali baby a ma dve frajerky. Vzdy nam povie co mame povedat ak nahodou "stihacka" podla neho zavola. Takze obraz chlapa. A tie milenky tiez nevedia o sebe ze su dve.

kupinka
7. jan 2008

No právě...je to hnus,to přiznávám,ale nevidím důvod ji tu osočovat a urážet...ach jo,je to strašně moc ošemetné téma ☹