Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

slunicko552
7. nov 2008

Ahoj tak můj názor je,že bych nevěru neodpustila,ale nikdy jsem to nemusela řešit.Takže pokud by na to přišlo(doufám,že ne 😅 )tak by se potom vidělo.Jenom jsem se chtěla zeptat holky co s tím máte zkušenosti,nikdy se vám nestalo,že při hádce jste to vytáhly?Nebo prohledávání kapes a hledání jakýchkoliv důkazů?Myslím,že kdybych odpustila určitě bych na to pořád myslela a snažila se hledat,samo tajně bych doufala,že nic nenajdu.

grej
7. nov 2008

Slunicko - já to vytahovala jen když jsme to aktuálně řešili. On totiž pořád tvrdil, že se přece nic neděje, že si s ní jen píše, tak co jako řeším. Nevím, jestli s ní spal a snad to ani vědět nechci. Já samozřejmě pátrala. Zjistila jsem, že ženská když chce, tak objeví všechno. Takže ačkoli mi o ní nic neřekl, zjistila jsem kdo to je, kolik jí je, odkud jí zná, odkud je, jaký dělá sport, jak vypadá atd.

Musím říct, že čím víc toho člověk ví, tím je to horší. Do telefonu jsem mu nelezla. Protože je mi jasný, že bych tam objevila něco, co by mě ranilo a stejně bych mu to nemohla omlátit o hlavu, protože bych si připadala trapně sama před sebou, že bych přiznala, že jsem mu do telefonu lezla...

I teĎ, když je všechno v pořádku, tak mě to občas popadne a do telefonu bych koukla nebo do mailu nebo tak něco, ale vždycky si uvědomím, jak by mi bylo, kdybych něco našla a že bych se tím trápila jen já a radši si to rozmyslím 😉

renciatko
7. nov 2008

Neviem skusala som dat to dako doporiadku ale on je ako skala.Jednoducho sa s nim neda je to ako bludny kruh uz sa nevieme ani len poriadne porozpravat bez toho aby sme sa zvadili.nedokaze ma objat proste nic a ja potrebujem dotyk nejde mi ani tak o ten sex ako o to mat niekoho pri sebe a citit jeho dotyk chapete ma ai nie 😖

gedren
7. nov 2008

renciatko, a co se s manzelem cestne rozejit a az pak hledat ten dotyk? Stejne v tomhle prece nechces setrvavat do smrti, ne?

renciatko
7. nov 2008

Ja nevim jestli bych se chtela rozejit asi ne ja bych byla radeji kdyby se vzpamatoval a dalo se to do poradku ale nejde to mam tri deti asi bych nedokazala ho opustit mam ho rada.Ten milenec je svobodnej tak nedelam zadny druhy zensky zlo.

renciatko
7. nov 2008

ja som asi sprosta ale ho mam rada a neviem co mam dalej robyt chape ma tu dakto ci nie ja som uz ozaj bezradna najvätsiu sarapu medzi nami robka alkoho.DVA dni vydrzi bez uz sa chcem aj nefukat ale pak sa zasa ozere a vsetko ide dookolal.No a ja som tiez len clovek potrebujem lasku tak sa stretnem s milencom viem ze to takto nemoze trvat do nekonecna ale co robyt.

johanda
7. nov 2008

ren, nějakou dobu (měsíce až roky, záleží na osobnosti) lze udržovat paralelní vztah. Pokud nebude mít tvůj milenec potřebu žít s tebou partnersky a třeba i mít děti, manžel se o nevěře nedozví, případně nad ní bude zavírat oči a ty to zvládneš psychicky, fyzicky i organizačně, klidně to vydrží až do smrti některého z vás. Většinou však tyhle paralelní vztahy nemají tak ideální průběh a v jednom rohu trojúhlelníku se to zadrhne. Píšeš, že máš manžela ráda a nechceš ho opustit...a má rád on tebe? Pokud se tě vůbec nedotýká, bude to mít asi nějakou příčinu. Po x letech manželství spolu nejspíš lidi nespí každý den, ale alespoň se občas dotknou pohladí, poplácají...prostě projeví si fyzickou náklonnost. Nemá on taky nějaký ten vedlejší poměr?

johanda
7. nov 2008

Aha Renciatko - tak od alkoholika pryč, pokud to trvá už nějakou dobu a on nechce přestat, nezaslouží si šanci. Mimo jiné, život s alkoholikem nevytváříi vhodné prostředí pro výchovu dětí. Co milenec? Byl by ochoten žít i s tvými dětmi?

denisa555
7. nov 2008

alkohol môže byť vážny problém. a keď sa to tak rozbehlo, tak skoro sa to asi nezastaví. je to na zváženie. každý druhý, tretí deň byť ožratý, to už je zrejme alkoholizmus a to sa potom nedá len tak prestať. a alkohol dosť často vyvoláva potom aj agresivitu...

katkaajurko
7. nov 2008

Ranciatko - ja ta chapem... ale ak to s tym alkoholom trva uz dlhsie..tak bud liecit - alebo prec od neho... 😒

renciatko
7. nov 2008

JEHO vedlejsi pomer je vino on by se se mnou miloval ale kdyz je ozralej nechci ja a kdyz je strizlivej a pride utahanej z prace usne jak spalek a kdyz ho budim tak zuri tak nevim jestli to nepotrebuje nebo si to dela sam.

gedren
7. nov 2008

Od alkohokolika bych taky sla pryc, treba ne na vzdy, ale odejit s detmi treba aspon na cas, aby si uvedomil, jak moc je to vazny problem, a zacal s tim neco delat.

Doporucuju precist si knizku od Kateriny Janouchove Nejblizsi - to je prave o zivote s alkoholikem.

denisa555
7. nov 2008

ten paralelný vzťah ako spomína Johanda sa dá, ale väčšinou sa to potom zamotá tak, že sa jeden (prípadne aj obaja) zamiluje a chce viac. nie len občasný s.x .

renciatko
7. nov 2008

sa vam povie prec od neho ja som sem prisla z ciech mame postaveny dom mame hypoteku keby som ho opustila verim ze by ma poslal s holym zadkom a kde by som sla to neviem rodicov uz nemam neni to take jednoduche.Liecit sa nepojde ked som to spomenula povedal ze on neni ziadny alkoholik a ak si tosam nedokaze priznat tak sa to neda.

denisa555
7. nov 2008

dom máte spoločne? nemôžeš ho vyhodiť? nemáš ani súrodencov čo by ti pomohli? on kým nebude mať fakt dosť dobrý dovôd, liečiť sa nepojde. to tak býva. najprv musia klesnúť až na úplné dno, aby si uvedomili, že asi nieje niečo v poriadku

johanda
7. nov 2008

jste manželé, takže s holým zadkem bys neodešla (pouze v případě, že holý zadek máte oba už dnes, ta hypotéka je blbá....) Pokud je alkoholik, asi bys od něj nemohla čekat nějakou finanční podporu nebo pravidelné alimenty.
Jak dlouho už pije a proč začal?

grej
7. nov 2008

Přesně tak. POkud si sám neuvědomí, že je něco špatně, tak se léčit nebude a bude to pořád to samý. Ty mu musíš dát důvod aby právě přišel na to, že je fakt alkoholik. Nebo že s ním prostě nebudeš. A pokud mu nebude záchrana vztahu stát za to, tak on zase nestojí za to, abys s ním zůstavála.

Vím, říká se mi to, ale kolik ženských už dojelo na to, že se "bály" odejít kvůli bydlení, dětem, penězům... Pak se trápili celý život ony i děti... A chlap, ten, co za všechno může, byl v pohodě...

Co ten milenec? Nezvažuje, že byste bydleli spolu?? Všechno se dá vyřešit když se chce. Barák se dá prodat i s hypotékou, peníze si pak rozdělíte...

denisa555
7. nov 2008

výživné určí súd, ak nebude platiť, zažaluješ ho, ale sú to ťahanice. možno sa dá zariadiť, že by mu to hneď sťahovali z účtu 😖 neviem . ale ten alkohol je fakt problem. to som už videla na vlastné oči. málokomu sa podarí naozaj prestať chlastať. može byť mesiac kľud, ale potom sa "sundá" a týždeň to trvá, kým sa dá zas dokopy. alebo ľudia popíjajú tajne. schovávajú fľašky a tvária sa akože sa nič nedeje.

emilyz
7. nov 2008

katkaajurko mozno si pochopila moj prispevok zle. Ja som sa v nom venovala teme "nevinna" milenka. Chcela som vysvetlit, ze tak, ako samozrejme muz (aj ked neviem preco ste si to vysvetlili, ze ja tvrdim, ze je chudacik 😅 ), tak aj ona moze za tu skazu. Obaja. Ale nenahovarajme si, ze len muz.

sirinka
7. nov 2008

tak podla vas slobodna milenka nenesie ziadnu vinu ani zodpovednost...ved to je ako keby som pouzivala susedov bycikel bez jeho vedomia, pretoze ho ma odlozeny v spolocnych priestoroch, ved pokial sa to nedozvie...alebo podme si tahat od susedov elektriku, ved ked sa da napojit, ja za to nenesiem ziadnu vinu, ked si to nezabezpecili pred pristupom cudzich osob....velmi obhajujete tie zeny, ale ony dobre vedia, co robia a ako tym niekomu ublizuju...to z nich robi spoluvinnikov.

kopcik
7. nov 2008

ahoj. tak já bych nevěru odpustit nedokázala. můj bývaly, se kterým jsem byla i zasnoubená, mě podvedl a prostě se to profláklo úplně kläsicky - bral si všude s sebou telefon a dokonce šel jednou telefonovat i ven, abych ho náhodou neslyšela - blbec. když už něco tajím, tak ať si to pořádně promyslím... 😖
zkusila jsem to překousnout, vydržela to rok, ale jak se říká - dokázala jsem odpustit, ale nemohla zapomenout. bála jsem se být sama, ale už to nemohla vydržet, sbalila si věci a odešla. brečel jak malý, protože v to nikdy nevěřil, že bych dokázala odejít.
mému manželovi věřím na 100 procent, je to jediný chlap, kterému naprosto slepě důvěřuji. doufám, že to slepě se mi jednou nevymstí. ho taky miluju víc než kohokoliv jiného a nedokážu si představit, že bych mu ublížila.
já osobně bych s ženatým nemohla být, trápily by mě výčitky svědomí, že rozbíjím rodinu - nechtěla bych, aby mi to nějaká jiná taky udělala - měla jsem příležitost být s ženatým, ale prostě to nešlo.... už jen proto, že bych nesnesla pomyšlení, že jde domů za nějakou jinou

gedren
7. nov 2008

sirinko, ale prece probuh manzel neni pasivnim majetkem sve manzelky! Je svepravny, on (a nikdo jiny, ani manzelka, ani milenka) rozhoduje o tom, zda ho budes "pouzivat". Kdyby nesouhlasil, muzes se na hlavu stavet. Zatimco kolo a elektricky rozvod o nicem rozhodovat nemuze 🙂

denisa555
7. nov 2008

môžem byť trošku drzá? renciatko má milenca. do nej sa tu nikto neobul, že podzvádza manžela, že jej milenec je chudák lebo rozbíja rodinu, bla, bla... jasné, ja ju úplne chápem. v jej situácii by som asi aj ja mala milenca, alebo my som muža opustila. ale keď si muž nájde milenku, tak to je koniec sveta. to je on ten najhorší. teda najhoršia je tá milenka, muž je až druhý v poradí. a čo keď bol v takej istej situácii ako renča? nevedel sa rozhýbať a odísť zo vzťahu... či chlapa nikdy nič neospravedlňuje? nemôžeme byť ješitné a brať všetko osobne. ako nám všetci ubližujú a my určite za nič nemôžeme

renciatko
7. nov 2008

VDAKA za rady ale neviem co robyt je to na figuj ked nemate kde utiect a s troma detmi.Mam len brata ten ma svoju rodinu su v malom byte z tej strany nemozem pomoc cakat a ani ziadat.Co sa tyka milenca a splocneho byvania s nim nerozpravali sme sa o tom sme spolu jeste kratko a tiez nema vlastne byvanie ta to asi tiez nepojde.

emilyz
7. nov 2008

denisa jak neobul? Ved som sa jej spytala, ci si mysli, ze to je riesenie...

denisa555
7. nov 2008

😉 to bola taka stručná poznámočka 🙂 žiadna ohnivá reakcia, ako tu zvyknú niektoré žienky vypisovať 😀

renciatko
7. nov 2008

Baby aj ja si myslim ze svina je ten kto podvadza ale keby som mala doma to co potrebujem nesla by som inde.dakedy mam chut s tym prestat ale nedokazem byt stale sama to je na spakatenie.

sirinka
7. nov 2008

gedren to len na margo toho, ako su tie milenky v celej veci nevinne....ved preboha sme ludia a ked sa rozhodnes niekomu vedome ublizovat, nesies na tom vinu...a je jedno, ci si pri tom zadana, slobodna, ci ublizujes osobe tebe blizskej alebo neznamej....ved ani na ulici nevylepis hocikomu preto ze mas chut...

bejbypd
7. nov 2008

Ahojte...Takze v prvom rade vyhovarat sa na pudy-hlupost..ano aj ja mam sexualne pudy ale ked ich mam tak s mojim manzelom...To je ako ukradol som nemozem za to to tie pudy a veci tomu podobne...a dalsie neda sa inak,mame krizu a nevidim ine riesenie tak si najdem milenca alebo naopak dalse vyhovorky...v prvom rade treba rozmyslat bo vsetko sa da vyriesit...aj moj otec je alkoholik a poradila som si s tym sama kedze maminka uz nezije a uz rok abstinuje...fakt sa da vsetko a nevera nie je nijake riesenie dokonca je to riesenie ale chabe a zle nech si kazdy hovori co chce...

majcik
7. nov 2008

Bejbypd - suhlasim ...