Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

maruska24
2. jan 2013

@broken_arrow 😀 veď vďaka tejto diskusii už verím že existujú, no ale hold, vás potom obdivujem všetkých troch, lebo to chce ozaj silný žalúdok a nervy. A ste mi neodpovedali, sa rozvádzate nakoniec, či nie?

maruska24
2. jan 2013

@broken_arrow a na tvoju otázku, ostať kvôli deťom určite nie. deti nie sú hlúpe, odhalia pretvárku veľmi rýchlo. Keď viete tak tolerantne komunikovať ohľadom detí, tak sa určite zhodnete viac než tolerantne na ich vzájomnej výchove. Rozvediete sa, obaja začnete odznova a inak. Tu nie je čo iné riešiť. Lebo svojim správaním ublížite iba a iba deťom. A na nich vám záleží obom nie?

maca_p
2. jan 2013

@broken_arrow ved hovorim, ze az kym manzelka neobjasnila vek deti, suhlasila som s tebou. vsetko co menujes, intimita, telesna blizkost, suznenie tela i duse su pre partnerske spoluzitie nevyhnute. vztah typu spolubyvajuci kvoli detom by ani mne nerezal... ale preco si musel hladat soulmate and lover v spolocnej znamej?? preco nie niekde mimo??

aurorag
2. jan 2013

@maruska24 vies, kazdy ma nejaku priatelku alebo znamu, ktorej sa to stalo..... aj ja mam jednu.... manzel ju chronicky podvadzal, mali dve deti..... az ho nakoniec vykopla.... po 5 rokoch..... ona ma stale svoje dve krasne deti, on jej plati vysoke vyzivne, ma noveho priatela, ktory je splni, co jej na ociach vidi...... A jej exmanzel? odisiel z domacnosti, kde mal o vsetko postarane a pekne sa naucil pouzivat hajzlovu kefu a beha s vysavacom, lebo jeho milenka si radsej lakuje nechty! s detmi mu nepomaha, lebo ved nie su jej, cez vikend objednava jedlo v restike, lebo ona nevari a ked su deti chore, ona ich posle domov matke! a este sa musi pozerat, ako maju pomaly radsej maminho noveho priatela ako jeho! Nuz, kto chce kam.....

monda17
2. jan 2013

Najhorsi koniec je taky, ked zacnu matky zneuzivat deti deti ako "zbran" v prvom rade ublyzia hlavne detom...

maruska24
2. jan 2013

@aurorag pomôžme mu tam. 😉

vadimka
2. jan 2013

@aurorag

mna by teda vcelku zaujimalo, co chces ty??

majka1976
2. jan 2013

@aurorag Proč si myslím, že si ukazujete IP? Tvůj muž to tady napsal a vzápětí hned smazal - napsal: "Kveto, nepiš mojí manželce do IP, to jsi zbabělá jí to napsat veřejně?" Rychle to smazal a místo toho napsal: "Ale nič" , protože mu asi došlo, žez toho bude všem jasné, že buď jste jedna osoba anebo sedíte vedle sebe na PC a čtete si ty blbosti, co se tady řeší

kveta
2. jan 2013

Aj by som reagovala... ale nic.

aurorag
2. jan 2013

@majka1976 aha, to som nepostrehla
ale ip si necitame...... mozno nahodou videl cez plece......
a mnohe pisu aj jemu ip, s tym nic nenarobim.....
jasne, ze sa o tomto doma rozpravame..... ale sranda to nie je

aurorag
2. jan 2013

@vadimka na toto si ja skusam odpovedat uz pol roka.....
chcem vymazat posledny rok, da sa to?

vadimka
2. jan 2013

@aurorag
naco to vymazavat...pozeraj dopredu....stale chces svojho mm?

po tom vsetkom???? mne sa len velmi tazko veri, ze to, co odohrava u vas doma je realita....

ellise
2. jan 2013

@aurorag jak to tady čtu, postupně co říká tvůj muž, ( hlavně jak se vyjadřuje o své milence před tebou), a když si zpětně promítnu co všechno jsem zažila, asi bych ho nechala jít, tohle podle mně nemá cenu

medovka14
2. jan 2013

podobnym som si presla aj ja... s manzelom sme si nerozumeli, sex na bode mrazu... ked sme to uz konecne zacali riesit, namontovala sa do toho moja "naj" kamoska, ktora mala partnera a dieta.. vedela o mne takmer vsetko, vedela o nas vsetko a zneuzila to.. krutila sa okolo neho, davala mu to co ja nie... samozrejme, manzel sa rychlo namotal, zrazu sa po rokoch citil plny zivota, obletovany, chceny... zistila som to cca po pol roku... nevedela som co skor, ci nakopat do riti jeho, alebo ju... vsetko sa obratilo, ked som sa stretla s jej partnerom.. on o tom vedel takmer od zaciatku, snazil sa ju ziskat spat, no moj manzel bol pre nu atraktivnejsi, to viete, laska k peniazom.. zistila som, ze jej ide len o prachy, my sme mali dve auta, oni jedno, byvali sme v dome, oni v byte.. zavidela a chcela to pre seba a bolo jej jedno, ze nici moju aj svoju rodinu.. povedala som manzelovi rovno, nech si vyberie, bud ja alebo ona.. porozpravali sme sa, jemu dosli urcite suvislosti, doslo mu o co jej skutocne ide..
bola to MEGA OBROVSKA KRIZA, ale nakoniec sme ju zvladli... myslim, ze zijeme uplne iny zivot nez predtym, rozumieme si, hlavne sme sa naucili komunikovat...

sissmiss
2. jan 2013

@aurorag je tam jedna ktora ho vehemntne obhajuje a skace do ostatnych zien, ale to nemoze byt ona, lebo on povedal ze je pekna a tato teda neni...

broken_arrow
2. jan 2013

Premýšľal som veľa nad tým prečo sme ešte stále spolu, niekde som čítal že medzi manželmi existuje také zvláštne manželské puto ktoré je "neviditeľné" ale aktivuje sa keď je manželstvo v ohrození, je to niečo ako oceľové lanko ktoré tých dvoch drží pokope, myslím že niečo také nás drží po hromade ... neviem to nájsť ale odvtedy to mám v hlave.

broken_arrow
2. jan 2013

@medovka14 ak jej išlo iba o prachy tak by si zrátala že po rozvode bude mať iba jedno auto a pol domu a pol jeho platu , takže Tvoja obhajoba má dosť neisté základy ... 😖 , ale je super že ste to zvládli ...

sissmiss
2. jan 2013

@broken_arrow pisal si ze milenka si s tebou zacala lebo si dobry v posteli. To kde sa daju kupit take nalepky na celo???

wifina
2. jan 2013

@broken_arrow tie ženy tak nerozmýšľajú... Závisť je mocná čarodejnica. Ona chce to isté, nedôjde jej, že po rozvode, výživnom veľa nezostane 😀

medovka14
2. jan 2013

@broken_arrow ona moc v matike nebola dobra, islo o to, ze ten moj ma prachy a jej nie.. a to niekolko nasobne viac, cize nedostatku po rozvode sa bat nemusela

broken_arrow
2. jan 2013

... chodte už pozerať Dalas

broken_arrow
2. jan 2013

@medovka14 prepáč a ty si mu prečo nepobalila kufre a nevykopla ho ? hm ?

sissmiss
2. jan 2013

@broken_arrow Necitas? Ved to napisala. Pretoze jej chlap mal gule. Dokazal si priznat ze sa nechal namotat k.vou.

katy31
2. jan 2013

@broken_arrow ahoj, nečítala som celú diskusiu, ale ty mi pripadáš ako otec môjho syna... 🙂 Tiež bol ženatý, nasľuboval mi modré z neba, plánoval spoločný život, dieťa, ktoré sme splodili a mesiac pred jeho narodením sa rozhodol, že radšej ostane pri manželke, lebo tam má svoje istoty, teplé kreslo, telku a sex raz za mesiac. Náš vzťah trval tri roky, vlastne svoju ženu podvádzal celé manželstvo a ja som ešte navyše zistila, že v čase, keď sme sa rozchádzali a náš syn mal už pol roka tak si na internete hľadal ďalšie mimomanželské úlety a sexuálne partnerky... Proste blázon, ktorý sa v klamstvách utopil a klamal všade, svojej žene, mne, obidvom nám urobil neskutočné ilúzie v živote a nakoniec sa v tom aj sám stratil. Jeho žena o mne vedela, vedela, že ma ľúbi a snažila sa ho udržať celé roky pri sebe, aj sa jej to podarilo a ja som jej vďačná, že tohto pokrytca nechala pri sebe a nebude ničiť život ďalším ženám. Ja mám krásneho úžasného syna, on má svoje klamstvá a závislú manželku na jeho byte, peniazoch a zabezpečení, ktorá mu určite vykričí raz za čas všetko, čo jej urobil, teda sama neviem, ako môže zniesť 8 rokov klamstiev z 10 ročného manželstva... ale tak, ako tu už bolo povedané, kto chce kam, pomôžme mu tam.. a ja som hrozne rada, že tento chlap ostal inde... nie v našom živote... 🙂 Takže vážený, trošku si sadni sám so sebou a ujasni si priority, ak nie si dokonalý slaboch, čo to nedokáže... držím Ti palce, pretože ako ty, tak aj Tvoja žena a dokonca aj milenky majú svoje sny, túžby, predstavy a vedia úprimne ľúbiť...

sirinka
2. jan 2013

@aurorag
@broken_arrow vymazat nemozete nic, mozete iba uprimne olutovat, obaja svoje konanie, ktore priviedlo vasu rodinu do krachu....
Osobne si myslim, ze broken by mal nabrat velky kus odvahy a zit nejaky cas sam..... Iba tak moze opat ocenit vsetky kvality a prednosti svojho manzelstva. Teraz vidi iba negativa, kdezto milenecky vztah ma zidealizovany, kedze ten vztah zatial nebol vystaveny realite, stereotypu.....

medovka14
2. jan 2013

@broken_arrow presne ako pise @sissmiss dostal na vyber a nevahal... Uvedomil si, o com to bolo a ukoncil to hned... Ona sa ho snazila este kontaktovat, ale ked nereagoval, hned v tu noc sa vratila k partnerovi... uz sme sa s nimi nikdy nestretli..
Mm sa zmenil, ja tiez, starame sa o vztah... Milujem ho a aj z tohto dovodu som mu chcela dat sancu, a aj z toho dovodu, ze som zistila s kym sa schadzal.. boli u nas niekolko krat do mesiaca, ona vedela co sa deje a potom sa jej lahsie oblbovalo... nevravim, a ani si nemyslím, ze to bola iba jej vina, predpokladam, ze by si nikoho nehladal... Mozno toto mi pomohlo lahsie sa cez to preniest, odpustit mu...

bets
3. jan 2013

@broken_arrow
ja ti napisem len jedno. muz u milenky najde 20% z toho, co nema jeho manzelka. ked zacne zit s milenkou, casom zisti, ze tych 20% za to nestalo, ze tych 80% co ma manzelka bolo ovela dolezitejsich k spolocnemu zivotu. len po definitivnom odchode k milenke uz nebude cesta spat k byvalej manzelke.
vela muzov po prvom rozvode ma viac zien, hlada tu pravu zenu a postupne zistuje, ze najlepsia zena pre neho bola ta prva, roky utekaju a muz ostava vnutorne osamoteny, nenachadza pochopenie u dalsich zien. castou pohnutkou k takemu starsiemu zenatemu partnerovi su materialne zalezitosti a nie laska, alebo niekedy aj biologicke zalezitosti. ak sa napr. zene okolo 30 podarilo ulovit aj zenaca, ktory je ochotny s nou mat dieta. potom muz, kedy by si mohol uzivat odrastene deti z prveho mnazelstva beha za malymi detmi a zistuje ze uz tolko nevladze, nema uz tolko trpezlivosti a dalsi vztah krachuje...
na tuto temu som pocas sviatkov videla na HBO dobry film:
http://www.moviemania.sk/1947-recenzia-nejako-s...

broken_arrow
3. jan 2013

@bets ďakujem za Tvoj názor ale môj názor je že sme ešte veľmi mladý na to aby sme rezignovane žili v nefunkčnom manželstve, to čo by priniesol nový vzťah je výzva ktorá nemá jasný výsledok ale ten nemá ani jedno manželstvo ... budem reagovať na to čo napísala aurorag že ten chlap ktorý teraz behá s hajzlovou kefou a predtým mal doma full servis možno pochopil že vzťahy nie sú o full servise ale o napĺňaní potrieb toho druhého 😉 , podobnú chybu som robil aj ja myslel som si že keď donesiem domov veľa peňazí, zabezpečím rodinu a full financial servis tak moja manželka bude šťastná a ona nebola lebo jej potreby boli mať manžela ktorý bude doma , a následne ani moje potreby neboli napĺňané ... hm ? 😕

aurorag
3. jan 2013

@bets Ked uz hovorime o filmoch, mna zase pobavili Muzi v nadeji! Polivka vedel, ako podvadzat so ctou! A Kerekesovej nepomohla ani biliardova scena....

broken_arrow
3. jan 2013

@aurorag ... prepáč že neviem podvádzať 😠