Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

sisstin
21. nov 2008
yvetta
21. nov 2008

holky absolutne som nepochopila o co Vam tu slo, ked sa tu dohadujete o nesmrtelnosti chrusta 😀 😀 😀
inak prajem lini ako tu uz niekto spominal, aby to vyriesila ku svojej spokojnosti 🙂

halienka
21. nov 2008

No ja stále hladám kto včera povedal Sisstin alebo Zanett, že: mme sa to nikdy nemôže stať. Lebo stále na toto reagujete, ale ja som to nikde nenašla že by to niekto povedal 😕 Ale možnože zle čítam, lebo strašne vela a rýchlo píšete 😀

zanett
21. nov 2008

to je porad o koze a o voze 😝 Sis jenom vysvetlovala, ze lidi se proste casem meni. NIkdo neni ve 40 stejny, jako byl ve 20. Prostredi, zkusenosti a zazitky proste kazdyho ovlivnuji, nekoho vic a nekoho mene. V zivote bych si netroufla rict, ze vim, ze my dva s MP zustaneme spolu naporad a budeme stastni tak, jak jsme ted. Kdyby se zivot kolem nas nemenil a vsechno zustalo tak, jak je ted (coz je nemozne), tak asi ano, pak asi mame velkou sanci, ze zustaneme spolu naporad. Ale to je utopie, protoze svet se neustale meni a lidi se vyvijeji. Muze se stat cokoliv a nemusi to byt ani nic zavazneho a clovek zmeni svuj postoj. Ja bych nedala ruku do ohne za sebe, natoz za nekoho jinyho. Takze i kdyz by mi MP rekl, ze me nikdy nepodvede, tak mu verit muzu, ale nemusim,proboha je prece jasny, ze ZADNY chlap vam nerekne 'Hele, a vis se s tou novou kolegyni bych si dal rict? Je mlada a sexy, a ty uz mas celulitidu a strie' 😝 Spousta chlapu si o ostatnich zenach mysli neco v podobnem smyslu, ale nejsou blbi, aby to manzelce priznavali....radeji reknou, ze nikdy nezahnou, pac vedi, ze tak budou mit klid, ale co se jim odehrava v hlave, to vi jen oni.

Ja si nedelam iluze, pac vim, ze pro mnohe muze to, ze jsou zenati a maji dite/deti, neni prekazka pro to, aby se otaceli po cizich zenach....vdana zenska s deckem je vetsinou rada za chlapa, co ma doma a ostatni ji az tak moc nezajimaji, ale chlapovi je jedno, ze je zenaty s deckem, protoze kdyby po nem vyjela nejaka sexy kobra, tak jde manzelka s ditetem stranou...to je proste fakt a nechapu, jak nekdo dospely (specialne pokud ma zkusenosti s partnerovou neverou) muze byt tak naivni a tvrdit, ze JIM se to nestane... 😝

schvalne - vsadim se, ze kdybych na vase verne manzele zamrkala (proste je zacala svadet), ze by mi maloktery odolal. Ale NE proto, ze to jsem ja, NE proto, ze bych byla nejak vyjimecna, ale proto, ze maloktery chlap odola zenske, ktera po nem naostro vyjede (pokud to neni vyslovena prisera). No a pokud ma navic jistotu, ze se to manzelka nedozvi, tak je ruka v rukavu. Jen opravdove vyjimky dokazou odolat, ale treba chlap, kterymu je pres 40 a zije dvacet let v manzelstvi, ktere je mnohdy uz nudne a ma doma obycejnou neudrzovanou manzelku, tak takovy chlap malokdy odola....to je prave to, co jsem tim myslela. I kdyz si ted spousta naivek mysili, ze jejich chlap nikdy, tak by me zajimalo, ze budete rikat za treba 20 let, kdy uz pro manzela budete obycejny, nudny a nezajimavy (kruty, ale je to tak, nevyhybase to nikomu...ani mne ne)...takovymu opelichanymu ctyricatnikovi vetsinou vveeeelmi zalichoti, ze po nem nejaka kocicka vyjede a jsme tam! Proto bych nikdy za nikoho ruku do ohne nedala!

sisstin
21. nov 2008

halienka: to, že někdo napíše, že on je stopro věrný, a jeho partner taky...tak z toho mi vyplývá, že si myslí, že jim se to nestane 😉

fakt doporučuju kouknout to video 😉

zanett
21. nov 2008

halienka - bejbypd psala, ze verim, ze s jejim manzelem bude stastna a on s ni taktez (viz jeji prispevek 9.29)

sisstin
21. nov 2008

zanett: mrkni na ty Pasti..se ti to bude líbit 😉

zanett
21. nov 2008

sis - je to je dlouhy, ja jdu do sprchy a pak se na to podivam 😉

sisstin
21. nov 2008

no zanett, jako skoro vždy nemám, co dodat..lépe bych to nevystihla 😀

petule.h
21. nov 2008

taky bych za sebe do konce života ruku do ohně nedala...co já vím????
taky si myslím, že je mi manžel věrný, ale ani nechci přemýšlet o tom, že není...pokud se něco změní, začnu pátrat co a kde se děje...ale prostě říct, že se mi to nikdy nemůže stát je blbost a musím říct, že kdyby to byl úlet, nikdy bych to vědět nechtěla asi tak jako kdybych ten úlet měla já, tak by se to nikdy zase nedověděl on...
nikdo není dokonalí, jak píše zanett, já jsem trochu koketa a skoro každý chlap flirtuje, skoro každý má ty řečičky ve dvousmyslech, jakož i ženské...nedá se to prostě nikdy 100% říct a kdo si to myslí, tak může vyhořet dřív než ten co žárlí a myslí si opak...ono někdy tichá voda, je někdy horší....

sisstin
21. nov 2008

petule: no podle některých je to sobecký a alibistický názor...jsi člověk, tak se máš za každou cenu udržet 😝 už je to fakt plkání o nesmrtelnosti chrousta..jak bylo psáno výše 😕

ty pasti mě fakt dostaly...on si vzal holku, se kterou chodil od 15..nikdy nebyl extra zamilovanej..prostě to bral, že to tak je...a nikdy to neřešil..oženil se...maj dítě..a pak potkal paní pravou 😝

yvetta
21. nov 2008

zannet prijimam vyzvu chcem aby si mi zviedla manzela - pobavilo ma to, ze tebe ziadny chlap neodola 😀 , ale inak akceptujem tvoje nazory, lebo si myslim, ze v niecom mas pravdu 🙂 ,ale ja zasa nie som zastancom ani jednej ani druhej strany som tak niekde v strede... 🙂 nie som ani zastancom toho, ze vsetci chlapi podvedu a ani toho, ze sa im to nikdy nestane 😀 ja sa snazim zit svoj zivot tak, aby ma MM nepodviedol a bola som pre neho stale ta atraktivna atd... 🙂 a len Boh vie co bude o xxx rokov 🙂

sisstin
21. nov 2008

ÿveta: ale zannet právě psala, že ne..že ji každej neodolá...ale že žádnej chlap neodolá ženský, která po něm přímo vyjede 😉 😉

nobody
21. nov 2008

yveta ... tak tak 😀

slnieckova
21. nov 2008

ziaden chlap neodola zene, ktora ho zvadza? Hm....

yvetta
21. nov 2008

no tak to ti musim oponovat po MM priamo jedna vyjela a odolal jej - skor by som povedala, ze neodola, ked maju v manzelstve nejake problemy atd.. vtedy je podla mna nachylnost 😖

sisstin
21. nov 2008

nobody: a jak jsi na to ty? 😝

slnieckova
21. nov 2008

nobody ty si chlap 😀 nikdy by si neodolal zvadzajucej zene?

sisstin
21. nov 2008

taky tam bylo psáno, po 20letech v manželství, který už je kapku nudný 😉

ono je něco jinýho chodit s někým 4,5,6let....ale 20 😉

lucianka
21. nov 2008

Zanett, jen bych dodala jednu věc: Ta jeho ženská nemusí být neupravená obyčejná ženská... 🙂 Může mít doma ženskou, která se o něj stará, vaří, peče, uklízí, stará se i o sebe... a stejně ji může podvést. 😉

S nevěrou nesouhlasím, ale "nikdy neříkej nikdy". Člověk nemůže vědět, co bude za rok, za deset let, za čtyřicet... já jen vždy mému manželovi říkám, že jen doufám, že není tak blbej, abych se to dozvěděla ☹

yvetta
21. nov 2008

sisstin tak tie pasty musim vidiet, ale teraz nemam cas pracujem 😀

nobody
21. nov 2008

slnieckova ...záleží, jaká by byla situace a okolnosti .. ale netvrdím, že ne

certica
21. nov 2008

suhlasim s yvett...
a existuju aj chlapi (rozhodne vsak netvrdim, ze ich je kvantum, ale su 😀 ), ktorych napriklad irituje prave to, ze po nich nejaka vyjede.

lucianka
21. nov 2008

Yvetto, promiň, ale fakt mám osobní zkušenost s tím, že jsem se o sebe starala, snažila se být atraktivní, o přítele se starala... a stejně si našel jinou ☹ Na otázku: Proč? Co mu chybělo? Nevěděl... podle mě - měl doma všechno 😒 asi se začal nudit. ☹

sisstin
21. nov 2008

nobody: tak modelová situace jo: manžela otěhotnění, celý těhu nemá chut na sex, tak se těšíš..až porodí..manželka porodí...ale miminko stále pláče....chut na sex není dál...z miminka je batole..ale žena je neustále unavená...chodíš do práce a doma pomaháš...v práci přijde krásná, nová kolegyně..je vtipná, inteligentní, sexy....a líbíš se jí 😝

lucianka
21. nov 2008

Prostě mi přijde trochu naivní si myslet, že když ve vztahu všechno funguje, že si chlap nenajde jinou ☹

sisstin
21. nov 2008

lucianka: to je přesně v těch pastích 😉

lucianka
21. nov 2008

Siss, já vím 🙂 Viděla jsem je 😀

yvetta
21. nov 2008

tak moj nema doma vsetko ja sa snazim,aby sa aj on staral o mna podla mna je chyba ak zena robi vsetko ako diva doma vari, pere, atd.. a chlap sa necha obskakovat ved to je spolocna domacnost 🙂 a potom sa nevidim, ked sa chlap zacne nudit 😀 moj sa nema cas nudit 😀

sisstin
21. nov 2008

lucianka: a litovala jsi tu Issovou? Mně přišla šílená, fakt na ránu 😅 jak furt po něm chtěla slyšet, co mu doma chybí..a pak ta její maminka 😅