Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

julia225
28. jan 2008

ten ktory ma podvadzal?-nie
preco?

nika70
28. jan 2008

Ahoj holky, neměla jsem čas pročíst všechny příspěvky...tak možná budu opakovat, co už tu některá z vás řekla.

Zažila jsem stát na obou stranách barikády - jako milenka i jako manželka... Takže si dovolím napsat svůj názor. Nebudu tu nikoho moralizovat, srdeční záležitosti jsou obvykle mimo logické myšlení a nedají se tak uplně ovládat. Chci jen poradit všem, kdo se ocitnou v takové roli. Je celkem jednoduché se do ní dostat, na tom nic divného není. Ale je strašně těžký se z toho dostat ven. Takže moje rada nebo názor zní: pryč od každého ženáče, který váhá a přiklání se na tu stranu, která míň tlačí na pilu. Protože tak to chlapi obvykle dělají. Nejsou schopni se rozhodnut a čekají, až ženy rozhodnou za ně. Pokud nechcete vybrečet kýble slz, ukončete takový vztah dřív, než vám to na dlouhou dobu udělá pěkný šrám na srdíčku i na duši.

lucenek
28. jan 2008

čau holky.....musím přiznat, že v tomto tématu jsem se tak trochu našla....byla jsem milenka...pak přítelkyně a nyní manželka....poodotýkám, že žiju ve velmi šťastném manželství.Tyto tři pozice, milenka , přítelkyně a manželka jsem prošla s jedním mužem....někdy se holt stává, že pohádka s dobrým koncem končí, ale musím uznat, že manžel vyřešil vše ve velmi krátkém intervalu...cca 4 měsíce, do půl roku jsme spolu bydleli, to už byla ze mně ofiko přítelkyně a teď i manželka...v červenci čekáme mimčo a nemžem se dočkat.
Má malá poznámka všem, které se moc trápíte je, že pokud o vás OPRAVDU stojí, zařídí i nemožné a v červenci pro vás bude padat sníh 😉 ...jesltli to trvá dýl jak rok, tak utíkejte, takže souhlas s nika70 😉

julia225
29. jan 2008

nika pekne povedane 🙂 a pravdivo

sisstin
29. jan 2008

nečetla jsem celou diskuzi..i já jsem byla milenkou...naštěstí to "dobře" skončilo..jsme spolu....ale ty nervy..nikomu bych to nepřála 😒

makelka
29. jan 2008

Holky a nebojíte se, že to ti chlapi udělají znovu? Pokud už si jednou našli milenku a opustili manželku, tak co jim brání v tom, to udělat znovu, až je to s vámi omrzí??? 😒

sisstin
29. jan 2008

makelka: no..já vim..ale takhle to beru u každýho chlapa..ty věříš svazku na celej život..já teda ne 😉 😕

lucenek
29. jan 2008

někdo jo někdo ne, hoď si korunou....to je život, ale tohle neřeším, kdybych to řešila, tak se nedokážu radovat z každého dne a furt jen šrotuju kde kdy co a jak...navíc manžel je pořád se mnou a když je v práci..tak mi stačí zapnout rádio a vím, že je tam 😉

sisstin
29. jan 2008

teda ne jenom u chlapa, ženský to dělaj taky 😉 abysme furt nekřivdily jen těm chlapům...prostě neznám žádnýho , co by šel do baru..a byla tam pěkná baba..aby aspon nezatajil, že někoho má..i když s ní nic mít nemusí 😕

sisstin
29. jan 2008

lucenek: přesně tak..MP je taky furt v práci, a když ne..tak je se mnou..ale to bysme se musely zžírat podezříváním..já na to kašlu 😎

karotky
29. jan 2008

Siss........já nevěřím svazku na celý život od naší svatby. 😉
Je lepší s tím počítat do předu,než pak čumět jako tele,že?! 😀

sisstin
29. jan 2008

karot: jako ted by mě to asi hoooodně překvapilo, kdyby byl konec...ale vždycky s tím jako trošku počítám, že stát se to může..bohužel..vždycky můžeš potkat někoho lepšího a úžasnějšího 🙂

lucenek
29. jan 2008

jo a život na hovno bez radostí....prostě jsem spolu a tak to je a eventuality možné nevěry neřeším, řešit je budu až nevěra bude a užírat se to ne.....žijem si svou pohádku 🙂

makelka
29. jan 2008

já jsem se ocitla v roli ne manželky ale podváděné přítelkyně a je to pěknej hnus. Navíc můj bývalý už to jednou udělal tak bych se asi bála, stát se jeho ženou 😒

siss - věřím na svazek na celý život, ale nevěřím na to, že dokáže být člověk celý život monogamní 😉

liana
29. jan 2008

aj ja zastávam názor, že naozaj nevieme čo kedy môže postretnúť. len je proti mojej srsti vôbec srdcom poškulovať po ženatom chlapovi, nech mu to s manželkou škrípe akokoľvek. a aj keby som s ním išla z veľkej lásky zažiť dobrodružstvo, poznám sa a po čase by mi výčitky vlastného svedomia nedovolili pokojne spávať. takže keby sa aj z milenky stala manželka, niekde v kúte srdca by mi niekde driemalo, že tou malou čiastkou som k rozchodu prispela aj ja sama.

sisstin
29. jan 2008

makel: no to pak záleží..chlap umí žít v dlouhodobým svazku..a mít dlouhodobou milenku..ženská to většinou řeší jinak..a od chlapa odchází k novýmu 😕 já bych neuměla žít s někým, koho už nechci 😕

lucenek
29. jan 2008

jo je fakt mě ex taky podváděl a vím co to je...ale manžel byl jediný který dokázal, že to opravdu myslí vážně a nekecal na hubě a jednal, já se nebála a nelituju... 😉

sisstin
29. jan 2008

liana: i já jsem byla strašně morální, že bych to nikdy neudělala..co chudák ta ženská atd, jenže...jak srdce zavelí, rozum je v prdeli 😀

makelka
29. jan 2008

Mě by asi taky dost překvapilo, kdyby byl konec a nevím nevím jak bych to podruhý rozdýchala 😖 ale zas mám dítě, tak bych asi musela 😒

A já svýho muže nijak nehlídám, ani nemám jak, má soukromou firmu a jezdí po zákaznících, tak to ani nejde, ledaže bych jezdila všude s ním, což jaksi nejde a nejsem stíhačka že 😠 Ale i takový znám, který svýho muže všude doprovází, dokonce i na krátkej nákup 😀

makelka
29. jan 2008

siss - to já asi taky ne ☹ ale tím, že jsem tohle jednou už zažila, tak bych asi lovila v jiných vodách, do chlapa, kterej tohle už jednou udělal, neli víckrát bych nešla 😒

sisstin
29. jan 2008

makel: on teda nebyl ženatej..on byl už rozvedenej 😉 ale jako vztah měl 😉 ono je to furt to samý 😉

makelka
29. jan 2008

lucenek - tak jsou samozřejmě i vyjímky. Chlapi podle mě neumí žít sami a tak v tom svazku radši zůstanou a vyčkávají až se naskytne něco lepšího a teprve potom jednají 😒

siss - i já měla tu možnost poznat vztah se ženatým chlapem, je to už dost dávno, tenkrát mi bylo snad 15, ale já to prostě nepřenesla přes srdce, navíc jsem tu dotyčnou znala ☹

sisstin
29. jan 2008

makel: no u nás je to vůbec celý složitý..jak z telenovely 😅 ale ted je to prostě fajn..tak neřešim, co bude..a nehlídám ho..narozdíl od něj 😅

makelka
29. jan 2008

siss: to je jako u mě, můj bývalej měl dlouhodobej vztah - tam to ale neberu až tak jako závazek, nevím manželství je pro mě trošku něco jiného, posvátnějšího, do toho bych už nikdy nešla 😒 U nás to tenkrát bylo taky jako z telenovely, poznali jsme se v Itálii, přitom jsme byli ze stejnýho města 😀 a bydleli od sebe asi 500m 😀 Ale do takovýho chlapa už bych nešla 😖 Můj muž je pravej opak a hlavně je to charakter 😵

sisstin
29. jan 2008

makel: MP vystřídal asi tisííííc ženských..jen tak na jednu noc 😕 někdy i dvě za den....ale občas těm chlapům po třicítce něco rupne v mozku..a srovnaj se..já mu ted fakt věřim na 100 procent 😉 spíš mě sere, že on mně neeeeee 😕

makelka
29. jan 2008

Vrátila jsem se o pár stránek zpět a dost mě udivuje, jak některý ženský tvrdí, že dokážou být ty druhé 😔 Tak to ta ženská pak nemá dle mého žádnou sebeúctu 😔

siss: jasan, na jednu noc je to něco jiného, to já beru, jak nejde o vztah, tak jde o prd, ale jak už se do toho montuje vztah, je to na hovnec 😒 Buď ráda, že je takovej, takových chlapů je málo 😉 A buďme šťastné, že tyhle chlapy máme právě my 😵

sisstin
29. jan 2008

makel: no u nás to ani vztah nebyl..on to prostě bral, že spolu spíme...a konec...viděli jsme se jen občas..a já mu do očí tvrdila, že bych ho niiiiiikdy nechtěla 😅 😅 😅 😅 😅

makelka
29. jan 2008

siss 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nic kočko, pádím neb jsem v práci 😉 pěkný den a posílám pusu prďolkovi krásnýmu 😵 😵

sisstin
29. jan 2008

makel: pááá 😀

lucenek
29. jan 2008

jo jo, naštěstí nebyl ženatý, to je teď poprvé a semnou, takže rozvod se neřešil, jen soud ohledně výživného na dítě