Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

sisstin
20. nov 2008

karot: to je totiž takový ženský instinkt..ten chlap v tom je nevinně..jenom ona je mrcha víš 😅 tomu se vždycky musím smát 😝 a je to pouze o zhrzenosti podváděné 😝

karot
20. nov 2008

Siss,....................spíš bych řekla,že je to o závislosti té manželce/partnerce na manželovi/partnerovi. 😉
Já bez chlapa dokážu žít.Takže kdyby za mnou MM přišel s tím,že má jinou,brala bych víceméně sportovně.
Horší by ale bylo,vysvětlit svému např. 5.letému dítěti,proč od nás tatínek odchází. ☹
Teď by to ještě šlo,.....najít Adámkovi nového tatínka,aniž by to postřehnul.

slnieckova
20. nov 2008

baby nehnevajte sa, ale "obdivujem" vase nazory

czechzuzana
20. nov 2008

siss: no ze v tom je chlap nevinne, o tom tu snad nikdo nepsal....A ze ona je mrcha...No jakoze sorry, ale co se teda tyka zrovna Lini, tak zenska, ktera spi s zenatym chlapem, co ma tehotnou zenu, je podle me odpad...Proste hnus.

czechzuzana
20. nov 2008

A jeste: Kdo nezarli, nemiluje.

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: já to nečetla poctivě, nevim..o co jde v případu lini 😉 jinak já žalim..a MP ještě víc 😝

slnieckova
20. nov 2008

czechzuzana ale zdravo 🙂

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: ale v tomhle případě by ti mělo být víc na blití z jeho, než z ní..on k ní má citový vztah, čeká s ní dítě...pro milenku je to cizí osoba 😉

sisstin
20. nov 2008

a cizí osoby, ke kterým nemám žádný citový vztah jsou mi více méně ukradené 😉

slnieckova
20. nov 2008

sisstin sorry, ale podla tvojich vyrokov nadobudam pocit, ze ti ukradli svedomie 😅 🤐 🤐

katkaajurko
20. nov 2008

sis nemas celkom pravdu... kedze v case ked sa rozchadzali som dieta nebola uz davno...bola som dospela a byvala soma len par mesiacov... a kedze viem aky uzky a silny vztah sme mali vsetci traja... a ako mojim rodicom vsetci vztah zavideli (v dobrom) a ako sme sa o tom doma casto rozpravali..a mama sama casto hovorila aky maju ostatny otrasne vztahy maju ostatni, a ze som ich videla sa stale stiskat,drzat za ruky,travit spolu volny cas... a zrazu prisla kriza stredneho veku..dieta vyletelo z hniezda a clovek sa s tym nevie vyrovnat ale nevie to riesit podla mna normalne - a to - ist sa poradit k psychologovi,ale zacne hladat problem vo vztahu a tym padom aj doovod na odchod - ten je u mna slaboch. nie som ten ktory to posudit nevie.... napriklad ked sa nasi rozviedli ked som bola krpec - na strane vlastneho otca som nebola...ani proti mame ze isla od neho radsej....to som nikdy nevycitala a ani nebudem,lebo to viem rozlisit....

sisstin
20. nov 2008

slnieckova: já mám svědomí, co se týče blízkých osob, ke kterým mám vztah..a znám je..po cizích lidech je mi houby..stejně, jako jsem jim ukradená já..kdybych měla být empatická ke všem lidem, tak se můžu jít pověsit, protože bych denně musela slzet nad nemocnými lidmi, hladovějícími v Africe a podobně 😎

sisstin
20. nov 2008

katkajurko: no, tohle je složitý..já se o tom kdysi bavila s kamarádem, který tu krizi vždycky odsuzoval..a ouha..přešla čtyřicítka..a už měl mladou babu 😕

slnieckova
20. nov 2008

sisstin: ok, vela stastia 🙂

snad ta v zivote nestretne clovek s nazormi ako si ty... a to nielen v otazke nevery 🙂

sisstin
20. nov 2008

slnieckova: já dřív řešila všechno a každýho, snažila jsem se furt pomáhat, být strašně morální...ale život ti dá takovej kopanec do prdele, že tě to rychle přejde 😉 ono zkušenosti a názor na život získáváš po celý život..nemáš je pořád stejné 😉

halienka
20. nov 2008

Katkajurko, presne to som chcela napísať, ľutujem každého kto musí žiť v blízkosti takého "emotívneho" človeka 😔 a tiež súhlasím so Slniečkovou a Emilyz 😉 Mať reálny pohľad na život je jedna vec, byť schopná naubližovať kope ľudí len preto, lebo JA som emotívna a nebudem niekde kde nechcem byť a nebudem sa obzerať na menželku milenca, deti... je vec druhá. V tomto kontexte Sisstin tvoj "reálny" pohľad vyznieva skôr ako alibizmus. Ale možno máš také odvážne názory len preto, lebo si finančne nezávislá. To človeku dodáva pocit, že môže "všetko". Sorry, môj názor.

sisstin
20. nov 2008

halienka: no finančně nezavisla..to těžko říct, ale rozhodně nejsem v tomhele závislá na příteli 😉

sisstin
20. nov 2008

slnieckova: protože být pořád za toho blbečka, co každýmu slepe věří..a myslí si, že je svět jen hodnej..to už mě teda nebavilo 😠

sisstin
20. nov 2008

halienka: a ano, jsem taková..v mé připadné potencionální nevěře budu mít černé svědomí vůči svému partnerovi, vůči svým dětem...ale vůči rodině milence opravdu ne 😉 to jsou pro mě cizí lidi, ke kterým necítím absolutně nic... 😉

sisstin
20. nov 2008

jiná věc je, pokud např. podvádím chlapa, který je manžel mé kamarádky, sestry..blízké přítelkyně..to bych asi opravdu nemohla 😉

sisstin
20. nov 2008

tam mělo být podvádím s chlapem, který je.... 😉

slnieckova
20. nov 2008

ludia, ludia.... kam ta doba speje

sisstin
20. nov 2008

slnieckova: vidíš..ty nepochopíš tohle..a já nepochopim odsuzování homosexuality 😎 prostě každej jsme jinej, utváří nás jiné hodnoty a jiné životní prožitky 😉

halienka
20. nov 2008

Siss, tak aspoň že tak 😉 už som sa bála že by si nebrala ohľad na nikoho 🙂

lucenek
20. nov 2008

emilyz já tady neospravedlňuju svoje rozhodnutí , svého muže miluju a jsem fungující rodina já vstoupila né do vztahu ale do soužití dvou lidí co spolu měli dítě...pomiňme to jestli bylo chtěné, nebo jen tak se povedlo, nebo byl muž přidržet, to je jedno.Vím že manžel má dítě i jinde a chci aby o něj jevil zájem, a to nejem o vánocích svátku či narozeninách.Protože si dovedu představit jak by asi bylo mě...takže tu rodičovskou lásku k jeho dětem naprosto podporuju.Ale já ten jeho vztah nerozbila, už rozbitý byl....

sisstin
20. nov 2008

halienka: jak jsem psala, beru ohledy a cítím s lidmi, které mám ráda..ale cizí jsou mi fakt ukradený 😉

lucenek
20. nov 2008

a za to že jsem teď štastná se omlouvat nebudu nikdy a nikomu 😉

czechzuzana
20. nov 2008

siss: Takze vy na sebe zarlite, ale v pohode by jste se podvedli a odpustili si.....Ja to nejak nechapu.A kdyby te teda podvedl, a tys vedela, ze ta zenska o tobe vi, tak ty bys ji to nezazlivala? Promin, ale me se to zda z tvoji strany jako takova poza...Aspon teda doufam, ze je to poza. Jestli opravdu vsechno, co tu pises, tak citis, tak je mi te docela lito...

sisstin
20. nov 2008

lucenek: no..podle některých tady..bys denně musela hořekovat nad ex tvého partnera, jaké jsou to chudinky a podobně 😝 fakt ztráta času tady...opět strašně morální koník...kde žádná nikdy nebyla nevěrná, nikdy neudělala nic špatného...nikdy asi neřekla sprosté slovo a podobně..čus bus 😎

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: já netvrdím, že ho v pohodě jen tak podvedu..a lážo plážo mu odpustim a podobně..všechno jsou to strašně těžká rozhodnutí, ale nikdy bych si nedovolila říct..že se to nemůže stát 😲 a kdyby ta ženská o mně věděla, tak to především zazlívám příteli..ji ne..prostě jsem taková 😎