Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

astrane
16. okt 2009

já nevím...prostě nevím.... ☹
je to příliš čerstvé na nějaká velká rozhodnutí...ale nutí mě to přemýšlet o mém životě který vedu...jak to bude dál ví je Bůh...

zdenka26
16. okt 2009

Dej tomu čas,nejde se rozhodnout hned i když by jsi hrozně chtěla

hrisnazena
16. okt 2009

No,já jsem měla to "štěstí", že mě ex svým chováním to rozhodování hodně "ulehčil" (lhaní,alkohol,sprosté chování,nechození do práce atd..), takže já jsem chtěla mít pro sebe a pro malého hlavně klid bez neustálé husté atmosféry doma a hádek a hlavně jsem taky nechtěla, aby byl takový člověk mému dítěti za vzor.
Astrane,ty to máš teď hodně složité a bolestné, viď ? My ti můžeme těžko radit, pod pokličku tvého vztahu s manželem nikdo z nás nevidíme.Moc bych ti přála, aby se situace vyřešila k spokojenosti tvé a tvých dětí- ať už to pořešíš s manželem nebo sama nebo s novou láskou.

astrane
16. okt 2009

děkuju,zatím to nechám koňovi,ten má větší hlavu...nic jinýho momentálně asi dělat nemůžu...
ale je to na blázinec... 😝

astrane
16. okt 2009

já bych právě nechtěla jednou umírat s pocitem,že jsem ten život teda nakonec nějak přežila a je dobře,že už to mám za sebou...to mě děsí....

sue
16. okt 2009

Astrane,presne o tom som písala... že život je príliš krátky na to,aby sme ho "len prežili"...čo i len o percento slabšie a menej intenzívne ako by sme mali 😔

daniela1983
16. okt 2009

ale aj ti ostatni zainteresovani maju orvnake pravo na stastie ☹

astrane
16. okt 2009

třeba je čeká někde jinde...co ty víš....

daniela1983
16. okt 2009

ano i to je mozne, ale to clovek nikdy nevie.... vzdy je to tazke rozhodnutie

zdenka26
16. okt 2009

myslím si že vztah jde znovu oživit,začít cítit to to jsi k tomu partnerovi cítila.není dáno že se to musí stát znova a možná si začnete víc vážit sebe navzájem

daniela1983
16. okt 2009

ja mozem suhlasit so zdenkou, aj ked uznam ze su pripady, ked to mozno nejde. a to vtedy ak nechcu obaja

sue
16. okt 2009

...prípadne,že ten vedľajší vzťah zašiel tak ďaleko,že to nejde.
Prípad od prípadu je iný...

daniela1983
16. okt 2009

samozrejme ☹

astrane
16. okt 2009

život je děsně těžkej....jak to,že mi to nikdo neřekl...? 😖

astrane
16. okt 2009

to zní jako by mi bylo 15.... 😔

jancca25
6. apr 2010

Ahoj holky, potřebuju radu, teda spíš moje mamka. Teď o velikonocích mi mamka řekla, že otec má zřejmě nemanželské dítě. Před rokem ji volala jedna jeho kolegyně z práce a řekla jí, že spolu mají dítě (tomu už je přes 30), mamka ví, že s ní měl před léty poměr a teď ji volala ona, nebo její syn, no prostě ji psychicky deptali a máma to rok tajila a nikomu neřekla. Otec se k tomu staví tak, že zarytě mlčí, nic neřeší a my nevíme, jestli je to pravda. Mamka chce za ní zajet a ať ji ukáže rodný list, jestli tam má uvedeného otce dítěte, ale já si myslím, že ji ta ženská pošle akorát do pr...e. Mamka už to psychicky nezvládá, celý život s tátou dřeli na baráku, o všechno se víceméně starala mamka a teď se od někud zjeví "synáček" a bude si nárokovat majetek? Mám ještě dva starší bráchy, pořád přemýšlím, jestli jim to říct, bojím se aby tátovi něco neudělali. A nebyla by to první tátova milenka. On jenom pořád zapírá, zapírá a zapírá. Jako otce ho mám velmi ráda, ale začínám ho pěkně nenávidět, za to, že je mamka psychicky na dně.

maca793
7. apr 2010

jancca25
tak to ti nezávidím rada by som ti poradila ale neviem ako.
len to aby ste to nejak vyriešili, a za pokus by to možno stálo, ísť za tou paní a porozprávať sa. ožno vás pošle niekam alebo nie uvidíte.
držím palce

jabber
7. apr 2010

jancca25 - mě by zajímalo, o co tý ženský po 30 letech jde? 😅 Proč se s tím vytasila až teď?

maca793
7. apr 2010

to by zaujímalo aj mňa prečo po takých dlhých rokoch? 😖

naty
7. apr 2010

peníze? majetek? o co jinýho by jí mohlo jít,když o jejich poměru se ví... 😔

jabber
7. apr 2010

No o poměru se sice ví, ale o dítěti se 30 let nevědělo 😅 Že by na něj nechtěla celé ty roky od táty nic platit?

jancca25
8. apr 2010

No to by mě taky zajímalo, proč s tím vyrukovala zrovna teď, ale mamka si myslí, že rodiče mého otce o tom museli vědět a platili taky alimenty. Jenže ti už jsou po smrti.

jabber
9. apr 2010

Babička s dědou to tátovi kryli? No to je teda dobrý 😕 😅 🙄 Tak bych to těm bráchům asi řekla. A on to táta jako nehodlá nijak řešit? On nevidí, že je z toho máma na dně? On nechá nějakou ženskou, aby jí (vám všem) otravovala život? 🙄

luciba7
30. dec 2010

@digysa
Ahoj. Nedá mi nereagovať na tvoj komentár. Som vydatá a mám dieťa, napriek tomu si nedovolím niekoho takto tvrdo odsúdiť, pretože nikdy nikto nevieme, o nás na našej ceste životom čaká. Niekto múdry raz povedal, nikdy nehovor nikdy...a je to fakt. Práve sa niekedy stane, že práve to, čo najviac odsúdime, sa stane aj nám. Máš pravdu, nie je to najlepšie riešenie a máš pravdu, že chyba je v oboch, ale predsa ona nechcela od nás počuť, že je super a on ten zlý, je nešťastná a vie, že nerobí správnu vec...len niekedy život ide inak ako by sme chceli. Ktovie, čo čaká ešte v živote nás......a to, že si do nás niekto v ťažkej dobe kopne, nie je to, o nás môže posunúť ďalej. A niekedy sme krutý práve preto, že sami nie sme šťastný...ťažko povedať.

lucenek
31. dec 2010

@jancca25 pokud by došlo k dělení majetku po smrti tvého otce má na něj nárok manželka, pokud není manželka pak v přímé linii děti, jejich děti sourozenci, zřejmě by byl nevyhnutelný DNA test , který se momentálně pohybuje kolem 8000Kč na vlastní žádost.
Pokud se prokáže že je vašim "sourozencem" nezbyde vám nic jiného než jej v dané čtvrtině )budete dohromady 4) vyplatit z podílu.... ☹ bohužel

jasmyne
14. nov 2011

Ahojte, chcela by som oživiť túto tému, pridá sa niekto ?????

mateson
14. nov 2011

@jasmyne pozerám, že ta presmerovali s témy ktoru si založila. Vydaté milenky ženatých mužov nie je to isté ako milenka ženatého muža 😉 😉 Velmi tažko budeš hladat niekoho do tejto témy. 🙂 🙂 🙂

mateson
14. nov 2011

@jasmyne myslím, že som pochopila o čom si chcela pokecat 😉

jasmyne
14. nov 2011

@mateson tiež si to myslím že to nie je to isté ale nevadí 🙂 možno sa niekto pridá

jasmyne
14. nov 2011

@mateson pridaj sa 🙂