Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

belasykonik
autor
7. jan 2008

Nikdy som mu sama od seba nevolala, vzdy som pockala, kym sa ozve on. Ale nikdy som nikam nesla, lebo co ked akurat bude chciet byt so mnou? Presne podla vzoru knihy"Byt tou druhou z lasky". Viem ju uz skoro naspamät - ale nepomohla mi. Moje odhodlanie ukoncit to, trvalo len do jeho najblizsieho telefonatu...

roasha
7. jan 2008

ake dojemne...... 😀

anippe
7. jan 2008

roasha-trapné ....😒

susik77
7. jan 2008

belasykonik:doporucujem ti ist na kurz asertivity, zacat sa mat viac rada.inak, vyborna knizka a celkom vtipna je:
proc muzi miluji potvory:je to poucne a zabavne 🙂

roasha
7. jan 2008

no a?bavim sa. 😀 😎 😎

anippe
7. jan 2008

roasha a to jako čím?lidským neštěstím?Tohle je diskuse, takže místo kde vyjádříš svůj názor nebo třeba poradíš.

bihan
7. jan 2008

V tej predchádzajúcej téme sme sa s Roashou veľmi nezhodli 😀 ale myslím, že vtedy tá babena len uvažovala, či do toho ísť alebo nie...
Ok, stane sa, ale tri roky byť milenkou? A neustále veriť "báchorkám" o nefungujúcom manželstve? Kto tomuto môže veriť? 😅

belasykonik
autor
7. jan 2008

Roasha,prajem ti, aby si sa NIKDY do takej situacie nedostala. Ale aspon sa bavis. Ja nie.

tilly
7. jan 2008

a ako vieš,že jeho manželstvo nefunguje??? teda asi nefunguje, keď si chlap príde vyprázdniť gule k tebe (sorry za výraz, ale ako to mám inak nazvať? milovanie to určite nie je)...
ale možno ho jeho manželka miluje a robi pre neho všetko a on sa doma tvári, že je všetko OK, je mi z toho celého zle...
sa netvár ako chudinka, vschop sa a daj si život do poriadku, budeš len trpieť a patrí ti to, ale bude trpieť aj nevinná žena a kvôli tebe

roasha
7. jan 2008

anippe,hovori sa" kto chce kam,pomozme mu tam".
nebola som v ulohe milenky/chvala bohu 😉 /,ale nemyslim,ze zrovna tieto baby su na polutovanie. 😒
vyhovarat sa,ze "manzelstvo nefunguje"?je to uz tak stara vyhovorka,ze neviem ci to je ta najvacsia utecha pre milenku,ktora caka "zatial"len 3roky...
my sme to v manzelstve riesit nemuseli,ale tiez sa mi nezda 2x romanticke zo strany milenky,citat knizky s danou problematikou,a cakat na zazrak.keby ten-ktory chlap chcel od zeny odist,nebude cakat,a nezastavia ho ani deti.jemu to vyhovuje,doma je zena,ktora sa o neho postara,a ked ma chut na milenku,...ved ona naivne caka. 😉

roasha
7. jan 2008

bihan 😉

tilly
7. jan 2008

roasha 😀 nebola si milenkou, lebo si mala rozum 😉

roasha
7. jan 2008

dakujeeem ..../mam sa rada na to,aby som sa lutovala/ 😀

dominica
7. jan 2008

dúfam, že tým, ktorý len odcudzujú, pardón, hovoria si len svoje názory, sa nikdy nič také, alebo podobné nestane. Ak nechcete pomôcť, načo sa do toho vôbec miešate? Toto tu na koníkovi nikdy nepochopím, človek si príde po radu a jediné, čo tu číta sú vaše "úžasné názory", ktoré si môžete strčiť...viete kam.
Mne sa to teda nestalo, ale nebudem sa robiť múdra a ak nechcem poradiť, tak sa do témy vôbec nezapájam, robí vám to dobre?
PS: toto nie je smerované babám, ktoré sa snažia pomôcť a poradiť v dobrom!

yonanevi
7. jan 2008

ak mozem poradit nikdy nevravte nikdy, aby ste raz nepadli na usta a o nejaky cas vasa polovicka nemala milenku lebo ako to chodi v zivote ani sa nenazdate a budete vtom aj vy 😀

certica
7. jan 2008

yon 😀

tilly
7. jan 2008

a v čom chce radu? ako odviezť chlapa úplne od rodiny?

ja jej radím, nech ho nechá tak, lebo bude len trpieť, keby sa chcel rozviezť, tak už je rozvedený... NIKDY sa nerozvedie, aspoň nie kvôli nej, možno príde ďalšia milenka a kvôli tej to urobí, tak to v živote chodí 😉

a neprajem jej to, aby bola niekedy v koži podvádzanej manželky 😉

roasha
7. jan 2008

dominica,ale tieto baby o nase rady ani nestoja.keby to chceli riesit,tak to uz maju za sebou,tam nerobia rozhodnutie ony,ale chlap.su to"trpitelky,ktore nimi chcu byt. 😉

dominica
7. jan 2008

tak sa možno chcú len porozprávať, nech je to akokoľvek, ale niektorými názormi len vyvolávate hádky a tých je na koníkovi fakt dosť a babám to vôbec nepomôže v ničom

bihan
7. jan 2008

Pomôcť a poradiť v dobrom? To jej mám poradiť niečo v zmysle: Moja zlatá, ty za to vlastne nemôžeš, že si slabá.. to ten hajzlík s tebou manipuluje.. ani to, že akceptuješ vzťah, v ktom tvoj "milovaný" podvádza ženu, ktorej sľúbil, že ju nikdy neopustí...Fakt mi je to hrozné, že si sa do toho zamotala....

Tak toto fakt nie. toto mi fakt ako rada nepripadá...Koník, pozbieraz vyšky sebavedomia a hlavne zdravého rozumu a pošli ho niekam... tu sa nič iné radiť nedá...

certica
7. jan 2008

myslim, ze autorka temy hlada len niekoho v podobnej situacii, aby sa mohla vyrozpravat/porozpravat - nic viac, nic menej... dat to zo seba von. vyriesit to za nu nikto nevyriesi

bihan
7. jan 2008

Certica, to je síce od nej pekné, len myslím, že si na to nezvolila najlepšiu stránku 😉

belasykonik
autor
7. jan 2008

Roasha, vies, v tejto situacii sa nema clovek velmi komu zdoverit. Predsa je to vec, aka sa neprebera medzi kolegami vo firme. Ty utocis, odsudzujes, ale si si 100 % ista, ze tvoj manzel si nikdy nenajde milenku? Alebo ty milenca? A pisem sem preto, lebo potrebujem poradit, precitat nazory tych, ktori boli v podobnej situacii, na tom predsa nic nie je. Netvar sa, ze milenkovstvo neexistuje, moze sa to stat kazdemu jednemu cloveku. Ano som trpitelka, ale preto, ze milujem. Inak by mi to mohlo byt srdecne jedno, uzit si a poslat ho naspät za manzelkou, v tom pripade by si ma mohla odsudzovat

dominica
7. jan 2008

a prečo si nezvolila najlepšiu stránku? Nejak nechápem, veď na tejto stránke sa dá pokecať o všeličom, nie?

krikri27
7. jan 2008

Jojo, Bihan, Modrý koník je plný vdaných maminek s dětmi, které si umí představit, jak děsné musí být být podváděná 😀 Když si přečtete příspěvky, všimnete si, jak se liší názory maminek a holek bez dětí 😅 Pochopitelné,těžko si lze představit rozbíjení rodiny, když není 😉 To není výtka, prostě to tak je 😅

andreafa
7. jan 2008

ahojte 🙂
belasykonik, mozme pokvakat, ale cez IP! nemienim tu niektorym .... premudrelym dievcatam vesat na nos moje sukromie a tiez nemienim pocuvat moralne kazne od niekoho totalne nezainteresovaneho... ja mam dcerku so zenatym... takze tomu predchadzal aj vztah. ak chces napis mi...
PS: ostatne normalne dievcata prosim, nech sa neurazia 😉

janino
7. jan 2008

žena...kde je tvoja hrdosť?...prečo sa nevzchopíš a nepošleš ho niekam?????

niekde na teba čaká.....tvoj osudový muž 😵

a tento s prepáčením chudák si po tebe nájde zas inú, takže ťa to mrzieť nemusí...a láska to určite nie je...neklam samú seba 😔 😔

krikri27
7. jan 2008

Bihan to nemyslela, tak, že sem téma nepatří, ale asi tak, jak píšu- reakce jsou předem jasné 😅 Nejde o odsuzování, ale o radu-reakci na nabízený příspěvek

bihan
7. jan 2008

Krikri,asi tak 😀 Keď si predstavím, že by ma ten môj 3 roky podvádzal (čo nemá šancu stíhať 😀), tak vynadám najprv sebe, že som na to neprišla, potom ho vyrazím z domu (čoho sú si chlapi samozrejme vedomí, že by ich manželky pravdepodobne takto reagovali) a nakoniec by som si zrejme podala aj tú chudinku, ktorá môjho manžela tak strašne miluje. Rovno jej ho naservírujem aj s kuframi a potom by sa uvidelo, ako sú na tom s tou "veľkou" láskou....

dominica
7. jan 2008

aha, tak už chápem 😉