Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

kveta
25. jan 2013

@ma77 No, ten moj teraz hovori, ze by ma neopustil. Kazdopadne poznam este dve dalsie babenky, co sa im toto stalo. Povazujem to za naproste zlyhanie partnera. :-/

trulo22
31. mar 2013

@80472
Proboha, radit nějaké nezadané ženě, aby si začla se ženáčem, to může jen cynik anebo úplný blb, vyber si, co jsi. Dotyčná je čestná a zodpovědná žena, která určitě touží po vztahu, jako každý normální člověk. Ale aby to byl vztah perspektivní, ať si najde NEZADANÉHO, se kterým bude moct chodit kam chce, kdy chce a nejen se skrývat, tajně setkávat a čekat než se ozve. I to má sice své kouzlo, ale jen pro milenku, která se nezamiluje a nechce vážný vztah, jen flirt.

atka3
1. apr 2013

Neviem,ale predstav si že si ty manželka dotyčného a on ťa podvádza s inou.ako by si sa cítila?môže sa ti to raz v živote vypomstiť,tebe alebo tvojej dcére.ja som milenkou nebola,ale moja dobrá kamaratka spávala s mojím mužom.popritom tvrdila,že nikdy by nerozbila rodinu,lebo jej sa to stalo. a ona urobila to isté a do oči mi klamali obaja.viem,že citom nerozkáže,ale ukončiť jednu etapu a začať druhu a nikomu neublížiť tým

leona253
18. apr 2013

aj ja zijej tak ako ty uz 7 mesiacov,davam mu vsetko co mozem lasku, telo,starostlivost a pochopenie,ale ja nedostavam okrem nehy nic,ked ho najviac potrebujem som sama na vsetko,viem ze sa to nikdy nezmeni a nemam silu sa ho vzdat

lucyvivien
18. apr 2013

Hanbila by som sa sama za seba, byt milenkou ženatého muža...

irriss
18. apr 2013

@lucyvivien
Kdyby ses stala Milenkou, nehanbila by ses.. 😉
Ted se hanbis za myslenku.. 😔

lucyvivien
18. apr 2013

@irriss problém je v tom, že nestala 🙂

irriss
18. apr 2013

@lucyvivien Tva odpoved zni primo magicky.... 😉 😎 Touzis se stat milenkou?
Ja obcas ano, nejlepe milenkou sveho vlastniho muze... 😔

trish31
18. apr 2013

@lucyvivien nikdy nehovor nikdy....

trish31
18. apr 2013

@broken_arrow jaj este tu zacneme lutovat chlapa ze do toho manzelskeho trouholnika isiel dobrovolne?

lucyvivien
19. apr 2013

@irriss nie som veriacia, takže toto uplne vylučujem... 🙂

lucyvivien
19. apr 2013

@trish31 nie som veriacia, takže toto uplne vylučujem... emoticon

trish31
19. apr 2013

@lucyvivien co to ma spolocne s tym,ze si alebo nie si veriaca?

midzitka
19. apr 2013

čítam túto tému a nechápem ako môžete dlhodobo udržiavať vzťah a budovať vzťah na nešťastí druhého..... mám malú dcéru máme hypotéku na dom podnikáme a neviem si predstaviť že by si drahý našiel milenku. koľkým ľudom by zničil život.žiadny vzťah neni a nikdy nebude dokonalý a aj ten najkrajší časom zovšednie keď ste dlho spolu. A ten chlap ktorý vymení svoju manželku za nejakú milenku tak bezpochyby po čase vymení aj tu milenku za ďalšiu... 😉

lucyvivien
19. apr 2013

@trish31 asi to , že je to hriech ?

trish31
19. apr 2013

@lucyvivien vies,co vsetko je hriech?A predsa to ludia robia....Nikdy nehovor nikdy a nebi sa do prs ze tebe sa to nemoze stat

lucyvivien
19. apr 2013

@trish31 ja sa nebijem do prs, vravím že som veriaca, je mi jedno ako žiju ostatní ludia, ja som zodpovedná sama za seba a tak isto som schopná sama za seba povedat , čoho som schopná a čoho nie , asi sa poznám lepšie ako ty mna, že ? A ano viem, čo všetko je hriech a vieš to aj ty ? 😉

trish31
19. apr 2013

@lucyvivien najviac sa popalia aki ludia ako ty,co hovoria:Mne sa to nikdy nestane....Pekny den

cawes
19. apr 2013

az som sa musela pousmiat, na vete som veriaca. To je neaky status toho ze tebe sa nikdy nic zakazane stat nemoze??? Mam kamosku, tazko veriaca, vzdy mi hovorila ako mozem robit veci ktore robim, (tu kamarat, tam kamarat atd), nech nenadavam, nefajcim nepijem atd atd. Po 2 rokoch kamaradstva ked sme sa velmi dobre poznali mi vravi ci si moze pozicat kluce od mojho bytu, ze ma v praci dlhsiu pauzu a isli by si ku mne oddychnut. Nic zle som za tym nevidela, az ked som sa dozvedela ze ma milenca a chodi tam s nim aby si toho nevsimol muz. Behom pol roka sa uplne zmenila, rapidne schudla, zacala fajcit a mala milenca. Doma sa tvarila akoby nic. Takze to ze niekto veri alebo nie s tymto nema nic spolocne

seraa
19. apr 2013

@ma77
@kveta

baby neverim tomu co tu pisete (akoze verim vam) len je to neuveritelne
nemam slov tot uz zachadza pridaleko , takato nezodpovednost a lahostajnost k jednemu, k dvom a dokonca k trom zivotom je zhrozujuca az tragicka !!
tato spolocnost musi nieco robit, mozno vstiepovat nasim detom ze manzelstvo je posvatna vec a praca a nie je normlane si robit co chces ...
je to na nas aka bude buduca generazia ale je jasne ze cosi sa musi zmenit !

baby ale na druhej strane ste o nic neprisli(skoro) este ze ho mate takeho muza z krku ..

seraa
19. apr 2013

@cawes

nie nie je to status podla mna a stat sa moze , len tato osoba aspon to neberie ako normlana vec ale ako nieco zle a brani sa tomu
potom ked niekto zlyha je jedna vec ale aspon nechce , aspon sa brani tomu a aspon vie ze je to zle, kedze sme v spolocnosti kde uz aj zeny zacali akceptovat neveru a brat to ako cast manzelstva
je veriaca, tym chce povedat ze ma nejake hodnoty za ktore bojuje a potom jasne kazdy je len clovek a stat s amoze
ale urcite by sa stalo menje keby viaceri tak rozmyslali

michaela8981
19. apr 2013

@cawes
@trish31 presne ako hovoríte, vždy sa to stane ludom ktorí sa najviac biju do prs že im sa to stať nemože. a ako to viem? Stalo sa to totiž aj mne, ešte pred pár rokmi by som sa pohádala s každým o tom že by som nebola schopná partnera podviesť, odsudzovala som všetkých ktorým sa to stalo nechápala ako to môžu robiť až sa to nestalo mne. Neplánovane, nečakane a až priam neuveritelne ale stalo sa. Začala som si so ženatým mužom a zamotala sa tak že som zabudla na všetko čomu som dovtedy verila. Je to už minulosť, minulosť ktorá vo mne zanechala pekné aj zlé spomienky, a teraz ked je po všetkom môžem povedať len jedno .. nikdy viac 😉 i ked to nikdy je vždy neisté ale som o skusenosť bohatšia a dnes už viem že nemám o taký vzťah záujem, začala som si viac vážiť to čo mam doma spravila som hrubú čiaru za tým čo bolo. i ked výčitky svedomia ma budu prenasledovať až do konca života. Ano výčitky, nie každá milenka musí byť bezcitná potvora i ked viem že mnohé to nepochopíte ani ja som nechápala kým som sa neocitla na tej druhej strane.

seraa
19. apr 2013

@

a k zakladatelke tjto temy sa nejdem ani vyjadorvat
kazdy clovek je slobodny a su veci co moze a co nie, co moze ale skodia a co nemoze a su dobre
ako som to uz raz kdesi pisala nekradnem lebo sa to nesmie a ak ukradnem su dosledky
su veci ktore nesmies a mas na to rozum ktory ti ma momoct k tomu
zajtra sa ti bude zdat pekne zabit alebo v hnevu si budes mysliet ze sak je to normlane a co teraz urobis to?
nie neurobis, neurobis vela veci co chces alebo na co mas chut, to je rozdiel medzi nami a zvieratam
nemozeme robit vsetko co chceme
muz nemoze podvazat svoju zenu lebo sa nudi a ma chut na inu ,
ja mam chut na cokoladu ale nebudem ju ejst od rana do vecera (a to nie je ani trestne alebo to neznici zivot)
zena sa zalubi do zenateho no tak to neznamena ze budes mat s nim vztah , proste sa kontrolujes a zabudnes nanho alebo co? , ma manzelka nanho zabudnut po 10 rokov manzelstva a deti?
preco ? lebo ty si lepsia?
zajtra sa ti zapaci auto , ukradnes ho? asi nie ...

kikaba44
19. apr 2013

@michaela8981 ani nevieš ako mi je ľúto tvojich činov, že s tým pocitom aká si bola podvedená musíš žiť 🤐

lucyvivien
19. apr 2013

@trish31 vieš ja si myslím, že táto debata je hlavne o milenkách, ktoré su milenkami vedome, iné je ked napr. nevieš, že muž je zadaný alebo ženaty, to je nevedomost. Samozrejeme nehádžem len vinu na milenky , možu sa zamilovat do zadaného muža a nesuhlasim s vyjadrením niektorých manželiek , že napr. milenka mi ukradla muža, pretože len to, čo sa dá ukradnut, sa dá ukradnut 🙂 Ale pre mna je zadaný muž proste zakázané ovocie, tak ako napr. chlapi v rodine..to je pre mna to isté, proste, že na to ani nepomyslím a ver tomu alebo nie, som naozaj zásadová 🙂 tiež pekný den prajem

lucyvivien
19. apr 2013

@cawes ja niesom tvoja priatelka, aby si mohla povedat , že som taká istá... Vidiet, že nevieš o čom píšeš je rozdiel byt veriaca a byt veriaca, že ? Mna nepoznáš, takže o tom nemusíš ani premýšlat a ešte jedna vec :ked som zadaná, a do niekoho iného sa zamilujem to sa može stat) tak proste opustím jedného toho, ktorého nemilujem. Je mi luto akym sposobom sa milenky snažia obhajit svoje konania , kto chce kam ,pomožme mu tam.. Ja budem radšej zaspavat s kludným a čistým svedomím 🙂

cawes
19. apr 2013

@lucyvivien prosim ta este raz si precitaj moj prispevok. Pokial viem tak som ta neporovnavala k nikomu a ani som nepisala ze sa ti to stane len som napisala co sa stalo mojej znamej a tkez vyhlasovala ze jej sa nikdy nic take stat nemoze. Ja som len napisala ze to ze niekto veri neznamena ze sa mu nemoue take nieco stat. A ked uz ides mna napadat ze neviem o com pisem tak si potom asi analfabet a nevies citat

lucyvivien
19. apr 2013

@cawes ... ako musela si sa pousmiat na vete som veriaca? Prečo si sa na nej posumiala, pretože si si ma porovnala so svojou kámoškou, neboj čítat ešte viem, aj chápat 😉

petkaa28
19. apr 2013

Baby, asi ma ukamenujete, ale co uz... Nerozumiem preco sa tu hadate a co ma viera s touto temou? Ja mam na toto asi moc "moderny" nazor. Vezmime si vzorec - slobodna baba a zenaty muz - kto je tam na vine?? Baba je predsa slobodna, ona nema doma zavazky, aby sa kontrolovala..to vas chlap je ten magor, ktory nici a ohrozuje vasu rodinu. A ked si to on neuvedomuje, alebo nechce si to uvedomit, tak preco by to mala ta baba riesit?? Potom je asi na mieste polozit si otazku, co za magora som si to vzala?? Ok, zalubit sa do niekoho ineho sa stat moze, ale tak nieco najskor hadam ukoncim, nie?? A v podstate mozem byt kludna, lebo ak mu ja a deti nestojime za to, aby si udrzal gate zapnute, tak nech si ho ta trubka necha.. A ak si mysli, ze s nou ostane, tak je pekne naivna...a jedina viera, ktora je tu na mieste, je ta vo svojho partnera...

seraa
19. apr 2013

@petkaa28

asi tak