Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

lucy222
27. júl 2009

Dobrý večer,
nečetla jsem ani zdaleka celou diskuzi, ale i já se přidám do řad milenek-také mi slibuje, že se rozvede,... 🙂
Rozdíl je v tom, že mi spolu už nějakou dobu žijeme a fungujeme jako normální pár. A jelikož je přítel stále ženatý (i když v rozvodovém řízení), tak proto mám i já tento přívlastek-milenka.
Nešla bych do vztahu s chlapem, který má doma ženu a každý večer se k ní vrací-na to jsem až moc hrdá. U nás to probíhalo tak, že jsme se sice znali, ale já měla vztah, on také. Já jej ukončila, u nich vygradovaly problémy v manželství a on odešel z domu. Po nějaké době mi začal velmi šikovně nadbíhat a balit mně a ačkoliv jsem odolávala přes měsíc, dostal mně
😉
To už měl podanou žádost o rozvod a stěhoval se do podnájmu. Nejkrásnější bylo, když se zeptal jestli nechci jít s ním. A já šla s plánem, že 2 dny přespím tam, 2 dny doma-a nakonec jsem už neodešla. Ptala jsem se několikrát jestli si nechce užít tochu svobody a nechtěl.
Dává mi najevo, že jsem pro něj jediná a že mně miluje. A co je pro mně důkaz, že mně miluje-plánuje svatbu, děti, domek. I když jeho rozvod a vše okolo bych nikomu nepřála.
Myslím, že na krachu vztahu se podílejí oba. Možná ne stejnou měrou ,ale rozhodně oba. Ani já bych nežila v nefungujcím vztahu-ani s dětmi. Na to je ten život až moc krátký.

ikke
12. okt 2009

slovo • Dnes o 21:25
Dlho citam tieto stranky, ved som mamina 3,5 rocneho syna. Ale nikdy som zatial neprispela. Nespocetne vela tem sa tu vyskytlo na temu milenka. Ja som milenky vzdy odsudzovala. VELMI! Na meno som nevedala prist takej zene. Bola to pre mna spodina. Ale od zaciatku. Bola som vydata 6 rokov, nas vztah bol zalozeny na tom, ze ja som ho lubila velmi prevelmi a on bol vychovavany skor racionalne, bez dotykov, na moj vkus dost chladne, velmi som tym trpela, najma, ked ked ubudalo spolocnych chvil, aj tych intimnych. Posledne tri roky manzelstva sme zili bez sexu. Za tie roky som uplne stratila samu seba, najradsej by som za exmanzela aj dychala a nosila mu ranajky do postele. Cez vikendy som rano skoro vstala, zobrala maleho, navarila, napiekla, tesila sa, ze pojdeme na vylet. Postupom casu sa ex zacal stale viac venovat svojim outdorovym konickom, az do toho spadli aj vikendy. Zacala som uvazovat nad rozvodom. Dokonca som napisala ziadost. Ked som si myslela, ze uz horsie byt nemoze, zistila som, ze ma milenku. Urobila som cirkus, ale jej nie, na to som sa citila uz prilis unavena a uz aj tak dost potupena. Jedine, co som si vychutnala bolo mazanie jej zamilovanych sms-iek. Nakoniec podal ziadost o rozvod on. Rozviedli nas a co cert nechcel, hned som sa zalaskovala do zenateho, ktory mal doma okrem manzelky aj dve malicke deticky. Velmi sa dusoval, ako im to vlastne celych tych xy rokov neklape. Ale ze ked uz maju deti, radsej bude zit nestastny, ale pri detoch. Trva to uz skoro 10 mesiacov a ja postupom casu zistujem, ze sa otocila karta a ja som zrazu ta nestastna milenka, ktora o budovani vztahu so svojim milencom, moze len snivat. Sama neviem, ako som do toho spadla, vzdy som hovorila, ze zeny maju drzat spolu a nadovsetko milujem deti, samozrejme, ze najviac to svoje, ale vseobecne mam rada deti. Ked myslim na tie jeho, je mi zo seba zle. Velmi sa trapim najma posledne mesiace, ked sa snazim vzit do koze jeho manzelky, urcite aj ona mala svoje idealy, ked vstupovala do vztahu s tym chlapom, ktoreho zacinam pomaly nenavidiet prave preto, ze ho velmi milujem a viem, ze to taha na dve strany. Neviem sa dostat z tohto zacarovaneho kruhu. On sa urcite nerozvedie a mne to konecne zacina dochadzat. Kym sa s tym vyrovnam, budu mozno uz vianoce, ale jedno viem iste, uz nikdy nebudem hovorit nikdy a uz vobec nie kohokolvek odsudzovat. Je mi lahsie po tychto riadkoch...

etuska • 1d, 7tt • Dnes o 21:35
Slovo-ak nechces byt vecne ta druha...nikdy nie je neskoro s tym vztahom skoncit.Aj na teba niekde laska caka.Myslim ze pises velmi rozumne a mnohe veci si vies racionalne vysvetlit.
Aj ked to bude urcite boliet,ja by som z toho vycuvala co najskor.Drzim palce

ewelyne • 1d, 23tt • Dnes o 21:40
mala by si to hned ukoncit, trpi a bude trpiet vela ludi, nechapem, ako si po tom co si si sama prezila .... dokazala so toho spadnut... ale ako sa hvori, clovek musi niekedy padnut tak na zem a udriet sa, aby si uvedomil ake su hodnoty v jeho zivote a co mu za to stoji....

macka01
12. okt 2009

slovo a čo chceš počuť?chceš sa len vyrozprávať,alebo chceš počuť,že to čo robíš je OK,alebo chceš počuť názor na teba?To si si už odpovedala sama,v4,5,6 vete.

sue
12. okt 2009

Macka,ja si myslím,že Slovo nechce počuť rady,ona vie,čo by mala spraviť,len to zatiaľ nedokáže. Napísala sem preto,aby každá z nás bola opatrná pri písaní slova "nikdy" ... pretože človek sám nevie,ako spadne do niečoho čo by nečakal a čo predtým tvrdo odsudzoval 😔

slovo
12. okt 2009

sue- vdaka, vystihla si to. Preto som svoju temu nazvala "spoved"

denisocka
12. okt 2009

slovo,držím palce ....

macka01
13. okt 2009

potom by ani nemala nikoho odsudzovať lebo nevie či nebude patriť medzi tých čo odsudzuje za čokoľvek ☹ teraz

boban_00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slovo
13. okt 2009

Macka01-priznam sa, ze netusim, koho som vo svojej spovedi odsudila. Je to skor take volanie o pomoc medzi riadkami...

majacska
13. okt 2009

slovo skonci cim skor ten vztah..preboha ved je tolko muzov na svete, s ktorymi mozes byt naozaj stastna, a bez toho, aby si niekomu spravila bolest..drzim palce 🙂

helena56800
14. okt 2009

Slovo, sama si spadla do bahna, vieš " Nieje hanbou padnuť do bahna, ale je hanbou v tom bahne ostať ležať "
vieš čo Ti tým chcem povedať ? rozmýšľala si a prišla si na jednú vec " nikdy nerob iným to, čo nechceš aby iní robili Tebe " Je to pekné tak sa riad rozumom a svojmu " milému daj rychlo kopačky. Vieš bola si veľmi nešťastná a veľmi, veľmi zraniteľná, tak sa stalo, čo sa stalo ..... rozíď sa s ním a najdí si iné záujmy, koničky... venuj všetku svoju lásku a pozornosť dcérke, skratka rob to čo ta baví, teší čo Ti dodáva silu a nádej aby si zabudla. Určite máš dobré priatelky, skratka stretávaj sa s ľudmi aby si nebola sama, obklopuj sa len pozitívne naládenými ľuďmi aby si sa cítila dobré skratka aby si sa rýchlo vyliečila....
ved najlepší lekár je čas a neboj sa ked sa vylížeš zo svojich rán, vyjde slnko a ty stretneš človeka , ktorý si zaslúži tvoju lásku , starostlivosť a opateru a budete šťastní. Snívaj o svojej budúcnosti a predstavuj si ju aká bude.... nemyslí negatívne.

helena56800
14. okt 2009

Myslím si, že šťastie sa nedá vybudovať na nešťastí iných - voči tomu by musel byť človek veľmi imunný a Ty taká niesi 🙂

trixi
14. okt 2009

slovo, drzim palce, a velmi, velmi Ta chapem a vobec neodsudzujem. Velmi lahko sa povie: Mne sa to nikdy nemoze stat. Ale opak je pravdou. Ak Ti mozem poradit z vlastnej skusenosti, pozbieraj vsetku svoju hrdost, vsetky sily a ukonci ten vztah hned. On sa nerozvedie, Ty sa budes trapit a ver mi, ziadny zenaty chlap za to nestoji.

dzio2
14. okt 2009

trixi uplne stebou suhlasim vies moja ty si iba ta druha a len vtedy ked sa mu nebude nieco doma pacit ked to bude ok tak bude mat vycitky svedomia a bude poslusny pri svojej rodine

miskachrumka
14. okt 2009

helena mas uplnu pravdu!
prepacte ze som vam sem takto vpadla ale ja by som nikdy nechcela byt ta druha dufam ze ani nebudem !!!!!!!
ja mam predsa len 21 rokov ale mam teraz už muza s ktorym sme spolu dokopy 2roky a hadky nehadky vzdy sa udobrime a lubime sa ako na zaciatku ajked vela ludi hovori ved si este malda ved uvidis co ti nadeli buducnost ale ja vem ze mam toho spravneho a bola to laska na prvy pohlad! 😉 inac je bezchybny mili dobry uspesny milujuci a vsetko co ktomu treba! 😉

vlasticzka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slovo
14. okt 2009

miskachrumka-negativistov nepocuvaj. Optimiznmus a usmev - toto je jedine, co si strazim, napriek tomu, ze som uz zazila mnostvo osobnych sklamani na svoj mlady vek. Nepocuvaj pesimistov. Ja aj toto beriem len ako skusenost, co uz mam robit, stalo sa mi to, dufam, ze sa z toho rychlo dostanem ;) Teraz som smutna,a el verim, ze bude dobre 🙂

majacska
14. okt 2009

slovo, prepac posledny tvoj prispevok, vobec nechapem.... optimizmus a usmev... 😅

slovo
14. okt 2009

optimizmus - v zmysle, ze bude lepsie a usmev - s usmevom ide tiez kazdy den lahsie. Posledne obdobie bolo pre mna trosku depkovske, je nacase sa nad to povzniest ;)

miskachrumka
14. okt 2009

baby ja sa neveim podelit o tento pocit lebo som to este nezazila a verim ze ani nezazijem lebo som stastna akos om uz opisala v vissie uvedenom prispevku ,ale drzim vam palce nech vam vsetko dopadne o.k 😉

helena56800
14. okt 2009

miskachrumka- pozor na slovo " nikdy " ja som pred pol rokom prerábala byt bolo to plánované asi dva roky a povedalla som v mojom byte
NIKDY - nebudú v kúpelke lesklé obkladačky,
NIKDY tam nebudú tmavšie obkladačky, NIKDY nebude moja dlažba na chodbe a kuchyni rovnaká,
NIKDY nebude moja linka kombinovaná so striebornou farbou
a realita v kúpelni mám obkladáčky s vysokým leskom , tmavé kombinované so svetlými, dlažba na chodbe a v kuchyni je rovnaka, linka je kombinovaná hnedá so striebornou + strieborné vypínače - ladí s nerezovými spotrebičmi a tak hovorím aj aj NIKDY nehovor NIKDY viem, že to nepatri do tejto témy, ale len tak naokraj

klya1
14. okt 2009

No, aj ked casto nepisem, sem sa zapojim. Podla mna ak niekto podvadzal raz, je tu privelke riziko, ze to urobi znovu. Takze aj keby sa rovno rozhodol chlap urobit z milenky manzelku, da sa mu verit, ze na miesto milenky nenastupi niekto dalsi? Ze sa situacia nezopakuje a z "kedysi milenky" sa nestane podvadzana manzelka? Ved uz dobe vie, ako v tom chodit... Ukazka toho, ako dobre vie chlap podvadzat a klamat mi nepripada ako dobry zaciatok vztahu...

ewullka
14. okt 2009

Na všetko sa dá pozerať z rôznych pohľadov... aj ja som sa i keď nevedomky ocitla v úlohe milenky. Po rozvode som bola osamotená, nešťastná, nemilovaná... a v tom som sa zoznámila s ním - mužom milým, pozorným, láskavým a rozvedeným. Zažívala som s ním úžasné veci. Trávili sme spolu nádherné víkendy, cez týždeň mi telefonoval, písal smsky - vyznania lásky, aké som nikdy predtým nepočula. Zbláznila som sa do neho... a to tak, že som nevidela /nechcela vidieť/ varovné signály. Až raz mi prišla SMS od neznámej ženy - jeho partnerky, s ktorou už niekoľko rokov žil. V tom, že bol rozvedený neklamal. Ale partnerku nepriznal a ona o neho dosť tvrdo bojovala. Napriek tomu, že ma klamal, že mi ublížil som sa od neho nevedela odpútať. Trvalo mi to skoro pol roka a aj potom, keď mi prišla od neho sms, alebo mail, vždy sa mi rozbúchalo srdce... viem, že v očiach tej ženy som bola ja tá zlá, tá ktorá má pomer s jej mužom.

miskachrumka
15. okt 2009

toto je tema na dlheeeeeeeeeeeee rozpravanie! 😒

slovo
15. okt 2009

ja po skusenostiach viem, ze nefunkcny vztah nema vyznam udrziavat, ved aj to skryte napatie deti citia, nie su v dospelosti schopne zdravych vztahov. Ked sa medzi dvoch dostane tretia osoba, je to neklamny znak, ze nieco nie je v poriadku. Dovolila som si tieto posledne vety napisat len preto, ze uz mam pohlad z oboch stran...

hrisnazena
15. okt 2009

S tímto tvým posledním příspěvkem slovo absolutně souhlasím. Taky mám pohled z obou stran. Jsem rozvedená, mám tříleté děcko a ženatého milence. Ten můj tedy nemá malé děti,jeho děti jsou už dospělé a mají své rodiny a on žije s manželkou sám.Náš vztah trvá již několik let (cca 5)- začalo to už za mého manželství. Manželství jsem měla naprosto nefunkční a tisíckrát slepované, poslední dva tři roky už to bylo úplně o ničem.Manžel mi na milence nikdy nepřišel a rozvedli jsme se nakonec kvůli tomu,že už jsme to spolu prostě nemohli vydržet- věčné hádky atd... a posléze vyšlo najevo, že každý máme někoho jiného.
S milencem to byla a stále je velká láska,porozumnění,vášeň, úcta....je niám spolu prostě fajn.O jeho případném rozvodu se nebavíme, já na něj nijak netlačím.On se nám se synkem maximálně věnuje- pomáhá nám se vším, stará se,občas i hlídá,jezdíme na výlety,přestože je hodně pracovně vytížený,tak s námi tráví spoustu času, přespává tu atd...Tvrdí, že se ženou mají vztah o.k.,nikdy se za 20 let,co jsou spolu, n
epohádali,má ji rád, ona je prý hodná,pracovitá,spolehlivá atd.- ale mně prý prostě miluje a nedokáže si pomoct.Já bych na jednu stranu chtěla, aby byl s námi napořád, ale na druhou se bojím velkého věkového rozdílu mezi námi (20 let) a nechci stavět svoje štěstí na neštěstí jeho ženy.On to vidí asi nějak podobně, nechce jí ublížit a navíc rozvod by byl komplikovaný (mají dost velký majetek a všechno psané napůl) I když nedávno jsme se obávali, že jsem těhotná (měli jsme nehodu s kondomem a mě "to" pak týden vynechalo) a on sám přišel s tím, že jestli budu v tom,tak to (pokud budu chtít) oznámí doma manželce...tak se v tom tak trochu plácáme a tak nějak doufáme, že se to vyřeší samo, protože rozumem víme, že spolu být nemůžeme, ale nejsme schopní být bez sebe 😒

majacska
16. okt 2009

hrisnazena nemozem zato, ale neviem ta pochopit, na co to cele robis.....neodsudzujem ta, ale funguje to len dovtedy, kym sa druha strana nedozvie pravdu...moj nazor 😔 ten chlap je velmi necestny k vam obidvom....

aleachim
16. okt 2009

Též se omlouvám, že sem vpadám, ale ráda bych napsala svůj příběh, abych ukázala jak život umí věci zamotat. Když mi bylo něco málo přes dvacet, tak jsem se zamilovala do kluka. Byl vážně skvělý, zábavný, chytrý, lichotil mi,.... no asi hned na druhém nebo třetí rande jsem zjistila, že je ženatý. Nějak jsem to vytušila a on to nijak nezapíral. Žádné řeči o tom, že to doma nefunguje, nic, prostě jsem to nechtěla vědět a tak jsem se na to neptala. O asi dva měsíce později jsem byla na turnaji ve volejbale a tam jsem se bavila s kámoškou a dozvěděla jsem se, že mé nehorší tušení je realitou. Jeho manželka byla těhotná a já nabyla dojmu, že si se mnou chce jen užít, když ona nemůže. Když mi zrušil setkání, protože jeli nakupovat dětskou výbavičku, šla jsem z centra Prahy až do Krče pěšky, abych se uklidnila. Nicméně jsem byla mladá, blbá a ve vztahu pokračovala a samozřejmě se strašně tráila. Jednoho dne za mnou přišel do školy a řekl mi, že bychom se měli přestat scházet, protože mě má moc rád a nechce mi dál ubližovat. Prý měl ten pech, že potkal dvě báječné ženy a jednu už si předtím vzal, takže bude s ní. Vůbec jsem nechápala proč, vždyť jsem po něm nechtěla nic víc, než být občas s ním a on to přesto ukončil. Několik let jsme se neviděli, já se mezitím vdala za báječného muže a máme spolu krásné dítě. Začali jsme se zase vídat, ale čistě jako kamarádi a vlastně jsem se dostala do role zachránkyně jaho manželství. Ona mu na nevěru nikdy nepřišla, ale on jí ano. Má ji pořád rád a klidně by jí to odpustil (však má taky vroubek), ale ona podle hesla "muž ženu podvádí, ale neopustí, za to žena, když začne podvádět muže, odchází ze vztahu" chce odejít, i když si tím asi není příliš jistá. Je to chvíli tak a chvíli jinak. Bojují asi hlavně kvůli dcerce, kterou oba mají opravdu rádi, ale i kvůli tomu, že láska mezi nimi není úplně mrtvá. Uvidíme, jak jim to dopadne, doufám, že dobře. Nedavno jsem se ho ptala, zda nelituje, že si tenkrát nezvolil mě. A on říkal, že když vidí, jak jsem šťastná, tak ne, protože mě měl a má opravdu rád a přeje mi, aby se mi dařilo. Jsem mu vděčná, že mě pustil k vodě a dál netrápil.

Omlouvám se za dlouhý příspěvek, ale nikdy jsem to nikomu celé neřekla a tak jsem to chtěla napsat, jako, že ne vždy nevěrný manžel, musí být grázl.

astrane
16. okt 2009

stejně tak každá nevěrná žena nemusí být vždy potvora...jen je třeba nešťastná a náhodou potkala někoho,s kým po letech zase cítí,že žije....
u mužů teda nevím,jak to mají....
každopádně bych nijak kategoricky nesoudila a neodsuzovala...nevíte žádná,co vás ještě v životě potká...teoreticky se dobře řeší,v praxi už to tak lehké není...bohužel...

daniela1983
16. okt 2009

keby sa vsetci v manzelskom trojuholniku zachovali zodpovedne , nemuselo by sa to vo vacsine pripadov koncit rozvodmi.