Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

lucka1912
1. jan 2014

@weronicacica ahoj, myslim, ze macamac odpovedala za mna...otazka zakladatelky sa mi zda sialena....prepac, tvoje prispevky som nejak vypustila , tak na ne neviem a nemam potrebu reagovat..prajem vsetkym kockam tu krasny a stastny novy rok..aby mali muzov, ktori si vazia rodinu, miluju svoje deti a hlavne manzelky, ktore, samozrejme na vynimky, svoj zivot obetuju detom, rodinke a muzovi....vsetkym Vam to zo srdca prajem..a tie, ktore maju zial skusenost typu milenka by som len povedala, zase podla svojej skusenosti..ak muz odide s milenkou, coskoro si najde dalsiu, potom dalsiu a tak dalej..ak sa samozrejme po vyjasneni v hlave z uzasneho zapalu s milenkou nebude chciet vratit k rodine..tak tym by som priala vela sily a vedomia, ze su silne a jeden chlap. ktory si nevazi co mal...nech sa na neho vykaslu...vsetko dobre vsetkym......

atrami
1. jan 2014

@belasykonik veru nezávidím Ti. Vôbec neviem ako by som to riešila. Čo Ťa na ňom tak priťahuje, že nevieš odolať? Ja by som si asi hľadala cestu von z tohto vzťahu.

macamac
1. jan 2014

@atrami to je už poriešené
nechal ju a vybral si rodinu

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarlotapagi
1. jan 2014

@kveta něco jo ale píši zakladatelce a né těm ostatním 😉

kveta
1. jan 2014

@sarlotapagi Tak sorry, ze rusim. Ja len ze zakladatelka uz nie je na tom rovnako ako Ty. ;)

weronicacica
1. jan 2014

@macamac ahoj, všimla, ale az ked som to poslala 😒

xveronikaxx
1. jan 2014

Belasykonik později v tématu psala, že manželka na to přišla, byly scény, posílání fotek rodiny, manžel to tedy s ní utnul. A zatímco ona si našla přítele a je šťasná, tak manželovi a manželce to nevydrželo...

Nicméně k vyjádření se k tématu - můj názor je ten, že pokud se z milenky stane manželka, pak místo milenky nezůstane dlouho prázdné..

dadulkadanulka
1. jan 2014

@belasykonik ahoj,ja si v prvom rade vazim tvoju uprimnost a odvahu dat to na verejnost.myslim,ze by ta nikto nemal odsudzovat.tebe je so sebou asi najhorsie.tato tema je na velmi dlho,museli by sme tu asi zacat pisat roman 🙂 vies kazda situacia ci je dobra alebo nevhodna ci zla ma cloveku nieco doniest.mas sa z nej nieco naucit a ked ti cela ta situacia nerobi dobre,treba to zabalit a pokracovat v ceste.nato,aby si otocila stranu si mas uvedomit,ze ty si prva a najdôlezitejsia na svete.a pri zenatom muzovi nikdy nebudes.a on si ta tymi slubmi drzi,lebo by rad sedel na dvoch stolickach.to ze jemu v manzelstve nieco chyba,co je ocividne,inak by nebol aj s tebou,je len a len jeho problem.to nech si riesi sam.ide o tvoj zivot o teba 🙂 drzim palce pri rozhodovani

ladywitch26
2. jan 2014

@belasykonik ak neodisiel doteraz, neodide nikdy. bude to tazke, ale sprav razny krok. mam tetu v podobnej situacii. dlhe roky zila v takomto trojuholniku, lebo ho strasne lubila a on len klamal a klamal, ako jedneho dna odide od zeny. neodisiel dodnes. a kedze on nikdy nechcel deti, teta nakoniec zostala uplne sama. ma po 50ke a ziadne deti. urob razny krok, kym nie je neskoro. po svete beha dost dalsich chlapov, pre ktorych by si bola jedina 😉

lilienlukacs
2. jan 2014

Dufam ze ked budes mat raz tvojho muza budes sa o neho starat, prat zehlit, upratovat, starat sa o deti premyslat kazdy rok ako ho prekvapit na vyrocie co mu kupit na narodeniny, ked si s nim prejdes roznymi tazkymi chvilami v zivote pride nejaka zena a zacne si s nim,. prepac ja osobne ta nechapem, tak malo slobodnych nezadanych muzov je na svete ze musis mat prave zenateho? Ako toto moze jedna zena robit druhej? Vyhovorka typu ze muz je ten co ma hlavnu chybu neberiem kazdy ma zit tak aby sa nehambil pozriet potom do zrkadla. A ako jedno mudre prislovie hovori: Ked suka dá.. pes.. je..e. Nehnevaj sa na mna ale ak sa mas aspon trosku rada a planujes nejak zmysluplny zivot tak sa na neho vykasli a najdi si niekoho kto bude lubit len teba. a s kym to bude mat zmysel.

grettka
2. jan 2014

baby, klud, tema je pat rokov stara.. a teda pre zakladatelku uz neaktualna

barulina
2. jan 2014

já byla milenkou zadaneho chlapa, ktery cekal dite s tou svou zenou. a zkonncilo to tak, ze jsem s nim ja uz 7 rok .-) ne vsicchni nevernici, si jen uzivaji, my se proste zamilovali. ale ja od zacatku citila, ze ja jse mta prvni

barulina
2. jan 2014

@fidka79 az si to zkusis pak rikej co je milenka. prd vis a jsi zla. ja jsem nahodou se svy bylvalym milencem velmi stastna uz 7mym rokem a mame spolu nadhernou dceru

lentilka1506
2. jan 2014

@weronicacica belasykonik je už neaktívna

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laila22
2. jan 2014

@barulina drzím palce... ja tiez poznam jedneho co podvadzal manzelku, ked bola tehu... teraz je on so svojou milenkou uz asi tretí rok oficialne,ale rozprávkové sa to zdá navonok.. on tu svoju vyvolenu podvadza s dalsou 😀 a to nie je este ani tehu... ta sucastna sa to dozvededela a drzí sa ho zubami nechtami....😀. Milenka zenateho muza je obycajna k...a!!! 🙂

adrianaza
2. jan 2014

@barulina precitala som si len tuto poslednu stranu, ale mozem sa Ta prosim opytat, ze teda ake to je byt milenka?

barulina
2. jan 2014

@fidka79 jo ja vim, ze to druhe dite je stastne. jmenuje se Peta, 24.12 mel 6 let, je u nas skoro pul na pul jako u maminky (vice nelze kvuli skolky), ma 2tatky, ctvery prarodice, 2 mladsi (stejne stare sourozence z obou stran). jeho mamka je vdana, pravidelne se navstevujeme a jsme jedna velka rodina, prijde ti na tom neco nestastneho ? a od zacatku jsem vedela ze tam kluk je a bude a taky jsem vedela zeby muj naznacil, ze ho nechce tak, bychh mu nakopala prdel. a k byvale, tu jsme po rozchodu urcite na holickach nenecali, pritel, ikdyz uz byl se mnou byl u porodu, dali jsme ji fin. castkuu do zacatku, prenechali na neurcitou dobu priteluv byt a i jinak fin.podporovali. a psyhicka podpora nebyla vyjikou 🙂

vis zivot neni cernobily, ale barvny, jen je potreba se k tomu umet postavit

laurital
2. jan 2014

Já tedy nejsem žádná světice, ale veřejně se chlubit, že jsem spala se ženáčem, který měl těhotnou manželku...to mi hlava nebere.
Já bych si o chlapa, který podvádí těhotnou ženu, tedy ženskou v období, kdy je nejzranitelnější a měl by ji naopak opatrovat a být oporou, neopřela ani kolo.
Svět ani vztahy nejsou černobílé, ale tohle už mi přijde hodně přes míru.

barulina
2. jan 2014

kdyz to vidis takto, nemam vic co rict, ja bych to udelal znova.lepsiho chlapa a otce jsem nemohla najitj 🙂

barulina
2. jan 2014

@laurital tvuj nazor, neberu ti ho, ja jsem vdecnan za to ze jsem si ho oprela 🙂

barulina
2. jan 2014

@adrianaza no je to adrenalin, ale my oba vedeli ze chcem byt spolu, a taky to tak vypadalo. meli jsme "vyhodu, ze jsme se potkali v jinem meste kde jsme kvuli praci travili rok zivota, takze on i tak by s ni v obdobi tehu nebyl,ac bych byla nebo nebyla. a bylo to o tom cerstvem zamilovani, to zna kazda, jak chutna zacatek lasky 🙂

beruha
2. jan 2014

typicka veta mileniek . . . zivot nie je ciernobiely, ale krasny pestry a farebny . . . 🙂 to vyzera tak, ze vsetci co su verni su v zivote strasne ochudobneni, lebo ho ziju "len" cierny alebo biely . . . 🙂

barulina
2. jan 2014

@beruha to neni pouze veta milenek, poku dvim pouziva se to ve vice pripadech a je to pravda -)

whitelilith
2. jan 2014

Přidám svou k dobru-taky jsem si jako zadaná-našla ženatého chlapa-nakonec to dopadlo tak, že jsme spolu my dva, po roce našeho vztahu (kdy jsem řekla, že buď rozvod nebo ať jde) se rozvedl s manželkou, po čtyřech letech spolu čekáme dítě. Dcera z prvního manželství (je jí už 19let) k nám v létě jezdí na týden. Začátky s jeho rodinou byly sice krušné a nenávistné vůči mě, ale nakonec se to všechno uklidnilo.
Na druhou stranu mám kamarádku, která má nyní téměř 3leté dítě s ženatým chlapem, který se doteď nerozvedl. 5dní z týdnu tráví s ní, další dva s manželkou :D a taky to nějak funguje.

barulina
2. jan 2014

@beruha jo a jen jestli mou vedet jak vis ze je to typicka veta milenek ? to nekde psali ? nebo jsi take 😀 nebo mas kaamradky kterym to schvalujes, ale tady odsuzujes ,

synovial
2. jan 2014

@barulina hm, len nezabudaj, ze ked sa z milenky stane manzelka, miesto milenky je volne..... uz to raz urobil, takze 100% istotu mat nikdy nebudes....

barulina
2. jan 2014

@synovial a veris ze ji mam, mame to oba v hlave srovnane a na urcitynch vecech jsme dostatnecne domluveni. a kdyz se zamiluje ? tak s tim ani jeden z nas nic neudela, tka to hold je. klidne semohu zamilovat i ja, to je zivot

synovial
2. jan 2014

@barulina no to som rada, ze to beries tak sportovo. aspon nebudes sklamana a prekvapena.