Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

zanett
21. nov 2008

no a protoze je to tu porad dokola, tak nebudu ztracet cas nad nesmysly a jdu se ucit, tak zdar bazar 😀

katkaajurko
21. nov 2008

inak ked som bola trochu mladsia a chodila este na vysku a nemala vazny vztah - tak naozaj vazny...riesila len skolu a cestovanie a zazitky - tak som mala vtedy aj nazory striktnejsie - smerom k nevere - a to ze ano - vztahy urcite nevydrzia cely zivot...ze aj tak neviem co bude o 20 rokov - tak naco si robit iluzie - ked ma to zle i tak caka..myslim rozvod,nevera a tak... ale s tymto postojom sa nedalo dlho zit... nemohla by som sa ani vydat ani zalozit rodinu... no a casom sa samozrejme hodnoty aj posunuli...a tak ako to tu baby zdoraznuju - nikto tu netvrdi ze je a bude 100% verny a jeho partner tiez...skor to - ze kazdy by si prial svoj zivot zvladnut bez nevery a hodnotne, a ze dodrzuje urcitu moralku a hranice a chce a robi vsetko preto aby sa mu take nestalo... amozno keby kazdy prispel svojou troskou uz by ani nevera nebola...

a to ze tu volakto pisal nieco v zmysle ze konik je len plny moralistiek,ultocitnych zenusiek - nemyslim si to ,len je to stranka hlavne apriori o materstve - tak je logicke - ze matky z rodin maju asi viac menej podobne hodnoty,kedze maju svoje odzite a asi sotva sa tu najde nejaka 18tka co bruzda len diskoteky a nevadi jej co ja viem 1night stand... to je dost logicke - ze asi "moralistiek" (citat) tu bude viacej - lebo pochybujem,ze matky a vydate zeny chcu pre svoje deti rozbite rodiny.a svet plny divnych spletitych vztahov v ktorych sa uz ani diva s...a nevyzna... (s prepacenim)..tak asi ze je tu takych - co by chceli, aby tento hnusny svet bol lepsi,moralnejsi a zodpovednejsi je viac.... ked budeme na strankach cojaviem o "spice girls" tak tam asi budu tie nazory ine 🙂)))))

halienka
21. nov 2008

Slniečkova 🙂 presne toto som mala na mysli, ja som stále nikde nenašla, že by tu niekto písal, že NIKDY, alebo že VIEM, že mne sa to nestane. Zanett stále bojuje s niekým ale furt neviem s kým, lebo nikto to tu netvrdí 😕 😀 Všetky tu iba tvrdíme, že sa snažíme veriť, že sa nám to nestane, a VERIŤ je nie čo iné akoby sme tvrdili, že to VIEME. Na tom, že veríme, že sa nám to nestane, nie je nič zlé ani naivné, keď si uvedomujeme, že stať sa môže hocičo. Iba proste nechceme žiť v permanentnom podozrievaní a nedôvere voči manželovi, lebo taký život je pre väčšinu normálnych ľudí zničujúci. Neviem, či Zanett vôbec čítaš ostatné príspevky, lebo keby si čítala poriadne Yvettine, tak jej toto nemôžeš odpísať. No ale možno čítaš len svoje, alebo sa proste potrebuješ permenentne prezentovať so svojimi názormi furt dookola. 😎 😀

binki
21. nov 2008

iluze jsou krásné a důvěra je ještě lepší, takže si nenechejte od nikoho zkazit náladu 😉

slnieckova
21. nov 2008

halienka 😉

zanett
21. nov 2008

sis - tak az ted jsem se dostala k tomu, ze se podivam na ten link (Soukrome pasti), ale proste se mi to strasne seka 😒 Chapu, ze to ma 59 minut a ja jsem za poslednich 10 minut videla ani ne dve minutky filmu 😝 zkusim to na PC MP, ale jestli ani tak ne, tak mi nejak ve zkratce popis, o co slo 😉

kveta
21. nov 2008

Zanett, ono sa to oplatí pozerať, keď je na tú stránku napojených menej ľudí - napr. ráno. Inak to ide strašne pomaly.

majcik
21. nov 2008

Slnieckova, Katkajurko - pekne ste to napisali ...

lini
22. nov 2008

Katkaajurko
Nie ziadna pusa drzime odstup ked to ma robit nasilu nerobime to ved ked citi k niekomu nieco ine naco by ma nicil aj takto sem tam ma obime ked sa rozpravame ze ma ma rad len to je ine ako kedysi a pravdepodobne si vybral cestu k nej neviem preco ale povedal vie ze neide po dobrej ceste ale asi potrebuje poriadnu lekciu cize to znamena ze to neukoncil.Vcera bol za nou je to hrozny pocit ked vidim to co on nebol proste travili sme vikend vzdy spolu a ked vidim ako sa oblieka,sprchuje vonavkuje je mi uz s neho aj zle lebo jemu sa von nikdy nechcelo chodit vzdy bol rad ked sme si pozreli doma film a oddychovali a ked sme isli von tak isiel koli mne.
Neviem co nove o com sa bavia ci naozaj muzovi povedala ze chce rozvod ale ja si to nemyslim.
Uz len to ze sa dohodli ze rodine nic do vianoc nepovedia a on to vykecal ona je s toho v soku.Asi vedel co robi a chce o nu bojovat.Pisal muzovi sms:Nerozbijaj nam rodinu,ublizujes nasej dcere my chceme druhe babetko a zajtra ideme spolu k doktor.
Moj muz ze a pytal si sa zeny co chce ona?
On:ano pytal my sa o tom rozpravame kazdy den....

No bolo viac sms uz si nepamatam ale boli na takej urovni od neho ze to je jeden inteligentny muz aspon tie slova mi tak pripadali inak to bolo pisane ja som vam to v skratke proste ziadna urazka super slova a moj muz same zmetene odpovede!!!

Buduci tyzden mu zavolam bud urobim chcbu ale risknem to ,mozno nevie o mne nic ze on je zenaty a caka 2 babo len by som chcela vediet rekciu ke mu zavolam ci bude mat zaujem sa stretnut alebo uz kasle na vsetko.Co vy na to?

zabka78
22. nov 2008

Ahoj Lini, ja normalne nestiham citat, tolko je toho tu popisaneho. Ta debata sa zacala odvijat uplne inym smerom, takze podme to skusit otocit.
Ja byt na tvojom mieste, najskor mu poslem sms z tvojho telefonu a v skratke sa mu predstavim. Potom by som mu tam napisala, ze ak ma zaujem s tebou o tom dalej komunikovat, tak ze mu mozes zavolat alebo sa mozete rovno stretnut. To stretnutie by bolo asi najidealnejsie, mozes vidiet jeho reakcie a tym aj vela predpokladat a robit uzavery.
Co sa tyka pokracujucich stretnuti tvojho manzela a milenky je to normalne, ze to takto dalej pokracuje. Teraz ju zacina mat, teraz ho najviac potrebuje pri svojom stazovani a vlastne je to situacia, ktoru si sami vytvorili a dalej to riesia. Teraz v jej pripade moze rast nervozita a vacsia pravdepodobnost, ze ukaze aj svoju zlu stranku osobnosti a prezradi aj vela pravdy. Netvrdim, ze takto to bude v skutocnosti, ale takto to moze prebiehat. Viem, ze teraz to hori, ale skus to nejak vydrzat. Toto su podla na zlomove situacie a obdobie a za kratky cas si uz budes podla mna istejsia a hlavne budes vediet viac na com si.

zabka78
22. nov 2008

Ale neda sa mi nevyjadrit k predchadzajucej debate. Urcite sa neda 100% tvrdit nieco dopredu aj co sa tyka vztahov. Ved ja sama som si sebou nie ista, co vyvediem v buducnosti. No viem, ze by som nechcela aby to bolo moje stastie zalozene na nestasti druhych. A s tou laskou? Hmm nemyslim, ze existuje niekto pre koho by som opustila rodinu. To sa vylucuje v tom pripade, ak by som mala zle manzelstvo, ak by spravanie partnera malo negativny vplyv na rodinny zivot a ak by mi ten druhy vedel pnuknut viac. Tak to jo 🙂

yvetta
22. nov 2008

ahoj Lini absolutne som necitala vsetky tvoje prispevky - nemam nato casu, ale ja by som to urcite nevydrzala,keby mi muz chodil za inou - ja by som ho bud vyhodila, alebo by som odisla k rodicom - ale to pisem len to co by som urobila ja - ja by som osobne nedokazala sa tvarit,ze je vsetko OK a doma ho "cakat"...., ale to som ja urcite sa tym neriad 😀 neviem ako si ty natom, ale ja by som urcite isla k rodicom 🙂 to sa tvojmu muzovi zije, ked ma milenku a doma ho caka zenuska s detickami 😲

katkaajurko
22. nov 2008

yvett - lini este len caka druhe babo...je tehotna...o to je to komplikovaniejsie 😔 ja by som tiez asi nevydrzala a razne zakrocila... ak by som tehula nebola... ale takto.... to je ako byt v pasci...aspon ja to tak vnimam...

lini je to na tebe ci sa s nim stretnes a absolutne neviem ci je to dobre alebo zle... ale ja by som to asi nevydrzala a s tym manzelom sa stretla.... aby som videla jeho reaakcie,vedela jeho postoj k danej veci, aby som sa od neho dozvedela viac o nej (pretoze z mojho pohladu musis nepriatela dobre poznat - aby si pouzivala co najucinnejsie zbrane proti nemu... ) lebo sprostredkovane od tvojho muza je velmi skreslene... to je to... a ked by som ho videla - videla by som aj to - ci on naozaj o nu chce bojovat - a da sa v tomto na neho spolahnut alebo nie... a mozno by aj oni zacali na vas ziarlit..nech si nemyslia - ze su jedini na svete... a mozno len najdes priatela v rovnakej situacii...ja myslim,ze mozno by mi pomohlo vidiet - ze ten druhy zdiela rovnake pocity ako ja...

ach - a keby som asi manzela videla ako sa sprchuje,vonavkuje pre druhu..a odchadza za nou... len tato predstava mi sposobuje "rany"...mna by to zlomilo... nedokazala by som sa na to pozerat....ja by som ho asi zabila ...fakt...u nas by bolo asi prave talianske rodeo.... aj ked ma od malicka ucili byt "diplomat".... neviem pocity skryvat dlho... a vybuchnem ako sopka.... 😅 😔

certica
22. nov 2008

ja len jedno, tiez by som sa stretla s jej muzom, s nou vsak urcite nie

yvetta
22. nov 2008

katkajurko no to viem,ze caka, ale ja by som aj tak odisla - ja som dost prchka povaha mozno by som to potom olutovala, ale urcite by som nevydrzala 🙂 je to, ale len teoria, lebo si myslim, ze neviem ako by som skutocne reagovala keby som mala dieta a este bola tehotna 🙂

zabka78
22. nov 2008

napadlo ma, ze by sa to stretnutie dalo aj nejak vyuzit 😀
mohli by na tych dvoch nieco nasit

katkaajurko
22. nov 2008

zabka - no mohli by..tusim som aj videla raz jeden velmi dobry film postaveny na dohode takychto partnerov... ale nespomeniem si nazov..ale bol dobry..napinavy 🙂

zabka78
22. nov 2008

este tak vymysliet co 🙂
ja by som o toho chlapa uz potom vazne nestala lini, mozno by som to skusila iba koli rodine, ale nedokazala by som mu to odpustit
je to strasne bezohladne....na nu berie ohlad a na teba nie
posad ho za net a my si to s nim vydiskutujeme, ze bude plakat 😠

zabka78
22. nov 2008

on lutuje tu zensku, napr. aj v tom, ze trpela pre manzela a on to iste robi...ved by si mal konecne uvedomit, koho ma pri sebe /teba/ a o co vsetko prichdza! takto reaguje maloktora zena, myslim tym tu tvoju snahu o zachranu situacie. mne pripada ako sadista. prepacte mi za vyjadrenia, ktore lini nepomozu, ale som sa do toho asi moc vzila.

kalu
22. nov 2008

Já vcelku souhlasím se Žabkou,
také bych s takovýmto mužem být v žádném případě nechtěla,protože on svou ženu namísto aby ji chránil- úmyslně psychicky mučí- s takovým člověkem bych opravdu nechtěla strávit zbytek života. Ono se to ale nám lehce říká (i když já se svou povahou bych to asi ukončila tak jako tak), ale pro Lini je to hrozně složité, protože ona ho miluje a navíc je těhotná.
Je evidentní,že Linin manžel je zamilovaný do té druhé a navíc je maximálně bezohledný a Lini by si měla dobře rozmyslet,zda o takového muže vůbec stojí bojovat- jestli "vyhrát" nad svou sokyní takévého chlapa není vlastně prohra. Asi bych se šla poradit s odborníkem (psychologem), který by jí také mohl pomoci zorientovat se sama v sobě a najít vnitřní sílu.
Každopádně si Lini myslím,že hůře než teď už ti být nemůže ani když od něj odejdeš,protože ta nejistota a dívání se na milovaného muže jak se těší na někoho jiného je mnohem mučivější než mít jistotu ,že odteď začínám sama. Pak už to může být jen lepší..........
Pokud přes to přese všechno chceš zkusit o něj bojovat,pak bych se možná spojila s tím milenčiným manželem - nemáš co ztratit- a zkuste třeba něco vymyslet spolu (nemusíte jim ani říkat,že jste v kontaktu)........

konoupek
22. nov 2008

Ahoj holky,
Lini poctivě čtu tvůj problém od začátku,jen jsem nic nenapsala, fakt nevím co poradit 😢 .Myslím,že Květa "radí" výborně.Radí v uvozovkách,pže tady každá rada drahá a musíš si to stejně vyřešit sama.S jejím manželem bych se taky určitě chtěla setkat a zjistit,jak to vidí on a třeba získat i spojence.Má v sobě zřejmě tu samou bolest co ty a ve dvou by se to jistě snášelo líp.
A co bych dělala já?I kdyby jí nechal a vrátil se domů,nejen fizicky, já bych si takového chlapa už nemohla vážit a žít s ním ,jako před tím.O sexu ani nemluvě,pže pokaždé kdyby se mě dotknul,bych měla před očima,jak se dotýkal jí a to bych prostě nesnesla. Taky bych se bála,jestli se to v budoucnu nebude opakovat s nějakou jinou a trnula pokaždé,když by šel někam ven,kontrolovala telefon a nevím co ještě.Prostě bych už nikdy nebyla v klidu.Vím,že je to strašně těžký,když máš dítko a k tomu druhé na cestě,ale i přes to bych šla bydlet k mamce,pokud by to jen trochu šlo.Psala si,že na tom ted není moc dobřea že by jí to strašně ranilo,ale zase by ste se mohly podporovat a nebyly by jste sami.

To co z téhle diskuze udělaly některé holky se mi vůbec nelíbí,na spoustě stránkách jen bláboly,které Lini opravdu nepomůžou,nehledě na to,že sama Lini,psala ,aby se dotyčné držely tématu.Má se tu řešit Linin probém pokud vím!!!!tak to prosím respektujte. 😉

kveta
22. nov 2008

Lini, mne sa na tom niečo nezdá. Konkrétne vyjadrenie jej manžela v smske, že sa idú snažiť o bábo a idú kvôli tomu k doktorovi. Moja úvaha je, že:
1/ Nesnažili sa o druhé bábo, lebo to jej manžel nechcel /túto info vieš od svojho manžela/. Načo teda kvôli otehotneniu idú k doktorovi??? 😲 Bolo ich prvé dieťa počaté tiež s pomocou lekára a preto vedia, že snaha počať v spálni im nepomôže? Ale o tom by sa predsa svojmu milencovi zmienila. Veď predsa bežný pár, keď ide robiť druhé dieťa, k doktorovi nebeží...
alebo:
2/ Už sa o počatie druhého dieťaťa nejakú dobu snažia a nejde im to. A preto sa manžel konečne rozhúpal, že teda idú to riešiť k doktorovi. A v takom prípade ma napadlo toto: nechcela ona Tvojho manžela použiť na otehotnenie, aby sa vyhla umelému oplodňovaniu /a bolesti s tým spojenej/. Videla, že im to s manželom k počatiu nevedie, kolega je zjavne plodný, tak hop na neho. Preto nemusela chcieť, aby si sa o ich vzťahu dozvedela... lebo mal slúžiť na oplodnenie, nie na zmenu partnera. Používajú vôbec pri mileneckom pomere antikoncepciu?

Sú to úvahy pritiahnuté za vlasy, ale naozaj nechápem smsku, že s manželkou sa idú pokúšať o druhé dieťa a teda zajtra idú k doktorovi.

Ďalšej veci, ktorej nerozumiem, je, načo potrebuješ vedieť, či jej manžel vie, že si tehotná a máte dieťa. Čím je pre Teba práve táto info významná? Čo sa mení v prípade ak to vie a čo v prípade ak to nevie? Chápem inú motiváciu na stretnutie s manželom, ale logika práve tejto mi trocha uniká. Inak nepočítaj s tým, že to, že si tehotná, bude pre jej manžela nejak dôležitá info. On sám opustil tehotnú manželku, takže opúšťanie tehotných s ním neotrasie, dokonca môže s Tvojím manželom sympatizovať, lebo kedysi urobil to isté.

Ak sa už stretneš s jej manželom, skús sa s ním dohodnúť, že si ponecháte v tajnosti, že sa kontaktujete.

Inak celkom chápem tie zmätené smskové odpovede Tvojho manžela. Zjavne počúva od manžela úplne inú verziu ich manželskej situácie, než mu hovorí milenka a preto je z toho paf. Bohužiaľ naďalej verí milenke.

Posledná vec, už som to tu kedysi písala, ale zopakujem to: pre udržanie manželstva nie je dobré rušiť sexuálne styky manželov. Ak ich zrušil Tvoj manžel, tak chápem, že to neskúšaš. Ale dôvody, ktoré si uviedla /že on cíti viac k inej/, sú skôr ženské dôvody na zrušenie sexuálnych kontaktov a teda mi pripadá, že si telesné prejavy medzi Vami dvoma zrušila Ty.

Prečo teda zachovať sexualitu:
1/ Manželia v kríze mávajú intenzívnejší sexuálny život, lebo si aspoň bez slov dokážu vyjadriť to, čo sa slovami v čase krízy vyjadriť nedá a Ty sa o tento spôsob komunikácie oberáš. Mnohokrát je sexualita záchranným lanom, ktorý pomáha zblížiť pár.
2/ Sexuálny život utužuje a zintenzívňuje blízkosť, vzťah, neviem ako to lepšie vyjadriť. Skús si spomenúť ako si sa cítila po príjemnom zážitku s manželom v minulosti a ako Vás to zbližovalo. O tomto sa tu snažím tak kostrbato písať.
3/ Nebudeme si zastierať, že sú určité potreby, ktoré je lepšie robiť doma...

Inak Ťa obdivujem. Mať tak Tvoje pevné nervy... Ja už by som to zabalila. Ale keby som bola tehotná, možno by to bolo iné. To fakt neviem. Máš vôbec na koho sa obrátiť? Uživila by Ťa Tvoja mama na materskej? Mala by si kde bývať s deťmi? Urob si prípadne tajný scenár krok za krokom čo urobíš, ak sa Vaše manželstvo skončí. Dodá Ti to aj istotu, že to zvládneš a ten pocit, že vieš, čo bude, Ti pridá to na kľude v jednaní s manželom v súčasnosti.

majacska
22. nov 2008

Ahojte kočky. Píšem preto, že Lini chceš sa stretnut s jej manzelom. Poznam pribeh, je to moja kolegyna, ktora sa takto stretla s manzelom milenkyjej muza, a predstavte si dnes su manzelia, vymenili sa pary a dnes ziju stastne vsetci, Aj take pripady su.. 🙂

sue
22. nov 2008

Majacska, presne to som chcela napísať 😅 ja tiež poznám dva také páry 😅 a teda je to myslím viac ako 15rokov čo to takto funguje 😅

vanusak
23. nov 2008

Konoupek - viz. tvůj poslední ostavec z 15.28:
Že se to tobě líbí nebo nelíbí... Jsme na diskuzním foru, jestli sis nevšimla! Jsou tady názory ostatních přispívajících a řekla bych, že jsou mnohem blíže tomu, s čím bylo právě toto téma Milenka založeno, než některé jiné příspěvky s moralizováním, proč to tak má např. Sisstin nebo Zanett nastaveno a jak jsou tím pádem bezohledné apod. ... A k tvé poslední větě, cituji: "Má se tu řešit Linin probém pokud vím!!!!tak to prosím respektujte." Tak to teda nevíš...To se mýlíš, toto téma bylo založeno s trochu jiným nádechem, přečti si první příspěvek od Belasykonik... Takže všechno, co se bude týkat milenek ze všech úhlů - byla jsem, jsem milenkou...řešila jsem, řeším milenku partnera... ev. jak bych se v takových situacích třeba zachovala já nebo okolí (pokud dosud nemám osobní zkušenost) apod., to vše sem patří.
Toto není JENOM téma pro Lini, sem mimo rad pro ni (nyní aktuálně možná ano, neboť Lini případ je asi nejsyrovější), můžeme vkládat i další své postřehy a názory a pocity, týkající se zadaného tématu - Milenka.

A když už jsem se rozepsala... Pozdrav Sisstin a Zanett 😉 Máme to, holky, nastavené naprosto stejně... Líbí se mi ten nadhled, skrytá ironie a syrová pravda nahlas vyřčená. Jojo, odlišná pravda (ta naše) se blbě poslouchá (čte), když není vždy příjemná a je rozdílná od ostatní "většiny". Máme už něco za sebou a naivita je nám naprosto cizí. Jen se z dálky podivujeme růžovým brýlím, nasazených na tolika obličejích! A za pár let potkáme, doslechneme se... právě o těch, kteří je měli nasazené, jak přešlapují a řežou se bosíma nohama o růžové střepy a nevědí, kudy je přejít... A věřím tomu, že než by se některé přispěvatelky sem zamyslely, že každá/ý z nás sem přispívá po různě prožitých zkušenostech a jenom se na chvíli vžily do situací těch druhých (ačkoliv se s nimi neztotožňují), a uvědomily by si, že opravdu nikdy se nemůže říkat nikdy, raději hned vystřelí jedovaté věty a nejen to, rovnou prostě odsoudí... Ale fakt v životě není všechno jen černý a bílý...

No, Lini jsem teda neporadila, to je pravda, snad jen za mě - nescházela bych se ani js jedním z nich, ani s milenkou, ani s jejím manželem. Lini, ponech si svou hrdost a udělejte si pořádek hlavně mezi sebou s manželem. Komunikujte, žádej postup, další vývoj. Nevím není odpověď. Nemá právo takhle s tebou jednat, nechávat věci otevřené aniž bys věděla, na čem s dětmi jsi... Jemu tenhle stav evidentně vyhovuje, staví se do pozice chudáčka, že vlastně je mezi dvěma mlýnskýma kamenama a on neví, kudy kam. Směšné...
A abych byla spravedlivá, dávám za mě za jedna Kvete, která se tady fakt snaží. Myslím v podávání rad, aby se to někam pohlo. I ona má hodně střízlivé a občas dost razantní názory (mně blízké), jak situaci řešit (převedení peněz hlavně mám na mysli, myslet dopředu na zadní vrátka...).

Žádné růžové brýle, Lini!!! Nejistota je to nejhorší.

zanett
23. nov 2008

vyborne napsano, vanusak 😉

PS. taky se mi nelibi to 'privlastnovani' diskuzi ve stylu 'ja mam problem, tak koukejte mluvit k veci (=memu problemu), jinak tu nemate co delat' 😝

fejusa
23. nov 2008

www.savcenko.sk
mne dalo vela odpovedi na otazky 😉

vanusak
23. nov 2008

Zanett - asi tak nějak...
Zatím nemám čas ani náladu tady psát o tom, že i já jsem byla milenkou ženatého muže a dokonce nejednou... Nic jsem po nich nechtěla, stejně tak oni nechtěli nic po mně (myslím tím závazky), tak co. Bylo nám společně dobře a o to tenkrát šlo. Jejich problém a jejich věc, jak to měli ke svým manželkám a dětem, pro mě to byli cizí lidé, které jsem neznala, ani znát nechtěla. Jsem dodnes přesvědčená, že ani jedna z těch manželek o tom nevěděla, takže to nikoho nebolelo... Nebyl důvod to prezentovat, byla to jen záležitost mezi mnou a konkrétním mužem...

yvetta
23. nov 2008

ja nemam ruzove okuliare a preto sa mi hnusia milenky a aj muzi, ktori maju milenky 🤐

lini
23. nov 2008

Kvetka

Ja neviem mozno ho jej muz chcel nastvat a napisal ze idu k Dr. lebo a ze nech im nerozbije rodinu ze chcu mat dalsie babetko neviem ale moze to tak byt ze sa im nedarilo vsetko je mozneeeeeeeeeeee.

No dalsie info:
Tak v piatok isiel za nou a jej muz volal lebo mala jej revala ze kde isla maminka tak cakala na reakciu mojho muza a on jasne ze zaviezol ju domou ale jasne chud sa robila ako jej muz ubkizuje povedal mi ze on vyuziva malu na to aby bola s nimi doma.Ale ktovie ci to nehrala a nechcela byt s nim.Dokonca viem ze celz vikend musi mat telefon off lebo je u nich svokra tak sa asi hraju na uzasnu rodinku alebo co nechapem tomu!!!!
A este nieco uz sa to tak rozkecalo ze kamoska velmi dobra co som sa jej zdoverila mi volala ze mrzi ju to ale kolegovie v praci kde moj muz pred rokmi robil to vedia a smeju sa s neho ze ake je prasa ze dokaze podvadzat tehotnu manzelku s takou nechutnou babou ze keby nemal peknu zenu pochopia.No a ja s usmevom som s nou volala a hovorim no vidis len oni si myslia ze ich nikto nevidi a rehnila som sa no mali ste vidiet chodil po mne ze co sa deje som mu povedala a on dufam ze si jej to nepotvrdila ze je to pravda a ja ze a co sa mam hrat na co ze nie to je blbost on ma nepodvadza ha ha prepac ty si si vybral a ja sa memam za co hanbit!No a je v riadnom soku a poviem vam je krotky jak anglican chodi po mne a co ti mam pomoct a ja nic ja si uvarim atd...
Myslim ze sa aj u nich nieco deje a viem aj to ze ona si vimenila smenu v robote.

Neviem preco chcem vediet jeh reakciu ne to ze som tehotna ja len ako zareaguje urcite ho napadne ze ona mu to chce vratit co jej urobil on tak ona je teraz hrdinka!

A k teme sex ze nie je dobre rusit sexualne styky co ja viem on nechcel pusu ani ma pohladklat ale sex chcel par krat som to nevidrzala a mozno som truba bolo to neuveritelne krasne ale uz to nechcem lebo ked si spomeniem na ten prvy sok ze ked mi povedal nelubim ta,ani pusu odomna nechcel velmi to bolelo a ja ho teraz neak nechcem nasilu dobijat ale vidim ze zaujem este ma.Tak ako to mam chapat nelubi mna lubi inu ale sex by chcel nechapem to.
Ale aj tak si myslim ze on uz vie ze to nebude lahke jej muz im to dost komplikuje a urcite tusi ze ona sa rozhodne zostat pri nom a to bude gol lebo aj teraz jeho asi najviac stve ze som neni neaka citlivka a ze ho mam v pazi i ked to tak nie je proste urcite by bol radsej keby som rplakala ze nech neide za nou,a ze ja som chudatko ostan pri mne myslim tym ze ked vidi ze som silna ho to prestava bavit.