Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

kveta
23. nov 2008

Lini, vieš si predstaviť, že by si s ním niekedy v budúcnosti ešte mala sex? Nemusíš mi odpovedať, samozrejme, len sa zamysli nad tým. Lebo ak sa Ti už zhnusil telesne, že by si sa s ním už v živote nechcela milovať, tak je čas to zabaliť.

Tá Tvoja sila je fajn, ale Tvoj muž chce partnerku ochraňovať, ofukovať, pomáhať jej... Bojím sa len toho, aby to nedopadlo ako v jednom českom filme, kde manželka sa tvárila, že je silná a manžel ju opustil s tým, že milenka ho potrebuje, lebo je krehká a potrebuje pomoc, a manželke povedal: "Ty to zvládneš, lebo Ty si oveľa silnejšia ako ona." Tá manželka sa potom zrútila.

Inak niektoré info fakt nesedia. Milenka sa chce rozvádzať, ale tají to pred svokrou. Tají to pred svokrou aj keď jej rodine to milenkin manžel už vykecal a ona sa na neho za to hnevá. Inak divila by som sa keby svokre dcéra nič nepovedala...

A čo je to za psychopatku, ktorá rozhodovanie o tom, či má ísť za plačúcou dcérou nechá na milencovi? 😲

zabka78
23. nov 2008

Kvet - mne oni dvaja pripadaju ako z jedneho vreca. Su uplne rovnaki. Oni sa nasli. Je to fakt smiesne, ze milenka sa stazuje lininmu manzelovi, ze ju muz vydiera s ich dcerou. Nezamysli sa nad tym, ze dieta to vsetko citi a ze nie manzel si vyzaduje aby bola pri nej, ale to dieta to fakt chce. 😕 A on jej da za pravdu a este ju bude lutovat 😝

zabka78
23. nov 2008

Zacinam sa utvrdzovat v tom, ze tvoj manzel lini, to s tymi 3 zenami pod jednou strechou mysli fakt vazne. Ved on nevie co chce. Ked ma nebude chciet milenka vratim sa k zene, ta ma stale chce. Mozno aj preto ta zmetenost z tvojej nevsimavosti. Boji sa, ze ostane "nasucho".

katkaajurko
23. nov 2008

Lini ja by som city ukazala... a davala mu jasne najavo - ze bez neho nedokazes byt..ze ho potrebujete ..Ak ho chces..

ale ak by ma nelubil -a on ti to evidentne uz povedal,tak u mna nie je o com...nechcem muza co ma nemiluje! naco? zit vedla seba? toto maju deti vidiet? v tomto vyrastat? aby nevideli fungujuci vztah lasky a potom nebudu vediet zit ani svoj manzelsky zivot raz?

a ako to - ze pred svokrou milenka vypina mobil cez vikend - ked jej muz co celej ich rodine uz vytaral 😲 😲 😲 😲 to som nepochopila...

mihapiha
23. nov 2008

Mno, tak zdravím, pěkně se to tu rozjelo...

Ad nevěra, mám na to takový názor, že někdy to může i vztahu nápomoci. Kdyby mi byl můj muž nevěrný, nechci to vědět. Když už bych se to dozvěděla, tak bych zřejmě zuřila na něj a ne na tu onu ženu, ikdyž dotčené mé ego by ve křičelo, jak to mohla udělat??? je jí to fuk, jsem pro ní cizí. Já když jsem byla milenkou ( a jsem ženská krev a mlíko),tak mě taky žena muže nezajímala, milovala jsem muže a ne ženu, chtěla jsem být s ním. Tím navazuji, na to, že ne jen ženy vzhledově atraktivní jsou milenkami. Milenkami jsou i ženy, které jsou vtipné, sexy, chytré a hlavně, které jsou nad věcí, neřeší jestli mají o kg více či méně, i žena s kily na víc má šanci. takové škatulkování, že když nejsem štíhlá,tak po mě ani pes neštěkne, je docela omezené.
za nikoho ruku do ohně nedám, nevěřím, že jsou si všichni 100% věrni a vždy budou. to je blbost. Nikdy člověk neví co se může stát. On někoho potká, ona někoho potká, a můžou mít doma sexsymboly a krasavce,ale jak přeskočí jiskra....

zanett
23. nov 2008

...az se nestacim divit, kolik zenskych prizna, ze byly milenky (vetsinou zadanyho chlapa), ja kdyz to v diskuzi 'Nevera' priznala, tak mi ostatni malem vyskrabali oci 😀 😝

Jinak - mihapiha, to je jasny, kdyz uz si clovek hleda milenku/milence, tak vzdycky takovyho/takovou, kdo je opakem toho, co ma dotycny doma. Nikdo si prece nebude hledat vernou kopii manzelky/manzela....moc riskuje a nic navic stejne neziska. A navic, muzi prece maji radi vyber a variaci, tudiz i kdyby meli doma zenu ze zlata, tak proste je to (mnohe) bude vzdycky tahnout jinam a vyzkouset neco jinyho...ne nutne lepsiho, ale proste jinyho. Vsak vite, jak to byva; kdyz manzelka chlapovi prijde na neveru a pta se, jestli ta milenka byla v posteli lepsi nebo horsi, tak chlap vetsinou odpovida, ze byla proste 'jina' (zensky takova odpoved vetsinou moc nepotesi).....to je asi prave to, o co vetsine neverniku jde; proste vypadnou ze stereotypu a zazit taky nejaky novy vzruso, jednojaky, ale hlavne jiny... 😝 (ale nechci pausalizovat, pac kazdy ma fakt jiny duvod k nevere; nekdo si honi triko a zvysuje ego, nekdo hleda, co doma nema atd atd atd atd)...

vanusak
23. nov 2008

Mihapiha - konečně zase jedna ženská se střízlivým pohledem... 😉

Zanett - co se divíš, možná už si holky tady v diskuzi na ta přiznání začínají zvykat? 😎 A přestávají se divit i ony... 😀

Jinak - to, co jsem dělala, bylo v období tak kolem mých 20-25 let a bylo to dokonce tuplované - současně jsem byla milenkou a současně jsem byla zadaná i já. Nestydím se za to, ale nejsem na to ani nijak hrdá... Prostě to tak bylo. A ano, bylo to prostě "jiné", jak píše Zanett, než v mém tehdejším vztahu, stejně tak to vnímali i mé "protějšky". Proč to dělali oni, mě nezajímalo tehdy, ani mě to nezajímá teď. Ale proč jsem to dělala já? Hodněkrát jsem si pokládala tuhle otázku... Vlastně nevím přesně, řídila jsem se asi tehdy jen pocity, chemií a proč to nepřiznat - dělal mi dobře i ten zájem zralých mužů (řekněme, kolem 40???)... Ale co vím jasně je, že po všech svých zkušenostech si za sebe dovolím tvrdit, že u mě to bylo a bude vždy o tom chlapovi, kterého mám vedle sebe. Vždy jsem pro svůj život hledala takového chlapa, který mi prostě "nedovolí" tohle dělat, kdy nebudu mít tu potřebu, kdy si ho budu vážit natolik, že mi to za to nebude stát a přijde mi přirozené být mu věrná... Ano, to je ono, hledala jsem chlapa, kterému budu chtít být sama od sebe věrná! Našla jsem. A už nějakou dobu tu potřebu opravdu nemám, ze dne na den to zmizelo. Prostě nechci. A o tom to je, kdo nechce, neudělá to, ani když je příležitost... Ale přesto stejně vždy můžeme mluvit v přítomném čase a co víc - jen za sebe samé... Kdo si dokáže tvrdit, co bude za x roků??? Pokud to u mě/nás bude ve vztahu stále tak, jako to je nyní, nic se nezmění a současný pocit (nemít tu potřebu) u mě zůstane i nadále do budoucna. Přestože to máme nastaveno nyní s MM podobně (MM možná ještě víc, má jednoznačně extrémní, naprosto striktní postoj k nevěře), můžu stejně vždy mluvit pouze za sebe, můžu tomu druhému věřit a doufat, ale do hlavy mu opravdu stejně nenahlídnu. Důležité je, aby to, co člověk říká, současně i dělal. Lidi toho napovídaj svým partnerům... a za rohem, když je nikdo nevidí... ??? 😒

kveta
23. nov 2008

Vanusak, a pokračovala by si vo vzťahu so ženatým aj keby si vedela, že jeho žena je tehotná, dozvedela sa o Vás a trápi ju to?

dia2006
23. nov 2008

Ahojte, citam tuto temu, je naozaj velmi zaujimava a nasla som tu "spriaznene duse". Nastastie, milenkou som nikdy nebola, ale tak uplne nahodou som sa zamotala do jedneho vztahu a mozem povedat, ze to nedopadlo dobre. Stalo ma to vela vycitiek, trapenia, bezsennych noci, ale nastastie... je to uz za mnou.
Kveta, Ty si psychologicka alebo nieco podobne?? Mas take nazory, naozaj Ta povazujem za odbornicku. Teda, ak to nie je tajne.

majacska
23. nov 2008

vanusak si tvrda zena, akym sposobom pises o tom ze si bola milenkou zenatych muzov je mi trosku nezvycajne. Nemusis to napisat, ale vidim ze mas dve velke deti, predpokladam, ze to uz bolo davnejsie, to s tym ze sa to nikto nedozvedel, si mala stastie, inac to mohlo dopadnut trosku inak. samozrejme je to uplne tvoja privatna vec, co bolo. Kazdy sam zodpoveda za to co vykona. ale bez toho si myslim, ze je dost slobodnych muzov....

dia2006
23. nov 2008

Majacska, ja som to pochopila tak, ze vyvdana dcera a syn znamena nieco ako "vyzeneny syn", cize nie jej, ale manzelov z prveho manzelstva. Ak to ovsem dobre chapem. Ved vanusak vyzera dost mlado na to, aby mala takmer 20 rocne dieta, nie?

majacska
23. nov 2008

dia2006 hej, mas pravdu ja som si to nevsimla, pozerala som iba tie roky..

vanusak
23. nov 2008

Kveta - na to je těžké odpovědět, protože já jsem s těmi muži neudržovala nikdy vztah se záměrem, že je chci přetáhnout na svou stranu, odloudit od rodiny, nikdy jsem nevyslovila - buď já nebo ona... Domnívám se, že ani jednou se o nás partnerka nedozvěděla. A že se jednalo o dlouhé vztahy, ne jen na týdny a měsíce... Ani jednou jsem se nezamilovala a myslím, že ani "protějšek", alespoň ne natolik, aby se toto muselo řešit. A ani jednou nebylo to samé vysloveno (že jako buď on nebo ten druhý) ze strany oněch mužů vůči mně. Byl to vždy nezávazný vztah, možná právě proto to těm chlapům vlastně vyhovovalo... A možná i mně.
Ale dobře, přesto se pokusím odpovědět. Vezměme to tedy čistě hypoteticky, když si představím, že by nastala tato situace: udržuji vztah se zadaným mužem, jehož partnerka je těhotná a dozví se o nás, a jedno jí to není... V tomto případě bych si to rozhodla asi až poté, co budu vědět, jak to má nastavené onen muž - protože pokud by to nevadilo jemu, proč by to mělo vadit mně? On má být zodpovědný vůči své partnerce a rodině, kterou si založil. Ne já. Možná kruté, ale je to tak. A varianta kdy by to jemu vadilo? To by se mnou asi už nechtěl být, v tom případě by asi mou přítomnost už nadále nevyhledával a neztrácel by čas, který by mohl trávit s rodinou... Ovšem nejsem si jistá, jestli do takového muže bych se někdy mohla vůbec zamilovat tak, že bych ho chtěla jako svého budoucího partnera, pokud by on projevil zájem je opustit... Nejsem si jistá, že takovému muži bych věřila. To už je zase jiná... Ale ptala ses na to, jestli bych eventuelně pokračovala ve vztahu s takovým mužem...

Majacska - dia2006 má pravdu, obě děti jsem vyvdala, MM je má ve vlastní péči z prvního manželství. I já jsem se vdávala podruhé, první manželství bylo bezdětné. Ale nejsem už nejmladší, jak to vypadá, táhne mi na 34 😉 takže kdybych si pospíšila, obě děti věkově můžou klidně být i mé vlastní...

kalu
23. nov 2008

Opravdu se to tu slušně rozjelo,
doteď jsem radila jenom Lini, ale když už jsme u toho tak můj názor na nevěru je takový, že člověk není od přírody tvor monogamní a tudíž udržovat dlouhodobě sexuální vztah jen s jedním partnerem mu dává docela dost zabrat. V období takové té prvotní vášnivé zamilovanosti, která trvá různě dlouho( i několik let), lidé nevěrní nebývají, protože vidí nekritickým zamilovaným zrakem jen toho svého/svou a i tu svou "osobní chemii" mají nastavenou jen na něj a nevěra je ani nenapadne.
Tato fáze ale ( PODLE MĚ !) vždy jednou přejde a promění se v trošku jiný druh zamilovanosti či lásky, kdy už nám partner přeci jen zevšední, už jsme schopni vidět i jeho stinné stránky a už je to zkrátka jiné než na začátku. A tady se podle mě projevuje ta naše nemonogamnost, lidé stále touží po tom lechtivém a vzrušivém začátku,kldy vás šimrá okolo žaludku a podlamují se kolena a všechno kolem ní/něj je tak vzrušující.........
A tady už je to jenom o síle ducha (morálky),jestli podlehnout pokušení či ne a o příležitosti
Teď jsem psala o těch,kteří mají své partnerství v pořádku a přesto si někoho najdou.-ti,co mají i ve svém stávajícím vztahu problémy, tak tam je to ještě rizikovější
Nevěru jsem zažila z obou stran, jako podvádějící i podváděná, a kolem sebe o ní nastopro vím tak zhruba u 2/3 párů ( rodina,kamarádi kolegové z práce, známí ..........)

bejbypd
24. nov 2008

Pacia sa mi tie vase tvrdenia clovek nie je od prirody monogamny a pod...ze ludia podvadzaju to je urcite aj dobou sak vsetci to robia preco ja nie?dobre vyhovorky a pod somariny...vanusak nehnevaj sa hrate sa tu na vela odziteho ostatni maju len ruzove okuliare aj ja som si v trojrocnom vztahu plnom planov do buducna a neskutocnej lasky zazila z jeho strany never a a neodpustila som a rok som bola uplne sama ruzove okuliare nemam no nasla som svoju polovicku a nic ine okrem jeho a mojej dcerky nepotrebujem oni mi davaju tolko lasky ze mi to staci na cely zivot a verim ze nam to vydrzi napriek predchadzajucemu sklamaniu...

slnieckova
24. nov 2008

Ja zase nesuhlasim s tvrdenim, ze clovek, a hlavne muz je od prirodzenosti 😀 tvor neverny (teda nedokaze byt cely zivot s jednou partnerkou...) Nemyslim si to, podla mna existuju chlapi, ktori ak najdu tu pravu, nemaju dovod na podvadzanie, ani ked vyprchaju prvotne motyle v bruchu 😉 a su stastni a spokojni s tou jednou manzelkou cely zivot a za nic na svete by ju nevymenili, ani nic ine nehladaju... 🙂 Viem, ze mi budete oponovat, mozno ma aj vyhlasite pre moje tvrdnie za bosorku 😀 nech... toto je zase moja skusenost z mojho 😉 okolia.... 😎 😎

slnieckova
24. nov 2008

A ocakavam oponovanie typu: ale ty nepoznas dopodrobne tie vztahy, nevies co je za zatvorenymi dverami 😀 viem....., poznam..... ak dovolite 😀

Ak sa tu objavia taketo oponovanie na moj nazor, tak potom mi nieco hovorte o vasej tolerantnosti na roznost nazorov a postojov 😀

Proste toto je moja skusenost, toto vnimam vo svojom okoli (neviem kde to zijete, ked kazdy okolo vas podvadza 😀)..... 😎 😎

majacska
24. nov 2008

slnieckova so vsetkym s tebou suhlasim,ja mam zatial takeho manzela..
bejbypd prezrela som tvoj album, a poviem ti mat taku krasnu rodinku, to je parada prajem ti vela stastia.. 😵

slnieckova
24. nov 2008

majacska 😵

bejbypd
24. nov 2008

slnieckova plne s tebou suhlasim...to ze tie nazory sa mi pacia je myslene ironicky dufam ze to kazdy pochopi jasne ze to podla mna nie je pravda len vyhovorka...slnieckova pekne si to napisala aj podla mna to je tak a mala som krasny priklad mojich rodicov stastnych dvadsat rokov bez podvadzania len spolu a to viem bo som zila s nimi...zili by spolu aj nadalej keby maminka pred styrmi rokmi nezomrela a moj otec doteraz tvrdi ma len patdesiat rokov a vyzera velmi dobre no tvrdi ze mamina bola jeho jedina ze len ju lubil a dalsiu uz nepotrebuje ze zomrie sam ale ze mamina sa neda nahradit a to su slova cloveka ktory veril v lasku na cely zivot a aj ju zazil takze myslim ze vase tvrdenia su v mnohom neopodstatnene a som presvedcena ze vsetky nevery su sposobene velice modernou dobou...tot moj nazor

majacska
24. nov 2008

bejbypd to mi je luto, co sa stalo s tvojou maminou, este aj slzy mi vytiekli, ked som to citala, mohla mat asi tolko rokov, ako ja teraz....

bejbypd
24. nov 2008

mamina mala 45 ked zomrela no bolo to tazke ja som ju este potrebovala a dlho som nevedela pochopit preco ak boh existuje tak si berie takychto skvelxch ludi a ozrani a neviem ake stoky ziju neviem ako dlho...no cas je najlepsi liek,len ocino ostarol najmenej o desat rokov a aj ked to nedava najavo predo mnou tak vidim ako sa este aj po styroch rokoch strasne trapi

kalu
24. nov 2008

Holky,když je nevěra způsobena hlavně moderní dobou, tak jak to, že lidé si byli nevěrní od samého prvopočátku historie lidstva- pravěk,starověk, středověk, novověk, byli si nevěrní i za dob našich babiček, maminek.....a možná ještě okatěji než dnes.
Samozřejmě světlé výjimky existují. Moji rodiče také mají krásný vztah už 35 let a funguje jim to bezvadně. Ale ruku do ohně za to,že si byli vždy tělesně věrní, bych nedala, i když jsme s nima se sestrou žili.

lini
24. nov 2008

Vies kveti neviem uplne vsetko viem len ze musi mat cez vikend off telefon lebo idu pre svokru niekde bola dlhsie.cize som myslela ze to budu riesit alebo preto aby zakrila ze ma milenca tak nechce telefonovat a pisat sms neviem sama preco nechce volat ked je tam ona.

kalu
24. nov 2008

Já si myslím,Lini, že milenka tvého muže to s ním nemyslí tak vážně jako on s ní a možná že do něj není ani tolik zamilovaná jako on do ní.Alesúpoň takový to na mě dělá dojem.
Každopádně jí bych Lini opravdu neřešila. Zodpovědný za celé tvé trápení je tvůj muž a ty si musíš rozmyslet, jestli když ho vyhraješ nad touhle ženou, tak za chvilku nebudeš řešit ty samé problémy zase s jinou.
Já bych si,jak ti radila Květa, začala obstarávat zadní vrátka (finance, bydlení,psych.oporu, hlídání...) a potom bych asi šla.Vždyť ti sám řekl,že tě nemiluje a pro mě žít s někým,koho miluju a on mě ne ,by bylo moc bolestné a ponižující.

lini
24. nov 2008

Katka ja davam na javo city ale nie stale proste v neakej slabej chvilke ze ked sa o tom bavime.Aj ked sa toto vsetko stalo stale ho lubim a viem si s nim predstavit nadalej zit a milovat ho i ked viem ak by to skoncilo s nou ze nebudem to mat lahke budem urcite na to mysliet a urcite to neprejde hned ze zabudnem ale chcem sa o to pokusit.Teda este nikto nevie ako to dopadne ale stale vidim ze ho taha za nos a poriadne.

womenne
24. nov 2008

lini a čo takto ist nanho tvrdšie?bud alebo nech sa rozhodne ved takto to može ist neustale to rozhodovanie,slebo lutovanie aka je ona chudiatko.A ty nie si?ved ty si ta čo strati,neviem ja by som bola tvrdšia a šla by som priamo knim na vlastne oči sa presvedčit ako na ttom naozaj su či je jej manžel naozaj taka svina alebo to všetko ona hra a chce sa zabavit 🤐 a teraz tie financie budu ako naozaj dobra rada kedže sa nevie rozhodnut...

lini
24. nov 2008

womenne no mas pravdu dnes alebo zajtra chcem volat jej muzovi a bud bube chciet sa stretnut alebo nie chcem vediet a vela veci sa dozvieme obaja aspon to tak citim.On vie ze trpim ved ma pozna a mozna mu to len ulahcujem ze sa zdam byt silna a ja nie som to len citim ze sa pekne popali a uz pomali k tomu speje neviem preco ale citim to.

zanett
24. nov 2008

lini, nemas to lehke, ale nevim, jestli si pomuzes tim, ze to budes resit s dalsima lidma (tedy bud s tou milenkou nebo s jejim chlapem), protoze korenem problemu je tvuj manzel. Proc si to nechces priznat? On a jedine on muze za to, ze se ted trapis. Uz to tu nekdo psal; i kdybyste to ted vyresili tak, ze tu zenskou necha a vrati se k tobe, kde beres jistotu, ze to neudela znovu? Ted ma tuhle zenskou, priste muze mit jinou...navic, pokud ti opravdu rekl, ze uz te nemiluje, tak bych si zachovala hrdost a nedoprosovala se, protoze lasku si stejne nemuzes vynutit, akorat se mu zhnusis, kdyz ho budes nutit, aby te miloval. Musi to byt strasne tezky (hlavne, kdyz jsou ve hre deti), ale nikdo neni nici majetek, nikoho si k sobe nemuzes pripoutat, kazdy ma svou svobodnou vuli. Pokud se manzel rozhodl pro tu druhou, tak mu v tom asi jen tezko zabranis.... 😔

womenne
24. nov 2008

zanett ved presne nech sa už konečne rozhodne a netrapi ju to nema zmysel čakat kym on dostane rozum.A maš pravdu istota že to nespravi znovu je minimalna to vie asi každa 😖