Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

czechzuzana
20. nov 2008

svedomi dovoli sem chtela napsat...

katkaajurko
20. nov 2008

nooo tak ked to chceme skatulkovat na skaredych a peknych - tak ja osobne si myslim,ze zeny - ktore boli pekne cely zivot a su cely zivot zvyknute na napadnikov - vedia odolavat uz pomerne lahko 😉 a zeny - ktore sa "prerodili" az ooovela neskor,ked boli dospele odolavaju tazsie - pretoze si ten zaujem mozu vychutnat az po "opekneni" 😉

a tak je to aj u niektorych muzov....

ale toto je uz fakt iba zabavna tema...

ja sa rozhodne za skratu nepovazujem a ani som sa nepovazovala nikdy 😉 ale odolam - pretoze moj manzel mi za to stoji 😉 , ale ked som mala takych 20 rockov - to by som za seba urcite ruku do ohna nedala..ale to som ani vazny vztah nemala 😉

proste -vyzrety jedinec moze byt miss sveta...ked chce,lubi a pouziva aj svoj rozum - odola...tot moj nazor ...

sisstin
20. nov 2008

zuzi: téma začínala belasykonik, že je milenka..a jestli byl(je)někdo taky 😉

lucenek
20. nov 2008

zuzano a kde jsi přišla na to že já nevěrná byla? já věrná jsem a věrnost vyžaduji v tom s tebou souhlasím, ale taky bych se ráda podívala do skleněné koule za 20 ůet jak to bude vypadat a ruku do ohně za to nedám

zanett
20. nov 2008

czech - jenomze ja porad nechapu, co do toho pletes to svedomi??!?!?!? 😕 Vzdyt prece svedomi by melo trapit toho chlapa! On podvadi svou manzelku a rodinu! Pokud to jemu nevadi (a ze asi ne, jinak by nepodvadel), tak proc by melo trapit svedomi tu milenku? Vzdyt ona nema s jeho zivotem nic spolecnyho. On si vzal manzelku a on si s ni poridil deti, ne milenka! Mne svedomi netrapilo! Navic ten zenac mi rikal, ze po porodu je jeho manzelka zblba z deti a nic jinyho ji nezajimalo a pry jim nefungoval sex. zivot - no mohl mi kecat, co ja vim, ale protoze jsem si to nemohla nijak overit, tak mi nezbyvalo nez mu verit. ale i kdybych vedela, ze kecal, tak by mi to bylo sumak, protoze opakuju, ze kdyz ho nehloda svedomi, tak me (milenku) uz vubec nema co hlodat....

kopcik
20. nov 2008

myslíte si, že je to dáno tím, co vidíme u našich rodičů? tchýně je s tchánem už přes 30 let a jsou fakt pořád zamilovaní. to je jediný pár, u kterého jsem tohle zažila po tolika letech. pořád se provokují a škádlí. a manžel mi řekl, že doufá, že u nás to taky tak bude. že spolu pořád budem tak šťastní 😅

lucenek
20. nov 2008

kopcik tak to je nádhera..... 😵 😵 😵

czechzuzana
20. nov 2008

lucenek a kde jsi prisla na to, ze ja jsem prisla na to, ze jsi byla neverna? 😕

sisstin
20. nov 2008

kopcik: naši jsou spolu let25, jsou to kamarádi, nikdy jsem nezažila, že by se hádali...ale prostě je to kamarádství už..ne láska 😕

sisstin
20. nov 2008

zanett: no ..jak jsem psala, mně jsou cizí lidí taky šumák..svědomí by mělo trápit toho, který podvádí.. 😕 ale nějak to tu není pochopeno 😅

zanett
20. nov 2008

kopcik - ja myslim, ze dnes je jina doba, driv treba lidi na vztahu opravdu hodne pracovali a odpustili i to, co dnesni mlada generace hned tak neprekousne. Napr. manzellstvi me babicky a dedy. Ti jsou spolu pres 50 let a vypadaji stastne, ale jako dite jsem zazila, ze deda na babicku kricel a vyhrozoval ji fyzicky a babicka ho za zady pomlouvala. Ale protoze byl pro ne rozvod nemyslitelny, tak se s tim nejak poprali. Dnesni generace (vcetne mne) by to hned tak neustala - kdyby na me MP pravidelne rval a vyhrozoval mi pesti, tak se s nim rozejdu natotata! Proste dnes maji lidi vic moznosti a byt rozvedeny uz neni (nastesti) zadna ostuda jako driv, navic lidi uz nesetrvavaji v manzelstvi jen kvuli detem, i kdyz to neklape, protoze myslim, ze kazdy vi, ze zije jen jednou a je jen na nemm, jak ten zivot prozije. Ale urcite existuji pary, kterym to uprimne klape cely zivot 🙂

czechzuzana
20. nov 2008

zanett, kdyz to nechapes, tak to nechapes.Ja bych proste nemohla stravit hezky vecer s chlapem, kdyz vim, ze nekdo treti se kvuli tomu trapi....Radsi bych si nasla nekoho volneho, s kym kdyz bych byla, tak by sme nikomu neublizovali....Zvlast kdyz jsi tak atraktivni, jak tu furt zduraznujes, tak nechapu, ze jsi mela zapotrebi se nekomu plest do vztahu, no.

czechzuzana
20. nov 2008

siss: svedomi by melo trapit oba. To je to, na cem se neshodnem. Chlapa ja neobhajuju.... 🙂

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana: taky ehm..chlapi často kecaj, že ženatý a zadaný nejsou 😝 tak si s nima začneš..a pak to z nich vyleze jak z chlupatý deky 😝

sisstin
20. nov 2008

czechzuzana:jj..v tom se prostě neshodneme...to beru..mě by trápilo svědomí pouze v roli toho, kdo podvádí..nebo kdybych podváděnou znala osobně..a byla mi nějak blízká, jinak ne 😉

czechzuzana
20. nov 2008

siss: Ted zase ja reknu, ze bych ho hned nechala, kdyby z nej neco takovyho vylezlo, a ty zase reknes, ze bys s nim zustala, pac by ti to bylo jedno....Dyt je to furt dokola 😎

zanett
20. nov 2008

czech - ja FURT nezduraznuju, ze jsem atraktivni 😀 Napsala jsem to jen jednou jako reakci na tvuj prispevek, tak jakypak FURT???? 😀 😀 😀 😀 Ja si nemyslim, ze bych neco nechapala, jen mam jinou povahu, protoze mne je treba sumak, ze se nekdo trapi, ze jsem s tim chlapem a ne ona. Kdyby on chtel byt s tou druhou, tak s ni je, ne? A nebyl by se mnou? A pokud ona nechape, ze on ji nechce, tak ma mit hrdost a nebrecet nad nim. Proste ja jsem vzdycky mela pochopeni pro vsechny a nikdy se mi to nevyplatilo, jen vymstilo! Od te doby, co se s nikym ne*eru, tak mam klid, pac lidi si daji pozor. Vis, co se rika; Za dobrotu, na zebrotu 😝 Sama jsem se o tom presvedcila...

czechzuzana
20. nov 2008

siss: No aspon ze se shodneme, ze se neshodneme 😉

sisstin
20. nov 2008

zanett: čéče..máme nějaký podobný životní příběhy 😅

zanett
20. nov 2008

mame, sis, mame, ale jak vidis, jsme spis vyjimky 😀

czechzuzana
20. nov 2008

Vidis zanett, a to je ten rozdil....Me neni supak, kdyz se nekdo trapi a ja to muzu ovlivnit, aby se netrapil...A vis co se jeste rika? Jak se do lesa vola.....

czechzuzana
20. nov 2008

sumak 😀

sisstin
20. nov 2008

czech: hele..ale třeba ta podváděná může mít taky máslo na hlavě..může to být pomlouvačná, zlá mrcha 😕 proto nesoucítím s lidma, o kterých nic nevím 😕

zanett
20. nov 2008

czech - ja nejsem poverciva a na nejaky takovy reci neverim - jakoze jak ja tobe, tak ty mne. To je nazor jak ve stredoveku! 😀 Proste ja jsem s tim zenacem byla proto, ze on mel v manzelstvi evidentne nejaky problemy (at uz byly jakykoliv) a to nema s mym soucasnym (ci pripadnym budoucim) vztahem nic spolecnyho. Protoze jestli by me mel MP nekdy podvest, tak to udela, bez ohledu na to, jestli jsem nekdy byla neci milenkou, nebo ne....

Navic, jak rika sis - co kdyz je jeho manzelka uplna krava? Co kdyz ho doma terorizuje a nici mu zivot? S takovou bych nemela slitovani nikdy, milenka nemilenka. Ale pokud je to skvela zenska, tak i tak je to jeji (jejich) manzelstvi a ne moje. Ja totiz nenesu na svych bedrech tizi celyho sveta!

czechzuzana
20. nov 2008

siss: Muze. Tak at se s ni rozvede a vyridi si svoje veci a pak de hledat novou babu, ne? Kdyz je tato takova hrozna teda....A pro tebe, jako milenku je toto cista vymluva.....Ja proste rikam, radsi se do ciziho vztahu neplest.

zanett
20. nov 2008

jenze czech - ty to vidis jako cerne nebo bile (tedy spatne nebo dobre), ve skutecnosti to tak casto neni. Proste lidi maji miliony duvodu k tomu najit si bokovku a nerozvadet se. Nikdo neni skvely, moralni, uzasny a bez viny. Proto porad rikam, ze jsme jenom lide...

czechzuzana
20. nov 2008

zanett: Ale v Za dobrotu na zebrotu veris.....No tak si to predstav, kdyby se tim ridili vsichni.... 😉

sisstin
20. nov 2008

czech: např. můžeš mít skvělýho partnera..ale prostě není žádnej sex..ženská to ještě jakž takž vydrží..ale chlap prostě to bud za delší nebo kratší dobu vzdá..ale neznamená to, že tu ženu nemiluje 😕

czechzuzana
20. nov 2008

zanett: vis co, me uz to moc s tebou tu nebavi...Kdyz si se sebou spokojena, a nevadi ti, ze by se treba nekdo pripadne kvuli tobe trapil, tak je to tvoje vec 😔

zanett
20. nov 2008

protoze u mne konkretne se to tak ve 100% pripadu projevilo. NIkdy v zivote (ani jednou!) nikdo neocenil mou ochotu, empatii, proziravost, ohleduplnost ci pomoc. Vzdycky (!!!) z toho ostatni jen tezili a pak po mne ani nevzdechli. 😝 Ale neplati, ze kdyz nekdo nekoho podvadi, ze se to automaticky stane jemu. Co treba lini; jak ta si zaslouzila to, ze ji manzel podvadi? Taky ho nekdy podvedla? Asi ne. A presto on podvadi ji. Takze v tomhle spravedlnost neexistuje!