Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

jabber
21. nov 2008

halienka - taky znám takový případ.....paní krásná, příjemná a manžel kudy chodí tudy seje 😅 prostě se tak asi narodil 😅 anebo je to Maybelline 😀

certica
21. nov 2008

jabber 😀
lucianka, suhlas

jabber
21. nov 2008

lucianka - no do tohoto způsobu svádění, psala jsem to výš, myslela jsem že reaguješ na to

halienka
21. nov 2008

No veru, o dôvodoch nevery by sa dala otvoriť nová téma 😀 tiež myslím, že to nie je paušálne len o nedostatku sexu. Ja si myslím, Lucianka to isté: nikdy nehovor nikdy...Ale je trošku niečo iné povedať verím a viem. Ja tiež môjmu mužovi verím, lebo podľa mňa vzťah bez dôvery je utrpenie, ale ruku do ohňa za neho...to sa proste nedá, lebo to by som musela byť jasnovidka. Ale proste bez tej akejsi viery, že sa to snáď nestane by som to ja zo svojou povahou asi nedokázala ťahať v tom vzťahu. A nemyslím si preto že som naivná, viem že sa môže stať všeličo, ale dúfam-verím, že sa nestane. 🙂

jabber
21. nov 2008

lucianka - jo ty se ptáš do čeho by šel...aha, sorry, neumím číst 😀

lucianka
21. nov 2008

Hele, můj případ z minulosti... nesnáším takový ty namachrovaný týpky, co se na tebe kouknou a myslí si, že před nima padneš na kolena.
A kdysi dávnou jsem byla na diskotéce... rozešel se se mnou přítel, já byla psychicky na tom blbě, potkala jsem kamarády, popili jsme... a co - sbalil mě přesně takovej namachrovanej blbeček ☹ Jako hrdá na to nejsem, ale prostě se to stalo. Ovšem na druhou stranu je pravda, že jsem byla sama, na nikoho jsem nemusela brát ohled... 🙂 Ale taky jsem udělala to, o čem jsem do tý doby tvrdila, že NIKDY 😉

sisstin
21. nov 2008

hali: no já fakt nikde nenapsala, že mu nevěřim...ale prostě že za to, že budeme oba do smrti věrný ruku nedám 😉 a že když budu nevěrná...nebo spíš milenkou, tak opravdu řečit, co na to jeho žena..či přítelkyně..nebudu 😉

jabber
21. nov 2008

lucianka - ale já to nemyslela tak, že by to nikdy neudělal, to opravdu nemůžu vědět 🙂 No šel by spíš do něčeho, co se samo nenabízí takovým způsobem...

sisstin
21. nov 2008

já totiž neznám jednu jedinou ženskou, která se opravdu zamiluje..aby řekla, at ženu neopustí...černý svědomí je...ale stejně většinou člověk udělá to nejlepší pro svý štěstí..tak to prostě je.... 😎 já 100xmůžu tvrdit, že to neudělám..ale pak to opravdu přijde..a to už pak tak jistá být nemusim 😉

lucianka
21. nov 2008

Halienka, taky doufám a věřím, že se to nestane... ale netvrdím, že by to můj manžel neudělal. Jak píšeš - ruku do ohně bys za něj nedala. Takže nejsi naivní 🙂 Naivní mi přijde tvrdit, že můj manžel by tohle nikdy neudělal 🙂 Já jen vím, že bych to nechtěla vědět ☹ takže - kapsy neprohledávám, do mobilu nekoukám, nevyslýchám 🙂
Teď mluvím o nějakém úletu. Ale vím, že pokud by se můj manžel zamiloval - poznala bych to ☹ Resp., myslím si, že bych to poznala 🙂

lucianka
21. nov 2008

Jabber 😀 Já to myslela jako vtip - tu otázku 😉 Tahle diskuze je tak trochu napjatá, chtěla jsem to tu trochu odlehčit 😉

jabber
21. nov 2008

no hlavně je to diskuze fakt o ničem 😀 😀

slnieckova
21. nov 2008

navrhujem vratit sa k LINI 😀

lucianka
21. nov 2008

😀
Končím, jdu vařit... ať mi manžel neuteče 😉 😀

halienka
21. nov 2008

Lucianka, tak to ja beriem presne tak, tiež nesnorím, a MM som povedala, že ak sa mu stane úlet náhodou a bude to ľutovať, tak nech ma s tým nezaťažuje 😀 Ak sa zamiluje tak neni o čom. 😔 No ja si myslím že v podstate tu máme všetky podobný názor, už sa bavíme len o ňuansoch. 😀

lucianka
21. nov 2008

Hali 😉

kalu
21. nov 2008

Toto je vzkaz pro LINI- sice už jsem ho včera jednou psala,ale úplně to zapadlo v hádkách ostatních (které jsou stejně o ničem, protože každý má svůj názor a o tom je přesvědčený že je ten správný)- tak se alespoň snažme pomoct a psychicky podpořit někoho ,komu zrovna není veselo!!!
Takže kopíruju ze včerejška "
Lini, to,že se milenka rozhodla pro rozvod, a tím pádem zřejmě začne tlačit na tvého manžela , je pro tebe podle mě dobré, ona tím ztratí pro něj ten půvab "nedostupnosti" a možná tím u něj podle mě alespoň trochu klesne na ceně. ROZHODNĚ bych se s ní nescházela, přece se jí nebudeš doprošovat ...
Naopak - podle mě- tvoje pozice sílí tím,jak na něj buide ta druhá tlačit a budou spolu taky už zažívat jiné,vážnější chvíle než ty pěkné a to ti hraje do karet.
Ono se snad začne už i něco dít- já bych mu řekla,ať si mezi námi vybere, ale snažila bych se v klidu a bez emocí
( ono se to radí.....) a hlavně na něj netlač -tuto nepříjemnou věc přenech té druhé - ty se snaž být ta klidnější a rozumnější...... ( ales¨poň se tak před ním tvař)

katkaajurko
21. nov 2008

halienka to som povedala aj ja...mm...a este som dodala..ze je mozne ak by mi to povedal -tak mu to vratim... 😒 neviem,ci by som to urobila ozaj,skorej je to vystraha...ale mozno by som bola taka napajedena..ze by som potrebovala si to vyriesit v sebe systemom -oko za oko...a potom by sme mohli pokracovat dalej..fuj ale sem sa nechcem dostat ☹

a ak by sa MM zamiloval...chcem aby dosiel a povedal podme od seba...a nie najskor podvadzal...

LINI: a u vas doma ako? nieco nove? ako sa muz doma k tebe chova? pohladka ta? da pusu? fungujete normalne? ci si drzite odstup a je tam fyzicka bariera?

nobody
21. nov 2008

Lini, nemáš zaco 🙂

kveta
21. nov 2008

Môj názor je, že naozaj netuším, či ma MM podvedie alebo nie, lebo nemám kryštálovú guľu. Ale za seba viem, že by som nikdy vedome nemala vzťah so ženatým mužom alebo s mužom, ktorý žije s inou ženou a vychovávajú spolu aspoň jedno dieťa.

Minule sme boli s MM na obede a za manželovým chrbtom po mne stále pozeral jeden muž. Registrovala som to, ale nepozerala som na neho. Keďže bol s dieťaťom, ani raz som sa na neho nepozrela, lebo mužov s dieťaťom, ktorý sa snažia o kontakt jednoducho ignorujem. Úplne. Napokon to ten muž vzdal a prišiel za nami - ukázalo sa, že je to manželov známy a že dúfal, že mi to jeho pozeranie na mňa bude nepríjemné a posťažujem sa na neho manželovi a tak manžel uvidí, že tam má známeho. Nuž, keby bol bez dieťaťa, tak by som manžela upozornila, ale s dieťaťom, chudák, pre mňa vôbec neexistoval... 😀

certica
21. nov 2008

kveta, no divna metoda od toho znameho 😀

zanett
21. nov 2008

jezis, vzdyt ja jsem nikde nepsala, ze UPLNE KAZDY chlap ted hned na miste zahne - nekdo uz zahnul, nekdo zahne v pristich peti letech, nekdo v pristich 20 letech a nekdo vubec (at uz proto, ze fakt nechce zahnout, nebo proto, ze o nej nikdo nestoji). Jen proste neverim tem, kteri tu pisou, ze jejich manzel nikdy - jak to muzete vedet? Jak vite, ze az vam bude treba 50, tak pro nej budete ta jedina zenska pod sluncem? Vzdyt to vam nemuze slibit ani on (navzdory svatebnimu slibu)! Ono je hezky byt zamilovany po peti letech vztahu, ale co po takovych 30 letech? Jako sorry, ale tomu neverim (nehlede na to, ze ty uzasne pary, ktere znate z okoli a ktere jsou spolu az do smrti smrtouci, tem nikdo do postele nevidi. Treba taky prosli neverou....)

Ja jsem uvadela jen priklad. K nevere existuje 125489675125 duvodu, nekdo opravdu zahne krasne udrzovane manzelce treba proto, ze je to uplna krava a neni s ni k vydrzeni a nekdo zahne krasne, uzasne, chytre a vtipne manzelce proste proto, ze se nudi (i kdyz manzelka je brilantni) - kazdy ma svuj vlastni duvod...

Jeste k tomu, jak nekdo psal, ze jeji manzel odolal primemu svadeni - no tak pokud byla manzelka/partnerka pritomna tomu, jak nejaka svadi jejiho chlapa, tak to je jasny, ze odolal! Proboha jeste aby neodolal a pred ocima sve drahe kyvnul nejake kokete!!! Zadnej chlap snad neni tak blbej. Jina situace ovsem je, kdyz je chlap nekde sam nebo v parte kamosu, kteri ho hecuji... 😝

slunicko552
21. nov 2008

Ach jo baby kde vlezu tam se hádáte ☹

slunicko552
21. nov 2008

Ne že mi napíšete ať tu nelezu 😀

yvetta
21. nov 2008

zanett nechcela som to tu pisat to som pisala ja a nie som taky blba, aby som to tu pisala keby to urobil predmnou - odolal prave v takej partii chalanov ako popisujes v poslednej vete 🙂 ale ty si asi myslis, ze kazda okrem teba je hlupa 😀 tak si to mysli dalej ja ti to neberem 😀
moji rodiacia su spolu cez 25 rokov bez nevery a stale sa miluju tak to je len jeden priklad toho, ze to existuje 😀

yvetta
21. nov 2008

slunicko ja som to tu nechcela rozoberat, ale zanett mi nedala na vyber...myslim, ze tato tema je o Linii nie o inom 😀 ja sa nehadam mne je jedno co si kto o mne mysli a este na takych anonymnych forach 😀 😀 😀

zanett
21. nov 2008

yvetta a jak vis, ze tvoji rodice nikdy neresili neveru? Nasi jsou spolu 28 let a o zadne nevere nevim, ale je to jejich vztah a do postele jim nevidim a nikdy jsem nevidela. A i kdyby si tvi rodice byli vzdycky verni, jeste to neznamena, ze za 28 let s tvym pritelem budes moci rict totez.....Je to prave ta naivita, nad kterou kroutim hlavou....samozrejme, ze muzes mit vztah bez nevery, ale jde o to, ze muzes, ale nemusis a pokud neumis vestit, tak to proste nikdy dopredu neodhadnes...i kdyz si ted myslis, ze vis naprosto jiste, ze nevera nikdy...to je porad dokola 🙄

czechzuzana
21. nov 2008

zanett: a proc mas potrebu nekomu kazit iluze?

slnieckova
21. nov 2008

zanett presne, je to stale dokola...

nemam pocit, ze by yvetta niekde pisala, ze si je stopercentne ista, ze nikdy nebude riesit neveru....

Preco mate taky problem s prijatim nazoru, ze existuju pary, ktore ziju bez nevery? Ved my ani jedna netvrdime, ze neveru v nasich vztahoch NIKDY neocakavame a nikdy nebudeme riesit... len jednoducho VERIME, ze to tak bude.... ak by som sa mala zaoberat tym, ze manzel mi tak ci tak bude raz neverny, ze tak ci tak sa nikdy nedozijem 30-teho vyrocia nasho sobasa bez tohto problemu... no pardon, ale taketo "optimisticke" nazeranie na nas vztah by ma teda nebavilo 😀

takze este raz: ani jedna z nas netvrdi, ze sa to NIKDY nestane 🙂 no zaroven nevstupujeme do manzelstva s tym, ze tak ci tak ma za par rokov podvedie, lebo sa zo mna stane neznesitelna, tucna, stara fuchtla 😀

o tom vztah a partnerstvo nie je...

yvetta
21. nov 2008

zanett ja som pisala v predchadzajucom prispevku, ze neviem co bude za xxx rokov 🙂a nikde som tu nepisala ze nevera nikdy a ze to nepripustam - ale zanett ty si dookola hudies svoje lebo si najmudrejsia tak bud 😀