Milenka ženatého muža. Tiež ste v rovnakej situácii?

belasykonik
7. jan 2008

Ahoj, nenasla som (mozno som nepresla vsetko), temu o milenkach. Je niektora z vas milenkou zenateho/zadaneho muza? Mozno ma za to niekto odsudi, ale ja som...uz skoro tri roky. A tie tri roky sa nesu v znameni slubov, nadeji, zlosti a bezmocnosti. Podla slov mojho milenca, jeho manzelstvo je totalne nefunkcne, ale keby to tak bolo, uz davno by to riesil... A kedze sa prelomil dalsi rok, nejak mi to zacina dochadzat a neviem, s kym by som sa mohla o tom porozpravat....

selly2
7. jan 2008

Kupinka budeme jej drzat palce 😉 ... Maj sa pekne a dobru noc 🙂

kupinka
7. jan 2008

Dobrou noc 🙂 a hezky se vyspi 😉

alcatko.j
7. jan 2008

Cus holky.tak ja teda taky prispeju...
Jenom opet zasnu, kolik je tady svatych zenskych 😕 Kolik je tady bab, ktere amj svedomi ciste, ktere sjou tak uzasne spravne, spravedlive atd atd...

Vite, ono na neveru, podvod, musi byt vic lidi, nez jeden clovek, minimalne dva.A pro me osobne je ten hajzl chlap.Ten podvadi, milenka nee, ta je mozna mrcha,ale chlap, to je hajzl a vetsi...
Ale jak uz tu nekdo napsal, je milenka a milenka.
Mam kamaradku, a ta mela skoropomer s zenacem.Potkala chlapka, strasne sympatickyho, milyho, zacal ji uhanet, nadbihat ji, dvorit se ji...nekolik tydnu se jen tak okukovali, pak ji pozval na kafe, na druhy, treti, pak to byl obed..strasne si rozumeli.Nic se nestalo, vse bylo na bazi prijemneho popovidani, dost mluvil o sobe, kde bydli, co dela, kde pracuje, mluvil o koniccich, o psovi co ma doma...mluvil o vsem,jen se nezminil, ze je zenatej, kamosku nenapadlo se ho zeptat, pac to proste nevedela a netusila a nic tomu nenasvedcovalo...Pomalu se rozhodla, ze mu da sansi a az ji da najevo, ze chce zajit dal, ze rada svoli...byli na obede ve vzdalenem meste, a pri jidle k nim pristoupila zena, ktera ztropila scenu jako prase...pozdeji se ukazalo, ze ona zena je sestra mnzelky....kamoska hledela jak puk, byla naprosto v soku, neverila vlastnim ocim..nechala se odvezt domu a mileho pana poslala do prdele...
JENZE....moje kamoska je dost silna osobnost, ktera sebou nenecha orat, pak taky jeste nebyla zamilovana, takze cele to ukoncit, pro ni byla hracka...ale vemte to tak..kdyz je ona zena trosku mirnejsi, pak taky je uz treba zabouchla, kdyz ma slabou vuli, a do toho je chlap desne presvedcivej, lehce se stane, ze je zle...milenka si rekne, ze se s nim jeste jednou sejde, pak jeste jednou a je vic a vic zamilovana, chce se s chlapem rozejit, chce to ukoncit, ale ta slaba vule..a ta laska a ty krasny reci od chlapa..a pak uz je to v prdeli...uz je pozde..a uz se to veze...Milenka vi, ze strasne ublizuje manzelce, ale ublizuje i sobe...a vsecko je v prdlei..a milenka doufa a trapi se.hluboko v mozku ma zastrcenou vycitku, ze podvadi jinou zenu, ale hned vedle je jina jiskricka, jiskricka nadeje, ze on ji miluje, ze on ji chce, ze on se rozvede...a tak ceka, a doufa a trapi se dal....
ja si nemyslim, ze takoveto milenky by si zaslouzily opovrzeni a odsouzeni..fakt ne...
A ted co k zakladatelce...
3 roky je uz dlouha doba...ja samozrejme nevim podrobnosti, ale hadam, ze pritel se nerozvede..kdyby to chtel udelat, uz to udela...navic je to si myslim peknej dement...3 roky lze na vsechny strany, to musi byt peknej herec..ma nervy teda..zije dvoji zivot a to dost dlouho, takze je na miste si polozit otazku, co je to za cloveka...kdyz dokaze manzelku udrezt v jistote, ze se nic nedeje a milenku v jistote ze ji miluje...
Zakladatelko, mas nekolik variant, ale ja ti poradim tu, se na nej vysrat...
Ukonci to, bud silna.Zacni se vic a intenzivneji venovat konickum, svym zajmum, venuj se vic kamaradkam, chod do spolecnosti...ukonci vztak, ktery nema po 3 letech lhani perspektivu.Ukonci to razne.Nekompromisne.Odmitni se s nim schazet a neco dal resit.Par tydnu to bude strasne moc bolet, ale diky tem konickum, pratelum a rodine to brzy preboli, bude to min a min citlivejsi a pak uz bude jen dobre, potkas jinou lasku, svobodnou, vdas se a budes mit deti...kdyz to dokazes, zase se muze stst par variant, jedna je, ze to ukoncis a pritel bude rad..ulevi se mu, ono 3 roky lhat je vycerpavajici, takze mozna bude rad, zes to udelala, tim ti to cele ulehci...nebo zacne dotirat, vyrukuje se sliby a bla bla bla...obrn se, nestykej se snim..prestane ho to bavit a bude ti lip...a nebo se rozvede...
ja ti preju moc stesti, aby sto cele ustala, aby sji byla stastna..a taky ti preju, aby se tobe nikdy nic podobneho nestalo a ty se snaz, aby uz nikdy ty nikomu neublizila.

malena
7. jan 2008

Kupinka, selly2,...no ja si myslím, že ak belasýkoník zakladala túto tému, musela počítať aj s nagatívnymi a veľmi negatívnymi reakciami. Je to bytostne citlivá vec a tie reakcie sú normálne.
Sú veci, ktoré zasluhujú morálne odsúdenie, a belasýkoník aj napriek tomu, že je to zlé, že v hre je nielen istá žená, ale hlavne deti a že jej city sú síce dôležité, ale je ešte niečo dôležitejšie.
Možno ma nazvete moralistkou, ale predstavte si, že by jej tu všetky písali, len ako veľmi ju chápu, a žiadna by nepraštila po stole a nepovedala: moja milá, láska-neláska, ten chlap ma deti, ruky preč od neho,....basta.
Keby sa nenašla žiadna takáto reakcia, milenky, by mohli nadobudnúť dojem, že to všetko je OK a to že chcú aby muž odiešiel od rodiny, je správne.

luzzie
7. jan 2008

ach booooožinku, ako sa to tu od včera rozbehlo, .....same osočovanie a inteligentné reči.

je logicke, že kto nezažil, odsudzuje.... kto nexe zažiť, tiež odsudzuje.... a málo kto je natoľko empatický, aby sa vžil do kože zakladateľky. Prečo ju ľutujete? Ona iba hľadá podobné osudy, radu od kočiek, ktoré možno zažívajú podobné. Možno potrebuje iba otvoriť zamilované očká. Ak ju xete odsudzovať, odpľujte si a prejdite na inú tému.....nikdy neviete, možno sa to stane vašej dcére....ako jej potom poradíte? Vydedíte ju? a Pritom ste ju vychovávali v takej slušnej a milujúcej rodine... Môže sa to stať samozrejme aj vám, že zrazu zistíte že váš manžel má milenku, možno dve..... ale pýtam sa......ako sa môže stať, že v jednej rodine, vraj fungujúvej rodine, si to manželka nevšimne. Veď pre boha, isto to nie je len o sexe, isto idu spolu niekam večer, na víkendy, ... neverím že hocktora milenka sedí doma a čaká...len kvoli 20 min.sexu 🙂
Vyrastala som v normalnej rodinke, a vychovali ma najlepšie ako mohli. Vždy som tužila mať niekoho, komu by na mne záležalo. Potom som sa vydala a potom sme si s manželom nejako prestali rozumieť. Nakoľko deti nemáme, neriešila som to dlho. Odišla som. Možno mal tiež milenku, možno.... A zrazu sa našiel niekto, kto chápal moje problemi, a ked som ho potrebovala, prišiel...nečakala som od toho nič. A nikdy som nepovedala že ho ľubim,alebo nech odíde od manželky. Keď bude sam xiet, odide. Ak nie, odídem ja. Bude to bolieť, ale viem, že takto sa žiť nedá. Nikdy som nexela rozbíjať manželstvo, iba som si užívala. Tak ako i on. Lenže stalo sa. Neskutočne si rozumieme. Nemá malé dieťa, v podstate dospelú kočku. A zo dňa na deň, mi menej vadí, ako ubližujem, pretože to, ako milujem a to ako sme šťastní, to nejako zatieňuje....je to možno egoisticke ale....ale stale myslim na to, že aj ked xe, nemusí to dokázať spraviť. Odísť od manželky... z vlastnej skúsenosti viem, že manželstvo nie je všetko. Jeden poondiatý papier. A aj ked prisahás s najvacsou uprimnosťou pri oltári, stáva sa.... je nová doba.....musíme sa s tým vžiť, že človek može meniť svoj život, ak je nešťastný. Bola som vyše 7 rokov zamilovaná do exmanžela, ale nikdy sa mi takto nevenoval ako teraz on. Nikdy som sa v noci nezobudila na to, že sa na mňa pozerá a že ma hladka...nikdy ho nezaujimalo kde som...žili sme v takom stereotype...a teraz....nech mi celý svet prepáči, že som milenkou....ale som šťastná. A možno mi ona raz poďakuje, že som ju zbavila toho stereotypu lebo si našla niečo iné, lepšie,...

alcatko.j: veľmi pekne, musis to mať v hlave v poriadku 😀

terinka86
7. jan 2008

taky jsem dítě podvádějícího otce...to první...druhý si pořídil s milenkou, která se později stala manželkou a matkou dalšího dítěte...teď už je i ona bývalá, otec potřetí rozvedený...přesto si nemyslím, že všechny milenky si zaslouží odsoudit. jsem přesvědčená o tom, že pokud by bylo manželství skutečně v pořádku a strašně fajn, jako tady psala třeba malok (btw. myslím si, že dítě to poznat nedokáže, protože kolikrát to nepozná ani ta žena, příp. muž), tak ten chlap nebude mít potřebu podvádět. rozhodně ne v 3 roky trvajícím vztahu...ano, milenka by měla ten vztah ukončit...ale my přece nevíme nic o tom, jak to začalo, kdo to inicioval...a mezi námi, někteří chlapi (ale nejen oni, samozřejmě) umí se ženou manipulovat takovým způsobem, že člověk jen zírá, jak je něco takového možné...po takovém nenápadném působení má člověk pocit, že je naprostá nula, že nic nezvládne sám a nikdo ho nebude chtít...pak je hrozně těžké odcházet, navíc když toho člověka milujeme...
obdivuju vás všechny, které jste si tak jisté tím, že vy byste nikdy nic takového neudělaly - vážně. a přeju vám, aby vám ta jistota vydržela...
jak už tady bylo řečeno - na vztah musí být vždycky dva. přijde mi, že tady je dominantní přítel...nechtěla bych být v pozici jeho ženy - ne proto, že jí někdo tzv. rozbíjí rodinu, ale proto, že má doma chlapa, na kterého se nemůže spolehnout, chlapa, který jí 3 roky klidně lže do očí a klidně bude lhát dál...a to je smutný...
Koniku, vyklašli se na něj...je to strašně těžký, já vím, ale musíš to udělat, protože jinak tě to zničí...nedočkáš se a pak si budeš vyčítat, že jsi s ním zbytečně ztratila spoustu času...to, co děláš, není fér, ale to ty víš...musíš si začít věřit - najdi si třeba nějaký koníček (doporučovala bych tanec - to je na sebevědomí nejlepší 😉 ), začni taky trochu žít - a pak už to všechno půjde samo!

anippe
8. jan 2008

luzzie 😉 moc pěkně jsi to napsala.Není k tomu co dodat.To je život a ten nás naučí.
Já nechápu ženský co odsoudí milenku za to, že bere tátu od rodiny, ale pokud to nebude ona bude to jiná protože ten bezva táta(nebo máma) hledá něco co mu doma jednoduše chybí.Ve zdravém vztahu se to nestane.A manželka si toho všimne velice brzo pokud není úplně blbá.

digysa
8. jan 2008

......a toto forum je "MRAZIVA, ale zato REALNA a ODSTRASUJUCA" ukazka toho, ako doslova VYMIERA MORALKA ZAPADNEJ CIVILIZACIE....... 😨 😒 ☹

Teraz ste ma baby ale uplne domotali....

zavrhovat "smilstvo" je nenormalne, nespravne, neempaticke, nespravodlive, moralisticke....... 😨

podporovanie "nevery" oznacujete ako "POMOC" a " TAKY JE UZ ZIVOT" a "NIE JE MILENKA AKO MILENKA" 🤐

Keby som mohla, tak si dam na tieto "taraniny" nejaky drink, ale musim este 2 mesiace pockat.... 😲

many
8. jan 2008

tak můj manžel má taky milenku 😉 naštěstí svou kytaru 😀 tu má povolenou 😀 žádnou jinou 😉

vivien742
8. jan 2008

digysa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tilly 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉
milé dámy presne ste tu napísali že sú dva pohľady na vec, jeden zo strany podvádzanej manželky (ten želám všetkým milenkám a nech ma súdi ten hore...) a druhý zo strany milenky. Zažila som obidva, prvý skončil rozvodom napriek všetkým MÚDRYM rečiam psychológov ako k manželovi nedoliezať, robiť si vlastný program, byť atraktívna, zabralo to na neho, ale obidvaja sme si uvedomili, že nevera spôsobila medzi nami priepasť, cez ktorú sa už nedá preliezť. Po čase som sa spoznala s mojím terajším partnerom, tiež nemal ceduľu že je ženatý, ale povedal mi to hneď na druhom stretnutí. Bol to šok, neuveriteľne ma priťahoval, podlamovali sa mi kolená pri ňom. až som sa za svoje pocity hambila. Tvrdil, že sa chce rozviezť, lebo jeho žena má milenca. Veriť? Neveriť človeku, ktorého poznáte málo a napriek tomu cítite, že patríte k sebe? Stálo ma to veľa síl, slzí a neviem čoho, ale nabrala som silu povedať mu, že ho milujem, ale nech sa ozve, keď si svoj vzťah vyrieši. Ľahko sa to píše, ale ja som nejedla, nespala, dokonca som skoro prišla o zamestnanie (sama s dieťaťom), ale na jeho telefonáty a návrhy na stretnutie som nereagovala. Nemala som sa koho spýtať, ako to s jeho manželstvom naozaj je, žijem vo väčšom meste, nakoniec sa rozviedol, o rozvod podala jeho manželka, lebo bola tehotná s iným a my sme spolu. Ale ukončiť vzťah, ktorý rozbíja manželstvo SA DÁ. Ťažko veľmi ťažko ale DÁ.

majina
8. jan 2008

Já se klidně a dobrovolně, bez mučení přiznám že jsem asi před rokem a půl dělala milenku, nestydím se za to! 😀

bezradna
8. jan 2008

Ahoj všem,i já jsem milenkou ženatého muže,aby toho nebylo málo,tak jsem sama vdaná.Už vidím ty výčitky,co se na mě pohrnou. Svůj mimomanželský vztah jsem začala rok (!!!) po svatbě,trvá už rok a čtvrt. Teď už vím,že jsem se vdávat neměla,nebudu tady vypisovat důvody,jen vím,že s milencem jsem lepší člověk,že s ním je ten vztah takový,jaký jsem si ho vždycky představovala,že on je takový člověk,o kterém jsem jen snila. Mám strašné výčitky na obě strany,zrovna dnes jsem měla sen o jeho manželce,jak pláče... Svoje manželství bych měla ukončit,jenže můj manžel je člověk,který moc nekomunikuje a po jednom pokusu o vyřešení plakal celý den a prosil mě,ať neodcházím. Nejhorší je,že ta zlá jsem tady já,nedalo se spravedlivě naštvat a odejít. Ubližuju mu,trápím sebe,hrozně se v tom plácám... S přítelem jsme v sobě navzájem našli to,co jsme oba v životě hledali,opravdu se milujeme,jenže on má dvě děti (jedno z toho poměrně malé) a je pro něj nepřijatelné je opustit a já bych to snad ani nechtěla.. Pořád řeším,co dál,vím,že to bude muset skončit,ale nechci o něj přijít,nechci přijít o ty chvíle...Jednou jsme se taky pokusili rozejít,bylo to,jako kdyby mi z těla rvali srdce.

bihan
8. jan 2008

Ja teda fakt čumím...
Najviac asi mi je čudne z tých reakcií - Nikdy nehovor nikdy, lebo raz sa aj tebe môže stať, že ťa manžel podvedie... Nevedela som, že je táto táma je o podvádzaných manželkách.. a hlavne, ak ma manžel podvedie, tak to asi ťažko ovplyvním, takže v tomto prípade by bolo absolútne nemiestne tváriť sa, že sa mi to nemôže stať...

Mám svoje skúsenosti s neverou - bola som na tej sebeckejšej strane a sama som bola neverná a od toho momentu som si povedala, že nikdy nebudem hovoriť nikdy. Napriek tomu si dovolím tvrdiť, že nikdy sa nedostanem do situácie, v ktorej je koník, už len z toho dôvodu, že si samú seba príliš vážim na to, aby so mnou nejaký chlap takto mával...
Sú milenky, ktoré nevedia, že sú len tou druhou a keď sa o tom dozvedia, buď sa rozhodnú, že im táto situácia vyhovuje a potom dokážu byť milenkami niekoľko rokov, alebo im tá situácia nevyhovuje a riešia ju... (prípadne do vedia od začiatku, ale riešia to tak isto 😉) Belasý koník zrejme napatrí ani do jednej ani do druhej, takže mi jej príspevok pripomína Lukáčove básne - pozrite sa, ako trpím a ľutujte ma.
Je slobodná, (pravdepodobne) bezdetná, zrejme finančne nezávislá a nedokáže si dať veci v hlave doporiadku ani po troch rokoch vzťahu... Dokážem sa vcítiť do jej pozície, resp. dokážem si predstaviť, že sa zamotala do bludného kruhu a nevie ako von, ale to neznamená, že aj ja ju budem ľutovať a hovoriť, že chyba je v chlapovi... o toho tu presa momentálne absolútne neide.. jemu tento vzťah vyhovuje a on nepíše na morého koníka, lebo nevie, ako ďalej...

No a ešte, Belasý koník, reakcie, ktoré tu sú, vyplývajú z toho, čo si bola ochotná o sebe napísať. Je mi jasné, že veci nie sú len čierne alebo biele... možno sa na JOJ-ke ešte stále dá stiahnúť relácia o milenkách

pribinacek
8. jan 2008

krásny den prajem damy .. mozem sem pridať názor muza. mozem povedať ako muz ze keby chcel byt s nou tak sa davno rozvdie , je to tak ako tu niekto napisal ze mu to takto vyhovuje , mat zenu a aj milenku, ale inak ho uprimne lutijem , pravdepodobne je vo vztahu zo zenou z niecim nespokojny a tak to riesi inde , ale je aj zbabelec, lebo sa nechce rozviest, podla mna by ho mala nechat tak , lebo aj keby sa teraz rozviedol , tak je dost iste ze sa jej stane to iste co jeho terajsej zene , ze ju bude podvadzat.

bielanevesta
8. jan 2008

Podobný vzťah som prežila pred 5 rokmi. Fungovalo to mesiac a ptoom to začalo haprovať. Stále hovoril o tom, že sa rozvedie, každý ma od neho odhováral.......No bola som iba jeho hračka na špagáte 😠 Teraz to viem. keď mi konečne skutočne doniesol ukázať rozvodvé papiere už bolo neskoro preňho 😠 A pritom o rozvod požiadala jeho žena z dovodov, že chodí za kamarátmi, do krčmy, nestará sa o ňu...o mne ani nevedela.......Keď však zistil, že už je neskoro zlepovať nezlepiteľné(vtedy už som chodila s mojim terajším manželom) začal s avyhrážať, že si niečo spraví atd......no prežil to 😠 😒
a ja som teraz šťatsná a spokojná s mojim manželom a dcérkou 🙂 🙂 🙂

sylviiik
8. jan 2008

Být milenkou není nic k závidění, ale ani k chlubení. Je to jeden velký průser a myslet si, že MNĚ se to stát nemůže je velice velice zcestné...
Osobně jsem milenkou nebyla, ale dostala jsem se do podobné situace, kdy jsem se zamilovala do chlapa o 10let staršího. Obrovské souznění, samozřejmě mi imponovalo i to , že je starší, moudrý... jen se nějak zapomněl zmínit, že se ještě nerozešel se svojí dlouholetou přítelkyní 😠 měli nějakou krizi a já jsme měla být náplast na jeho rány... Byl to šok, ze kterého jsem se hrabala ještě dlouho. Naštěstí jsem pravdu zjistila hned na začátku a to znamenalo konec. Ale bolelo to moc... A rozhodně jsem si nikdy nic podobného neplánovala, takže je směšné si myslet, že vás to potkat NEMŮŽE 😒

alcatko.j
8. jan 2008

sylvik, asi tak.

bihan
8. jan 2008

Myslím, že neide o to, že môže alebo nemôže... lebo úplne kdokoľvek sa môže dostať do pozície podvádzanej, podvádzajúcej alebo "tej druhej"... Ale 3 roky?!

kyri
8. jan 2008

taky jsem si to zažila - i když moje maminka mi vždycky vtloukala do hlavy, jak "zadaný chlap je tabu", pak jsem ale zjistila, že moje osobní a vnitřní svoboda mi rozpráví o něčem jiném. tak jsem si taky vyzkoušela, jaký to je randit s o hodně let starším, ženatým chlapem, se dvěma puberťákama doma - a manželkou, se kterou si nijak extra nerozumí, i když tím, co už spolu za ty roky prožili, jsou si blízcí. vůbec jsem neměla ani tu nejmenší výčitku, že někomu něco rozbíjim - ten chlap byl dospělý a svéprávný, věděl, co dělá. já si hlídala to, co je na mojí straně vztahu a on zase to, co je na jeho - za jeho manželství zodpovdá on a jeho žena. pokud je ten vztah dostatečně pevný, nikdo "třetí" se do něj nedostane, a pokud není, tak za to ten "třetí" ani nemůže 😉 ale zabouchlá jsem nebyla, takže jsem mu prostě už jednoho dne neodpověděla na sms, a už jsme se neviděli...
a ještě další "zadaný" chlapík - chodil s holkou, se kterou to nějak uvízlo na mrtvým bodě, připadalo mu, že se ten vztah nevyvíjí, i když byli pořád spolu. párkrát jsme se sešli a hooodně to zaklaplo. brzy na to se s ní rozešel. (a nám to spolu klape pořád 😀)
taky jsem si užila být ta "podváděná" přítelkyně, to už je hodně dávno. ten vztah byl mnohaletý, ale totálně naprd, akorátže jsem měla hlavu plnou debilních přesvědčení o partnerství a té "hrozné" nevěře - a když přišla "milenka" a my se rozešli, náááádherně se mi ulevilo, sice to jakoby bolelo, ale ne dlouho, konečně jsem byla svobodná, oběma nohama ve svým světě, který už neměl s tím jeho nic společnýho, konečně jsem si šla svojí cestou, aniž by mě někdo brzdil. takže "milenka" rozhodně prospěla i mně - možná víc, než jemu 😀

no, tím dlouhým příspěvkem chci jenom říct, že to neni tak jednoduchý a černobílý s "nevěrou" a milenkama 😉
věci jsou někdy úplně jiný, než se nám zdá a spoustu "spodních proudů" a smysl věcí a událostí ve svý krátkozrakosti a falešný morálce vůbec nejsme schopný postřehnout, takže s nějakým odsuzováním bych fakt radši počkala 😉

belasykonik: a tomu chlapovi bych prostě dala ultimatum, fakt, pokud bych s ním chtěla žít plnohodnotný vztah, tak mu to sdělim, pokud on nebude pro, tak jdu od něj - utíkaj ti drahocenný roky života - TVÝHO života, který bys mohla prožít s někým, kdo si tě bude doopravdy vážit a nebude tě jen využívat - "jen" jako milenku 😅

alcatko.j
8. jan 2008

kyri to jsem chtela rict ja, ale ty mas vetsi dar slova, ja bych se do oho jenom zamotala a stejne by me tu zas osocily 😅

kyri
8. jan 2008

alči neboj, jen ať to někdo zkusí - tě budu bránit vlastním compem 😀 😉

certica
8. jan 2008

kyri, fajn napisane... 😉

dominica
8. jan 2008

Myslím, že Belasýkoník sa tu tak skoro neukáže, zaregistrovala sa včera a chcela si pohovoriť s niekým, kto je na tom podobne, ale koníkovské "baby odsudzovačky" nadali na seba dlho čakať a zmietli ju pod čiernu zem. Keby vedela, ako to tu chodí, asi by sa tejto stránke veľkou obklukou vyhla, ja sama som natoľko poučená, že nevytváram témy, v ktorých viem, že sa tu do mňa len obujú.
Tým nechcem povedať, že ju tu všetci máte ľutovať, ale niektoré príspevky sú fakt drsné, mohli ste si radšej zakusnúť do jazyka, ale vlastne, je to váš osobný názor, tak prečo ho nepovedať...
Že sa tu ubližuje, to je známe. Vždy dva tímy, jeden sa snaží "poradiť" a druhý "odsúdiť". Myslím, že veľa ľudí by sa malo nad sebou zamyslieť...

krikri27
8. jan 2008

Já jsem z toho teda čím dál víc jelen 😲 nezdá se mi, že by tu bylo větší množství moralistických a odsuzujících příspěvků 😲 spíš se tu teď hafo plive na ženské, které přesně ví, jak příšerně bolí, když vám s nějakou křepelkou utíká táta od dětí a chlap , kterého milujete na celý život 😖 Proboham, dyť tuna MK jsou samé maminy od dětí, tak je to pochopitelné 😲 a kdyby tu všichni jen psali, jak je to nevinné, být milenkou a nikomu se tím neubližuje, byla by to blbooooost 😲 Každá z nás do toho může spadnout, ale to neznamená, že to je správná věc 😠

certica
8. jan 2008

tak ale aj to je realita zivota - roznorodost ludi, ich nazorov a postojov, takze vzdy treba ratat aj s negativnymi reakciami. to je uplne normalne...

krikri27
8. jan 2008

No právě 😅
Ale už sem nepolezu, belasykonik od začátku ví, co má teoreticky dělat,jen zatím nemůže a myslím, že i příspěvky "odsuzovatelek" mu můžou pomoct k tomu, aby se rozhodla 😅

melory
8. jan 2008

dominika a co si jej ty teda poradila? nemozem to najst.
mne pride pochopitelne, ze babam sa to nepaci, ved to moze byt tvoj, moj ci ich manzel! 😔
cakat zazrak od takteho vztahu je asi vhodne len tak do telenoveli. ked raz podvadza svoju zenu s milenkou....no dajme tomu, ze im to vyjde v zivote, tak bude potom zas podvadzat tu milenku s inou, je to v nom.

zdina
8. jan 2008

belasykonik, ted jsem procetla tuhle diskuzi a pripada mi to jako hon na caroejnice. Kdo muze rict me se tohle nikdy nestane? Nikdo nemuze vedet zda se neocitne v podobne situaci a to z mnoha duvodu. Uz tu bylo receno kdo jsi bez viny hod kamenem. Ja mam podobny vztah taky za sebou. Pokud chces napis mi IP.

certica
8. jan 2008

kazdopadne - jediny, kto z danej situacie ťaží, je ten muz. a mozno ani nejde o trojuholnik, ale mnohouholnik...

expertka8
8. jan 2008

....baby...to uz skutocne neexistuje ziadna "moralka"????...som v soku....skryvat sa za "relativizmus"...
...bola by som zvedava ...ci by ste boli take "tolerantne" aj v pripade..keby sa jednalo o vasho mangle...a k tomu by ste mali doma dalsie 2 deti.... 😕
...bihan...zdielam Tvoje stanovisko 😔