Miluje ma ale neverí mi. Má to budúcnosť?

marianka79
24. máj 2009

ahojte som zvedavá na vase názory!!!Je normálne ked chlap lúbi babu ale neverí jej?Má takýto vztah budúcnost?Neverit ale milovat!

marianka79
autor
30. jún 2009

no ja som netusila ze za mnou ide to az ked som prisla mi volal a vymyslel si historku so zabudnutými klúcmi od bytu ci moze íst k nám povedala som mu ok ved prídi cakám ta polozil tel. v zápetí volal ze tie klúce nasiel a ide teda domov v tom momente mi to doslo na druhý den vom mu v pokoji povedala ze to je vrchol vsetkého ale uz sa z toho smejem len neviem dokedy.Tú knihu ked som si kúpila na prvý šup som prečítala do polovice je fakt pravdivá

mywiel
1. júl 2009

Podla mna laska bez dovery nie je mozna, to uz nie je laska?? 😒

mywiel
1. júl 2009

Marianka on zije v hroznej neistote a to ho zoziera, ma to tazké, lebo sa trapi a robi si filmy, ze ak niekde niekoho stretnes, ale aj on moze niekoho stretnut a ty keby si sa takto zozierala ako on tiez by to nikam neviedlo. Takze ty sa snaz ho uistit ze ho lubis aj malé pozornosti su dolezité a on sa musi snazit zbavit svojej paranoii, lebo vsetko pojde dolu vodou a nakoniec to aj tak nevydrzi.

marianka79
autor
1. júl 2009

jáááj mywiel snažím sa ostosest aby sa to nerozpadlo sme spolu 4 roky a viac a viac ho lúbim a pozornosti to hej to ja rada trebárs mu upeciem kolácik a tak lenze on sa velakrát sklamal takze...necudo ze je taký sám mi vravel ze ma obdivuje co vsetko mu tolerujem a ja mu na to-Pravá láska vsetko vydrží ale som s toho vo vnútri smutná 😔

miluska.h
1. júl 2009

nelinka: citala som tvoj smutny pribeh... najdi v sebe odvahu a skus to ukoncit. po tom, co vsetko ti tvoj manzel povedal, uz nie je co riesit.

ja som bola vydata a zo zaciatku stastna. vzali sme sa z cistej lasky a po niekolkych rokoch to zacalo skripat. manzel budoval karieru a vela casu travil mimo domu na sluzobkach a na roznych akciach. nakoniec som zistila, ze si nasiel milenku a tie jeho "vylety" neboli len sluzobky... trpela som to asi 2 roky, medzitym sa manzel odstahoval, ale stale sme sa nechceli rozvadzat. raz som bola ja ochotna odpustit, raz on, ale nikdy sme sa v jednom okamihu nevedeli dohodnut. potom sme sa rozviedli a vobec to nelutujem. uz som nedufala, ze budem niekedy stastna... po case som sa vydala druhykrat za mojho kolegu a super priatela, ktory sa zhodou okolnosti tiez rozviedol. mame spolu krasneho synceka a sme neuveritelne stastni. myslim, ze toto by som s prvym manzelom nezazila.

takze hlavu hore, si este mladucka a zivot mas pred sebou... urcite stretnes niekoho, s kym budes stastna, drzim ti palceky. mas krasnu dcerku 🙂

miluska.h
1. júl 2009

a este k teme: z mojej skusenosti mozem povedat, ze milovat niekoho a zaroven neverit mu, je urcite mozne. kym je vsetko v poriadku, tak si to nepripustame, milujeme a verime... ale ked zacnu byt podozrenia, neskor aj dokazy, neverime, ale este stale milujeme. ked sa to vsak vsetko skonci, tak aj milovat prestaneme...

marianka79
autor
2. júl 2009

ako to može byt v poriadku???ked sa to vsetko skončí!!!To je podla teba v poriadku?Takže miluješ manžela a neveríš mu?A on si spokojne číta noviny a nič ho nerozhádže? Definuj čo tým bolo na mysli neviem či len ja som taká nechápavá...

marianka79
autor
2. júl 2009

nelinka tu uz davno nebola ktovie co vyriešila by ma zaujímalo

miluska.h
3. júl 2009

marianka: no tak ty si to evidentne nepochopila 😒 ja netvrdim, ze neverit manzelovi, ale zaroven ho milovat je v poriadku. ked niekoho milujes a nieco sa stane, najde si milenku, tak ho hned automaticky nemusis prestat milovat. ono to trochu moze trvat, kym si to vsetko uvedomis a laska sa vytrati... to su len moje skusenosti zo zivota, takto to bolo v mojom pripade...