Miluje ma ale neverí mi. Má to budúcnosť?

marianka79
24. máj 2009

ahojte som zvedavá na vase názory!!!Je normálne ked chlap lúbi babu ale neverí jej?Má takýto vztah budúcnost?Neverit ale milovat!

marianka79
autor
25. máj 2009

danciacik a ako si ho presvedcila ze ty si neni taká ako ostatné ze sa ti dá verit a spolahnút sa na teba?

vinka
25. máj 2009

Danciacik mu porodila dve deti a hned zistil kto je najlepšia žena. 😀 😀 😀 😀 😀 Nie Danciacik? 😀 😀

vinka
25. máj 2009

Marianka ale teraz vážne.No je pravda,že bez vetra sa ani lístok nepohne tvrdím aj ja.A nieje možné,že mu niekto niečo povedal?Vieš ked si opustila muža pre iného či mu to niekto netvrdí,že to zopakuješ.Ja to netvrdím o tebe ale poznám chlapa ktorý nechal ženu pre frajerku a nakoniec aj ju nechal pre inú.Tak je to dost možné,že mu to niekto tvrdí,že to zas urobíš.A pýtala si sa ho,že prečo ti neverí?Ked som čítala,že sa mu zdáš až moc milá prvé čo ma napadlo bolo,že mu neper,nevar nič nerob a možno bude spokojnejší. 🙂

sasiki
25. máj 2009

nelinka, no máš to ťažké, ale ja by som takto žiť nechcela........ ☹ dom, nedom, kašlať naň, keď v ňom nežije šťastná rodinka.....on ti povedal, že VY môžete ostať bývať??? Že ak chcete, môžete odísť a ak nechcete, môžete ostať!!!!!!!!!! On vás nikam nevyháňa!!!! To snáď nemyslel vážne!!!!!!!!!!!!! A čo keby si mu ty povedala, že buď sa začne správať ako manžel a otec, alebo môže ísť!!!!!!! Kokos, kopla by som ho. Ja viem, že sa cítiš zle, možno ponížená, ale skús nabrať všetky sily a vytmav mu to!!!! Nech ide on k rodičom, keď chce žiť ako slobodný mládenec bez záväzkov. 😠

vinka
25. máj 2009

Sasiki plne súhlasím.Zvyčajne len žena s detmi odchádza.Ved nech sa pobalí ked ju nelúbi a nech ide.A povedat,že dieta nechcel? 😕 A čo tam nebol?Ved vedel čo robí. 😕 😠 No taký chlap si nezaslúži byt otcom fakt nie. ☹

nelinka
25. máj 2009

ahojte babenky, dakujem ste super.....lebo velmi vaham co urobit, neviem najst spravne vychodisko...

snes boli znova same hadky, chodi urazeny akokeby ja som za vsetko mohla.....proste on normalne vsetku vinu hadze na mna....on si vobec neuvedomuje to ze chybu urobil on.....

dnes som nevarila, neprala, neumyvala riad...vsetko je nahadzane v drese... vsetok spinavy riad narobil on ...my sme boli s dcerkou sa najest u svokry....

a on kolkokrat presiel okolo mna tak otoccil hlavu na druhu stranu.....a ja est hlupa sprostana som sa snazila andviazat rozhovor....

mi povedal ze bol so mno od zaciatku iba z lutosti aky som mala zivot predtym.... boze babenky ako moze byt taka svina.....takto ma doslova ponizovat.....

uz aj mamina mi povedla ze co je to so mnou ved som bola sebavedoma zena, mala svoje ciele za ktorymi sla a teraz je zo man iba doslova utiahnuta zienka domaca.......

pokial si dnes vecer nesadne a nebude komunikovat ,....som rozhodnuta zbalit veci dcerke a sebe a odist......

a viete co je najhorsie??? predstavit si jeho tvar aky je spokojny ked odideme a doslova sa vysmiavat mi za chrbtom....

je neskutocny hrdina.....ze on dokaze vsetko sam, a ze ked si ja myslim ze sa o neho nema kto postarat tak som na velkom omyle ze moju ulohu vezme hociktora ina normalna zena a mu bude dakovat za vsetko co on urobi!!!!!

ako som mohla byt taka hlupa, ako mi laska mohla tak zaslepit oci a vziat mi moj zdravy rozum.......

mywiel
25. máj 2009

Nelinka bol s tebou z lutosti no tak nemas co vahat, vyprdni sa nanho, ked si je taky isty, ze ho bude chciet druha takého egoistu nech si ide. Moja svagrina tiez ostala sama s 2j rocnym syncekom a cez internet si nasla nového priatela a je teraz stastna. Jej novy priatel je tiez rozvedeny s 2,5 rocnym synom takze si tiez preskakal. Zivot nekonci nenechaj sa ponizovat.

mirka414
25. máj 2009

nelinka smutne,ale nebanuj mas nadherne dietatko a urcite raz budete este stastne.

sasiki
25. máj 2009

držím palce nelinka 😉 a hlavne prajem veľa síl...

nelinka
25. máj 2009

dakujem babenky,

snad este budeme stastne.... 😢 😢 😢 😢 😢

vinka
25. máj 2009

Nelinka neboj ani netušíš kde na teba to štastie čaká.Budete vy už budete štastné ked sa zbavíš takého chlapa uvidíš.Vráti sa ti sebavedomie a to ti dá silu dalej íst. 😉

lucaska
25. máj 2009

nelinka, isty cas to bude urcite tazke, ale urcite ta caka niekto, niekde lepsi a nieco krajsie........nie chlap kvoli ktoremu len trpis...............

vinka
25. máj 2009

Ináč sa môže hanbit taký chlap čo povie,že bol od začiatku s tebou zo súcitu. 😕 😠

marianka79
autor
25. máj 2009

vinka tvrdia mu to stále ze ked som to urobila muzovi urobím to aj jemu ale fakt je ze ak by si to 100%-tne myslel uz by somnou dávno nebol to je fakt a on nevie preco mi prestal verit asi sa bojí ja neviem a my spolu nebývame takze prat mu a varit mu to nie i ked mozno to by ho zmenilo bavili sme sa aj o dietati túzime po nom obaja rada by som s ním bývala aby som mu dokázala ze mi na nom zálezí ☹

kisska
25. máj 2009

jaaaj marianka, prave som docitala skvelu knihu - Preco muzi nepocuvaju a zeny sa nevyznaju v mapach. Skvela, uzasna, vystizna... Odporucam tvojmu drahemu, aby si ju precital a pochopi, ze zeny podvadzaju chlapov, ked nemiluju(a hladaju lasku) a muzi preto, ze su jednoducho taki(niektori)....

nelinka drzim palce a daj vediet, ako si dopadla... tvojmu muzovi by som dala citat jedine "navrh na rozvodove konanie" 😒

etuska
25. máj 2009

Nelinka-tak toto sa absolutne neda tolerovat.A to na to prisiel az teraz,ked mate dieta ze si chce uzivat? 😠 Ja by som ti radila este v urcitom zmysle ist "do protiutoku"-ak chces vztah zachranit.
Jednoducho sa tvar ako silna emancipovana zena(aj ked sa tak necitis)-skoc ku kadernicke,zacni sa o seba viac starat a napr. vychvaluj manzelov svojich kamaratok,len tak medzi recou-ako sa uzasne venuju rodinkam a pod.-nie vtieravo,len tak "nenapadne" a diplomaticky-ved na to mame 6-ty zmysel 😉 a uvidis,ci to s nim vobec nepohne

melany_s
25. máj 2009

nelinka a ako si Tvoj manžel predstavuje vysporiadanie majetku? veď ten dom máte spoločný, ak zostane jemu, bude Ti musieť vyplatiť polovicu jeho hodnoty, to ho nenapadlo?

etuska
25. máj 2009

Marianka,Nelinka-drzim palce 😉

sasiki
26. máj 2009

melany on si je istý jej nízkym sebavedomím. Myslím, že toto mu nenapadlo..........ale ako radila etuska - nelinka, tvár sa sebavedomo a sup do protiútoku!!!

vinka
26. máj 2009

Nelinka isto to ma nenapadlo.Etuska má pravdu.Klin sa klinom vybíja. 😉 Skús protiútok a ked nezaberie nemá to zmysel dalej si myslím.Vela štastia. 😉

pralinka25
26. máj 2009

nelinka mas tazky osud.
Napisem ti svoj nazor. Myslim ze nejaky rozhovor v tejto situacii uz nepomoze (aj ked ja som vzdy za komunikaciu v tomto pripade vyznam nevidim) Myslim ze jasne naznacil co chce a akym smerom sa chce uberat. Predpokladam ze naozaj uz niekoho ma. A aj ked ta nechce vyhnat priamo tak svojim spravanim to docielit chce.
Chapem ze je to pre teba velmi tazke ale v podste sa trapis sama. Netrapi ta on ale trapis samu seba, pretoze on ti jasne a na rovinu povedal ako sa veci maju. Vykasli sa na neho. Ako mozes milovat niekoho kto ti tak velmi citovo a psychicky ublizuje, kto nejavi zaujem o teba a ani o vlastne dieta vlastnu krv. Ako mozers milovat niekoho kto ti skaredo nadava a uraza ta ze je s tebou len z lutosti. Vzchop sa. Zavri oci a spomen si na svoje sny a ciele. Na to aka si bola predtym. Ty si osobnost ktora si zasluzi uctu. Mas dieta ktore sa odteba musi naucit vazit si ludi, vazit si samu seba. Ma si z domu odniest urcite hodnoty (a tie si v takejto rodine urcite neosvoji).
Neohliadaj sa do minulosti na to aky bol mily a pozorna pred 100 rokmi. Clovek sa dokaze pekne pretvarovat aj niekolko rokov. To vobec nebola jeho prava tvar. On sa nezmenil, on bol tkyto vzdy len to pekne maskoval.

Nikto nema pravo nicit druhemu sebadoveru. Preboha ved on porusuje tvoje zakladne ludske prava a ty mu to dovolis v zaujme coho? koho? Vasej malinkej to vobec nepomaha. Lepsie mat jedneho silneho a vyrovnaneho rodica ktory jej da vsetku lasku a istotu ako mat dvoch nanic. Lebo tvoj muz jej nikdy neda ten cit ktory treba a teba citovo totalne znici a nakoniec ani ty nebude matkou akou by si chcela byt.

Ja by som ale len tak neodisla z domu a nezbalila si veci aby mal on volne pole a mohol dalej bezstarostne fungovat, uzivat si slobodu, vodit si frajerky do vasej postele a robit zury s kamosmi vo vasej obyvacke a vysmievat sa z toho aky on je uzasny a ty si zlomena znicena.

Potrebujes pevne odhodlanie. Nestavaj samu seba do pozicie ublizeneho chudacika. Ty nie si ziadny chudak. Si najdolezitejsia osoba v tvojom a dcerinom zivote, na ktoru caka dlhy zivot pocas ktoreho este zazijes vela krasnych veci, urcite stretnes skutocnu lasku aj ked teraz tomu neveris.

Ja by som ti poradila zachovat pokoj. Rozhodne by som zasla za nejakym pravnikom, opytala sa na to ake mas moznosti co sa tyka majetku. Rovnako by som zasla na Urad prace socialnych veci a rodiny na socialnopravnu ochranu deti a socianu kuratelu. Zistit ako postupovat (to kvoli tomu, ze muzi ktory aj ked nejavia o deti zaujem, ked chcu manzelku pri rozvode totalne znicit a dosiahnut svoje, obrat ju o poslednu dostojnost casto pouziju to ze zacnu pracovat na tom aby manzelke zobrali deti) Sudy sa tahaju roky a pouzivaju sa skutocne podle zbrane. Vytahuju sa vsetky nechutnosti a povie veci ktore by ta v zivote nenapadli. Pocuvam to denne lebo pracujem v takejto oblasti.

Radim ti ukonci to kym mas este silu, dostojnost a kym to neprekroci unosnu hranicu. Ak budes chcet poradit nieco napis mi do IP

Marianka. No myslim ze tvoj chlap to ma nainfikovane od svojich kamosov. Co sa tyka dovery tak tu si bez jeho snahy len tak nevybudujes. Skus sa o tom s nim porozpravat a zaroven sa ho spytaj ako to vlastne chce riesit. Bez dovery sa vztah udrzat dlhodobo neda.

mywiel
26. máj 2009

Nelinka nenechaj sa okaslat, nech odide on z domu, preco by si ty mala odchadzat s dietatom?! 😠 Hlavne mu nerob domacu gazdinku, rozvodom dostanes polovicu, dake peniaze mas nasetrené, alebo ti moze rodina trochu pomoct zatial? On aj tak bude musiet platit pridavky na dieta. Aj ked je to teraz tazké ver, ze na kazdy problém je riesenie a nic netrva vecne, ani trapenie nie. Zas bude vsetko v poriadku, len sa teraz zameraj na tvoje dieta a postaraj sa o seba s pomocou tvojich rodicov ako najlepsie vies, chod von s kamaratkou urobi ti to dobre.

marianka79
autor
27. máj 2009

No uvidím ale rozprávanie nepomoze to som sa uz s ním o tom narozprávala a bezvýznamne ale uz to je pre mna výhra ked vidí ako sa pre to trápim a to ho mrzí takze...to je asi taký prvý krok k cielu ale bude to zrejme dlhý maratón

a ak si niekto myslí ze si za to mozem sama ze som si zbabrala zivot lebo som podviedla tak to ma mrzí asi tak zo vsetkého najviac aj ja som patrila medzi tie ktoré doslova odsudzovali zeny-nevernice a vidíte samej sa mi to stalo a nehanbím sa za to KISSKA ja som tiez hladala lásku ktorá mi v manzelstve opadla ako lístie zo stromu ale dalsie nevyrástli zasadila som nový strom z ktorého lístie neopadáva a dúfam ze ani neopadne

kisska
27. máj 2009

marianka - ti verim, priznavam, ja som kedysi zazivala nieco podobne. Ale to som stihla este pred svadbou, ale principialne je to to iste... takze viem o com hovorim a preto sa mi ta kniha tak paci 😉

marianka79
autor
27. máj 2009

asi si ju precítam dík a je pravda ze veci sa dejú tak ako majú no ale preco?Tazko odpovedat.

sasiki
27. máj 2009

mariaka, ešte sa s ním skús porozprávať - o svojich pocitoch - teda, ak si tak už neurobila, čo už asi áno 😔
Vieš čo si myslím? Že On má v podvedomí výčitky - že mal vydatú, že aj Onsa podielal, na ,,rozbíjaní" rodiny (ktorá možno už nefungovala, to už je jedno...)..........on v tom predsa nebol až tak nevinne, boli a ste v tom spolu a tak by mali spolu prekonať všetko aj teraz................no kľudne mu daj prečítať túto diskusiu. Držím palce 😉

marianka79
autor
30. jún 2009

kisska tú knihu uz čítam

kisska
30. jún 2009

a co na nu hovoris? 😉 ozaj ako pokracujete? Je to uz lepsie? videl tuto diskusiu?

marianka79
autor
30. jún 2009

no je to medzi nami akosi zvlástno lepsie az mi je to podozrivé ale nechcem to ukríknut prestali sme sa na túto tému bavit viem ze to neni riesenie ale radsej tak ako vadit sa len nepáci sa mi ze to prislo az tak daleko ze ma sleduje ci idem domov z práce a tak chce ma proste nacapat pri klamstveale ja som ho lahko odhalila a povedala som mu s úsmevom na tvári ze to co robí je smiesne az sa mi rozum zastavuje potom si sám uvedomil ze to zase zbabral a tá kniha trochu som sa i zasmiala na nej ale je tam vela pravdy ukázala som ju aj priatelovi ale ten ju odmietol s tým ze on má ludí precítanych jááááááj ale mám také tusenie ze je to len ticho pred búrkou a o tejto diskusii som mu povedala tak neviem ci tu klikol ale poviem ti je to velmi tvrdý oriesok skor kokosový orech!!!

kisska
30. jún 2009

😀 😀 😀 no aspon si nesla domov sama, by som ho pockala za rohom a dala mu do ruky tasky s nakupom 😉 😀 prepac, nechcem sa vysmievat, ale som rada, ze aj ty sa na to pozeras trochu s nadhladom.... a s tymi ludmi - nuz, vsetci teoretici mozu zahodit svoje teorie do jarku 😉 toto sa mi paci hlavne kvoli tomu, ze to nie je navod, ako zbalit chlapa, ale vysvetlenie, preco su niektore veci take ake su 😉 😀