Milujem iného

krzitae
29. máj 2014

Ahojte mám obrovský problém v sebe .. som vydatá ,máme malú dcérku ktorá ma 2 roky.
A k názvu- pred tým ako som sa dala dokopy s mojím manželom som mala kamaráta/priateľa dajme tomu že D. s ktorým som sa stretávala niekoľko mesiacov, láska bola obojstranná veľmi som ho ľúbila, ale bol na mňa až príliš milý ,pozorný a neustále ma chcel držať vo svojej blízkosti , pred všetkým chrárniť (teraz viem , že kvôli môjmu dobru) ,ale časom mi to akosi začalo vadiť chcela som spoznať aj iných mužov,nechcela som po 4 ročnom vzťahu vhúpnuť opäť do vzťahu a tým , že sme sa poznali dlho vedel , že sa nechcem viazať ..Stretla som môjho (dajme tomu E) už teraz muža typický Cassanova veľa žien sa okolo neho krútilo, žiadna nevedela na čom je.. a samozrejme poplietol hlavu aj mne.. časom som sa prestala stretávať s D lebo E to vadilo, D bol nesmierne sklamaný tak som si sním neustále po nociach volala vyznávali sme si lásku a neviem čo , ale nedokázala som opustiť E-strašne ma priťahoval po sexuálnej stránke ,s D som nespala ani raz a to mi chýbalo. Hanbila som sa to povedať D , že toto chcem od neho... a tak išli mesiace ďalej stále ten istý kolotoč až v Decembri som sa dozvedela , že som tehotná s E.. Ten sa tešíl , ale ja som nevedela čo bude s nami ďalej .. rozhodla som si dieťatko nechať aj keby som mala s ňou ostať sama .. ale nakoniec sme začali spolu bývať ale moje myšlienky a sny boli stále o tom istom o D!! pravdaže počas tehotenstva som s ním bola v kontakte , no už sme si nevolali ale len písali na FB , písal mi ako mu stále chýbam , že na mňa nikdy nezabudne a podobne .. vždy som sa rozplakala pretože som to cítila tak isto ale nemohla som mu to napísať. Môjho muža ľúbim naozaj sme manželia ktorý sa pohádajú ale udobria .. ale SEX žiadny!!!!!!odkedy som ostala tehotná sme spolu nespali dokopy za 3 roky možno tak 10 krát , ale asi aj to si domýšľam ... no jednoducho KARMA.. ale k tomu D v srdci mám strašne prázdno cítim , že mi tam niekto chýba , v poslednej dobre cca 1rok sa mi zas sníva s ním každý jeden sen , sem tam mu napíšem ale on nevie čo k nemu cítim , berie ma ako starú známu už ani ako priateľku lebo sa s ním nesmiem stretávať , E by ma rozdrapil v zuboch ☹ jednoducho nikto nevie čo k nemu cítim a ja už neviem čo mám robiť mám pocit , že vybuchnem že to už nezvládnem .. manželovi by som nikdy nechcela ublížiť, ale je tu niekto kto ľúbi svojho partnera ale MILUJE úplne niekoho iného ????? V podstate ľúbim ho tak - že som mu vďačná , že je skvelý partner , otec , finančne sa o nás postará , ale nedokážem mu dať celé svoje srdce.. Potrebovala som sa niekam vypísať . Ak tu je niekto kto pozná tento pocit napíšte rada si o tom s niekým popíšem .

lady_lea
29. máj 2014

@krzitae
Mozno rhoy myslel, ze si infantilna a detinska a preto s tebou nechce muza spavat. 🙂 I tak sa skus zamysliet aj nad sebou. Suhlasim s rhoyom, ze nechut na sex nikdy nespadne z neba, ale ma svoje priciny, ci uz zdravotne alebo suvisi s problemami vo vztahu alebo s postojom cloveka k partnerovi, ktory sa sa v nom sklamal.
Drzim palce. Obcas lutujem chlapa, do ktoreho sa niektore tu alebo v zivote pustite.

maria1989
30. máj 2014

@mawka samozrejme 😀

mawka
30. máj 2014

@lady_lea nie, to myslela na mna. neviem, ci tato tema je zo srandy alebo naozaj, no ak sa k tomu postavime realne, tak zakladatelka podla toho, co pise by to aj chcela dat dokopy s muzom po sexualnej stranke, ale ten ju odmieta, bavit sa s nou o tom nechce a odmieta aj odbornika. potom ako to maju vyriesit spolocne, ked jeden nechce? tam sa uz neda riesit nic. to, ze mysli na byvaleho kamosa je v poriadku. ked jej chyba sex, sniva, fantaziruje. aj fantazie su v poriadku. myslis, ze chlapi nesnivaju o sexe s inou? vela krat a robia to aj zeny. keby nemali problemy v posteli, tak zakladatelka nebude mysliet na ineho. toto su proste realne veci. tie rozpravkove v style ze dvaja sa vedu za ruky k odbornikovi a o vsetkom sa rozpravaju, to sa moze ratat na promile. ale normalne ked pred chlapom spomenies odbornika, tak sa brani jak cert krizu,. maloktory chlap rad rozprava o svojich pocitoch a uz vobec nechce rozpravat, ak sa to tyka jeho sexuality, penisu. to je stred vesmiru kazdeho chlapa a akonahle nieco skripe, beru to ako zlyhanie. budu sa pred svetom tvarit, ze ziadny problem nie je, ale su z toho pekne v p.... Lenze druha vec je, ze ani za svet to riesit nebudu. Fu, nedajboze by chlap mal priznat, ze ma aj ked docasnu, neschopnost pomilovat vlastnu zenu...
dost zien je tu naivnych a neskusenych ako si vsimam.

mawka
30. máj 2014

A ano, zeny, SEX je prirodzenou sucastou vztahu. Porozumenie, tolerancia, dovera a sex. Ak toto klape, klape cely vztah.

lady_lea
30. máj 2014

@mawka
Vies, co si myslim? Ze tato tema je len akoze. Dve kocky alebo jedna baba s 2 nickmi sa rozhodla/li to tu roztocit, pretoze sposob vyjadrovanie je ozaj cudny, aj komentare. Tema je akoze dobra, aktualna, hoci zvycajne sa stazuju muzi, ze nemaju dost sexu........., ale proste cele mi to pride ako zart, srandicky. Potom druha vec je, ze niekto si neprecita poriadne nejaky komentar a uz ide sudit. Rhoy nic zle nenapisal a uz sa do neho sexuchtiva kocka pustila a myslim, ze aj ty. Ved kazdy miluje sex, ale nie sme stroje!!!! Ak nieco vo vztahu dlhodobo nefunguje alebo ak je tam to sklamanie z partnera, ani sex nebude bohvieaky alebo ziadny. Darmo si rozcarovana, ale veci by tak mali fungovat, ako sa tu poradilo, ci sa ti to paci alebo nie.........., ci to tak v realite funguje alebo nie.
Vela parov ma problemy a potrebuju sa od niecoho odrazit. Je celkom mozne, ze jej partner sa zamiloval do inej, ma s nou aj kvalitny sex alebo sa mu ona ako zena uz tak zhnusila, ze radsej bude sexualne abstinovat. Takze to asi vyzaduje nejake riesenie, nie? Hoci muzi to radsej riesia milenkami alebo uzavretim sa do seba. Prave ich vlastna zena by ich mala presvedcit, ze zit sa da aj inak, ze sa netreba hanbit priznat si prehru alebo pokazeny vztah.
Ved nech sa s nim rozvedie, ja proti tomu nemam nic................ len cele toto tu mi pride pritahnute za vlasy vratane jej nazorov. Neviem, aka je v skutocnosti, ale ked je taka, ako sa tu prezentuje, nechcela by som byt jej muzom.
A ty tu zasa tiez neopisuj, ze aky je sex dolezity, to vie kazdy, ale ak to krachlo vo vztahu, krachol aj sex. Nie kazdy ide ako na baterky, ked sa mu ten clovek zhnusil mentalne.

mawka
30. máj 2014

@lady_lea pises vsetko to, co tu uz v komentaroch bolo spomenute. a ja sa ta spytam, mas problem s tym, ze sa niektore vyjadruju inak, teda narovinu a k veci? Mas problem s tym, ze tu komentuju zeny, ktore takym niecim presli? Presla si takym niecim ty? Riesila si toto doma? Preco ti tak vadi, ze som napisala sex? tato tema je o sexe. Nie, ludia nie su na baterky, ale maju aj svoje potreby. A ty pouzivas vety "malo by sa...", "mali by sa..." hej, ale realita je ina.

tebe sa nepaci ako sa tu vyjadrujeme my ine, mne sa zase nepaci, ked sa niekto tvari, ze ma svatoziaru nad hlavou a vyjadruje sa skostnatene.

nemam viac k tvojmu prispevku co dodat, nicim ma neobohatil. pekny den.

lady_lea
30. máj 2014

Sama opisuje, ze jej muz je zdravy. Dnes muzi s podporou partnerky skor vyhladaju odbornu pomoc, ak maju problem s erekciou, ako kedysi, hoci je to pre nich asi velmi tazke, zradila ich ich pycha. Tu ale ide o nieco ine - o nu samotnu a o to, ze s nou muz uz nechce mat sex - tak nech sa nad sebou zamysli tiez. Darmo tu niekto vycapuje, ze sex je dolezity pre obe strany... A? Co dalej? Mame sexovat na povel alebo z povinnosti? Alebo si najprv upratat vo vztahu a zistit, ci sa vobec este milujeme, aby sme chceli nieco "upratovat?" Nehovorim, ze hned maju cupitat za odbornikom, ale aj to je riesenie......................ci komu sa to nepaci?

lady_lea
30. máj 2014

@mawka
ty si fakt drza ako opica. Aj tebe vsetko dobre!

mawka
30. máj 2014

@lady_lea fakt dokola opisujes to, co tu uz bolo na 4 stranach spomenute, ze ta to bavi 😉

a nie, nie som drza. som asertivna. nepcham sa ludom do zadku a ked sa mi nieco nepaci, tak to poviem na rovinu, ale neznizujem sa k takemu niecomu, aby som oznacila niekoho za drzu opicu. to nie. a ja viem, ludi to vytaca do nepricetnosti 😉

priame urazky inych na zaklade sebanasierania su tu na koniku bezne, mna to rozhodit urcite nedokaze.

luzova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mawka
30. máj 2014

@luzova no tak vazena, ty ma tu nebudes obvinovat, dokaz mi, ze zakladatelka temy je ta ista osoba ako ja, v opacnom pripade to berem ako hrube obvinovanie bez dokazov. co je vela, to je vela.
vy sa naozaj neviete prehryzt tym, ze niekto tu ma naozaj slobodne nazory, vsak? neskutocne toto...

mawka
30. máj 2014

@luzova napisala som adminovi, nech vam tu vysvetli, ze nie som ta ista osoba.

toto su uz ciste paranoje

zabka88
30. máj 2014

@krzitae ahoj, na tvojom príbehu ma zaujala jedna vec, písala si že manžel hodne pribral, možno ide o prípad poklesu hladiny testosterónu - niečo ako predčasná mužská menopauza - pozri napr. tu : http://primar.sme.sk/c/3016767/muzi-s-nizkou-hl...
V tom prípade ide vyslovene o zdravotný problém, ktorý by sa dal odstrániť vyrovnaním hladiny hormónov...Už len vymyslieť ako ho dostať k dokimu, veľa šťastia 😀

A kým sa nedá do poriadku Váš vzťah, iných nerieš... Odísť, alebo nájsť si milenca môžeš vždy..

horana
30. máj 2014

@krzitae Skoda ze uz od zacaitku vztahu to bolo neuplne, nakolko v srdci si ho naplno nelubila ani vtedy (resp. velmi kratku dobu), stale to bolo napoly s D. Myslim ze toto E nejak podvedome citi, podla mna kazdy partner to vzdy nejak mimozmyslove vyciti a nemoze byt tak uplne spokojny. Da sa povedat ze emocionalne ho - mozno trochu silne slovo ale v podstate - podvadzala a podvadzas.
A on ta ma napriek tomu presviedcat o svojej laske, mozno nevie preco ale nema uplne chut a vystrelilo to prave do toho sexu.
Vravi ze ze casto, aj ked nie vzdy, ale ked partner priberie, je za tym spustac prave emocionalna neplnost, nenajedenost, ktoru si telo kompenzuje jedenim a priberanim, to som citala v psychologickom casopise, ze su take vyskumy.
Partner pribral so sexi vzhadu na 100kg a co je prekazatelne to znizuje chut na sex. Potenciu casto aj ma, ale ta chut prirodzene chyba, to je uz ucinok obezity velmi velmi casty zdravotny dosledok.
Podla mna ked chce s E zacat akoby znovu, restartovat vas vztah, nerob to bez toho aby si uzavrela myslienky na D, bez toho to nepojde, ty musis urobit prvy krok. Akoby si sa citila keby si sa po rokoch dozvedela ze tvoj muz ma vlastne v srdci uz davno, od pociatku vztahu k tebe myslienky na inu, ku ktorym sa utieka. Nemyslim ze by sa ti to pacilo, a to vlastne rbbis ty jemu...
Akoze ty milujes ineho a este sa stazujes ze sex ziadny? Naozaj je to nepochopitelne? Nesed uz na 2 stolickach, nakolko kto rozbija vas vztah mi z popisu zial vychadza ze zatial ty 😔

maria1989
30. máj 2014

@horana no pekne, aspoň som sa tu dozvedala, prečo priberám 😀

lenka1208
30. máj 2014

no neviem, ja som sa davno na MK tak dobre nepobavila ako na tejto diskusii 🙂 konecne nieco ine ako sopliky, kakanie atd :D

borkavan
31. máj 2014

@krzitae teraz ti troška od veci poradím možno, nenahnevaj sa prosím ťa.
možno s tým E. máte astrologicky niečo nevyriešené a preto máte byť spolu. A možno s tým D. by ste sa veľmi k sebe hodili a ste duševné dvojičky, preto ho cítiš v srdci... máte nejaké veľmi dobré aspekty.
ak poznáš oboch dátum a hodiny narodenia a aj tvoj, daj si spraviť profesionálny astrologický rozbor s každým ako párom. tam ti nepovedia s ktorým máš byť ale prečo ťa to tiahne k D. a prečo ťa fyzicky priťahoval E.....A rozjasní sa ti a hlavne uľaví, čo asi najviac potrebuješ.

Ale osobne si myslím, že keby ste mali sex s týmto E. tak na D. myslíš, ale nie tak intenzívne... bolo by to stále také neochutené ovocie pre teba ale nelákalo byť ťa to ako teraz. Lebo asi si dosť sexuálne založená ako som vydedukovala a jasné, že potrebuješ fyzické uspokojenie na to aby si bola šťastná. Na čom neni nič zlé. Každá potrebujeme k šťastiu niečo iné.
Držím ti palce. A presne viem ako si na tom. Kedysi som prežívala toto isté, ale nemali sme dieťa. Dopadlo to tak, že som sa predsa odišla od toho pre teba E. a nakoniec sme sa aj s pre teba teraz D. rozišli.

borkavan
31. máj 2014

@rhoy vieš múdro si napísala. ale čo ked sa stane prípad ako mne. pravá láska ma nechcela. alebo skôr nebol si istý a povedal, že on ku mne necíti to čo by mal, to čo by chcel, ale že má ma rád. pred ním som mala dosť vzťahov (aj 10ročný vzťah) aj kratšie aby som vedela posúdiť, či to bola-nebola pravá láska a bolo mi nad 35 vtedy. žena čo vie čo od života a muža chce.
presne som vedela, že toto je ten s ktorým chcem zostarnúť a u ktorého mi chyby nevadili. nemala som potrebu zvýšiť hlas, zapadali sme do seba ako lego... vedeli sme sa rozosmiať, porozprávať, vášnivo pomilovať.... atď....... a cítila som to hlavne v srdci....nuž on to necítil. a nepíš mi prosím ťa, že to potom nebola pravá láska. viem, že bola. on bol dokonalým naplnením všetkého čo som od muža očakávala...a pritom mal aj chyby ako každý chlap.
také vnútorné naplnenie aké som cítila pri ňom som pri žiadnom nepocítila a bolo to ked som mala už 35 rokov, a po viacerých vzťahoch-nevzťahoch....
takže pekne píšeš ale nie je všetko biele a čierne.
uprimne želám každej žene, nech si počkajú na pravú lásku a nech hlavne ich tá láska tiež miluje.

bibika55
1. jún 2014

@krzitae Láska Vás neuživí,ale manžel áno.Láska je len čas,ktorý sa jedného dňa pominie.Toto si treba uvedomiť.Že spolu nespávate? Už Ste hladala chybu aj v sebe?Máte dieťa.V živote príde človek o veľmi veľa.Nemôže mať všetko čo by chcel.Teda ani Vy.Treba si vážiť to čo je.Nič horšie neni,ako rozvrátená rodina.Pozerajte na dieťa.Pokiaľ je manžel dobrý,zodpovedný a vie sa postarať o rodinu,vyzvite ho k večernému posedeniu,pri ktorom preberiete to čo sa deje medzi vami.Nechcite viac,lebo prídete aj o to čo máte.