Milujem priateľa, manžel ma nechce pustiť

viki34
15. júl 2008

ahoj volam sa viki a mam dcerku. som vydata svojho manžela mam rada ale nelubim ho.som s nim len kvoli detom .mam ešte chlapca 20 a dceru 18ročnu.on ma nechce pustit.priatela poznam 6rokov a s nim mam aj Karolinku.nemam sa komu zdvoverit ale je mi velmi tažko.

titkovamiriam
15. júl 2008

akosi nechapem 😅 ,starsie deti su dospele a Karolinka by asi mala byt so svojim otcom ak ho mas rada,tak nechapem preco si s manzelom!?

viki34
autor
15. júl 2008

manžel mi robi problemy.nechce ma pustit ,nepodpiše rozvod.snaži sa byt dobry nosi mi kvety kupuje darčeky.snaži sa mi vynahradit všetko za cele tie roky,deti to vidia už je to tak dva roky su na jeho strane

ukana
15. júl 2008

viki, to manzel vie, ze Karolnka nie je jeho? a s manzelom si kvoli dvom skoro dospelym detom? 😕 nechapem 😕

martinka17
15. júl 2008

Viki, trčať vo vzťahu, ktorý nemá budúcnosť a sama nevieš prečo...ubližuješ sebe aj malej Karolínke. Ak máš dospelé deti, urob niečo aj pre seba, aby si o 20 rokov neplakala, že si nenašla odvahu sa oslobodiť🙂

viki34
autor
15. júl 2008

manžel vie aj nevie že je jeho nechce sa so mnou o tom rozpravat.myslim že to vie a boji sa toho.martinka17ved prave ja nemam tu odvahu. on sa mi vyhraža že sa zabije

titkovamiriam
15. júl 2008

tak by som kaslala na rozvod ,zbalila malu a isla za laskou a deti casom pochopia ,mam to z vlastnej skusenosti ked sme s priatelom zacinali spolu zit jeho deti to nechceli prijat,no zvykli si ,problem bol ked sa narodil MAREK ,ale toto leto chcu prist pozriet 😉

malaskoricka
15. júl 2008

viki chod od neho co najskor a co najdalej.... 🙄 ...

viki34
autor
15. júl 2008

ked ja mam hrozny strach. ked som bola tehotna robil strašne sceny vydieral ma psychicky ma trapi.keby som nemala nevladneho otca leži musim sa on starat tak by som od neho išla.

titkovamiriam
15. júl 2008

ak byvas doma vo svojom tak vyhod z bytu jeho ☹ ,ja mam mamu po porazke a ked som sa rozvadzala mala som deti 2,6 rocne mamu leziacu na posteli a aj tak som za kazdu cenu chcela ostat sama.vidim to vlastne ze ani nepotrebujes poradit ak sa bojis alebo ak vyuzivas jeho naklonnost.

viki34
autor
15. júl 2008

odmietam jeho darčeky nespavam s nim byvame ja v spalni on spi v obyvačke.a byt mame spolocny.už som mu to aj navrhla nechce ist vraj je doma

titkovamiriam
15. júl 2008

fuuu tak potom tazka rada a co nato vlastne hovori otec karolinky ako sa stretava s dcerou?

viki34
autor
15. júl 2008

otec Karolinky chce byt s nami je však stale v robote v cechach ja som chodila za nim. mame tam aj byt.on k nam nemože kvoli robote a ma uver musi ho splacat ja dufam že si najde robotu bližšie ale zatial sa to nedari.jedno riešenie som mala chcela som zobrat ocka aj malu a byt spolu v čechach otec však chce dožit život doma.ja sa len potrebujem vyrozpravat a nemam komu. ☹

titkovamiriam
15. júl 2008

tak to mi je luto mat takyto zivot a nevediet ako dlho 😠 ☹ ,inak podaktori chlapi su poriadne svine.Ja som mala nastastie rychly rozvod ,otec sa na svoje deti vysral a casom som si nasla priatela a teraz mame marecka a som spokojna.
neviem si predstavit pod akym tlakom ziju niektore zeny s detmi 😠

viki34
autor
15. júl 2008

aj tak ti dakujem

titkovamiriam
15. júl 2008

nemas zaco ,niekedy sa treba vykecat,tak drzim palceky aby sa tvoje problemi casom vyriesili a mohla si byt stastna.

martinka17
15. júl 2008

viki
máš to fakt ťažké...ale ak sa Ti vyhráža a psychycky vidiera, je to zlé a držím palce, aby si našla riešenie. Ja som žila v citovom vydieraní len asi mesiac, ale bolo to hrozné a dodnes nechápem, ako som mohla byť taká slepá a ako som to vydržala. A apreto ťa obdivujem, že sa tak vieš obetovať pre ocka. 😉
Tak napíš stále, ak budeš potrebovať podporu, tu junájdeš, aj ja som našl a nakoniec aj užitočnú radu, ako ďalej 😀

ukana
15. júl 2008

viki, to mas tazke, clovek sa rozhoduje medzi povinnostou a laskou fakt tazko ☹
Drzim palce, aby tvoj zivot nabral coskoro ten spravny smer, nikdy nevies ako sa veci zo dna na den zvrtnu 😉

maca793
15. júl 2008

viki
ja by som išla preč od neho, nemá to význam ale čas ukáže možno sa všetko zmení neviem,

veronika426
28. mar 2013

@viki34 toto som riešila aj ja, mala som manžela (žiadne deti), ale lubila som priateľa s ktorým som čakala dievčatko. Počas tehu mi nadával, ubližoval, psych. vydieral, že to bezomna neprezije, kupoval mi kvety, darčeky...ale nelubila som ho...odišla som k priateľovi a vieš čo? Je nám spolu krásne, som s tým koho lubim, vychovávame našu už teraz takmer 4 ročnú dcerku a už máme spolu aj 4 mesačneho synčeka. Nebanujem. Držím ti palce, aby si sa ja ty rozhodla správne. 😉

kikaba44
2. apr 2013

@veronika426 nuž, bodaj by si banovala 😀 😀 🙂

martina364
2. apr 2013

to odkedy potrebujes jeho podpis k rozvodu?rozvadzat sa da aj bez toho 😉 aj tak nerozumiem tejto mode..dnes zijem s tym ,zajtra s druhym.. ☹ zivot gombicka

kikaba44
2. apr 2013

@martina364 nič si z toho nerob, ja tomu rozumiem už pekných pár rokov 😀

martina364
2. apr 2013

@kikaba44 tak to si nacherka.. 🙂 a to som si ani nevsimla aka to stara diskusia 😀 tam sa muselo toho znova pomenit 😉

dilino
25. jún 2020

čo sa u teba zmenilo ako si nakoniec dopadla.

marca12
25. jún 2020

Pozri sa na to z inej strany. Ako dobre poznas priatela? Neidealizujes si ho? Keby si aj odisla,ktovie ci by ste boli stastny. Ak nechces riesit svoju situaciu a chces sa len vyrozpravat,tak sa na to pozeraj z toho hladiska ako som pisala. Ta n a jmladsia dcerka musi mat hrozny gulas v hlavke z toho,co sa deje. A keby ta priatel miloval uz by s tebou bol a za 6 rokov by nieco vyriesil.

kittykat22
25. jún 2020

@marca12 je to diskusia z roku 2008 😀 Karolinka uz mozno aj odmaturovala 🙈😅