Môj muž chce dieťa a ja nie som ešte pripravená

crygirl111
3. feb 2015

Moj muz chce dieta, no ja na to este nie som pripravena, mam 25 a manzel ma 28, a teraz naokolo vsetcia kamarati aj moji aj jeho cakaju miminko, vcera mu jeho bratranec oznamil ze cakaju dieta a idu sa brat a jemu od vcera ako keby ,,preskocilo" a oznamil mi alebo diskutoval dohadoval so mnou ze by chcel uz mat dieta ze je na case, pravdaze moja odpoved nebola taka aku prave cakal tak nastal prevrat, nahneval sa, tak som mu povedala ze sa o tom porozpravame ked pride domov, pracuje v zahranici, 2 tyzdne je tam a tyzden doma...jednoducho ako mu mam vysvetlit ze na to este nie je cas, zaciname stavat dom a myslim si ze dieta nie je to prave v momentalnej situacii, no len on nehladi na to povedal ze to zvladneme, neviem ako mu mam povedat ze by sme mohli este aspon rok pockat nech sa spravi stavba, jednoducho to vidim aj tak ze na to dieta budem sama, kedze pracuje v zahranici, tak ja vobec neviem ako mu to mam vysvetlit on sa boji ze uz potom nebude moct mat, ale toho sa ja nebojim, lebo je zdravy chlap zo vsetkych stran, tak ja neviem poradte mi prosim dakujem 🙂

mijo53
4. feb 2015

@crygirl111 vieš čo, ja sa nesťažujem, že som chodila do náročnej práce, moja práca bola veľmi atraktívna, veľa ľudí chcelo pracovať v tejto firme, chodila som diaľkovo na VŠ, kde mi zamestnávateľ všetko platil, cestu, ubytovanie atď, chcela som povedať, že sa dá všetko zvládnuť, dieťa sme tiež chceli hneď po svadbe, takže som sa nesťažovala. Podľa Tvojho manžela prišiel vhodný čas, podľa Teba ešte nie, tak som myslela, že tu pri nezhodách začínajú niekedy problémy. Možno to nie je Tvoj prípad a nakoniec to je Vaša vec nie moja

cervenaruza123
4. feb 2015

@crygirl111 sorry, neviem co na mna utocis, ja sama este neplanujem dieta a som vydata a ani ho neplanujem v blizkej dobe mat, aj keby som ho mozno chcela, ale nebolo by to rozumne a este sa pravdepodobne dost dlho nacakam, kym sa to bude dat, dovody rozoberat nechcem. jedine co ta mohlo pohorsit je, ze planujes dieta v 40-tich rokoch, ako som spominala, ze mala moja znama a nie je to dobre. ale pokial som ta dobre pochopila, tak ty tak neskoro dieta nechces. takze nechapem. ale neriesim, kazdy si zariadi ako chce, chcela si sa poradit, ja som na tom tak isto, tak som chcela povzbudit, ale nevadi

crygirl111
autor
4. feb 2015

@mijo53 ved ja ta chapem a beriem aj tvoj nazor, ale u nas nie su ziadne nezhody, ja beriem kazdeho nazor a ako stale tvrdim clovek sa ma tak dobre ako si to zariadi no tod vse 🙂

crygirl111
autor
4. feb 2015

@cervenaruza123 no neviem z kade to mas ale ja som vpbec nepovedala ze planujem dieta v 40-tich ked necitas vsetky moje odpovede tak prosim ta si aspon nevymyslaj nemam rada ludi ktory si nieco ani len neprecitaju a hned posudzuju taky vek tam vobec nebo napisany tak vobec ani neviem z kade to mas ale nevadi, Pozri ja na teba neutocim ani na nikoho a vsetkych nazor beriem, len ja si tiez poviem nazor na niekoho alebo na nieco proti comu som ja a tak, kaslime uz na to, ja beriem vsetky nazory 🙂 pekny vecer 🙂

cervenaruza123
4. feb 2015

@crygirl111 ved hovorim, ze nechces dieta v 40-ke. teda ze z tvojich odpovedi to predpokladam a to jedine co ja pisala, ze to odsudzujem, ked niekto tak dlho caka bez vaznych dovodov. pisem nezrozumitelne ocividne, sorry

jajka3
15. feb 2015

Tak u nas je to opacne jedno dietatko uz mame ma rok a pol a kym pojde do skolky by som velmi chcela druha ale moj manzel ani pocut a som z toho dost nestastna☹