Môj opitý manžel zavolal kamarátke a vyznal jej lásku

daniela7771
29. máj 2020

Ahoj ešte raz chcela by som žienky poradiť.. Nastal u nás v manželstve problém.. Manžel opitý zavolal mojej najlepšej kamarátke a vyznal jej lásku že ju miluje... Na druhý deň keď bol triezvi povedal že to ľutuje a že si robil srandu.. Čo si myslíte mam s takým mužom ostať alebo odísť? Mne stále hovorí že ma miluje ale neverím mu potom všetkom... Ďakujem

darina2711
30. máj 2020

@janeninka sto ľudí sto chutí,každý nech si to robí po svojom,čo vadí vám nemusi inému a vďaka Bohu že je to takto.Na to aby sa ním nejako stal,treba dovod.To ale neznamená že ten kto si vypije často ním hneď je.To.je vás osobný pohľad ale nie realita.

larisalarisa
30. máj 2020

Nie je celkom pravda , že sa povie v opitosti je pravda. Určite to skús vyriešiť. Možno to vôbec ale vôbec nič neznamenalo. Neprikladat tomu väčší význam. Ale byť kus v strehu. Držím prsty

elenora71
30. máj 2020

@daniela7771 Čo triezvy myslí opitý povie. Tak sa to hovorí a je to pravda

hastrmistr
30. máj 2020

Mna by zaujimalo co na to kamoska?ako ti to a ci vobec povedala?u mna by skoncil taky muz co vyzna lasku inej....opity ci triezvy nieco mu v hlave o nej beha!

janeninka
30. máj 2020

@darina2711 v podstate súhlasím.. Aj keď s tým dôvodom je to osemetne. .alkohol návykový je. Ak ho niekto užíva pravidelne sa nim nemusí stať ( veľká väčšina ludi nie je) kdezto ak niekto nepije skoro vôbec sa nim nemá ako stať.

darina2711
30. máj 2020

@janeninka tiež pravda,avšak výnimka potvrdzuje pravidlo ,tam stačí ten dovod,tak či onak ja pijem denne pohár vína večer pri tv,keď ho doma nemám,nedám si...už podľa niektorých múdrych sklony k alkoholizmu mám😀🙈no tak,uhol pohľadu...

oktoberbaby2020
30. máj 2020

Ale inak, ja ked som bola opita tak som lubila kazdeho a den na to som len gulila ocami ze jezis, to bol predsa vtip a nie pravda😂😂🙈ale to som mala 15 a nie 35 a rodinu a manzela

iva812
30. máj 2020

@thoughtfulweirdo Ja by som to upravila, že nie, že keď je osoba opitá, že hovorí pravdu, ale v tej opitosti ukazuje, že čo je zač. V prípade autorkineho manžela, by som tohto označila za hlupáka.

derdia
30. máj 2020

Ahoj...ja si nemyslim,ze opity vravia pravdu to je taka sprostost ako hovado...proste ked si opita tak so velka frajerka a potrepes piate cez deviate.
Ale osobne si myslim,ze sa mu moze pacit...a proste mysliet na nu myslel a je to sproste od neho.To by stvalo viac ako tie slova...lebo uz len to,ze jej zavolal a nezabolal tebe je hrozne....asi tolko.

darina2711
30. máj 2020

@iva812 to je trefne,bohužiaľ pre autorku nepríjemné to priznať🥴

chrumka120
15. mar 2021

Ja by som si takého manžela nenechala :D

isabella15
25. mar 2023

@daniela7771 ak by som s nim nemala deti tak hned odidem, alkohol u mna ako vyhovorka neplati, je to blbec.

nifnea
8. jan 2024

Aky maju spolu vztah?