Moja manželka je stále preč. Je to normálne?

klaudius
24. jún 2009

Ahojte,

som práve u kamarátky ktorá mi poradila túto stránku, aby som sa opýtal na názor Vás všetkých.

Som ženatý , myslím že mám aj celkom dobrú ženu. Je na materskej a máme dve deti- 3 a 2 roky.
Po 2 rokoch kedy manželka posledného syna odkojila a prakticky nikam nechodila, teraz podľa môjho vkusu však chodí až príliš často vlastne každý deň. Čaká kým prídem z práce, strčí mi deti do ruky a už jej neni - posilovňa, posedenie s kamarátkou, knižnica atď.
V domácnosti jej však nemôžem nič vyčítať, vždy do môjho príchodu je upratané, navarené a o deti postarané. Po intímnej stránke fungujeme dobre a nepodozrievam ju zo žiadnej nevery.
Keď sa jej opýtam že prečo stále chodí , tak mi povie aby som bol rád, že je to pre naše dobro a máme tým oveľa lepší vzťah. Cez víkendy je však doma a venuje sa rodine.
Neviem ako je to v iných rodinách, preto sa pýtam či je toto normál ? Ešte som chcel napísať že sa takmer nehádame, v podstate nie je o čom.

Klaudius

sisstin
27. jún 2009

nevim, přijde mi to ujetý...takhle to v životě asi nechodí...jinak u MP v práci též baby delají uklízečky na vedlejšák..ale fakt na cestu do Cíny se tím vydělat nedá 😝

bubaczik
27. jún 2009

..no užasne rozuzlenie 😀 niekto potreboval jednoducho byť doležity..no čo už.. 😀 trapne 😖

berenika39
27. jún 2009

na hodinu tak 60,-? na cestu je třeba 50000,- to je cca 833 hodin, to je děleno dvěma hodinama denně asi 400 dnů.pokud je pryč 4 dny v týdnu, bude muset dělat asi dva roky.

vanja
27. jún 2009

žienky moje, ak žena klame chlapa čo v tomto príbehu bol klaudius a následne je urazená, že ju manžel má rád a preto na ňu aj trocha žiarli, zbalí deti a odíde od manžela.... o čom to je?! To ťa tak má rada, tak si ťa váži? Moja sestra mala z manželom na začiatku vzťahu talianske manželstvo. Keď sa pohádali - pretože jeden nedaj sa druhý nebojsa, zbalila deti a prišla k mame. A naša mama jej urobila kávu, pohrala sa s vnúčatmi a o pár hodín jej ukázala kde sú dvere, pretože takto sa problémy neriešia, ani nevyriešia. Sestra nasrdená odišla k manželovi naspäť domov a už sú spolu 20 rokov.

vanja
27. jún 2009

berenika: to už budú chodiť aj do škôlky

sisstin
27. jún 2009

ale jinak psal pěkně, s interpunkcí, bez chyb..takže je mi sympatický 😅 já už od začátku měla jakési podezření, jestli si nějaký chlap nechce ověřit, jaké jsou ženy slepice a pak se na tom královsky bavit..nebo to klidně může být i žena, že..internet dovolí vše 😀

vanja
27. jún 2009

to nič aspoň sme si pokecali, môj manžel che na narodeniny letieť balónom, stojí to asi 15 tis., ale upratovať nejdem

libka1
27. jún 2009

Prečo??? Veď to je necely 3/4 rok upratovania, to sa da vydrzat 😀

nikka.vo
27. jún 2009

No divné, divné... ona chodí potají uklízet, aby mu splnila jeho sen z dětství, ale pak ze dne na den zbalí děti, protože jí muž zklamal, jelikož jí nevěřil. 😕 😕 😕 Ty dvě chování si odporují... Člověk si řekne, že je to totál zabouchlá ženská, ale pak se zachová naprosto opačně a je schopná se zbalit a odejít, aniže by si se snažila pochopit muže. Co by si myslela ona na jeho místě... Tak mě též napadá otázka, jestli je to skutečnost 😕

Teda na druhou stranu je takyi možné, že to pro ní byla potupa, cítila se trapně že je přistižena, že jí to uklízení bylo k ničemu a že manžel žárlí. Ale teda mě by to vskutnu nasralo taky, ale že bych se sbalila a odešla od něj, to dám snad ruku do ohně že ne! Jen by byl schvíli oheň na střeše 😅

vanja
27. jún 2009

a budem brať aj deti aby ma manžel nepodozrieval

libka1
27. jún 2009

tak tak, to bude ina kamuflaz 😉 na to ti tak lahko nedojde nik 😅

nikka.vo
27. jún 2009

No a uklízečka nemusí zákonitě dělat za almužnu 😉 , ale jestli jsme naletěli, dobře nám tak 😀 byla to zajímavá diskuze....

kubaka
27. jún 2009

ha ha ha - mě se zdál tak dokonalý, až jsem žasla, že takové páry ještě existují. 😀 😀 😀
Holky, ale podebatovaly jsme si dobře,ne? Každá si ujasnila to svoje: já např. dnes řekla manželovi, že mi chybí víc společných aktivit a že mi chybí jeho společnost. Takže nakonec - díky Klaudiusi 😅 😅 😅 Velmi užitečné téma

sisstin - vážně to psané slovo neuvěřitelně zkresluje , to je totiž zásadní problém těhle diskusí, ledacocs vyzní a vypadá jinak, než to je - a pak je celá debata o ničem.
Jsem přesvědčená, že půlka těch, co se tu hádají by spolu v osobním kontaktu souhlasila a naopak...

A já už jsem let cesnou manželovi koupila na minulé vánoce, takže šůrovat nikde podlahy taky nebudu. 😝 😝 😝

nikka.vo
27. jún 2009

kubaka 😀 😀 😀 takže díky tématu u vás proběhne nejspíš zlepšení 😅 Tak alespoň něco 😎

libka1
27. jún 2009

inac klaudius ak sa to realne stalo tak sorrrryyyyyyyyy za podozrenie... ale pre podozrievanie by si mal mat pochopenie tak hadam prepacis 😉

sisstin
27. jún 2009

u nás nedojde k zlepšení určitě 😅

nikka.vo
27. jún 2009

libka 😀

klaudius
autor
27. jún 2009

nerozumiem prečo by to malo byť vymyslené a v podstate mi to je dosť nepríjemné keď tu takto píšete. Manželka mala k dispozícii financie celej rodiny a je fakt že ja som nikdy nesledoval kde a načo míňa, a verte z nich a ešte aj z tej bokovky čo mala si mohla kľudne sporiť bez toho aby som si to nejak všimol.
Jej reakcia ma popravde tiež prekvapila, ale aj ja by som bol zaskočený keby ma niekto tak sledoval. Skôr mi pomôžte ako z toho von.

vanja
27. jún 2009

myslím si že tento príbeh mal ďaleko od reality

kubaka
27. jún 2009

nikka. 😉 😅 Přesně tak. Tvrdím, že všechno je k něčemu dobré - i když si z nás někdo vystřelil 😀

sisstin
27. jún 2009

klaudius: a ted, skoro v 11h jsi též u kamarádky? 😕

vanja
27. jún 2009

tak jej povedz že chceš ísť na Domašu a nie do číny, to by potom už nemusela chodiť upratovať

vanja
27. jún 2009

apropo, ak by nechodila upratovať, ale na kávu s priateľkami, do posilňovne, tak by môjmu manželovi, ako jedinému práve zarábajúcemu členovi trošku vadilo, že míňam každý deň, veď aj káva niečo stojí, aj posilňovňa...

libka1
27. jún 2009

Ako tu uz niekto pisal, daj jej precitat tuto diskusiu...
Dobra kamaratka nad zlato 😉

klaudius
autor
27. jún 2009

nie, nie som u kamarátky, som v CZ vo svojom druhom byte, ktorý som zdedil po mojom otcovi a potreboval som vypadnúť.
Vidím že tu už žiadnu normálnu radu nedostanem, zjavne od teba vanja nie. A Čína je môj životný sen, lenže niekomu sa to vysvetliť nedá.

berenika39
27. jún 2009

klaudius, nezapomeň, že existuje něco jako gooooooogle.....

vanja
27. jún 2009

odomňa si dostal radu, nebolo to normálne čo robila tvoja manželka a podľa mňa ani nie je normálne to, ako zareagovala - zbaliť deti a odísť?! Čo tým vyriešila?

kubaka
27. jún 2009

klaudie - jak může ideální vztah, který jsi tady popisoval během dvou dnů takhle vyhořet?? BU´d jsi nám nenapsal zdaleka všechno nebo sis seděl na očích a neviděl, co se kolem tebe děje.
Rady ti už fakt žádné dát nemůžeme, protože tohle, cos napsal, jsou kotrmelce jako z telenovely a na to fakt žádná připravená není.

sisstin
27. jún 2009

klaudius: jestli je to fakt pravda, tak rada asi moc neexistuje..jedině přijít s prosíkem 😝

monkap
27. jún 2009

klaudius: ak je to pravda, tak to co robila, dokaze iba zena, ktora ta lubi - chcela ti splnit zivotny sen ... ale preco ti potom nadala do ziarliveho deb...?? a preco zbalila veci a odisla??? to si trosku odporuje .... ved ak ju lubis, tak chod za nou a ospravedln sa, ze si ju sledoval a nedoveroval jej ... a pokus sa jej vysvetlit, preco si konal tak, ako si konal ...