Moja manželka je stále preč. Je to normálne?

klaudius
24. jún 2009

Ahojte,

som práve u kamarátky ktorá mi poradila túto stránku, aby som sa opýtal na názor Vás všetkých.

Som ženatý , myslím že mám aj celkom dobrú ženu. Je na materskej a máme dve deti- 3 a 2 roky.
Po 2 rokoch kedy manželka posledného syna odkojila a prakticky nikam nechodila, teraz podľa môjho vkusu však chodí až príliš často vlastne každý deň. Čaká kým prídem z práce, strčí mi deti do ruky a už jej neni - posilovňa, posedenie s kamarátkou, knižnica atď.
V domácnosti jej však nemôžem nič vyčítať, vždy do môjho príchodu je upratané, navarené a o deti postarané. Po intímnej stránke fungujeme dobre a nepodozrievam ju zo žiadnej nevery.
Keď sa jej opýtam že prečo stále chodí , tak mi povie aby som bol rád, že je to pre naše dobro a máme tým oveľa lepší vzťah. Cez víkendy je však doma a venuje sa rodine.
Neviem ako je to v iných rodinách, preto sa pýtam či je toto normál ? Ešte som chcel napísať že sa takmer nehádame, v podstate nie je o čom.

Klaudius

vanja
27. jún 2009

tiež si myslím, že ak bolo všetko také ideálne, tak prečo taký náhly zvrat?

klaudius
autor
27. jún 2009

pozri berinka, googli si koľko chceš, moja terajšia IP adresa je česká.
vanja nevyriešila nič, ale ani ja nič tým sledovaním a počúvaním kade koho. Aj ja som si zobral ponaučenie do života a to mi ver.
jediné čo sa stalo je že sme sa po prvýkrát poriadne pohádali.

sisstin
27. jún 2009

klaudius: mě by spíš prakticky zajímalo, jak se takovej člověk sleduje 😕

libka1
27. jún 2009

no tak ked sa tak lubite pochybujem ze Vas PRVA hadka rozdeli 😉

vanja
27. jún 2009

klaudius - tvoje problémy nevyrieši nik iný iba ty a tvoja manželka, nie my a chcel si počuť naše názory tak tu ich máš

kubaka
27. jún 2009

Jak z toho ven? obrovská kytice, sypat si popel na hlavu a hodně nahlas prohlásit cosi jako: "všichni ti, co mě popichovali proti tobě "tobě venuše moje" jsou hovada a pokud někdo ještě řekne proti mé milující ženě jediné křivé slovo, urazím mu hlavu..."

sisstin
27. jún 2009

kubaka: bravo 😀 😀 😀

vanja
27. jún 2009

ak by bola tak milujúca, tak neodíde z domu, tak sa hádky neriešia

berenika39
27. jún 2009

jestli je to pravda - přeju at to vyřešíte a jste spolu štastný až do konce života. jestli je to jen sranda, pak dík všem za podněty, protože tahle diskuse měla smysl, včetně příspěvků, který mi nebyly blízký.
dobrou a at vás děti nezloběj 😀 😀

libka1
27. jún 2009

kubaka 😵

kubaka
27. jún 2009

beren - jasně, ať je to vtip - tak to byl fakt dobrý vtip a když ne, tak ty dva nic nerozdělí a my jsme si z toho taky odnesly spoustu užitečného... 😵

klaudius
autor
27. jún 2009

bože sistín to je také dôležité, nie je to nič príjemné.
Ano, skoky sú ako v telenovele a možno keby mi niekto povedal že sa mu to stalo , tak mu poviem nech si zo mňa nerobí debila. Moja reakcia by sa nijako nelíšila od tej vašej. Preto nereagujem až tak rozhorčene.
Ide si ľahnúť a ozvem sa čo ďalej, alebo ako sa to vyvíja.

sisstin
27. jún 2009

klaudius: no mě to docela zajímá 😕 jestli ses jako schovával za rohem a tak 😕

libka1
27. jún 2009

ja napriklad to ze ked chce clovek ist do ciny s upratovanim sa na to zaraba strasne dlho, treba najst lepsi job 🙄 dakujem 😵

libka1
27. jún 2009

sisstin ty si to nejak lahko predstavuje ze niekto pusti svoje know-how... 😅

vanja
27. jún 2009

klaudius - Inak ja naozaj pocházdam z takého menej rozvinutého Slovenska , kde je silný patriarchát a slová: keď zmlátiš ženu ako keby si pôdu pohnojil je tu normálne porekadlo.
a teraz si v CZ, tak ako sa to bude vyvíjať, keď bývaš na slovensku, teraz si v čechách a manželka je kde?

sisstin
27. jún 2009

libka: 😅 😅 😅 😅 já teda Mp sledovat nechci..ale on by to asi občas bral..ještě, že sedí v BA v NBS zrovna 😅

libka1
27. jún 2009

u mamy predsa, ved to uz pisal, nedavas pozor...

vanja
27. jún 2009

to nebolo dobré know-how keď sa stretli

vanja
27. jún 2009

libka1: kde to písal, už nemám prehľad, asi je to dosť zamotaný príbeh

libka1
27. jún 2009

tak to ho mas na poriadku sis, nemusis man onho strach... aj ked teda v tychto hodinach nocnych... upratuje tam???

vanja
27. jún 2009

áno sis chce ísť v lete na dovolenku,ani radšej nepíšem kam

libka1
27. jún 2009

v prispevku za 21:55 sa zmienil ze manzelka je u rodicov, z toho som vydedukovala ze je u mamy... hadam je moje detektivne know-how OK 😀 ale nebranim sa tomu ze som mohla cosi zle pochopit 🙄

vanja
27. jún 2009

tvoje know-how sa mi páči, mám sa čo učiť

monkap
27. jún 2009

ja som to tu necitala od zaciatku, asi som o vela prisla 😅

sisstin
27. jún 2009

libka: ne, stráží 😉 😀

vanja
27. jún 2009

monkap: asi áno, ja už by som aj išla späť, ale ma to tu baví

monkap
27. jún 2009

vanja: co z toho ked hlavny hrdina siel uz spat 😀

libka1
27. jún 2009

ani nie, klaudius ma len 11 prispevkov, treba ich zmapovat, tie ostatne su uz len doplnkove 😉 samozrejme nechcem uberat na ich dolezitosti, niektore su velmi podnetne 😅

vanja
27. jún 2009

sis ale nepôjdeš ho sledovať že.