Moja manželka je stále preč. Je to normálne?

klaudius
24. jún 2009

Ahojte,

som práve u kamarátky ktorá mi poradila túto stránku, aby som sa opýtal na názor Vás všetkých.

Som ženatý , myslím že mám aj celkom dobrú ženu. Je na materskej a máme dve deti- 3 a 2 roky.
Po 2 rokoch kedy manželka posledného syna odkojila a prakticky nikam nechodila, teraz podľa môjho vkusu však chodí až príliš často vlastne každý deň. Čaká kým prídem z práce, strčí mi deti do ruky a už jej neni - posilovňa, posedenie s kamarátkou, knižnica atď.
V domácnosti jej však nemôžem nič vyčítať, vždy do môjho príchodu je upratané, navarené a o deti postarané. Po intímnej stránke fungujeme dobre a nepodozrievam ju zo žiadnej nevery.
Keď sa jej opýtam že prečo stále chodí , tak mi povie aby som bol rád, že je to pre naše dobro a máme tým oveľa lepší vzťah. Cez víkendy je však doma a venuje sa rodine.
Neviem ako je to v iných rodinách, preto sa pýtam či je toto normál ? Ešte som chcel napísať že sa takmer nehádame, v podstate nie je o čom.

Klaudius

libka1
27. jún 2009

sis tak to ste pri koryte... dufam ze ma na starosti sejf a to sa potom čoskoro ide do tej číny 😀

vanja
27. jún 2009

aj by som sa mu čudovala, keby sa vrátil

sisstin
27. jún 2009

libka: tak ako bankový policajt..no ide to 😀 ale zarábá si aj inak... 😉

libka1
27. jún 2009

nemoze, nema ako... neboli jej oznamene postupy ktore treba pri tom pouzit...
idem tiez spat, zajtra si tu pridem odsledovat stav, aby som si bola ista ze vsetko dobre dopadlo, mam rada pribehy s dobrym koncom 😉

berenika39
27. jún 2009

klaudiuuuus..............nemáme o čem klevetit, my pipky.....

monkap
27. jún 2009

ak to nie je pravda, tak mozno isiel vymyslat pokracovanie pribehu 😉

vanja
27. jún 2009

tak aspoň sa poraďme kam zaplatíme dovolenku manželom, aby išli len sami, a my žienky ostaneme doma aj s deťmi

berenika39
27. jún 2009

na Měsíc na měsíc

vanja
27. jún 2009

berenika: klaudius išiel spať

vanja
27. jún 2009

berenika, ale za mesiac to nezarobíš

klaudius
autor
27. jún 2009

ešte som chcel nahliadnuť pred spaním, len tak jedným očkom.
Z toho konca čo tu je ste naozaj sliepky. Polenizovanie či je to pravda alebo nie ma už prestalo baviť. Ak to nie je podĺa niekoho pravda nereagujem.
Viac sem nevstúpim. Ďakujem všetkým čo sa mi snažili poradiť a podporiť ma. A ďakujem všetkým ženám čo sa zastali mojej manželky pretože si to zaslúžila.

Dovidenia.

Klaudius

sisstin
27. jún 2009

a je v čudu 😕

vanja
27. jún 2009

ešteže tá tvoja nie je sliepka, bolo by nás asi už veľa

nikka.vo
27. jún 2009

hm a teď se nedozvíme jak to skončilo...

monkula
27. jún 2009

siss, poď chlastať... 😀

berenika39
27. jún 2009

ko ko ko kočky dobrou 😀 😀

libka1
27. jún 2009

😀 😀 😀 😀

vanja
27. jún 2009

klaudius: ale ako vidíš my sliepky sme doma s manželmi a s deťmi, monkula a čo? ja beriem antibiotikáááááááá, nemôžem

sisstin
27. jún 2009

já jsem bez manžela 😕

monkula
27. jún 2009

vanja, smola....
berenika 😀 😀 😀

nikka.vo
27. jún 2009

Vanja, nedivim se tomu, že vás tu nazval slepicema, mě by to taky nasralo, kdybych měla vážnej problém a někdo mě osočoval že je to výmysl a dělal si z toho srandu. Jelikož jsem byla takhle na diskuzích napálená už víckrát, tak už nevěřim ničemu, ale v tomhle případě si říkám proč by to pravda nemohla být. Jako teď to neberte tak že já vás mám taky za slepice, nebo tak, jen si představte, že vám odejde starouš i s dětmi, vám to asi na štěstí nepřidá a někdo si z vás začně děla ještě prču 😕 😅

Tak Klaudius ať to dobře dopadne, věřim že si beztak nakouknul a čteš to tu... kup pořádnou kytici, domluv s jeho matkou hlídání a jděte na večeři a řekni jí pravdu pravdoucí co si cítil, proč si jí nevěřil (o téhle diskuzi bych teda neříkala) že jí i děti miluješ a jsou tvůj život a další věci co ženská ráda slyší. Když k tomu přidáš slzy, tak jí máš jistou 😅 😅 😅 😅

sisstin
27. jún 2009

nika: tak slzy jsou dobrý 😀

nikka.vo
27. jún 2009

koho by to neobměkčilo, že? teda pokud jí doma nepláče často 😅 ... to je pak otravný 😀

vanja
27. jún 2009

nika: takéto problémy riešia dvaja ľudia medzi sebou, a nie chlap na ženskom fóre

maca793
27. jún 2009

klaudius
a ty sa čuduješ? ja by som to brala tiež tak ako je to u vás, pochop ju, musí si oddýchnuť aj ona, len ju nechaj.
a buď rád, že sa nehádate.
ja by som si to s ňou s radosťou vymenila, ja som s deťmi 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. mne nikto nepovie a neposkytne pomoc ohľadne detí, aby som si trošku oddýchla, našla si nejakého partnera.
na všetko som sama.

je pravda, že mi mama trošku pomôže, ale keď mám chuť ísť večer von, tak to je len v sobotu večer a to len na 1-2 hodiny, keď je u našich aj mama. lebo tak kde bývam, nemám kamarátov aby mi postrážili večer deti.

krasuliak
27. jún 2009

no zase z mojho pohladu by mi asi tiez vadilo keby mi zena hodi malu na krk ked dodjem z roboty a na staraj sa a ona ide von a kazdy den! podotykam ze vadilo by mi to keby to je kazdy den!! nie sem tam 2-3 dni v tyzdni 😉

vanja
27. jún 2009

krasuliak, asi aj 3 dni v týždni sú podľa mňa veľa, keď máš 5 dní pracovných

krasuliak
27. jún 2009

ale sak budme velkorisiiiii 😀 😀

vanja
27. jún 2009

jáj, 😀 😀 😀

miskinadamko
28. jún 2009

krasuliak lenze ta jeho mu chodila zarabat ako upratovacka na cestu do ciny 😀