Moja manželka je stále preč. Je to normálne?

klaudius
24. jún 2009

Ahojte,

som práve u kamarátky ktorá mi poradila túto stránku, aby som sa opýtal na názor Vás všetkých.

Som ženatý , myslím že mám aj celkom dobrú ženu. Je na materskej a máme dve deti- 3 a 2 roky.
Po 2 rokoch kedy manželka posledného syna odkojila a prakticky nikam nechodila, teraz podľa môjho vkusu však chodí až príliš často vlastne každý deň. Čaká kým prídem z práce, strčí mi deti do ruky a už jej neni - posilovňa, posedenie s kamarátkou, knižnica atď.
V domácnosti jej však nemôžem nič vyčítať, vždy do môjho príchodu je upratané, navarené a o deti postarané. Po intímnej stránke fungujeme dobre a nepodozrievam ju zo žiadnej nevery.
Keď sa jej opýtam že prečo stále chodí , tak mi povie aby som bol rád, že je to pre naše dobro a máme tým oveľa lepší vzťah. Cez víkendy je však doma a venuje sa rodine.
Neviem ako je to v iných rodinách, preto sa pýtam či je toto normál ? Ešte som chcel napísať že sa takmer nehádame, v podstate nie je o čom.

Klaudius

bubba
27. jún 2009

kacenka teraz mimo temy,ale...co sa stalo po vypiti jednej salky oleja?? 😅

kacenqa
27. jún 2009

bubba: budes sa divit, ale NIC 😀 😀 😀 😀 a este si pochvaloval, ze sa mu bude lepsie pit, ked si premastil creva 😀 😝

vanja
27. jún 2009

veď asi si to nechal a teraz trávi čas u kamarátky a nie kamaráta, ale úprimne si myslím, že ak chlapovi niekto niečo vytkne voči manželke musí sa ozvať, a ak si myslí, že niečo na tom pravdy je, tak určite sa musí porozprávať aj s manželkou.

vanja
27. jún 2009

klaudius nepíše lebo je víkend a to je manželka doma a venuje sa rodine, počkajme do pondelka

dianga
27. jún 2009

klaudius tvrdi ze vsetko klape ale evidentne mu vadi ze zena chodi kazdy den po jeho navrate z prace po svojom...... takze tak celkom vsetko v poriadku nie je.... keby mu nezálezalo na vztahu tak supne deti mame alebo svokre a najde si iné hobby alebo sa vykotí na gauč ako vačšina manželov po príchode z práce....

vanja
27. jún 2009

tam bude problém v komunikácii

susik77
27. jún 2009

Ahojte, kubaka: internet je dost zla vec v komunikacii-na nete vyznie vsetko inak ako sa to mysli 😎
my sme spolu uz 8 rokov, davno zamilovanost vyprchala a uz sme v tom standardnom vztahu, prekonali sme si aj male a velke krizy a sme radi ze sme spolu, Takze som to ani nemyslela tak, ze po 20-tich rokoch sa maju 2-ja drzat za rucicky a hrkutat si do uska 🙂 Ale travit spolu cas, cestovat, al. len tak pokecat pri vinku. A nie jeden z partnerov sa najradsej vypari na cely den abvy sa s tym, 2.nenudil 😎
Aspon tak to vidim u nasich svokrovcov...

susik77
27. jún 2009

A este: nemusia by spolu kazdu volnu chvilu ale mali by si rezervovat cas, kedy su spolu 😉 A ide tam skor o tu kvalitu prezitia toho vztahu ako kvantitu...Mozu mat obidvaja kopec vlatnych konickov, al. narocne zamestnanie, ale mali by si najst aspon 1 vecer do tyzdna kt. sa venuju sebe navzajom 🙂 Myslim, ze inak bude ten vztah upadat...

vanja
27. jún 2009

tiež si myslím, že ten vzťah bude upadať, mys me s manželom 11 rokov, a ešte vždy sa naňho teším keď príde z práce, navečeriame sa, urobím kávu a spolu si sadneme všetci 4 rozprávame sa čo sme zažili cez deň, hráme sa..

vanja
27. jún 2009

a môj manžel mi povedal, že aj keď mal v práci ťažký deň, takto večer keď sme všetci spolu, nasáva pozitívnu energiu a ja tiež.

susik77
27. jún 2009

vanja: u nas je to rovnake 🙂 mm si zoberie hned malu, hra sa s nou, pri tom sa naje, ona mu hned kradne, robi srandicky 😎 mm je happy 😵 potom este ideme spolu von, pokecame. potom ju dame dohromady, okupeme, napapame, ked zaspi, sadneme si na lodziu, zoberieme si vino al. nealko a kecame 🙂 prip. ak je neco v telke tak pozerame...

vanja
27. jún 2009

susik77: aj podľa mňa je toto normál, u nás to funguje podobne

vevusiatko
27. jún 2009

Vanja a tak by to malo byt. Ked niekto niekoho miluje tak pri nom nasava energiu..Samozrejme niekedy ju treba nasat inde....ale gratulujem k takemu chlapovi ako mas ty....
A za dalsie si myslim ze to nezalezi od toho ze kolko rokov je kto s kym ale od toho aky je ten partnersky vztah. Mala som vztahy predtym a pri ziadnom chlapovi som nechcela byt od rana do vecera...Teda potrebovala som volnost avsak pri tomto partnerovi chcem byt s nim od zaciatku co najcastejsie a cim dalej tym viac a viac. 🙂

Inak Klaudius sem napisal lebo chcel pocut nazory tak preto sem baby pisu. A takisto cely MK je o diskusii tak mam mrzi ze niekto tu nemoze napisat nazor lebo hned do neho zacnu rypat....

laculik
27. jún 2009

Klaudius, ja som veeeeeeelmi emancipovana a mame (dufam), rovnocenny vztah s muzom. Obaja pracujeme, obaja si delime domacnost ci starostlivost o deti. Mam vela zaujmov a kamaratov, ako aj moj muz. Ale dennodenne by som mimo domu nechodila. Tesim sa, ked si idem zacvicit alebo s kamoskami atd, ale rovnako sa tesim aj na dni, ked sme vsetci spolu. Hladam taku strednu cestu, aj seba nezanedbat, aj rodinu aj kamaratov. Vadilo by mi, keby som prisla domov z prace (je jedno ci ako zena alebo ako muz) a partner/ka by mi dal/a deti a isiel/sla prec. Ja by som takuto situaciu riesila zapojenim babky alebo babysitky (casom skolka) tak, ze by som sa sebe niekedy venovala dopoludnia a vecer bola niekedy aj s rodinou. Par hodin par krat v tyzdni sa da zaplatit alebo poziadat niekoho z rodiny aby deti postrazili.

susik77
27. jún 2009

laculik: jj, aj ja som to tak riesila pred tehu na RD s malou- ked som niekam sla, mala som slecnu na hlidani. A vecer sme boli s mm spolu 😔

klaudius
autor
27. jún 2009

No som späť a stalo sa u nás veľmi veľa vecí. Urobil som osudovú chybu a stratil so dôveru človeka, ktorý si ma vážil, len chcel ísť na dve- tri hodiny von.
Som už druhý deň doma sám , bez ženy a detí a zrejme to asi aj dlho potrvá a dúfam že to neskončí rozvodom. Neustrážil som svoju mužskú ješitnosť a bohužiaľ som podľahol tlaku okolia.
Deti som dal ku kamarátke a ženu som sledoval 😅. Zistil som , že moja manželska chodí do nejakej kancelárie, resp. do budovy. Vošiel som a s manželkou som sa stretol zoči voči , ona v teplákoch a s kýbľom a handrou v rukách sa chystala začať upratovať kancelárie.
To čo sa udialo doma bolo ako zo zlého filmu zbalila seba, deti a odišla k rodičom. V hádke mi vykričala také veci , že s podozrievavým a žiarlivým debilom žiť nebude. Chodila už pol roka robiť, aby zarobila na dar na moju 40, chcela mi darovať cestu do Číny - čo je môj sen už od detstva.
Posral som čo sa dalo, mal som to nechať tak.

bejbypd
27. jún 2009

ja odpadnem to fakt?paneboze...no zenske a vy ste ju odsudzovali...klaudius tlak okolia robi svoje bohuzial...no je mi to luto...

sisstin
27. jún 2009

to je jak z špatnýho filmu 😕

bodka13
27. jún 2009

😕 😕 😕 nemusela ti povedať načo chce zarobiť,ale mohla priznať že si chodí privyrobiť a zamaskovať to frázou že si pri tom oddýchne od bežných domácich prác a každodenného kolotoča 😉 ...podľa mňa urobila chybu aj ona,ale využila to vo svoj prospech 😠 ☹

sisstin
27. jún 2009

já nevim, nechci tu někoho podezřívat..ale tak nák nevim, jestli si tu z ná někdo nedělá prdel 😕

bejbypd
27. jún 2009

uz som sa z toho spamatala...klaudius tvoja zena ta musi strasne milovat a urcite aj ty ju kedze si jej dovolil chodit akoze von a bol si doma s detickami...myslim ze sa mozes podakovat vsetkym co ta nahuckali proti nej...no na druhej strane si myslim ze manzelka sa citi dotknuta za tvoju nedoveru ale nakolko si myslim ze sa lubite teda dedukujem kazda burka raz prehrmi a ja budem drzat palce aby to bolo v tvojom pripade co najskor 😉

berenika39
27. jún 2009

klaudius, daj jej prečítať túto diskusiu, bože, to je mi veľmi ľúto. to sa nemalo stať. nasyp si popel na hlavu a pochopí to. mě se tomu ani nechce věřit.

adusaa
27. jún 2009

klaudius, mozno zbytocna otazka...
to pises fakt pravdu???

ak je rozumna pochopi, ze si mal dovod upodozrievat ju. kazdy muz by sa zachoval podobne. urcite.

bejbypd
27. jún 2009

ak si niekto robi srandu tak sme sa pekne oklamali no co uz ked ma niekto z toho radost...

sisstin
27. jún 2009

já jsem od přírody podezřívavý tvor a nějak se mi to teda nezdá...jestli je to fakt pravda, tak se omlouvám 😔

berenika39
27. jún 2009

ani já tomu moc nevěřím.....

miskinadamko
27. jún 2009

tak sisstin plne s tebou suhlasiiim, zarobit ako upratovacka na cestu do ciny??? 😀 😀 😀

sisstin
27. jún 2009

spíš asi někdo chtěl vidět reakce pipek na MD 😀 😝

georgine
27. jún 2009

hmm mazec... sem si ´myslela že se to děje jenom ve filnech, já sem kecka ukecaná tka nepoznám když bych měla něco tak dlouho tajit...je to fak tškoda, kdžy mezi sebou lidé nemluví i kdžy se chtějí překvapit a pak dochází k chybám na druhou stranu z její strany jde o přehnanou reakci, měl aby si uvědomit že i ona chybovala.. no přeji štěstí

berenika39
27. jún 2009

asi jsme si my pipky naběhly,,,,,,,,,,,,,,