Moja svokra. Už nevládzem

nestastna_nevesta
19. sep 2007

Moja svokra bola skvela. Mila, pomahajuca, ochotna...az kym sa nenarodil jej prve, dlhoocakavane vnuca - nas syn.
Odvtedy sa zacalo vsetko pamalicky obracat:
mal par tydnov, ked som sa dozvedela, ze je nahnevana, lebo ked pride, maly Spi, alebo papa - podla nej som ho kojila zle, lebo papal dlho, no a ona sa nemohla s nim hrat
Ked podrastol, hnevala sa, ze jej ho nedavam domov, aby s nim mohla byt aj bezo mna, aby som ju stale nesledovala co robi
Ked som pred tyzdnom isla s malym pre manzela na obed - manzel pracuje v bytovke kde byva svokra - zacala sa hnevat, ze som sa nezastavila "a nebolo to prvykrat" /v tom ma pravdu, niekedy som isla za manzelom a nezastavila som sa u nej/, jej maleho aspon na 10 sekund ukazat
V ten den, som isla na hodinu cvicit a manzel mal byt s malym. Rozculila sa, ze preco on s nim ide byt, preco nie ona, ked minuly tyzden nam bola dobra. //Tyzden predtym som ju poprosila, aby s nim ostala ona - myslela som si, ze bude mat radost a nebude uz robit dusno, no obratilo sa to proti mne./ Pytala sa manzela: "To ti nevesta zakazala by bol so mnou?" /oslovenie nevesta preto, lebo ja ju nevolam maminka a ocinko svokra, tak ako si to zelaju. A nutila ho prisahat, ze som to nezakazala /toto mi uz pripada ako pribeh pre psychiatra/ S manzelom sa povadili a dozvedela som sa, ze:
odkedy sa narodil, nechcela som jej ho dat ani na ruky
odkedy sa narodil, som sa zmenila
ked k nam pride, ani ju neusadim
nepozyvam ju k nam, ona svoju svokru volala /nepozyvam, lebo byva 50m od nas a teda je tu takmer kazdy den, teda bola.../ a moju mamu urcite pozyvam /to ano, moja mama je 60km od nas a chodi tak raz za mesiac na vikend/
nedavam jej maleho k nej domov, keby nie manzela, ze jej ho nedavno nechal, tak sa to ani nestane /manzel ju upozornil, ze som ho s malym poslala k nej ja, na co podrazdene reagovala - no tak to by mohla castejsie, preco to nerobi aj inokedy
Jednoducho cokolvek robim, som ja ta zla. Netusim, ako budeme dalej fungovat. Zijeme na jednej ulici, neviem sa tvarit, ze sa nic nedeje. Nestretli sme sa od toho incidentu s kocikovanim pocas cvicenia, dnes povedala manzelovi, ze je dotknuta, ze som tam ani s malym nebola. Vsetko vo mne vrie, rada by som jej vykricala ako mi ublizuje a manzelovi tiez, no viem, ze je to zbytocne, len by som sa vyzuril aa mozno v hneve povedala nieco, co by som lutovala neskor...
...som v skatulke s napisom "Zla nevesta" a nemam sancu a uz ani chut sa z nej dostat. Len ako tu fungovat - spolu a zaroven nie spolu. Na jednej ulici, s jej synom a mojim manzelom, s mojim synom a jej vnukom...
Najviac ma boli, ze som si vravela, aku mam fajn svorku - s chybami, ale mohla byt aj horsia, ved ani ja nie som dokonala. A teraz toto ☹ 😢

dadqa86
6. máj 2012

@mata1001
@zmrzlinka My sa chceme odstahovat len problem je vtom ze manzel co ma robotu tak tam vela nezarobi a nemozme si teraz dovolit podnajom nevyslo by nam to,ale hlada si durhu pracu lenze to kim sa nieco podari najst tu osediviem. 😖 Ja som sa snou skusila rozpravat lenze ona mi povie ze co take robi ona este mna obrati na sprostu...Snou sa neda bavyt ona je falosna a strasne

mata1001
6. máj 2012

@dadqa86 a nemozete ist byvat k vasim?

zmrzlinka
6. máj 2012

@dadqa86 moja tiez vzdy vsetko obrati proti mne.....za vsetko som vzdy mohla ja.......no jedine skusit,ci by ste nemohli byvat u vasich......

dadqa86
6. máj 2012

@mata1001
@zmrzlinka No u nasich to tiez nieje dobre pretoze nasi byvaju v rodinnom dome,ale v malickom v kuchyni spava starka a v obyvacka je spojena zo spalnou takze tam spava brat,mama a oco a to si absolutne neviem predstavyt zeby sme tam dosli este aj my ani postielku by som nemala kde dat...

natalienka12
6. máj 2012

Baby, neviem aké problémy máte so svokrami vy, ale ja to mám najsamlepšie. Moja svokra ani svokor nevideli malú rok, nič jej nekúpili, ani na Vianoce ani na narodeniny, ani jediný krát nezavolali, hnevajú sa. No normálny súdny človek asi otvorí ústa keď mu poviem prečo - staviame dom kde občas chodil pomôcť aj svokor, nikto však nevedel, že to nerobí len tak, že chce pomôcť synovi, po roku z neho "vyšlo", že žiada, aby môj muž (teda jeho syn) zadarmo prepísal, teda daroval garáž, ktorú si on sám kúpil za svoje zarobené peniaze v zahraničí. Akože my si máme vziať úver (ktorý aj máme) a jeho máme dotovať. Nevravím, že nepomohol, ale toto žiadať od vlastného syna? To súdnemu človeku rozum stojí! Tak povedal, že "viac nie si môj syn", odvtedy sa nevidíme, nestýkame, nestretávame a mne sú srdečne ukradnutí, keby sa im čokoľvek stalo. 🙂 🙂 🙂 🙂

madamebutterfly
6. máj 2012

Moji svokrovci ked maju problem so mnou alebo s ich synom,tak sa na mojho maleho ani nepozru...akoby to dieta za to bolo vinne za nase problemy.

zmrzlinka
6. máj 2012

@dadqa86 a keby sa manzel zo svokrou porozpraval?Mozno ze by to pomohlo.Inak neviem.....ostane Ti iba cakat,kym si muz najde nieco lepsie.

zmrzlinka
6. máj 2012

@natalienka12 drsneeeeee.....ale aspon mas pokoj......ticho zavidim 😀 😀 😀

natalienka12
6. máj 2012

@zmrzlinka myslíš? keď malá vyrastie, bude sa na nich pýtať, ale zase zo strany mojich rodičov má dvojnásobok lásky, to je fakt. U mňa ako ľudia skončili, to som aj svokre povedala a tiež som jej povedala, že do môjho domu nikdy nevkročí, čo aj dodržím a keby sa tam náhodou objavila, tak ju pekne vypoklonkujem. Pre mňa sú to cudzí ľudia. Ja viem, že som drsná, ale nemôžem inak.

nikaa123
6. máj 2012

Ty kokso no ja zasnem to take svokry este existuju?Ja mam super svokrovcov by vame spolu v dome oni dole mi hore len kuchynu mame spolu ja mozem ist bez problemov do mesta,cvicit atak trochu vypnut a oni sa mi bez problemov postaraju o deti a to kedykolvek.To kde sme ako mohli vobec mat deti,nechapem

kikaneu
6. máj 2012

ahojte kočky.....ja mám v podstate super svokru, len v poslednej dobe to s ňou ide dolu vodou.....po psychickej stránke.....je na tom zle a ja neviem ako by som jej mohla pomôcť......včera sme sa od nich vrátili a ja som si povedala, že tak skoro tam nejdem, som na začiatku tehu a nerobí mi dobre počúvať stále dookola čo ona porobila a ako sa my musíme za ňu hanbiť a ako bude zle a ešte horšie ako je teraz....normálne čistá psychiatria....namiesto toho, aby sa tešila, že má už len pár rokov do dôchodku a že sa nám konečne podarilo splodiť bábo a bude z nej babka....tak ona len lamentuje a totálne sa opustila.....nechápem to.....pritom má kde bývať, má čo jesť a na všetko im zatiaľ vychádza.....tak neviem načo je dobré riešiť čo bude neskôr....teraz je fajn a aj neskôr to nejak zvládnu, no nie?

majstra
6. máj 2012

Ahoj nevesta, vitaj v klube🙂Ja som dnes prvykrat vyslala mužíka aj s 2 deťmi (4a 14) ku mojmu otcovi, išli na dedinu niečo pomôcť a deti sa trochu vylietaju, ja som ostala sama doma, celá šťastná, že stihnem popratať, (prave tlačím do seba objednanú piizzu , nemusím variť:D) Bývam so svokrou v dome, a to ti je sila, hned sa ma pýtala, že to kto bude na malú dávať pozor, keď ja som doma, keď mi doniesli pizzu už mi stála za chrbtom s tým, že čumela kto prišiel za mnou , a s pripomienkou: aha to za tebou prišli???
Mám nervy na pokraji zrútenia, ale potom si poviem, že mám úžasného muža, ktorý má tú svoju mamu rád taká aká je...našťastie máme oddelené poschodia: ako keby susedia v paneláku a keď sa mi nechce nezídem dole aj mesiac, iba sa jej pozdravím pri "náhodnom stretnutí" ...nezávidím ti , začiatky sú ťažké. a málokedy je to p čase lepšie:(

zmrzlinka
6. máj 2012

@natalienka12 moj dedo ma od malicka ignoroval.....hoci sme tam chodili pravidelne.....ako decko som to brala,ze to tak je.....nebolo to pre mna nejak dolezite.....mala som milujucih rodicov,surodencov a dedo mi nechybal......v puberte a dospelosti ma to tiez nejak nebralo,ze mi nikdy nepovedal ani pol slova 😉

natalienka12
6. máj 2012

@zmrzlinka určite, veď dedo s babou nie sú v živote dieťaťa dôležití, ak má milujúcich rodičov, súrodencov, kamarátov, tak sa mu darí aj v škole a v ďalšom živote. Moja stará mama s dedkom (po otcovi) tiež ku mne a sestre nemali extra vzťah (nazvala by som ho vlažným) ale aspoň na tie narodeniny, meniny prišli, aspoň toľko si pamätám, zomreli krátko po sebe, keď som bola na strednej a nech to vyznie akokoľvek kruto, ani ma to nijako veľmi "nebolelo", akoby odišla suseda či známa. Znie to kruto, ale nie všetci, ktorí sú vám pokrvná rodina, sú s vami rodina aj naozaj. Taký je život a ja vravím, že každému sa všetko raz vráti, aj keď im neprajem nič zlé, v podstate je mi ich život ukradnutý. Ty to zrejme vnímaš nejako nápodobne ku svojmu dedovi.

dadqa86
6. máj 2012

@zmrzlinka Uz sa snou milion krat rozpraval lenze ona ma svoju pravdu a este jeho obrati na sprosteho tu osediviem pokym si najde druhu robotu

natalienka12
6. máj 2012

ináč baby, ja by som som so svokrou neprežila tak som vlastne rada, že o nej neviem a všetky ktoré so svokrami žijete, tak máte môj obdiv

fordikford
6. máj 2012

ahojte baby vidim že som nie sama čo sa tyka svokry ale poporiadku taku jak som mala ja by som nepriala nikomu to bola striga hned od začiatku ked sme jej z mm povedali že čakame babo a mm na nu že budeš babka tak odpoved bola že ona už babka je od jeho brata viete jak som sa citila ☹ ale nič stale my to vytykala čo sa jej nepačilo ani neviem jak mam všetko v skratke opisat ,tiež som mala problem zo začiatku že ked som chcela prat tak som nemohla bo jej pokazim pračku tak jej automaticka stala a ja som prala v obyčajnej a všetko plakala v rukach jak blba až pokym som si nekupila svoju ,tiež ked som žehlila plienky tak dokedy chcem žehlit malemu ked som si kupila už ju to nezaujimalo tiež aj s vysavačom...... ked som posadila na pole a jej sa to nepačilo tak som to musela vytahat a posadit inam ,stale ked som si lahla nakolko som mala problemy v tehu tak len spim a nič nerobim v siedmom mesiaci tehu som rano musela vstat o štvrtej a ist kopat kukuricu a potom som dva mesiace bola nemocnici a le zase to bola moja vina vraj som nepila mieko tak preto 🙂 je toho velmi vela ale nakoniec jak sa hovori božie mlyny melu pomaly ale isto tak to dopadlo aj s nou ochorela a ked ju trebalo opatrovat prebalovat kupat krmit umyvat tak vtedy som bola už dobra lebo ta druha nevesta by to nerobila bolo to hrozne kolko som sa ju nadvihala nakoniec zomrela bolo to aj pre nu vykupenie aj ja som už nevladala ostal svokor a ten to je tiež čert ma 74 a našiel si frajerku žerie ma neustale som vydata 18 rokov ale pripadam si že 30

korenbaba
6. máj 2012

@fordikford
uff....nechcela by som.

korenbaba
6. máj 2012

Toto nie je moj príbeh o svokre, ale mojej mamy, teda bezcitnými svokrovcami sú moji starí rodičia. Ja naštastie problémy so svokrou nemám, a nie len preto, že je 250 km daleko. Je to správna žena s nadhladom a pochopením 🙂
V skratke o svokre mojej mamy, Nemožem napíst ani o starých rodičoch, lebo mi to nejde ani napísat.
Moj otec bol dobrák od kosti, nikdy som nepočula, že by o nom niekto zlého povedal. Všetci vravia, že to bol čestný a dobrý človek. Ako to už však v živote býva, štastie mojich rodičov netrvalo večne. Ked moja mama čakala druhé dieta- mna, otec ochorel a pomerne náhle umrel ( do mesiaca). Mama bola v 6 mesiaci a nemusím ani popisovat ako tažko to niesla. Drahí starí rodičia s otcovými dvomi sestrami den po pohrebe naklusali k mojej mame ako dáka šakalia výprava s tým, že dedičstvo si nemože nechat, že oni ho potrebuju dievky (sestry) nemaju veno. Keby žil ich brat , tak by sa o ne postaral, ale tak to, čo oni chudatká? To, že mama má malú dcéru a dalšie na ceste im bolo jedno. A nejakej morálne či etickej stránke celej tejto hamiždnej vypravy, tzv. ked ani telo nevychladno ani nehovorím. Samozrejme otec nebol žiadny milionar. Ako za komunistov - úspora pár desiatok tisíc. Celý život sa snažil rodičov aj sestry finančne podporovat. A ja mám pocit akoby pre ne bol najvačší šok, že o tieto dotácie prídu. A tak chceli apson to málo čo po nom ostalo, čo aj napriek tomu že ich dotoval s mamou ušetrili. Moja teta bola pri tom. Mama bola síce letargická, ale tetu to doslova nasralo a vyhodila ich. Strašne sa urazili, začali mamu ohovárat že jej ide len o peniaze a pod., žili na dedine takže... Mama, aby to celé ako tak ustála brala antidepresíva a v den porodu vážila o 10 kilo menej ako na začiatku tehu. Ale prežila som 🙂 Mama im nakoniec všetko dobrovolne dala, nech má pokoj. Po otcovi je doslova ostala len obručka. Svokrovci sa s mojom mamou sa nikdy viac nechceli stretnut. Stretávali sa len s mojou sestrou a neskor so mnou. Aj to sposob ,že nás tajne kdesi odchytili na ulici. Ja som dlho ani nevedela že su to moji starí rodičia, myslela som si len, že su to nejaký susedia, Dali nám bonbony, koláče, darčeky a popýtali sa ako sa máme. Ked sa mama po rokoch vydala, prišla rana ( pre nich) číslo 2. Bola to pre nich len kurva. Mysleli si totiž, že bude držat smutok celý život., lebo podla nich by sa to patrilo, alebo aspon 7-10 rokov. Nechceli sa viac stretávat ani s nami, lebo nás už vychováva iný chlap a nie sme viac ich vnučatá. Nám detom to bolo jedno, nemali sme k nim žiadny vztah. Mama nikdy o tom nehovorila, až kým som nevyrástla a nestala sa mamou. Nepamatám si ako vyzerali, neviem kedy umreli, ani kde su pochovaní. A je mi to jedno. Mám v ucte len mojho biologického otca o ktorom mama po dlhých rokoch konečne začala rozprávat, aký bol. S mojim terajším otcom-.otčimom su spolu 20 rokov, su spolu spojkoný, mám dalších surodencov a nikdy ma nepadne že moji starí rodičia z otcimovej strany nie su vlastne moji skutoční. NIKDY by som nechcela svokrovcov ako mala moja mama. Neviem presne čo musela s nimi prežit, ale muselo to byt tažké.

e_l_e_n_k_a
6. máj 2012

@korenbaba ....fuj !!! Hyenizmus slabe slovo..... obycajni vychcanci nenazrati....sirotam brat...fuj !! jednoducho fuj..... Na grc mi z takychto ludi......tvoja mama ma moj velky obdiv,ze to zvladla!!!!la!

sonita
6. máj 2012

ahojte-nechce sa mi to celé cítat nakolko ani silu nemám som úplne ko.Maly bude mat dnes 2 rocky no,ale veríte ci nie mne sa vobec nechce oslavovat nakolko mi je od svokry bléééé.Pred druhymi sa robí ze je dobrá babka ,ze sa mi stará o malého a vidiet ho len vidí ked sme vonku vtedy sa tam hrnie ,fuj .A furt ho chce bozkávat ci od neho pusu ,ale nastastie som ho naucila nech ked dá tak na líce ,ale je super ze on si tam strcí len líce 😀 .......Byvame odseba 5 metrov je to vjednom dvore nakolko sme si ich komory ci také prestavali,ale staviame ,ale tiez na tom istom dvore ,ale uz to nebude 5 metrov ale aspon 50 metrov od nich ..Ked by sme oslavovali v sobotu nic iné neurobím ,len pudingovú tortu ,ale len zato ze mozno doide mama s priatelom,ale isté to nieje ....

yokralovnayo
7. máj 2012

@sonita to je dobrý nápad naučit dieta dávat ousu na líce 😀 😀 musím to skúsit aj pri dcérke! 😉
moja svokra jej tiež dáva stále na pusinku 😠 😠 a minule aj kedmala herpes !!!!! vtedy som sa s nou pohadala... a mm že to iba nafukujem ! 😠 bleeee

monikli
7. máj 2012

ahojte ja by som mohla o mojej svokre napisat celu knihu o tom aka je a co vsetko mi spravila ale naco ved to viete podla seba sme zle nevesty a na tom sa nic nezmeni ci jej date dieta alebo nie.ja som to vyriesila stahovanim do ineho mesta a od vtedy som ju nastastie nevidela a povedala som si ze si ani nezasluzi vidiet mna ci moju dcerku mozno som zla ja ale uz mi je to jedno proste ju nechcem ani vidiet,a tiez sa zdala ako super zenska len dufam ze ja taka nebudem!!!

sonita
7. máj 2012

@yokralovnayo -no to isté ako ti aj moj vzdy dostane vtedy herpes a ona vraví ze nedá pusu na ústa ,ale ja viem ze hej a videla som to i na vlastné oci a ona to odtajovala 😠 ....nauc stím nestratís nic ,len to bude dobré pre dcérku

dadqa86
7. máj 2012

@natalienka12 A ja ti zase zavidim ze nebyvas zo svokrou 😀

korenbaba
8. máj 2012

@yokralovnayo
@sonita
to s tým hepesom je pekný humus! To sú s prepáčením blbé kravy. Ja sama som nositelkovou herpesového vírusu a viem že ked ho človek raz dostane nesie si ho celý život. stačí aby bola na pere ranka a herpes ešte hnisal..a infekcia je predaná dalej. Nedá sa ho zbavit. Potom sa vám celý život ked máte stres alebo chorobu vyhodí, akoby nebolo dost. Neviem čo sú to za "kozy", že tákúto vec chcu dat svojim malým vnučatam. To sa fakt už nevedia týžden ovládat, kým sa im to zahojí??? O nechutnosti, že nutia dieta bozkávat ich chrastavé usta ani nehovorím. Blééé :(

krasolienka7
8. máj 2012

ahojte babeny...tak pripájam sa k vám.. ja už mám doslova a do písmena všetkého plné zuby....so svokrou začali problémy po narodení našej dcéry, bývali sme u nej, jednoducho do izby nám vtrhla kedy len chcela, jednoducho žiadny rešpekt a súkromie, keď sa mi niečo nepáčilo, tak som bola najhoršia na svete, lebo ona vychovala 4 deti, a čo ja chudera, ja nič neviem 😕 ...... potom sa nám vyskytlo bývanie, na tej istej dedine, nájomné byty, do týždňa sme boli presťahovaní 😀 .... aj keď sme odchádzali, hubu bolo na krivo, ako keby čo si to dovoľujeme odísť..... bývame tu už rok samy, je nám super, až na jej občasné návštevy, ktoré pretrpím...... aj keď nie sme už u nej, tak sa stále do všetkého stará, čo malej obliecť a pod.... mne osobne to nepovie, ale za mojím chrbtom MM.... no včera ma totálne dožrala a pretiekol môj pohár trpezlivosti...... po pôrode som dosť schudla, kojila som a mala som menej kg ako pred pôrodom.... začala som o seba viac dbať, cvičím, naozaj sa snažím chodiť upravená, aj sa rada oblečiem, ked idem s MM niekde na večeru, alebo aj von, keď ideme len na prechádzku... je na mňa hrdý, a ja som rada, že sa mu páčim, ktorej žene by som to nepáčilo, keď je spokojná aj ona aj muž..... 🙂 ..... nenosím minisukne, ani nechodím hore bez, ale mám rada vyššie opätky - a to som bola vždy teniskový typ..... legíny, tuniky, jednoducho so zmenou postavy, som zmenila aj šatník, ale myslím všetko v pohode..... no, ale viete ako to je na dedine.... ľudia si všímajú, a svokra robí v obchode... a klebety, klebety, klebety... ju vždy zaujímalo čo hovoria druhí ..... včera volala MM, že všetci v dedine ma ohovárajú ako chodím oblečená, a že čo k nám chodia kamaráti do nočnej hodiny, že či chcem druhého chlapa - narážala na to, že bol u nás kamarát a pozerali sme doma film..... ako to, že sme zobratí znamená, že kamaráti sú teraz tabu, alebo čo? ............ ako nech sa nehnevá, MM je vždy doma, keď k nám niekto príde, MM nemá prečo na mňa žiarliť, vie aká som, mám čisté svedomie... ale toto bola posledná kvapka, aby ona zo mňa robila kur..u 🙄 mám jej plné zuby!!! manžel, keď počul čo mu začala hovoriť, tak ju zrušil.... čaká ma teraz rozhovor s ňou, a normálne sa teším ako jej vypláchnem žalúdok a poviem jej čo si myslím.... skončila som s ňou ..... už čo je veľa, to je veľa... a jedno šťastie mám, MM stojí pri mne a povedal, že on tiež s takými ako sú ona nechce mať nič už spoločné ...... ako by ste vy reagovali? ja som bola vždy tá čo držala hubu a krok, ale toto sa už len tak nedá nechať tak .....

baklik
8. máj 2012

@yokralovnayo ja neviem, chlapi akoby boli inak nastaveni. my mame doma to iste, ale so "skvelou" svagrinkou a tiez len nafukujem....

mamavera
8. máj 2012

@krasolienka7 svokre povedz, že keď budeš chcieť druhého chlapa, tak jej oznámiš a môže ti zatiaľ robiť zoznam. Asi očakávala, že budeš chodiť v sivom kostýmčeku a bielej blúzičke s mašľou pod krkom a pod tým bombardiaky 😀 😀 možno pomôže, keď jej povieš, že si so sebou spokojná a čo si myslí dedina, ťa nezaujíma. Je super, že je manžel na tvojej strane a bolo by dobré, keby sa s ňou porozprával on a nie ty a vysvetlil jej, že si podobné reči neželáš. A ty sa len usmievaj 😉

yokralovnayo
9. máj 2012

baby pamatate si ako som tu pisala pred par dnami aka som na seba hrda, že svokra nepride.. ze som jej to povedala že mame nieco ine v plane.... videla som ze ma nervy... a ona piiii.....a teraz mi poslala mail že v sobotu - ked chcela ist k nam aj s jej dcerou - čo som hned zatrhla, povedala som že ideme preč... tak vraj túúúú sobotu ide k svojej sestre čo býva od nás asi 10 km že sa zastavia!!!!!!!!!!!! a že nebude volať mne ale jej synovi - mojmu mm !!!! ona že hadam ma zdvihne!!! waaaa 😠 😠 😠 😠 😠 mna švihne.... ja ju kašlem... sem nevojde.... vypinam telefony... ale viem že ked zazvoni pri dverách - čo ona je taká je.blá že to urobí, mm jej otvorí !!!! baby ja mam neskutočné nervy.... ani nezaspím.... čo si ona ku...a myslí o sebe???? bývame 2 hodiny cesty v zahraničí od nej a trepe sa sem aj ked jej poviem že nebudeme doma???? ja jej zajtra ráno volám ... a to ešte len uvidí.... nech sa skúsi stažovat mojmu mm.... ! 🙄 🙄 🙄
a ked si ju predstavím pri dcére! bleeee.....

baby ste tuuu???? mna z nej švihne raz!!!!!!!! no je normálna?? jasne že mm jej otvorí ked bude krava stat pred dverami.. a ešte ja budem tá zlá... jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj