Muž chodí neskoro domov. Je mi neverný?

cukriko
28. dec 2007

Bola mi poradená táto stránka,že sa tu dá pokečať o problémocha deťoch.Ja mám 2 deti,dvoch chlapcov a mám podozrenie ,že ma muž podvádza.Neviem akosa mám o tom stopercentne presvedčiť,ale doma ma úplne odmieta a hlavne neskoro chodí domov a má úplný nezáujem o´deti
Má nejaká z vás podobné skúsenosti?

hana033
29. dec 2007

a žienky ktorý chlap sa na otázku miláčik si mi neverný - prizná? Neviem, asi ich bude menej. Tak ako potom okrem svojich tušákov zistíme, či nám nie sú neverní? Naozaj by ma zaujímali prevetrávacie úkony na zistenie takéhoto niečoho 😉

rebeca10
29. dec 2007

jasne,ze sa ziadny neprizna,riskoval by tym stratu vsetkeho...........ale kym nie su dokazy,dovtedy su vlastne len tusaky a dohady......... 😒

tilly
30. dec 2007

hana, no keby sa priznal, tak by to mal asi totálne na háku, keď zapiera, tak mu aspoň na niečom záleží... pravidlo nevery je zatlkať, zatlkať, zatlkať, tiež by som zatlkala....

moncula
30. dec 2007

tilly máš úplnu pravdu....Aj Radim Uzel odporúča zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať 😉 ...

hana033
30. dec 2007

ja by som nezatĺkala. Keď dôjdem do štádia, že si nájdem niekoho iného, to už mi na tom mojom asi bude pramálo záležať, alebo asi dosť na to, aby som mu nerobila to, čo nechcem aby robil on mne. Ľudia sa schádzajú a rozchádzajú a nerada by som, aby som mu rok dva robila žienku domácu pokým on si niekde užíva. Nech sa páči, ale nech umožní aj mne mať život podľa svojich predstáv.

maca793
30. dec 2007

cukriko
☹ viem, ako sa cítiš...

dagmarus
30. dec 2007

Tiez som si tym presla a muz malokedy prizna farbu, u mna to bolo tak, ze si napriklad daval telefon naticho /co predtym nerobil/, ked som isla prat na obleceni som nasla stopy "lasky" 🤐 , a v aute vlasy /tmave/, pricom ja som bola vtedy blondina a vsetky moje zname ktore mohol nahodou odviest boli tiez v tom case blondosky 😅
Ja som si to ani tak predtym neuvedomovala az kym ma nezbil preto, aby si mohol zobrat auto a ist za tou cundrou, lebo mala vtedy meniny.
Boli to tazke casy maly mal vtedy 2,5 roka ale tie neustale klamstva a podvody im netreba prepacovat a postavit sa proti tomu, urcite na kazdu z nas caka to co si zasluzi.

m311293
30. dec 2007

wladka a rebecca: věřím že štěstí a lásku potkám, zatím jsem sklamaná a nemám zájem nikoho hledat. chtěla jsem říct všem koho trápí podezření na nevěru, že je fakt lepší nic nevědět a jestli se chlap chová odtažitě tak to taky tak dělat( já to taky už tak dělám). Když se to člověk dozví to ho teprve znehybní. Možná kdybych tak nepátrala tak dnes jsem žila lepší život.

maca793
30. dec 2007

dagmarus
a ako si to vyriešila?
lebo ja som bola práve milenkou ženatého muža, a jeho žena dobre vedela, s kým spáva a za kým chodí.

dagmarus
30. dec 2007

Macik,
aj ked to nebolo lahke poslala som ho kade lahsie, aj ked si momentalne vychadzame kvoli malemu v ramci normy 😎 , nedokazala som to nejak prehryznut ked som uz vedela o tom ze ma podvadza a trpiet tie jeho neustale klamstva.
Ked sa to prevalilo tak sme si potom dali este jednu sancu kvoli malemu, ze sa to zlepsi a bude dobre /ze na to akoze zabudneme/ ale to mas neustale v hlave a sledujes a skumas a podozrievas. Co sa aj potvrdilo takze je to tak lepsie ako to dopadlo.

maca793
30. dec 2007

to by som spravila aj ja, myslím si, že druhá šanca je len nimimálna. a keď to raz už urobil, tak to bude robiť stále. ja by som tiež nezniesla to, že spí s niekym iným. a nie so mňou. brrrrr

dagmarus
30. dec 2007

Ved prave aj ked sa to snazis nejak pretrpiet stlale to mas v hlave a na to nepomoze nic ani cas ani dieta, proste ked spava s inou je to o citoch, ktore nema k tebe alebo len k tebe ale aj k tej druhej. .. a ja som sa nemienila s nejakou druhou delit o jeho city.
A mas pravdu ked to spravi chlap raz ze podvedie, spravi to aj druhy krat aj treti. Moj ex bol uz raz rozvedeny a tiez som si myslela ze ho zmenim a neviem co a dopadlo to tak jak dopadlo. Aspon ma tesi fakt,ze teraz to robi aj tej babe, kvoli ktorej som sa sa s nim rozviedla. Nie som hnusna povaha ale vsetko zle sa raz vrati ako bumerang...

maca793
30. dec 2007

tak to máš pravdu, ja stále čakám na toho pravého
mám totiž smolu v tom, že si neviem vybrať toho správneho a že ma priťahujú alebo ja ich priťahujem, tým najnesprávnejších.

dagmarus
30. dec 2007

Moja, tiez som mala po rozvode niekolko "nespravnych" vztahov a nakoniec to prislo ani neviem ako, sice tomu predchadzalo dost problemov pretoze stale som nevedela a hlavne som sa bala ci to bude dobre a ci sa zase nesklamem, ale to je myslim normalne ked nieco take prezijes. Inak moja najlepsia kamoska ktoru mam strasne rada sa momentalne zaplietla so zenatym chlapom / ma viac rokov a rodinu/ a neodsudzujem ju aj ked mam na to vlastny nazor, nikdy to neni lahke ani na jednej ani na druhej strane. Taky je zivot....

maca793
30. dec 2007

ja tiež neodzudzujem ženy, ktoré sa zapletú so ženatým ale dávam si pozor. teraz je doma manžel kamarátky, ktorý mi dáva patrične najavo že by sa rád so mňou vysplal, skúšal už aj rôzne praktiky, ale ja nie som ten typ, čo ide hneď do postele a tobôž nie zo ženatým. aj keď ten chlap je na zožratie už si dávam pozor.

dagmarus
30. dec 2007

😀 Treba sa premoct!, ty mas teraz nejaky vztah ci si sama? Ja som tiez po rozvode dost vymyslala ale to z takej bezmocnosti a bolesti a sebalutovania co sa mi stalo. Na to treba cas.
Ked lubis a si zamilovana aspon v mojom pripade mohol by tu byt aj Brat Pitt 😀 a by si nepomohol 😀 , ale ked mas pochybnosti a nevies a neni si si ista tak je dobry aj druhorady herec 😀
Tym spoznas ci ozaj lubis a stoji za to aby si snim stravila cely zivot...
A pokial to beries len tak ako zabavku /chlapov/ napis IP aby sme nepohorsovali 😀

maca793
31. dec 2007

som sama bez partnera, bojím sa ďaľšieho vzťahu,
aj tak si myslím, že keď to budú čítať, tak si niečo o nás pomyslia.

dagmarus
31. dec 2007

Nikto nie je svaty 🙂 , a ani ti co sa tak tvaria 🙂 , akurat to nenapisu, takze neni sa coho hanbit.
Mojeno a ty mas 3 deticky a bez partnera?? Tak to klobuk dole..., urcite ta to stastie este len caka...

wladka
31. dec 2007

dagmarus, ja to iste.. davala som mu sancu.. ale aj tak 😒 .. v tom mas pravdu, ze to v hlave stale mas.. aspon ja som teda mala.. 😒 ..ale myslim, ze je lepsie, ked sme od seba.. aj ked prosika o navrat, ale nie.. uz len cakam nedockavo na januarove pojednavanie.. 😉

a apropo, nie vsetci su taki.. su taki, co si to hned uvedomia, lutuju to a snazia sa rodinu zachranit.. a uz to viac neurobia.. a su taki, co stale.. 😒 .. asi sme mali smolu na takych z tej druhej skupiny..

ja by som mozno neveru odpustila, v tom prvom pripade.. ale to by sa musel sakra snazit.. a moj lutoval, ale vsetko robil ako predtym, aj ked mozno som mu krivdila a nebol s nou, ale s chalanmi, ale aj tak, nemusel meskavat, nemusel sa flakat.. nepodozrievala by som ho.. asi som bola narocna, chcela som aby doslova a dopismena sekal latinu 😅

tilly
1. jan 2008

baby a ako ste to riešili finančne? lebo ja by som toho svojho aj vyhodila (teda v prípade, že by to bolo nutné, a to nie je), ale ako by som prežila, to neviem ☹ ale ja som náročná, mám istý štandard a neviem si predstaviť presťahovať sa niekam do bytovky s deckom a môj starý by si vyvaloval šunky s nejakou pipkou v našom dome...
tiež nemám istotu, čo robí v noci, keďže 5 nocí v týždni nie je doma, ale nechcem ho podozrievať, keď tvrdí, že pracuje a zarába pre nás, ale aspoň 10 krát v mesiaci je v bordeli s klientami... (je taxikár bohužial)

junovka
1. jan 2008

baby, chcela som sa vas opytat-ak je muz neverny zene, tak predsa netravi cele sviatky doma s vami a detmi, nie?Ci sa mylim? 😕

certica
1. jan 2008

junovka a preco nie?

junovka
1. jan 2008

certica,mala som na mysli milenku

certica
1. jan 2008

ja viem, ale nemusi byt za kazdu cenu s nou prave vtedy. mozno milenka akceptuje dohodu, ze rodina je na 1.mieste a vianocne sviatky mieni travit prave s rodinou alebo je aj taka moznost, ze milenka je tiez zadana (ci uz vydata, ma rodinu alebo len partnera...) a kazdy z nich je pocas sviatkov fyzicky so svojimi stalymi partnermi

lenadka
1. jan 2008

junovka, ohladom inej diskusie, kde tiez pises to napadlo aj mna ale vzhladom na povahu tvojho manzela-na to je skrob vydrziavat milenku-moj nazor 😕

wladka
1. jan 2008

tilly, ako? ani sa nepytaj.. treba zadat do rozvodoveho mastne vyzivne 😅 .. ved zarabaju.. a myslim, ze po rozvode by ta musel odskodnit - t.j. dat dom k dispozicii, kedze TY vychovavas vase dieta, alebo nejakym sposobom by ti musel kupit standartny byt.. zadat vysoke vyzivne.. aj do rozvodu mas narok na vyzivne pre dieta a aj pre manzelku, treba si to doslova vydupkat 😉 .. zaziadat si prispevok na byvanie.. atd..

ja som to tak mala, lenze bohuzial moj ex je sebecky trulo, neplati.. neudala som ho, mohla som, by som mala mastne peniaze 😅 , ale poviem to na sude, o 13dni mame pojednavanie, poviem vseeetko 🙂 .. ale byvam u nasich, co nie je bohvieco, ale zase pomooozu, to je na nezaplatenie.. a ja mam okrem materskej aj ine prijmy, prednasam na fakulte 1x do tyzdna, vediem kruzok, pred tou prednaskou, je to hodinka - takze to mam za jeden den.. a okrem toho, som v istej vyhode.. dostavam dochodok, ČID - ako znevyhodnena osoba 😉 (som sluchovo postihnuta), takze moje prijmy su o 2,5 nasobok vyssie, ako u beznych matiek na materskej.. 😒 ..

no tvoj ma taku pracu, nezmenis to.. budes to musiet tolerovat,a nepodozrievat.. mam sesternicu, co ma uz 2 deti, 6 a 3rocne.. a ich tatko, jej manzel robi barmana na diskoteke.. ja by som to asi neprezila.. ale vravela, ze co sa zabije, a keby ho mala podozrievat, tak by ju asi slahlo.. je uz v tom stadiu, ze si na to zvykla, samozrejme ze obcas ju barsco napadne.. ale ze nezabrani styku s dievcatami, proste to musi tolerovat.. ten jej je zase v pohode, mozno skusa nejake flirtiky, ustne.. ale myslim, ze nezasiel daleko 😉 aspon dufam.. a zas keby mal menit pracu, tak to by tazko.. bo pri tej praci zarobi nadstandart, a za druhe nic ine robit nevie 😀 .. ty si asiv podobnej situacii, ale nerozmyslaj tolko, proste to tak ber, je to jeho praca, co vas zivi.. a verim tomu, ze tvoj ma ciste svedomie..

lenadka
1. jan 2008

wladka drzim palce...si mi velmi sympaticka osobka 😉

wladka
2. jan 2008

lenadka 😉 ..dik

denisa33
12. feb 2008

Ahojte kočky,

no ako tu tak čítam veľmi zaujímavá téma. Prežila som, dnes som už rovzedená viac ako 2 roky a musím povedať, že žiaden chlap nestojí za ten boľ a žiaľ. Inak ja som tomu mojmu dnes už ex prišla nato do 24 hodím čo sa vrátil z turnusu, on zapieral ale aj tak mu to nepomohlo, nakoniec to od šterdého večera do nového roku nebolo až tak dlho a všetko prasklo. Snažila som sa manželstvo udržať, ale on za žiadnu cenu nechcel, ani len vlastný synovia mu nestáli zato. Lepšia bola vydatá s dvoma malými deťmi. Nakoniec sme sa rozviedli, on sa presťahoval do zahraničia, dnes už spolu nežijú, no čo nato povedať? Som so svojím životom spokojná, synovia sú už veľký, pojdu na stredné školy a to bolo to jediné čo ma trápilo, že ublúžil vlasným synom a kvoli komu. Kvoli ženskej, ktorá ho aj tak okašľala, irónia!