Muž chodí neskoro domov. Je mi neverný?

cukriko
28. dec 2007

Bola mi poradená táto stránka,že sa tu dá pokečať o problémocha deťoch.Ja mám 2 deti,dvoch chlapcov a mám podozrenie ,že ma muž podvádza.Neviem akosa mám o tom stopercentne presvedčiť,ale doma ma úplne odmieta a hlavne neskoro chodí domov a má úplný nezáujem o´deti
Má nejaká z vás podobné skúsenosti?

rebeca10
28. dec 2007

ahoj cukriko,mala som nieco podobne,nejake take podozrenie,ale cim viac som do toho vrtala,a patrala po tom,tym viac som trapila hlavne seba ☹ tak som to vzdala,muzi sa aj tak nikdy nepriznaju..........

fenrirka
28. dec 2007

vies co ja taketo skusenosti nemam ale to mi pripomina mojho otca...nasi uz su rozvedeny a predchadzalo tomu prave toto...
ale to nemusi byt tvoj pripad...skusila si sa s nim porozpravat?????

rebeca10
28. dec 2007

podla mna by aj tak zatlkal,ja som to pri mojom podozreni skusala,a nic som z neho nevy tiahla,len to ze mam bujnu fantaziu ☹

zuzkafuny
28. dec 2007

CUKrik v prvom rade sa s ním určite porozprávaj...o tom, aký je pre tebe dôležitý a čo pre tebe znamená...a potom zistíš či ťa ľúbi, či ťa neľúbi... Až nie, tak to kôli deťom nasilu udržiavať nemá zmysel...Ale bez boja by som sa nevzdávala...
Takže držím prsty...! 🙂

m311293
28. dec 2007

jo cukriko, ani nevíš jak ti rozumím. mám ty stejné pocity, ale pravda je že se chlap nikdy nepřizná ( já bych se taky nepřiznala). jeiná možnost jak odhalit pravdu je se tvářit jako že nic, a on jednou si přestane dávat pozor(protože si bude myslet že si v pohodě) a přijdeš nato. Mimochodem můj muž dorazil teď domů, tvrdí že byl v práci, ale před hodinou jsem jela kolem a byla v oknech tma auto tam taky nestálo. Ale já jsem někde jinde.

rebeca10
28. dec 2007

moze ju lubit a predsa podvadzat,nemyslim teraz konkretne cukriko,myslim skor vseobecne muzov.....akoby si chceli dokazovat,ze su ziadany aj inde.

babatko88
28. dec 2007

ahoj cukriko.... podozrenie? to som mala aj ja, no vtedy som bola tehotná, sex som odmietala asi od štvrtého mesiaca a to som nemala žiadne problémy a zatiaľ ani bruško, proste som nechcela... a ešte dlho po pôrode som o sexe nemohla ani hovoriť, nie ešte konať... vtedy som si to myslela aj ja, najprv chcel chcel, stále otravoval a zrazu prestal z dna na deň sa zmenil... no nebolo to tak ako som si myslela... tak ti držím palčeky, aby ti to dopadlo tak ako mne... pa drž sa!

rebeca10
28. dec 2007

najhorsie asi je,ked ma zena podozrenie,a nevie co dalej,to je neskutocne zufalstvo! m311293,aj ty mas problemy s muzom,vlastne myslim,ze ziedne manzelstvo nie je bez problemov,bud su to peniaze,nevera,.....

aaahoy
28. dec 2007

raz jeden mudry clovek povedal, ze opakom lasky nieje nenavist, ale nezaujem...preto si myslim, ze ci uz podvadza, alebo nie, tak je tu vacsi problem...zhodujem sa s m311293, akoze si to nevsimaj a pravda pride skor ci neskor sama

rebeca10
28. dec 2007

podla mna,ak je to pravda,bude si stale davat dobry pozor,aby sa neprezradil

miluta
28. dec 2007

Ja si myslím že pokial má ženská podozrenie,niečo na tom bude,lebo ženská predtucha je silná.Ak je to tak,svet sa predsa pre jedného chlapa nezrúti.A ak budeš konať radikálne,možno si uvedomí čo stráca...hlavne sa n e p o d l i z u j!

rebeca10
28. dec 2007

tak to je pravda,ale horsie by bolo,keby mal k tej druhej aj nejake city...........

wladka
28. dec 2007

ja som ziadne podozrenie nemala, ale nakoniec bol neopatrny, a dostalo sa mi do usi, ze ma podviedol.. skusali sme to znovu, ale uz je to medzi nami narusene.. nejde to..

a miluta ma pravdu, aj rebeca.. moj k inej zacal mat aj city, co bolo najhorsie.. ked som mu davala sancu, a skusali sme to znova, neustale bol s nou v kontakte, aj ked som niekedy o tom vedela..ale tazko som to brala, to ma dost nicilo..a dost som ho prosikala, proste som sa troska podlizovala 😒 , co mu asi robilo dobre, ale mne nie, bo som bola zrela na blazinca.. a tentokrat som podala o rozvod ja, po 10mes, co spolu nezijeme, a nasla som si ineho, a obratilo sa to.. teraz sa on podlizuje.. ale ja uz nemam zaujem 😉 .. vzdy som vravievala, aj jemu, ze sa mu to raz vrati, ze bude banovat.. a aj to sa stava..

cukrik, mozno by naozaj bolo lepsie, opytat sa ho raz, priamo.. a uz sa dalej v tom nevrtat.. proste to nechaj tak, a zacni na sebe pracovat - solarko, kozmetika, cvicenia, kamaratky.. obcas mu dat deti,a chod si na kavu, do kina (aj sama, ale tvarit sa tajomne,akoze s nejakou kamaratkou 😉 ).. proste zmen trochu styl, nech sa zacne cudovat, ze co sa s tebou deje.. viac ti neviem poradit, toto som ja nerobila, a lutujem, ze som to neurobila.. moj ex si bol so mnou isty, asi aj preto bola chyba..

fenrirka
28. dec 2007

wladka a ako to zvladas s dietatkom sama???A tomu novemu nevadilo ze mas dietatko??

rebeca10
28. dec 2007

wladka-plne s tebou suhlasim,o tej praci na sebe,nech chlapovi vrta v hlave,preco sa tak zacala o seba starat,potom si mozno konecne uvedomi,co ma doma 😉

rebeca10
28. dec 2007

ak ma muz rad zenu,ma rad aj jej deticky,ved oni su predsa sucastou zeny.......

wladka
28. dec 2007

fenri, zo zaciatku som to vobec nezvladala, sama som na tom bola totalne zle, ale kedze mam malinku, tak som sa musela postavit aj kvoli nej, tazko som prijimala tuto situaciu, aj ked som ja jeho pobalila a vyhodila ho od nas..

a co sa tyka noveho, on je tiez rozvedeny, starsi o 12r., zena mu odisla s mladsim o 5r, a vychovava syna sam, co ma u mna velke plus.. pozname sa kratko, od konca leta.. tak uvidim,ako sa to bdue vyvijat.. tentokrat som opatrna.. nenecham sa zase padnut na dno.. 😒

jevel
28. dec 2007

wladka - keď muž podvedie takú kočku ako si ty a ešte keď má tak krásne dieťa , tak to je teda poriadny blb.

wladka
28. dec 2007

jevel.. a vidis, to ale neznamena, ze to chlap neurobi 😉 .. nezalezi na tom.. ale proste, stalo sa to, teraz to zrejme lutuje.. ale uz to nevrati..

jevel
28. dec 2007

wladka - hlavné je , že je to (dúfam) za tebou a už sa netrápiš.

a keď sa môžem spýtať - ako dlho tá nevera trvala a ako si na to prišla? skrátka sa niekto našiel, že ti to povedal?

wladka
28. dec 2007

jevel, trapilo ma to 8mes, ale uz som z toho vonku 😉 ..aj vdaka novemu 😉

napisem ti IP

m311293
29. dec 2007

zažila a zažívám něco podobného jako Wladka, já jsem v jiné situaci, mám větší děti a naše manželství prochází krizí už 4.rok. byla v tom samozřejmě jiná žena, navíc moje kamarádka, oni to samozřejmě popírají, na toto jsem se podrobně rozepsala v jiné téme. je pravda že když žena "má pocit" že to není úplně mimo mísu, já měla taky takový radárky, které něco signalizovali avětšinou se trefili, že se něco děje. Ale odpověz si úpřimně cukrik, co by si dělala s tou informací, že tvůj muž má jinou? Musela by si tu situaci nějak řešit, tah by byl na tvé straně. kdyby si odešla, tvůj muž řekne: "ona odešla, já jsem nechtěl" a když zůstaanete spolu tak to nikdy mu nesmíš vyčítat protože řekne : "vždyť si mi odpustila tak proč to vytahuješ?, mohla si odejít." A rada na závěr, trošku lhostejnosti a nezájmu z tvé strany. On chlap začne premýšlet co se děje a hned má zájem protože jeho klid je ohrožen. Hlavně se nedoprošovat a nepodlézat.

wladka
29. dec 2007

m, hmm.. a ako to riesis?? 4 rok?, by soms a asi zblaznila.. 😒

sloboda4
29. dec 2007

ahojte kocky, trosku sa k vam pridam.................mna na neverach rozculuje asi jedna jedina vec...........a to, že ak je neverny chlap tak je to OK, pokusame sa my "hlupucke zienky" to dat znova do kopy a odpustat, ale ak to spravime my tak je ohen na streche, hned sme flandry, k...y a podobne, rodina hadže na nas nepekne pohlady, ale nikdy nikdo sa nezamysli nad tym či mam vo vztahu nieco nechybalo!!!!! 😔 😖

moje prve manž. trvalo 2 rok, ked sa vyskytol problem, ku ktoremu sa moj vtedajsi manž. postavil tak ako sa postavil...........nastali hadky, nezhody, max citove odcudzenie.....aj ON aj ja sme si nasli niekoho ineho, ale s tym, že ja som bola k...a a on bol chudatko malinke, ktore museli vsetci lutovat 😠 😠 .......a dokonca vsetci ho lutovali aj po tom ako videli že on si pod nasim vianocnym stromcekom otvoril v pohode darcek od svojej "frajerky"-cervene trenky...som myslela vtedy že skolabujem 😠 😠 😠
a viete preco ho vsetci lutovali, leba ja som bola ta, ktora prva hodila do eteru slovo rozvod...........neskutocne
vždy sa sklonovalo slovo nevera iba so mnou a nie s nim, pritom ked už tak neverni sme si boli obaja navzajom, a hlavne po spolocnej dohode že manželstvo ukoncime..........

on sa so svojou milou rozisiel po 4 mesiacoch a ja som si mojho mileho zobrala za druheho manžela /ale v skutocnosti je on pre mna císlo 1 🙂 je zlaty/a mame rodinu..............takže asi tak......... 😒

miluta
29. dec 2007

...veľa ľudí v tejto dobe vôbec nemyslí na budúcnosť a pri najmenšej kríze akoje napríklad nevera hneď všetko rieia rozvodom a to ako budú žiť keď budú starší neriešia.
...Pokiaľ aspoň niečo cítia k sebe,mali by sa dať dokopy a prehodnotiť svoj hodnotový rebríček...

rebeca10
29. dec 2007

slododa4-plne s tebou suhlasim,muzom sa to vzdy prepecie,prizmuri sa oko,akonahle to urobi zena..........neodpustitelna chyba........ 🙂 ver,viem o com hovoris....

m311293
29. dec 2007

Když se to provalilo měla jsem roční dítě, neměla jsem kam jít, a navíc ze dne na den se nedá přestat mít někoho ráda, měla a mám svého muže pořád ráda a není jednoduché se rozhodnout a zbalit kufry. On s ní skončil ale ta nedůvěra tam pořád je. te´d se snažím začít žít svůj život, mám krásné a zdravé děti, pár kamarádek, koníčky, ale chybí mi chlapské pohlazení, objetí. Můj muž se mně už 3/4 roku nedotýká 😔 a tak stojím před důležitým rozhodnutím.

rebeca10
29. dec 2007

m311293-neviem,ci by som v takom manzelstve zotrvavala,ved aj ty mas narok na to,aby si bola stastna.... 😉

wladka
29. dec 2007

m, ojoj.. to je dlha doba.. asi je to tam iba jednostranne.. 😒 .. a si uz rozhodnuta?
rebeca ma pravdu.. mas narok na stastie.. a ked ho nenachadzas u nho, pride inde.. aj ked tomu sama neveris, ale to obdobie prejde.. aj ja som ho mala take.. ze som tomu neverila.. drz sa moja!!!

rebeca10
29. dec 2007

ten chlap asi za to dlhe trapenie vobec nestoji......... 😉 hlavu hore,svet nestoji len na nom 😉