Muž chodí neskoro domov. Je mi neverný?

cukriko
28. dec 2007

Bola mi poradená táto stránka,že sa tu dá pokečať o problémocha deťoch.Ja mám 2 deti,dvoch chlapcov a mám podozrenie ,že ma muž podvádza.Neviem akosa mám o tom stopercentne presvedčiť,ale doma ma úplne odmieta a hlavne neskoro chodí domov a má úplný nezáujem o´deti
Má nejaká z vás podobné skúsenosti?

rinuska
12. feb 2008

denisa33 , smrad jeden 😝

junovka
12. feb 2008

tak mu treba 😀 😀 😀 Ako sa vravi:Nikdy nesadaj na dve stolicky, lebo 100%spadnes z oboch 😅 ...tak neako, ne?

takco
12. feb 2008

denisa cas je najlepsi priatel ten ukaze vzdy pravdu 😕 🙂

lyzenka
12. feb 2008

nic nie je nahoda a nic sa nestava len tak....
vo vztahu su dvaja a obaja maju podiel ci na dobrom alebo zlom...
a ak sa nam v tom momente zda to obdobie najhorsie, nemusi to tak casom byt.......pride nieco urcite lepsie pre nas, pretoze ak je nieco zle, to zle sa musi odstranit aby mohlo prist to dobre...
🙂

ikke
16. apr 2009

narika • Dnes o 19:34
Ahojte vsetci, trapi ma podozrenie ze moj muz ma niekoho, respektivne vyuziva prelizitost ved viete.totizto zacal stravit coraz viacej casu v nete, konkretne v stranke facebook. Hm nasiel tam kopu svoje byvale a teraz snimi pise. Som ztoho na nervi, bo je nervozni ked otom co i len opitam. 😢

etuska • 1d • Dnes o 19:40
Narika-no aj ja chodim kazdy den na Facebook a nic to neznamena.Mozno sa chce len opytat starych znamych ako sa im dari.Dolezite je,ci je to iba tato forma "uniku",alebo sa s nimi aj stretava.

l26 • snž • Dnes o 19:41
Marika,pokud nemáš důkazy,je nesmysl ho z něčeho vinit a ty se zbytečně nervuješ a to,že si píše s kamarádkama,to nic neznamená a pokud jde o bývalky,tak to už je snad minulost ne?
tak se ho na to přímo zeptej a pokud nic netají,tak ti řekne,že si s nima píše a na přátelství nic není
ještě nedělej závěry

etuska • 1d • Dnes o 19:43
Narika-tema je "podvedene zeny"-znamena to,ze ta v minulosti podvadzal?

etuska • 1d • Dnes o 20:00
Narika-mas podozrenie iba kvoli Facebooku,alebo aj kvoli niecomu inemu?

bora8 • 2d • Dnes o 20:01
narika - v prípade, že je to tvoj seriozny príspevok jedna téma o nevere tu už je a to že muž chodí na facebook neznamená že je neverný.... možno mu chýba len komunikácia.... chce sa porozprávať s niekým iným.....

martiuska
17. apr 2009

Napr. trvaj na podrobnom vypise jeho mobilneho telefonu. Ten si straostlivo prestuduj. Ziadne take, ze nemas pravo sa vrtat v jeho sukromi. Mas pravo. A ak ti on toto pravo odopiera, asi vie preco. Ak ma vsak namiesto pausalu prima kredit, vypis sa nebude dat spravit. Tak by som si ho trochu pospehovala. Ale vseobecne ti poviem len tolko, ze kazda zena ma intuiciu a ta jednoducho neklame, cize ak mas podozrenie, je to na 90% iste.

lenulka1982
18. apr 2009

Ahojte,

som rada, že som niečo také našla. J amám podobný problém... pravdou je že som to už prežila viac krát keď som si bola neistá a boloi tam nejaké údajne platonické lásky... nakoniec sme si všetko vysvetlili a bolo ok. Poslednú dobu môj muž a ja sme mali nádherné obdobie fakt super. Dokonca sme sa snažili o 2 dieťaťko už skoro 1,5 roka. Za posledné 3 roky to boli najšťastnejšie dni nášho manželstva. Máme spolu 7 ročnú dcéru.. a predsa som mu v stredu 15.04.2009 večer zistila, ťže ma poviedol so svojou kolegyňou. Snažil s ami to vysvetliť ale ja už mu neverím... tvrdí, že k ničomu ani nedošlo ale po prečítaní jeho emailov od nej tomu fakt neverím...
Najhoršie na tom je, že som si myslela, že mám esupre život dokonca aj on mi to potvrdil, že nám to klapalo ...
Naozaj neviem čo mám robiť... Stále s ami ospravedlňuje a vypisuje sms, listy ako ho to strašne mrzáí ale ja mu už neverím.... nestalo sa to po prvý krát a najviac ma bolí, že sa to stalo teraz keď sme chceli mať druhé baby.
Keby ste videli ako s ateraz správa ako anjel... nosil by ma na rukách... ale ja mu už nikdy nebudem veriť. Len kvôli malej som ho nevyhodila, čo som mu aj povedala. Pravdou však je že ja ho milujem a neviem prečo ale nmyslím, že aj on mňa... len ma ńebaví stále toleroať jeho flirty a zálety... Navrhla som mu aby sme išli k psychologičky, aby sme mohli vychádzať spolu v jednej domácnosti / máme totiž hypo. na byt.. spoločné záväzky/ a tiež, že budeme vedľa seba žiť ale nie ako partneri ale ako spolubývajúci resp. známi... neveiom či to vydržím ale naozja som v koncoch.... keby som mu to nenašla nikdy mi to nepovie.... on pracuje v zahraničí a chodí domov v stredu resp. štvrtok...a ja skrátka neverím, že k ničomu neprišlo... pretože mal n ato priestor...
No lenže od 01.06.2009 má pracovať na Slovensku a to už vôbec neviem ako to zvládneme.... kočky čo by ste robili na mojom mieste?

enilora
23. máj 2009

Ahojte má niektorá skúsenosť s manželstvom kde vy alebo váš partner niekoho má a neviete čo s tým..uvítala by som vaše názory na tento problém

mima1
23. máj 2009

enilora ak si ty podviedla manzela nechces sa priznat?

oalaa
23. máj 2009

enilora: moj manzel chodil s priatelkou 10r.z toho ho 3r.podvadzala so zenatym muzom.ona mu to neoznamila, no ten dotycny to uz nevydrzal, nakolko sa poznali a povedal mu to. najprv dostala taku facku, ze sa otocila okolo svojej osi a potom sa s nou rozisiel. zacali vyhrazky typu-ja sa zabijem, mne sa nechce zit atd.a podrezala si zily.no urobila to velmi sikovne,nie hlboko a v parku, aby ju pre pripad niekto nasiel.tak sa k nej vratil, pretoze sa bal, v pripade ze sa nieco stane. no vydrzalo im to uz len tyzden.potom definitivny rozchod. ona je teraz vydata za ineho chlapa a moj manzel je zenaty so mnou a mame krasne synceka 🙂

grenadinka
24. máj 2009

mozno pomoze niekomu aj moj nazor.
povedzme ze sme doma volnomyslienkari, nevera niekedy nic neznamena 😅
mozno vam to pride divne ale chlap rovnako ako zena potrebuju zmenu. ak sa nic nezmeni v citoch tak to vobec nieje dolezite. 😉
ja som bola neverna, priatel o tom vie a pride mu sexi ze som pritazliva aj pre inych a samozrejme aj u priatela je to tak. 😀

mirka1308
24. máj 2009

Ahojte baby.
Aj ja mám takú skúsenosť,no keď napíšem všetko,tak si možno poťukáte na čelo.
Z mojím priateľom,áno-dobre čítate-priateľom,som sa zoznámila pred 10rokmi a u mňa to bola veľká láska.Celá rodina mi ho odhovárala,lebo bol v tom čase ženatý ale manželka mu tolerovala iné vzťahy.Mali dve krásne dcéry a v podstate som im rozbila rodinu. ☹ Verila som každému jeho slovu čo povedal,vlastná rodina sa odo mňa otočila a aj o dve najlepšie kamarátky som prišla.Od vtedajšej manželky odišiel s jednou väčšou igelitkou a vecami čo mal na sebe.Pýtal sa ma,či s ním zostanem aj potom,ked nebude nič mať.Samozrejme,mne o peniaze a majetky nikdy nešlo,a keby zobral deťom byt tak by som si ho nemohla vážiť.Takže sme začínali od ničoho.Odišiel pracovať do Čiech aby mal kde bývať.Vždy keď sa vrátil,tak býval v podnájme a tak podobne.Viac menej som všetko po finančnej stránke ťahala ja,mne stačilo,že ma ľúbi,má ma kto pohladkať 😒 .Keď moja mama videla že som slepo zaľúbená,tak mi už nebránila-videla že to nemá zmysel.Časom sa to utriaslo,dokonca mohol u nás bývať aj jeho deti si k nemu našli cestu.Potom sme odišli bývať do podnájmu-akože sami.Všetko by bolo úžasné,len mne sa začali zdravotné problémy ženského rázu.Napadne Vás určite-čo si si požičala,tak to máš naspäť.Ono-vždy sa vám všetko vráti a mne sa začalo vracať aj s úrokmi! 😢 Neustále krvácanie,neskôr zápaly výtoky - z toho jasne vyplýva,že sme prestali mať sex.A začalo obdobie výčitiek,že kým je mladý chce žiť aj po tejto stránke.Veľa krát som plakala.lebo on už deti nechcel,veď on mal a ja som sa z lásky k nemu detí vzdala.Aj teraz plačem,lebo deti som vždy ľúbila a každý kto ma pozná vie,že mám k nim vzťah.Začal viac času tráviť pri počítači na pokeci a zoznamovať sa.Najprv som tomu neprikladala význam,no on začal známosť realizovaťA keď som na to prišla,zatĺkal a zatĺkal.Jeho známosť mi ale na pokeci všetko potvrdila a dorazila ma otázkou,prečo mi to vadí?!A mne padli konečne ružové okuliare z očí!
Teraz neviem ako ďalej.V podstate nás nič nespája,ale ja som s svojou naivitou tak zadlžila,že by som to finančne nezvládla.Je mi každý deň zo mňa samej zle a on sa tvári,že všetko je moja vina.Bojím sa to povedať známym,lebo veľa ľudí do očí poľutuje a za chrbtom sa vytešuje.A najhoršie je,že ja ho mám ešte stále rada-chápete to?? 😠
Uvítam nejakú radu,aj keď viem že z pohľadu mnohých budem ja tá k...a a nech mi treba.

shaarka
24. máj 2009

mirka,
mas to tazke, to je fakt.
zalezi od teba, co chces robit.
ak si schopna sa ho vzdat (rada ho mozes mat stale, ale nesmies s nim zit), tak sa musis obratit na rodinu. musis konecne zapojit aj rozum, nielen city.

sama sa z tychto sraciek nedostanes a paradoxne ten, co by ti mal pomoct, ti robi najvacsie problemy.
ak dokazes rodine slubit, ze budes rozumna a skoncis tento neperspektivny vztah, tak ti hadam pomozu.

chcela osm pisat aj viac, ale nie je o com. vzdala si sa mnoheho, obetovala si sa a teraz je nacase, aby si zacala brat. teraz potrebujes podporu, lasku, rady, opateru a hlavne triezvy pohlad na situaciu.
uz sa nevracaj do minulosti, nelutuj, nevycitaj si, lebo je jasne, ze aj tak by so konala rovnako. citom sa skratka neda rozkazat.

co sa tyka vasich problemov, tak chapem, ze chlap potrebuje sex, ale ak ta miluje, tak nebude vyhladavat sex inde, ale skusi s tebou aj ine praktiky ako len trtkacky... a znamost na pokeci? mozno mu sibe. a ze no a co?
je to taky velky problem, ze rozmienat to len na male kusky (sex, pokec a pod.) asi nema vyznam. mozno je pes zakopany uplne niekde inde... mozno lutuje, mozno je nespokojny sam so sebou, so zivotom, ktovie. mozno takto len ventiluje svoju bezmocnost.

ale je tu aj druha alternativa - mozno by si si to mala vyjasnit s nim. porozpravat sa o faktoch, logicky vysvetlit, ze dalej nevladzes a co sa ti nepaci. ak ani potom nepochopi, je cas odist, ako som pisala vyssie. ale vztah po 10tich rokoch sa neda len tak zahodit.
nie je v tom nahodou nieco viac?

asi si s nim uz stratila trpezlivost... ci nie?
napis viac. 😉

mirka1308
24. máj 2009

Ahoj shaarka.
Ďakujem za povzbudivé slová.
Čo s týka toho sexu-chápem,každý chlap ho potrebuje,ale keď som začala mať zdr.problémy a boli sme u kožnej,tak sa snažila naznačiť niečo v tom zmysle,že chlap si určité zdr.riziká nesie po predchádzajúcich partnerkách a navonok nemá žiadny problém.Ale problém sa začne skôr u ženy a ja som bola zrejme imunitne nie tak odolná.Aj som chcela aby sa dr.porozprával medzi 4očami,ak by tam bola nevera z jeho strany ,tak som radšej nechcela nič vedieť.Do očí hľadel a prisahal na deti,že nie! ☹
A k tomu rozprávaniu,aj sme sa rozprávali,ono je to teraz také čerstvé-len pár dní.Najprv zatĺkal,že nikoho takého nepozná,ked som ich videla spolu v meste,tak vymyslel,že starú známu predsa môže pozdraviť.tak som si dala urobiť výpis z mobilu,lebo je písaný na mňa a intenzívne si volajú a posielajú SMS.Všetko som mu povedala a dala možnosť nech sa rozhodne.Ako podmienku som mu dala nevolať jej,zrušiť kontakty na ňu a ďalej sa uvidí.A ešte som chcela,aby mi odpísala na pokec že je koniec.Možno to bolo z mojej strany úbohé,neviem,som dosť prchká ale nevládzem bojovať po toľkých rokoch viac menej trápenia.A keď mi odpísala,tak mu poslala SMS aby som sa pozrela čo bolo napísané.Ja som jej zo slušnosti odpísala,že to beriem ako omluvu a že už s ňou nechcem nič mať.A dnes ráno som si našla v pošte,že ona sa nebude nikomu omlúvať a už vôbec nie mne,a že si bude písať a volať s kým chce a nebudem jej nič prikazovať.Mala som takmer pred kolabsom...Mne to pripadá ako dohoda ich dvoch,no nemám chuť a už ani nechcem toto riešiť.Len som mu sucho oznámila,že mi písala jeho priateľka a že teda medzi nami je koniec.Kvôli financiám sa pokúsim s ním žiť,ale to zrejme nevydržím.Kámoške som volala,a tá sa mi pokúsi zohnať nejaký prenájom,ovšem lacný.
Tá otázka či v tom nie je niečo viac,neviem čo máš konkrétne na mysli.Z mojej strany to bola len láska.
A vieš čo je najsmutnejšie?Že teraz 2-ho sme boli spolu 10rokov a tvrdil ako ma ľúbi a že si život bezo mňa nevie predstaviť.A že spolu zostarneme ☹A že sme si súdení a pod.A on už ju vtedy poznal,dobré že??
Teraz sedím doma a zožieram sa,on je v práci.
A ešte niečo,v návale hnevu som mu vykričala,že som mohla mať deti a tá čo sa s ňou stretáva deti má,tak nech si to užije.A ked má gule podvádzať,nech má gule a férovo nech aj koná a prizná sa!Ale mňa to zrejme bolelo viac ako jeho.

enilora
24. máj 2009

Ahojte moj problém je o tom že 4roky mám priatela je nám spolu fajn...s manželom si nerozumieme stále sa hádame sme celkom rozdielny vo všetkom čo len existuje,hoci nepije,nefajčí ,zarába no ako manžel za vela nestojí nedá sa s ním o ničo porozprávať je akoby ešte stále decko všetko mu treba povedať 5x kým pochopí čo chcem,už mu hovorím len to najnutnešie .Nikdy sa ma pred ostatnými nezastal keď som to potrebovala a ani pred svokrou..hoci by som velmi rada bola spokojná verná manželka nedá sa to.Priatel je slobodný bezdetný a má moje dieťa rád hoci ho videl len na foto velmi mi rozumie a máme kopu spoločného.Možno sa pýtate prečo sa nerozvediem...no preto lebo manžela lutujem..presne tak on je dosť nesamostatný a neviem si predstaviť čo by robil sám nezveličujem on nie je schopný nič vybaviť aj jeho záležitosti boli vždy na mojich pleciach a mňa už nebaví mať akoby 2 deti.Aj ja chcem vo svojom partnerovi cítiť oporu..Čo s tým????

oalaa
24. máj 2009

enilora: prosim ta a kto za neho vybavil vsetky tie potrebne, ktore momentalne teraz su na tvojich pleciach ked ste este neboli spolu? pretoze predpokladam, ze spolu nezijete odmalicka 😉

maryx
24. máj 2009

enilora: no tak to máme podobné s manželmi, môj je taký ako tvoj, len nám ešte ani v sexuálnej stránke nič nefunguje...manželovi sa nechce so mnou spávať a tak máme sex možno dva razy do roka...a to je žalotne málo. Jediný rozdiel je že ja priateľa nemám, aj ked mi často v poslednej dobe behajú myšlienky tým smerom...a tiež neviem čo robiť...vydržať to a mať dve deti na krku a postupne sa utrápiť, alebo to radšej skončiť? Inak on nie je zlý, len žiaľ ako manžel je trochu nepoužiteľný. Tak daj radu ako sa chovať, prípadne ako to chceš riešiť...

enilora
24. máj 2009

Oalaa--- jasné že nie sme spolu od malička ale kým nemal mňa riešila za neho problémy a vybavovačky jeho maminka s ocinkom 🙂
maryx--Som rada že sa našla žienka čo má podobného manžela.Ja mám zase problém ten že moj manžel by sexoval aj 5x za deň na tom by nebolo nič hrozné ale ani nám to v sexe neklape a to s toho dovodu že obom sa nám páči niečo celkom iné.On má rád trochu drsnejší sex a ja zas jemnosť atď..Samozrejme nedokáže pochopiť ako mi to može byť nepríjemné.V skratke napísané buď urobím ústupok ja a pretrpím si to aby bol v dome klud alebo to robím viac menej po mojom a vtedy on s toho nemá nič potom je podráždený a okomentuje to slovami že to stálo za h.... My sme manžekia 9r a nech robím čokolvek nič mu nie je dobre...a to nie som postelné drevo. 🙂 Som s toho zúfalá pretože ma stále porovnáva s babami v erot.filmoch vraj keď to alebo ono nevadí im prečo to prekáža mne.
A čo sa týka teba no neviem neviem či tvoj manžel niekoho nemá viem že toto ťa asi nepoteší no chlapi sex potrebujú viac ako ženy a ten jeho celibát je až k neuvereniu.Skús to nejako zistiť...ozvy sa mi ako si dopadla.

shaarka
24. máj 2009

mirka1308,
v tvojom pripade by bolo asi najlepsie konat. aspon na postrasenie.
si v prave! (i ked asi by sa to dalo aj rozumnejsie, nez vykrikovanim, alebo komunikaciou s tou jeho priatelkou)
zjavne mu nieco chyba, s niecim nie je spokojny.
ale na to, aby si sa o to zaujimala a chcela mu dat to, co hlada u inej, na to sa musi chlapec zacat spravat a niecim si to zasluzit.

tak mu to takto povedz. ak je mu prednejsie na teba kaslat a hladat nove znamosti, nech sa paci. a ak stoji o teba, nech sa sprava tak, aby si ho este vobec chcela...

maryx
24. máj 2009

enilora: no v tomto myslím že môj muž je asi výnimka z mužskej rasy...lebo pochybujem že by niekoho mal a nie sú ani žiadne príznaky tomu a ani nič nepovedal v tom zmysle, takže neviem

enilora
24. máj 2009

maryx--tak mu skús narobiť nejaké obrovské chute aby ti nedokázal odolať..
Opýtaj sa priamo prečo sex nechce možno má nato nejaký dovod a budete spolu hladať riešenie,skús mu vysvetliť že ty sex potrebuješ a velmi nerada by si zašla tak ďaleko aby si si ho kompenzovala mimo váš vsťah.

maryx
24. máj 2009

enilora: už som to skúšala po dobrom aj zlom 😠 ale nešlo to nijak, či už sexi oblečenie alebo vzrušovanie, proste môj m. sa nedá, vraj mu sex nechýba... už sme sa o tom aj rozprávali ale k ničomu to neviedlo. Vie že mi to ubližuje a že mi sex chýba ale proste nič, a horšie je že potom sa tá nespokojnosť prenáša aj do ostatných oblastí nášho vzťahu a tak sa manželstvo rúca...

maryx
24. máj 2009

enilora: a znásilniť ho zrovna nechcem...a ani sa nedá 😀

majacska
24. máj 2009

maryx a ja po 25 rocnom manzelstve som si myslela, ze mame malo sexu, pribl raz za dva tyzdne..... podla mna by ste mali navstivit sexuologa......

maryx
24. máj 2009

majacska: už sme boli a nič to nepomohlo... ☹

mirka1308
28. máj 2009

Ahoj shaarka.
Čítala som tvoje rady a musím ti poďakovať.Moc mi pomohli a tak ako si poradila,začala som doma po tom mojom prvotnom "exempóre" aj rozmýšlať.Najprv som popremýšľala,prečo sme vlastne spolu,potom keď som bola kľudnejšia,tak som sa s ním porozprávala.Keďže z mojej strany to už bolo kľudnejšie,tak sa dalo aj rozumne argumentovať.Zdvôverila som sa aj svojej kámoške a tá mi poradila dve veci-alebo to budem riešiť,alebo mu budem veriť že sa zatiaľ nič nestalo a v zárodku sa to vlastne aj skončilo.Inak sa budem zožierať a trápiť a prešetrovať,a to som proste nechcela.
Tak sme sa porozprávali,priateľ mi povedal o čo mu vlastne ide,a tak ako si povedala-čo mu vlastne chýba!
A tak ako si napísala,nech sa rozhodne čo je mu prednejšie nech sa podľa toho aj začne chovať.
A u nás konečne začala rozumná komunikácia,aj som ho postrašila a hlavne som sa už pred nikým neponižovala(myslím tú "priateľku cez net").Mne ale aj jemu sa uľavilo,lebo je pravda,že komunikácia u nás v poslednej dobe dosť viazla!!
Takže teraz po tom dusne,sa to všetko vydiskutovalo,a je "mier" a aj kľud na duši.Prestal chodiť na net,aj som si všimla,že už toľko nevyvoláva.No a podstatné je -aspoň pre mňa-že som sa prestala zožierať a dá sa povedať,že po desiatich rokoch sme našli znova cestu k sebe bližšie a dá sa povedať,že nás to utužilo.
Viem,že budúcnosť ukáže,či to neboli plané reči a či to bolo dobré rozhodnutie.
ešte raz ti ďakujem za rady.Papa.

majacska
28. máj 2009

ale po desiatich rokoch uz by ste mohli mat aj deti.....aby potom nebolo neskoro. 🙂 moj mazor

martinkkka22
24. okt 2010

@mirka1308 ahoj, zaujimalo by ma, ako sa vam dari teraz po piatich mesiacoch...

mirka1308
27. okt 2010

@martinkkka22 ako sa mi darí?? No teraz už dobre!! Po roku od posledného príspevku som už teraz bývalého priateľa opustila. Od mája už s ním nie som, zo dňa na deň som sa odsťahovala a moc mi pomohla moja rodina ku ktorej som si našla naspäť cestu. Bol to klamár a aj ním ostal. On sa naďalej stretával s rôznymi ženami z netu a mne neustále klamal. Ako sa hovorí - pohár vody pretiekol a ja som sa ďalej na neho nevládala ani len pozerať!! Ostali mi len dlhy ale to je najmenej proti tomu, ako by som ďalej žila s takým človekom. Niekomu môžeš dať aj nekonečne veľa šancí a aj tak ťa neváha sklamať!!

filipal
27. okt 2010

@mirka1308
takze to vlastne dobre skoncilo! dokazala si sa odputat od klamara a zijes si novy zivot. 🙂 🙂 🙂
a nikto novy nie je na obzore?