Muž má 19 rokov, žena 26 a má dieťa

jahodiss
16. júl 2020

Ahojte, cítim sa hlúpo, no potrebujem počuť názor od nezávislej osoby. Čo hovoríte na vzťah dvoch osôb, muž 19 rokov a žena s dieťaťom 26? Samozrejme, mať obaja viac rokov, absolútne toto neriešim, no nezdá sa tých 19 predsa málo? Nikdy by som nepovedala, že sa mi toto niekedy stane, vždy som mala starších. No je na ňom vidno, že je naozaj vyspelý, má rozumné názory taktiež názory do života. Stretáva sa výlučne len so staršími ľuďmi. Ach, jeho rodina ma zabije, až to zistia.

dejka77
16. júl 2020

Ide o vyspelost, nie o vek. Ak to nie je "decko" tak v tom nevidim problem. Aj 26-rocna sa moze spravat ako decko... 7 rocny rozdiel nie je zas tak vela.

jahodiss
autor
16. júl 2020

@masha185 presne taký typ mám aj ja. Nebavia ho ožran party, nechodí ani von. Jediný relax preňho je, že môže ísť s kamarátmi na ryby. Žije síce ešte u mami, no to aj ja, nakoľko som mala problémy. Je sebestačný, pracuje od 15 aj keď po brigádach popri škole, no momentálne má stálu prácu, šikovný je, takže asi riešiť ďalej nebudem. Som rada, že ste sa mi tu zrovna vy ozvala, beriem si príklad. ❤️

jahodiss
autor
16. júl 2020

@lenuliatko84 práveže jeho žúrovanie nebaví. Nebojte, neukradla by som mu mladosť a život, až by sa potreboval každý víkend luftovať po baroch. 🙂

masha185
16. júl 2020

@jahodiss ako som už spomínala ma to aj svoje muchy... Ale ak máš trpezlivosť a dostatok lásky tak ich okresate. Teda ak mu budeš stat za to.. Lebo ono sa to prejaví až spolu začnete bývať viac menej.. Najväčšia neduha bola jeho žiarlivosť ruka v ruke s nízkym sebavedomím... Tak najprv mu bolo treba zvýšiť sebavedomie a žiarlivosť ustala na úroveň znesitelná 😃 nálady ho držia podnes ale tak beriem to tak ze aj z toho raz "vyrastie"

marca12
16. júl 2020

@masha185 presne kazdy sa ohana len zurovanim,uzivanim si zivota. Do certa,ale to akoze,ked mam dieta,vydam sa, zivot skoncil? Kam sa neustale zenieme a nahaname sa za akym uzivanim?

qetka
16. júl 2020

Ja mam muza o 10 rokov mladsieho. Ked sme sa dali dokopu, tak mal 24. Zdalo sa mi to hrozne, ze 24 a 34, ale povedala dom si, ze kaslem na to. Rodicia neboli nadseni, ani jeho ani moji, ale zvykli si. To boli blbe otazky na zaciatku 😂 A kde byva, co robi, ako funguje... Hovorim, ze byva v byte, ktory si kupil, ked mal 20 a robi 5 rokov v IT. Tak mama kukala ako puk, ze aha, tak to nie je uz asi pubertiak 😂 Dnes uz nikto ani nevie, kto ma kolko rokov, akurat obcas zazivame take vtipne situacie... Velakrat mi napriklad clovek vrati zmluvu, ze sme muzovi napisali zly rok narodenia 😂 ze sme sa sekli v predposlednom cisle. Tak sa zasmejem a poviem, ze nie, ze naozaj ma o 1 mensie. Ja som spokojna, tiez by som to kedysi nepovedala, ze budem mat mladsieho muza. Ale nam to klape, takze ja vzdy vravim, ze to nie je vekom ale clovekom. Moj brat ma 32 a nema ani stvrt rozumu a zodpovednosti mojho muza... Za mna chod do toho 🙂

thoughtfulweirdo
16. júl 2020

@lenuliatko84 Ja mám 23, "zurovanie" ma ešte baviť nezačalo. V 17tich som mala v hlave jasno, že sa chcem osamostatniť, mať muža, prácu, rodinu. Keďže sa obklopujem podobnými ľuďmi, môžeš mi veriť, že tých, ktorí túto "zurovaciu" fázu preskocia, je viac než dosť a áno, aj mladých mužov. A potom sú takí, čo z toho nevyrastu ani v 50ke. Vek v tomto prípade veľa neznamená, duševná vyspelosť je smerodajná.

larisalarisa
16. júl 2020

7 rokov nie je veľa ak to klape.

millky
16. júl 2020

@jahodiss individuálne. V minulosti, keď som mala 24 našla som si 21 ročného chalana, vyspelý, super názory, pasovali sme si ako riť na šerbel. Rozišli sme sa vieš kvôli čomu po 3 rokoch? Ja som chcela zakladať rodinu a on zistil, že vlastne mal len mňa...že má život pred sebou a v postate nič nevyskusal. Hmmm.... Nechcem byť skepická a brániť niečiej laske, ale je dosť možné, že sa to časom stane aj tebe.

leuchtturm
16. júl 2020

neries cisla...predstav si, ze by ste obaja nevedeli, kedy ste sa narodili...rozumiete si, mate sa radi? Ak ano, tak cisla su nepodstatne.

nenne27
19. júl 2020

@lula313 35 rocna nechce sexovat? To je sila.

kassandra25
19. júl 2020

@jahodiss NIE!