Používame cookies. Viac informácií tu. OK
0ria0
11. okt 2019

@sofiajaj nič ukáž im, že sa mýlia, neľutuj sa, diéta, fitko a ideš, nech to je fuč! Veď to, že si mala deti neznamená, že musíš byť opustená sama zo seba a nešťastná!

acrobaleno
11. okt 2019

@sofiajaj Nejdem tu riešiť tvoju váhu. Skôr ide o to, že sa ťa muž nezastal a ešte sa z teba aj smial. To mi je ľúto. A ty si mu čo na to povedala, keď ti to prerozprával?

vilma7
11. okt 2019

Neviem prečo vypisuješ sms svokre, mala si si to s ňou vybaviť osobne, ale prvý guláš by aj tak zlízol manžel, lebo ich mal hneď stopnúť ako začali, ale jemu to zrejme prišlo vtipné...za iných okolností by si sa možno aj ty pobavila sama na sebe, ale teraz tebou lomcujú ešte hormóny.

staalienka
11. okt 2019

Prepáč, ale tvoj muž je hlupák. 7 týždňov po pôrode a už chcú, aby si bola ako modelka? To dokáže len Jasmina Vrbovská, ktorá nikdy tlstá nebude, pretože gény... Aj mňa by sa dotklo, ak by sa má manžel nezastal. V momentálnom stave robia určite svoje aj hormóny. Verím, že ťa to trápi. Manželovi a najbližšej rodine by som osobne povedala či sa nehanbia, na pohrebe rozoberať mamičku skoro ešte v 600n. Že ich práve toto trápi. A keďže doma nemáte autobus, vnúčence tak skoro neuvidia. (Nie doslova, ale podpichnúť môžeš). No a u mňa by si to ešte manžel poriadne vyžral. Ja keď som mala na seba poznámku, že som nepekná alebo niečo, vždy mi povedal že sa dám dokopy, veď som po pôrode, chce to čas.. aby som sa netrápila. Tak sa netráp ani ty. Veľa šťastia 🙂

sapa20
11. okt 2019

@sofiajaj toto vážne? Porodis mu 4 deti a on takto? Dievča zlaté pekne krásne by som mu prehovorila do duše. Keď si ťa neváži ako ženu tak aspoň ako matku jeho detí. Lebo ste si sľúbili pred oltárom v dobrom aj v zlom,v šťastí aj nešťastí ,v zdraví aj chorobe......bude si dobrá ctiť a vážiť.....Ty problém nemáš ale zjavne on áno. Teba nezhodl v očiach druhých ale seba 😉

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@sofiajaj ale no tak, preco riesis svokru, ked uz mas take rameno, tak si mala rovno muzovi jednu uvalit, nech vidi. Neries ostatnych, jediny kto sa Ta mal zastat, bol Tvoj muz.

suzitok
11. okt 2019

Na vine je tvoj muz...on mal tuto debatu stopnut este v zárodku a nie to ešte podporovať..tiez nemal dovolit posmešky na tvoju adresu a na to, ze kolko vas je...

akecheta
11. okt 2019

@sofiajaj Vieš jak sa hovorí... *príde na psa mráz*.

diewcatqoo
11. okt 2019

Ako sorry, ale tvoj chlap je chuj. Naco ti take veci hovori? Jasne, ze chlapi riesia rozne blbosti.. ale aby chlap dosiel domov a rozpraval mi o tom, ze sa s niekym rehotal z toho, ze mam take ramena, ze ked niekomu pritoto, tak odpadne.. hned by som sa ho spytala, ci mu mam fakt jednu tresnut a vyskusat, ci odpadne 🙄

bsp39
11. okt 2019

Tvoj muž sa ťa mal zastať a nie sa na tom s ostatnými baviť. . Ale z môjho pohľadu nejde o ohováranie, je to skôr zosmiešňovanie.

nadabula
11. okt 2019

@sofiajaj Ahoj, určite Ťa to bolí, viem si to predstaviť, ale nerieš to, teraz potrebuješ pokoj, ja by som takých ľudí ako Tvoja svokra a spol vyradila z môjho života, veď sme tu tak krátko na tomto svete a ešte si robíme zle, nie je dôležité ako vyzeráme, ale akí sme a čo z nás vyžaruje, držím Ti palce, aby si to zvládla👍😘

veronikaszabova
11. okt 2019

@sofiajaj ja stale nechapem, co s takym chlapom robis - nezastane si ta, podvadza ta, chova sa k tebe ako k handre a ty mu porodis 4 dieta 😳😳😳

judar
11. okt 2019

Otázka znie co ti bráni jeho slová z ukecanej papule zrealizovať .. taku mu drbni že mu stena aj s dverami dá 3 naraz aj mimo tvojej ruky a nabudúce si rozmyslí co za somariny bude kvákat

galioska
11. okt 2019

Prepac, keby mne chlap s prepacenim naje.e 4 deti a ešte si o mňa hubu otre, dala by som ho sadnúť na zem bez trenírok( pri takej váhe to dáš) a pekne šliapla na vajcia, nech si plodí deti na záchode rukou! Sorrac musela som, svokru by som Malá vieš kde a ešte by ma zaujímalo kto ti to nahovoril

daniella30
11. okt 2019

@sofiajaj mozes sa na nich akurat tak vys..t, nezabudaj, ze ludska hodnota vychadza zo srdca a z povahy a nie z proporcii. Ty si jedinecna zena a takych chujov si vobec neber k srdcu.

sajbula
11. okt 2019

Viem, ze to zaboli... Ale nic s tym neurobis... Ludia si budu hovorit... Ale schudnut sa da... Ja som nevedela schudnut lebo ja som pribrala z hormonalnych problemov...proste neslo chudnut ani gram... Ale zmenila som stravu...mala som namieru jedalnicek... Za mesiac slo dole 8kg za dalsi mesiac 6kg... Cize z pribratych 30kg som schua skoro polovicu...pokravovala by som dalej sle otehotnela som a vtedy som to nechala tak..

kattky
11. okt 2019

@sajbula kto ti robil jedalnicek?

tajkoska
11. okt 2019

@kattky to vážne?😲😲😲😲

tajkoska
11. okt 2019

Mal si ťa zastať tvôj muž,je mi to ľúto,niektorí ľudia sú tak sprostí......

sajbula
11. okt 2019

@kattky jedna zlata mlada baba ktora sa tomu venuje ako nutricna poradkyna

erikavesela
11. okt 2019

@sofiajaj kasli na nich...by som sa na nich vsetkych vysrala...ked im nestojis za to, aby ta akceptovali taku aka si...oni by mi nestali za to, aby som sa s nimi stretavala .

janula12345
11. okt 2019

Vacsinou si clovek dovoli, lebo vie, ze si dovolit moze. Zmen svoj postoj k muzovi, nenechaj so sebou mavat ani robit a rozpravat co sa mu zamanie. On zmeni postoj velmi rychlo tiez. A mimochodom, na takychto reciach sa moze zabavat iba hlupak. Kazdy inteligentny clovek ked pocuje take reci, si urobi obraz nie o tebe, ale o nom... aky ubohy chlap a nevdacny manzel je. Netrap sa kvoli tomu, ukazuje iba svoju demenciu.. a aj by som mu to s usmevom na perach povedala... ziadne urazanie sa, ci ukazat ze ta to boli. Nie. Hrdo mu splechbut do oci aky je uboziak.

modrykoniicek
11. okt 2019

Nezachovali sa pekne.Naozaj takto ohovárať je hnusné ešte k tomu vlastný muž On je čo model? Ale neľutuj sa.Ani hormòny ani 4 deti ti postavu nevytvorili.Toto sú len čisté výhovorky.Pokiaľ samozrejme nemáš nejaký iný zdravotný problém.

Ženy gény/negény zo žrania sa priberá.Ja tiež keď nič nerobím len jem tak priberám.Teta mala 103 kg.Tiež mala ženskejšiu postavu.Zatla sa a schudla.Ale ne kukaním na diétu ale riadnou makačkou.A vyhovárať sa na deti no hmmm... ja tu mám okolo seba viacnásobné mamičky s vyšportovanou postavou.A samo sa to nevyšportovalo.

ptmt1011
11. okt 2019

@modrykoniicek tak či mi veríš alebo nie. Áno gény sú gény a tie Neo..jebes.
ženy v našej rodine môžme robiť čo chceme a stále to brucho budeme mať. ani jedna z nas nemá top ploche vyšportované brucho. A to sme sa nasportovali aj cvičili. To nie sú výhovorky .to je fakt. To že ty to vo svojom okoli máš inak,neznamená,že ostatné sa vyhovárajú,alebo sú lenivé. Ano niektoré sú.

slnecnica82
11. okt 2019

@sofiajaj Tak mu skús teda jednu " prijebat" a keď nedopadne tak máš jasnú odpoveď, že pravdu nemali...😊

ysseba
11. okt 2019

Ja som si myslela, že na kare sa spomína na nebožtíka, že rodina sa postretne, pospomína a tak. To sú mi nejaké novinky, že sa takto veselo ohovára žena, ktorá je doma so 7 týždňovým novorodencom. Asi nemáte moc dobré vzťahy, či? Neviem prečo sa to pýtam. Je to jasné. Nemáte dobré vzťahy. Alebo ak aj máte, tak po tomto ohováraní už mať nebudete. Chodievate k svokre napríklad na obed? Ak áno a bude vás niekedy volať - či už na obed alebo pomôcť s niečím, tak by som jej normálne s kľudom Angličana povedala :Neprídeme, nezohnali sme autobus.
Nerieš, kašli na nich. to, že takto hovorili, svedčí o ICH debilite. Ty sa pozbieraj z pôrodu, nech sa všetko zahojí a hor sa športovať. A just by som chodila. A nech sa muž stará o všetky deti. A vždy pri odchode by som mu to vyhodila na oči: Idem cvičiť, nech nabudúce máte iné témy na debatu ako mojich 110kg. Alebo mu daj na večeru šalát s komentom. Keď sa ti nepáči mojich 110kg, tak takáto bude naša strava. Ja sa poznám, ja by som niečo takéto určite vymyslela. Mňa keď niekto naserie, tak mu to dám pocítiť. Jaaaj a ešte vždy keď by ma naštval, tak by som sa ho opýtala: mám ti jednu prijebať s tým mojim povestným ramenom? (pred deťmi by som samozrejme slovo "prijebať" nahradila iným 😀 )

aleshka_supermama
11. okt 2019

@sofiajaj hmm viem ako sa cítiš môj hulvat "svokor" tiež ma mal stále v hube že som tučná pi*a a podobne vulgarizmy, tak som schudla bol prvý čo ša mi do zadku pchal ako super vyzerám a bla bla... Hlavne sa neľutuj daj sa po pôrode do poriadku a ukáž im že aj tučná môže byť krásna baba 😉

adrika222
11. okt 2019

Nič si stoho nerob neboj schudnes ja zas mam problem pribrat . Len smutne zesa ta muz nezastal. On biti mal bit opora. Hlavne stoho nemaj stres. Moze bit rad zesi mu porodila deti. Oni su stastia v zivote. Drz sa

1gabriela13
11. okt 2019

@sofiajaj idiot🤣a veľmi dúfam ze on je minimálne ako Brad pit 😅veľmi by som si pozrela ako vyzerá, lebo najväčšie ohavy z mužov majú väčšinou také keci. Ale zas si myslím ze si mu dovolis veľa keď on si dovolí takéto reči. Už si mu mala dat dávno po papuli a predišlo by sa takýmto blbym rečiam.

miadi
12. okt 2019

Neviem koho mam viac lutovat zosnuleho že na jeho kare namiesto decentneho ospevovania aky bol uzasny clovek si tam robia z teba prdel..či teba že si tomu grobianovy porodila 4deti a on si este na kare svojho uja z teba robi posmech dojde domov a veselo ti to vytàra aby ti ta zabava neušla. Ty si mala hnet to rameno na nom otestovat nie riešit svokru.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli