Muž ma podviedol, chce odpustenie. Ako to dokázať?

pepita13
12. nov 2014

ako sa vyrovnať z neverou?

sante81
12. nov 2014

Nevyrovnaš sa s tym nikdy, da sa s tym len naučit žit

oravese
12. nov 2014

neviem... 😒

pribinak
12. nov 2014

Mozes odpustit, ale aj tak nikdy nezabudnes

sednaja
12. nov 2014

Fíha, to mi je ľúto a obdivujem Ťa, že vôbec uvažuješ nad tým, že sa s tým vyrovnáš. Pre mňa osobne je dôvera vo vzťahu najdôležitejšia, u mňa nevera znamená KONIEC (aj keby bola jednorázová, pod vplyvom alkoholu a pod.). Isteže, každá sme iná a aj od situácie veľa záleží, ale obdivujem tie ženy, ktoré sú ochotné s takým mužom zotrvať vo vzťahu, ja by som nemohla s tým žiť a už mu ani dôverovať.
Ale asi to bude tak, ako to tu už bolo spomínané, dá sa odpustiť, ale nezabudneš a či budeš môcť dôverovať? - to je už na tebe...Veľa žien s tým žije, bolo by dobré, keby sa Ti také ozvali.........aj keď každý prípad je individuálny.......Držím Ti palce

katkati
12. nov 2014

Stále to budeš mať v hlave. Žiaľ. Viem o čom hovorím. Ale prajem Ti, aby si bola výnimkou.

bonaqa2013
12. nov 2014

asi by som to brala ako poriadny podraz z jeho strany. už by som mu neverila a zostala by som s ním len a len koli deťom. A možno keby som mala príležitosť - niekedy v budúcnosti, asi by som dlho neuvažovala. Pomsta býva sladká....

mikema
12. nov 2014

Poznam par, ktory to prezil a funguju dobre, ale trvalo im to roky a pokial viem, ten chlap si to riadne vytrpel-neverna bola zena... ja by som sa s tym nevyrovnala, to viem, ale su pary, ktore to zvladnu ale trva to asi fakt velmi dlho...a ako uz bolo napisane, nezabudnes nikdy... ☹

tova
13. nov 2014

zalezi aky si typ, pznam jednu, ktora sa s tym zmierila az po tom, co ho podviedla aj ona.

timea7
13. nov 2014

ja osobne by som to nedokázala, nemohla by som s ním intímne žiť, nedôverovala by som mu, ale netvrdím, že je to nemožné u inej ženy. Povedz mu, že sa o to pokúsiš, ale nič nezaručuješ. Nebudeš sa v rozhovoroch k tomu vracať, ale v tvojom vnútri to zostane a nedokážeš teraz povedať, či to po nejakom čase nevypláva na povrch. Nech je v napätí on, ty si manželský sľub neporušila. Ale skús to len v tom prípade, ak si natoľko silná, že nebudeš rozmýšľať pri každom jeho neskorom príchode, kde bol. pri každom pípnutí SMS, kto mu píše, v takom prípade to nemá zmysel.

sosovica
13. nov 2014

Dôvera vo vzťahu je dôležitá,najdôležitejšia.Ja osobne som neveru odpustila raz ale,určite viac krát by som to.neurobila pretože ak to raz chlap spraví nemusí váhať ani druhý krát.Keď niekto Miluje tak nepodvedie.Zrejme chlapovi niečo chýbalo vo vašom vzťahu tak to hladal u inej,ale toto sa predsa nerobi nie?!Určite by som neodpustila.Veľa síl a šťastia prajem

magdalenkami
13. nov 2014

ak by sme zostali spolu kvoli detom,urcite by som mala potrebu vyrovnat skore-aj ked mozno nie uplne realne-ale aby si ten co podvadzal skusil , co je to byt podvadzany

zdena12345
13. nov 2014

odpustit sa da ale nezabudnes. budes to mat sstale v hlave. nebudes mu verit. ked sa oneskori, uvidis ho v aute zo zenou.... zakazdym budes mat z toho nervy, nebudes vedet ci ta nepodvadza aj ked to vsetko bude mat logicke vysvetlenie. v hadkach mu to budes vycitat...

nikola81
13. nov 2014

Nieco podobne teraz akurat riesim. Mali sme pred par mesiacmi problemy, nie priamo s neverou fyzickou ale neverou psychickou alebo ako to nazvat. Proste priatel pretelefonoval s jednou osobou cele hodiny. Ked som na to prisla bolo velke rodeo a spovedanie. Nejdem to cele rozpisovat ale povedala som si ze kazdy ma pravo na dalsiu sancu, upozornila som ho ze mu neverim a bude to tazke, ale zacali sme znova. Ked sme si to povedali dalsie tyzdne boli krasne, akoby sme boli cerstvo zalubeny, vazili sme si jeden druheho, prejavovali si lasku, proste vsetko na co sme zabudli sme sa snazili napravit. Ale teraz sme presli do nejakej druhej etapy. Euforia z dalsieho zaciatku nejak pominula a prisla druha faza. Moja nedovera. Sledujem na nom vsetko, ako sa ku mne sprava, ako casto drzi v ruke telefon, kontrolujem mu spotrebu /vie o tom/ spolu si pozerame rozpis hovorov, striehnem na vsetko. Je to zozierajuce, ponizujuce, jemu to vadi, mna to trapi. Ale poviem ti ze vztah bez dovery je totalna katastrofa. Stale len patras, snoris podozrievas. Ja som uz na psychicky vycerpana a jemu uz leziem na nervy s vecnym podozrievanim. Neurobil odvtedy nic co by mi davalo dovod ho takto nicit, a vlastne aj samu seba. Ale proste mu neverim a z toho pramenia vsetky hadky a nedorozumenia. On ako keby chladol a pomali sa medzi nami robi nejaka bariera. Neviem ako to vsetko napravit, zit normalne, ale naozaj je pravda ze ziskat doveru je asi najtazsia vec vo vztahu.

oladuna
13. nov 2014

On chce odpustenie.a co chces ty? Podla mna to zalezi od vela faktorov ale ako tu niektore zeny hovoria ze zostat s nim kvoli detom - to je totalna kravina.deti vyrastu a odidu z domu...a co budes robit ty? Zasa budes s muzom ktory ta podviedol.bud mu vies odpustit alebo nevies.a dalsi super napad v style ved mu to vratis je tiez hlupost.vztah je o dvoch ludoch.ak ta podviedol, vobec na teba vtedy nemyslel.a ak myslel tak mu bolo jedno ake budu nasledky.musis vediet ci sa s tymto vies vyrovnat lebo s tym budes zit ak mu das dalsiu sancu.je na svete vela inych muzov a hovorit si ze uz ineho nestretnes je zasa dalsia vyhovorka ktora tu na MK zacina dominovat 😀 Nechapem take zeny. Nikto ti neporadi ci mu odpustit alebo nie.Ty sama musis zvazit ci zachranit vas vztah ma vobec zmysel.zelam vela stastia.

petramajova
14. nov 2014

Boze take ste mudre vsetky,ktore ste to este nezazili a idete tu ruku davat do ohna ,ze by ste neodpustili..to ani jedna z vas nevie,co by ste urobili 😉 a presne ako pise nadomnou nikola,bude to uz uplne iny vztah po tom ako sa rozhodnete zit s tym 😒