Muž písal 19 ročnej babe "nevhodné slová"

beja456
25. mar 2014

Ahojte,radsej som novo registrovana....

Moj muz robi v bare a ja s nim tiez.Asi pred mesiacom sa tam zoznamil (prisla tam za partiou a z casu na cas tam dochadza,lebo tu ma rodinu(mimochodom,cela rodina tam chodi chlastat 😅 -inak byva 200 km daleko)...s jednou pubertalnou 19-kou....to je ok,ale ide o to ,ze si ju pridal na facebooku do priatelov a pisal si snou pre mna nevhodnym sposobom.Ta jej partia su muzovi kamarati...

Prisla som na to nahodou,ked sa zabudol v PC odlhasit a ja som sla na svoj profil a otvoril sa mi ten jeho a vyskocila na mna sprava od nej.....tak som si zo zvedavosti precitala celu ich konverzaciu a doteraz sa neviem z toho spamatat.....nebola to len jednorazova konverzacia,lebo v priebehu par dni to nadvazovalo...ona ho oslovovala zlatko ,a take hovadiny,ako sa tesi do baru,ako je to jej druhy domov a tak...a on ju oslovoval mojko,ze si zozenie aj lietadlo,len aby ju do toho baru dostal(byva daleko a koli peniazom sa jej zle cestovalo),ze bez nej to v bare nie je ono,ze tam chyba,ze je suprova....potom si tam planovala robit oslavu 19-ky,ze bude vypekat kolace a pod...a muz jej na to povedal -"od teba mi bude chutit vsetko".....

on mi tvrdi,ze ona je pre neho nepodstatna,ze neni jeho typ,ze sa mu nepaci,je mu lahostajna a tak...

tak kto je podla vas ten blby...ja ci on?

Lebo podla mna nie je vhodne,aby 34 rocny zenaty muz s 2- detmi pisal taketo veci 19 rocnej zabe,ktorej zmysel zivota je "ruka hore".....ani ak to ma byt len v ramci kamaratstva,alebo slusnosti,ci ako to nazvat?

Dakujem,tuto diskusiu mu dam precitat.

veron_dorusincova
26. mar 2014

Moj muz (36 rokov) odkazuje, ze to nie je normálne.
Za mna, určite by som nerobila ziarlivostne scény. Iba mu tym potvrdis, preco chce ísť za mladou, ktorá scény a problemy určite robit nebude, kedže nema dôvod (neperie, nevari, o deti sa nestará, iba rozkroci).
Keby ste bez deti, poradím ti odísť. Kedže deti mate, musíš sa ty rozhodnúť, co je pre teba/pre vás najlepšie, ale vecne nešťastná mama a zahybajuci otec to nie je.
Ak to necháš tak, určite si s ňou začne, ak to uz nespravil.
Mimochodom "do 60-ky" v bare robit asi nebude, takze je načase zmeniť robotu (ak to chcete zachrániť a ak je este co zachraňovať) 😅

maminuska
26. mar 2014

@sissmiss v tomto s tebou súhlasím , 19 ročná môže mať záujem o 34 ročného chlapa.... ale v dnešnej dobe, ked to vidím okolo seba a keď mi to aj potvrdia mnohé moje 19 -25 ročné sesternice, skutočný záujem sa zdvojnásobuje a niekolkonásobuje kontom muža a žiadnymi deťmi. Dnes čistá láska sa medzi mladými babami už len tak nenosí a začínať z nuly a s holým zadkom .... no máloktorá by sa na to dala.
Tu ide skôr sa len zahrať , užiť si , neviazať sa ... lebo ako zamestnanec baru nie je až taký " samec " v zabezpečení , zrejme nejaký 3-5 tis EUR za mesiac nehrozí. .
Môjho manžela ked povýšili v práci a začal veľmi slušne zarábať, jáááj kolko cíc míc sa okolo neho začalo točiť a to už sme mali spolu jednu dcéru .

kacusik69
26. mar 2014

@kiki68 ja len k tomu veku - samozrejme dotycneho nijako neospravedlnujem a situacia je aka je - ale ja som sa s priatelom dala dokopy v podstate v rovnakom veku mojom aj jeho v akom je dotycna slecna a manzel beja456... a sme spolu uz nejaky ten rok a klape to (viem, nehodi sa to k tejto teme, riesi sa tu ine - ale ked si tak "rypla" do toho veku, tak mi to nedalo - proste sudit vek a tiez vsetky "devatnastky" (resp. "mlade zaby") a hadzat ich do jedneho vreca... som rada ze som/sme ten svetlejsi pripad 🙂 ale ako pisem, trosku odveci k tejto teme, snad mi odpustite 🙂 len mi to nedalo...

beja456
autor
26. mar 2014

baby,ja som si musela znova precitat tie ich spravy on sa vobec neodhlasuje...a ona je aj stale bloknuta,cize sa ani cez jeho profil neda vyhladat,nema ju ani v priateloch..ale spravy ma stale ulozene,len ked kliknem na to meno,sa mi jej profil strati....

a citam podrobne jej spravy,ona ho sice oslovuje zlatko,ale vobec mu nepise ze konkretne on jej chyba...ani ziadne zamilovane reci z jej strany,sice ho pochvalila,ze je skvely clovek (lebo dal jej tete zvysok jedla z akcie,lebo oni su taka chudobnejsia rodina,ale na pivecko maju 😖 )...ona sa len strasne tesi na cely bar a partiu chalanov....a jaky je to jej druhy domov a jak sa dobre v bare citi...ze aby tam uz bola a ako nemala na cestu,ze si zhana u seba doma brigadu popri skole...atd...

mamavera
26. mar 2014

@beja456 čítala som to až teraz, ale začínam mať pocit, že sa na celú vec pozeráš z iného uhla ako včera, alebo sa mi to len zdá? Ja nie som žiadna stíhačka, ani žiarlivec, voľný čas trávim aj s partnerom, aj bez neho, ale aby si písal s devätnástkou, tak to prŕŕ.

jahodka8
26. mar 2014

@beja456 Pre vlastný kľud ti odporučujem nečítať to aj ked sa neodhlasuje. Ja viem, že to strašne láka, ale zbytočne ťa to rozladí a vášmu vzťahu to vôbec nepomôže. Aj ked si píšu, tak nemusia spolu spať a ani nič mať. Budeš ho špehovať namiesto užívania si svojho vlastného života a nakoniec ho k tomu doženieš. Do baru určite chodí dosť žien, no určite je to pre každého muža pokušenie, no ked mu nebudeš veriť, tak ani on tebe a začnú hádky, podozrievania atd. Aj keby boli do seba platonicky zaľúbení, tak to sa stáva bežne a hlavne vtedy ked sa necíti ten človek v existujúcom vzťahu v nejakom aspekte spokojný.

sissmiss
26. mar 2014

@maminuska ale jasne ze to tak moze byt, ze sa mlada len pobavi. Ale rovnako sa mohla aj namotat, aj ked nie hned zalubit, ale proste je jej jeho zaujem prijemny, on jej moze byt prijemny... Co sa tyka zabezpecenia, to ze ma chlap peniaze, resp.vie ich zarobit, je podla mna sexi, je to dane prirodou, vyberame si schopnych samcekov, strasne sa to sprofanovalo, ale aj tu na mk od rozumnych zien padaju rady, ze ak chlap nema poriadnu pracu, byvanie, nie su samostatni, tak ziadne deti. Vtedy laska, ten vzneseny cit, je niekde na chvoste, z toho sa nenaje. Ale ak si zena vybera chlapa aj podla toho ci sa vie postarat o rodinu po financnej stranke, uz je to vypocitava mrcha 😅 Su samozrejme nuansy kedy ide len a cisto o prachy, a slecna mieri tam kde je vacsia kopa. Asi je kriza hlboka, ci charakter plytky...
Odbocila som. No k tejto veci...ak za par tyzdnov sa bude tuna beja stazovat ze nacapala manzela inflagranti na barovom pulte, mala by pisat pod starym nickom, aby bolo vidno kde to zacalo a kam to doslo. Neverim mu ani jedno slovo z tych kalerabov co natlaca manzelke. Toto som skusila na maminu ked som mala sedemnast a dosla som z nevinneho stretnutia s kamaratom neskoro, nohavicky som mala vo vrecku a citila som ze bude pruser ak sa z toho nevykecam. Vykecala som sa ale hanbila som sa ako som bezostysne klamala ze je to len kamarat a sypala som si popol na hlavu ze ja hlupa som dufala v nieco viac a podobne. Mamine sa ma snad aj ulutilo 😖 Presne na toto som si spomenula, ze uuufff, vykecala som sa z toho, hanbim sa, ale hlavne ze som zazehnala burku. Je to halda rokov, ale tato situacia mi to uplne zhmotnila. Chalan klame.

digysa
27. mar 2014

@beja456 Podla mna ne je vhodne aby Tvoj manzel komunikoval s tymto dievcatom o comkolvek. To nema seberovnych priatelov na komunikaciu? To ma take slabe IQ, ze mu staci debatovat s clovekom, co je o 15 rokov mladsi?

Ja netusim preco by som si hladala o 15 rokov mladsieho kamarata, ak by to nebolo vyslovene koli sexu.
Netusim o com by sme sa bavili.....na seriozne priatelstva sa hladaju ludia v pomerne rovnakom veku..

Toto je cisty flirt z manzelovej strany a co bude dalej.........to zalezi na tebe.

jajka71
27. mar 2014

no neviem, moj manzel je o cosi starsi a tiez si nemysli, ze je to normalne, pozri, ak mu budes robit sceny ziarlivostne, tak tym nic nevyriesis, lebo bude zrejme hladat unik od problemov inde, zrejme berie tvoje pocity na lahku vahu, ak takuto diskusiu s nou mal a povazuje to za srandu, vidi, ze tebe to ublizuje a neurobil nic preto, aby sa to neopakovalo,

ak si s nou bude chciet pokecat, tak si sposob najde, aj ked ho pritlacis k tomu, aby si ju odstranil z priatelov, moze si na pc vytvorit vlastneho uzivatela, alebo najde iny sposob, ked bude chciet.....

podla mna je najdolezitejsie, ci si uvedomi, ako ti tym ublizil a co urobi preto, aby sa to, co sa stalo (hlavne voci tebe) viac neopakovalo,

zo skusenosti zo socialnej poradne viem, ze ak si muz najde sposob ako da "bez trestne" odreagovat, bude to zrejme robit opakovane, je len na vas dvoch ako sa k tomu postavite a hlavne je dolezite, aby si si ty sama v sebe zvazila, co si mu ochotna tolerovat, co by mal spravit, aby si si ta znovu ziskal a aku moznost "resetu" mu umoznis, lebo to co spravil, je zrejme sposob ako sa odreagovat od beznych starosti vsedneho dna.....
v neposlednom rade tym ublizuje nielen tebe a vasim detom (lebo ak dochadza ku konfliktom, urcite sa to odraza aj na nich aj ked si to neuvedomujete), ale urcity dopad to ma aj na tu pubertiacku a kto vie, ako sa ona postavi k pripadnemu koncu komunikacie z jeho strany, niektore sa vedia pomstit, ale to snad nebude vas pripad

vvrka
24. apr 2014

@beja456 je to debil, ruky prec. Neposluchnes ma, ja viem, ale cas ukaze pravdu. Drz sa.