Klame mi?

nikamihoo
20. okt 2017

Žienky chcem sa spýtať mám priateľa ktorí je posledné 2 týždne divní.. zo začiatku chodil stále len za kamarátmi.. ale včera bol ževraj na fuske popri robote... A keď šiel domov tak som ho našla sedieť pred panelákom na lavičke a volať a keď som sa ho pýtala že skym volá tak ževraj s kamarátom ale poslednej dobe volá stále len s kamarátom buď 15-25 minút.. a keďže má už raz podviedol a vyvolával s inými tak neviem čo si mám myslieť.. 😖 Ďakujem za každú radu... 🙂

nikamihoo
autor
21. okt 2017

On má 22 ja 20..

nelinka2009
21. okt 2017

@nikamihoo zlatko to si ty spravila??? To si ho chcela vychovavat ako surodenca,synovi??? Preco toto takto skoro??? On vyrastie v 30 tke si zalozi zdravu rodinu...

nikamihoo
autor
21. okt 2017

Vieš on mi sľúbil že ak si spravíme bábo tak bude najšťastnejší otecko.. ale po 5 mesiaci sa viac a viac vzdialovat.. viem možno som naivná.. ale nevedela som že to takto skonči..

nelinka2009
21. okt 2017

@nikamihoo no ono to tak byva v tomto veku... Je to normalny zdravy 22 rocny chlap... A nech ti ktokolvek cokolvek napise, pravda je, ze deti su hlavne na zene... Pteto musi byt chlap uz vyzity a vybureny, aby tu zenu vedel podporovat a tahat do predu a nie ju potapat pod hladinu... Ale beboj este niekoho stretnes, bude starsia, mudrejsiela... Ale toto uz nikdy nikdy nespi s nikym kto ma menej ako 25 rokov... Pod 25 mu o nic ibe nepojde len o sex.

nikamihoo
autor
21. okt 2017

Ďakujem... A ďalšiu som našla s ktorou má podviedol

obsadenemeno
21. okt 2017

@nikamihoo paci sa mi, ze to riesis a neutapas sa v lutosti..... clovek tu cita desiatky pribehov, kde zeny nechaju po sebe drevo stiepat, lebo ony ho "lubia".... 😠 a cakaju na nejaky zazracny navod, ako ho zmenit.... drzim palce a daj vediet, ako zijes.... hlavne nestresuj a neskoc mu na "ja sa zmenim"....nezmeni..... taki sa nemenia.

nikamihoo
autor
21. okt 2017

@obsadenemeno ešte by ma zaujímalo koľko ich bolo :astonished ale jemu sa to všetko vráti božie mlyny melú pomalí ale isto..

obsadenemeno
21. okt 2017

@nikamihoo jedna ci desat....na pocte nezalezi.... svedci to o jeho nezrelosti a neschopnosti byt muzom v pravom zmysle slova.
Kasli na pocty, spokojny spanok ti nezaruci to, ze budes vediet, s kolkymi ta klamal.
Viem, ze to boli. Ale ver mi, neryp sa v tom. Ked sa budes trapit ze s kolkymi, kde, ako, kedy.... zbytocne sa budes stresovat. Je to jedno, s kolkymi ta klamal. Aj jedna jedina je totiz privela.

nikamihoo
autor
21. okt 2017

Ved áno už len do zajtra počkať a odist a zmeniť číslo a zašiť sa tak aby ma nenašiel.. čo už za toto si môže on sám nestojí mi aby som sa kôli nemu trápila 🙂 on si to pokašľal nie ja 🙂

jarka_201
23. okt 2017

no ako to dopadlo? odisla si teda? a povedal ti nieco na to ? 🙂