Najbližší človek

bimbulacik
4. jan 2015

Ahojte,
dnes som sa zaregistrovala, doteraz som neprispievala, len citala, co pisu ostatni.
Mam taku mozno nevsednu otazku, neviem. Mozno si pomyslite, ze trapnu, ze su to len slova a nic viac. Chcela by som poznat nestranny nazor.
Vcera mi moj manzel vramci jednej vymeny nazorov medzi recou povedal, ze sestra je jeho najblizsi clovek. Neviem ci som malicherna, jesitna, ale velmi sa ma to dotklo. Manzel ma jednu sestru, spolu vyrastali, maju velmi blizky vztah, denne si volaju, stale ju zapaja do nasej rodiny. Ja mam tiez surodencov, ale myslim si, ze ked si clovek zalozi rodinu, najblizsim clovekom by mu mal byt jeho manzel - manzelka, nie?
Ako to mate vy a vasi patneri? Ste si najblizsi, alebo vam je vasa povodna rodina blizsia?

rory267
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ollynka
15. okt 2018

podceňuje ťa týmto,neberie ťa dosť vážne, ty by si mala byť na 1. mieste a potom sestra nech má s ňou akýkoľvek vzťah.

meg_junova
16. jún 2022

@bimbulacik ahoj, môžem sa opýtať s odstupom času ako sa ti podarilo vyrovnať s manželovu prehnanou pozornosťou na sestru? Zvedavá som, som v tej istej situácii. Ďakujem 🙂