Nechce ma

helenka926
5. júl 2016

ahoj všetky, možno len zveličujem, možno neviem mať odstup, možno sa trápim zbytočne, možno, možno, možno.... Máme vo vzťahu vážny problém 😒 ja viem že to bude vyzerať pre väčšinu ako hrozná banalita... Sme spolu dva roky, priateľ má cez 30 ja pred 30tkou, rozumieme si, žijeme spolu už rok a trištvrte, doma fungujeme v pohodičke, pomáha (aj keď na to nebol naučený robí to sám od seba), je milý, zlatý, robí ako drak, ale občas si vyčlení čas aj na mňa... Občas sa pohádame, nie sme stroje a sme zložité povahy ale fungujeme v pohode. Problémom ale je že spolu nespávame 😒 proste nemá záujem, raz za dva mesiace sa zľutuje ale nič viac, pritom si v posteli rozumieme, nemá zdravotný problém, vyzerám stále rovnako... Vraví že mu to proste nechýba, že za tým nemám nič hľadať... Nevládzem už :/ chýba mi blízkosť, intimita,... a to nehovorím o tom že pomaly už začínam rozmýšľať o rodine ale takto môžem len snívať.... trvá to už vyše roka... Máte niektorá podobnú skúsenosť? vyriešili ste to dáko?

lenadka
5. júl 2016

@helenka926 nebudeš s ním šťastná, toto proste k životu patrí už teraz sa trápiš a ver že sa to len zhorší. Ak si ochotná takto žiť do konca života-teda sa s tým zmieriš ostaň s ním, ak nie je čas dať si pá-pá a nájsť si iného partnera.

sibalka21
5. júl 2016

my sme mali to iste, sex raz za mesiac, dva... hovoril ze mu to nechyba... nakoniec som zistila ze ma uz nemiluje..... a rozisli sme sa

misko_alicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petra3312
5. júl 2016

@helenka926 boli tu uz viacere debaty na podobne temy, skus si precitat. Baby si s muzmi ako je Tvoj zalozili rodiny, vyskusali vsetko, rozhovory, vyhrazali sa milencom, rozvodom, nic nepomohlo....su tam aj take, ktore su po vsetkych strankach stastne, v tejto jedinej nie. Niekto si povie, ze mas muza, ktory pomaha, stara sa, lubi Ta. - cize mas vela oproti zenam, ktore maju doma alkoholika, tyrana, lenivca atd atd...ale podla mna je toto velky problem. A ked je to teraz raz za dva mesiace, o par rokov to moze byt raz za rok. Ak by sa Tvoj partner dal nahovorit na odbornu pomoc ( aj ked si Ty myslis, ze zdravotne je v poriadku, nemusi to tak byt), tak by som tomu sancu dala, ale ak bude ako vacsina muzov v podobnych temach, ze sa o tom nechce ani rozpravat, ja by som do manzelstva a zakladania rodiny s nim nesla.

patka24
5. júl 2016

Toto urcite banalita nie je :-/ proste to do vztahu patri. Ak by to vyhovovalo aj tebe, nic sa nedeje, ale ak ti to chyba, co je pochopitelne, tak vam to asi dlho nevydrzi :-/ dva roky nie su tak vela a tiez este nemate pred 50-kou, takze ta uplne chapem. Ak sa lubite tak sa porozpravajte, skuste sexuologa, pripadne zisti, ci nepotrebuje stimuly o ktorych sa ti mozno hanbi povedat. Ale ak nebude mat zaujem, tak je lepsie sa vratit z kratsej cesty, kym nemate deti. V takom vztahu potom necakaj nic ine ako vecne hadky a nespokojnost.

helenka926
autor
5. júl 2016

rozprávali sme sa o tom viac krát, vždy je to o tom istom... páčiš sa mi, ľúbim ťa,nehľadaj za tým nič lebo nič za tým nie je, proste mi to nechýba ale ak ti to nevyhovuje posnažím sa to zmeniť... potom sa chvíľu snaží a zas zapadneme do starých koľají... :/ pritom bežne ma chytí, objíme, pobozká, pritúli, je pozorný, ešte sa sťažuje ak sa ráno ponáhľam do práce a len prebehnem okolo že kde má pusu na rozlúčku ☹ ... nemá problém prejaviť mi city či pred rodinou, cudzími ale aj v súkromí... "len" ten sex...

natalym
5. júl 2016

@helenka926 A ak je tak ako?

patka24
5. júl 2016

@helenka926 nechcem sa ta nijako dotknut ani nic, ale nemoze ist aj o to, ze ho sex s tebou nebavi? My zeny vieme byt v tejto veci dost pohodlne a poznam chlapa, co sa na to radsej vykasle ako by mal vsetko odmakat sam 😀

helenka926
autor
5. júl 2016

bez jediného problému :/ v posteli si rozumieme k obojstrannej spokojnosti :/

natalym
5. júl 2016

@patka24 To je možné, ale nepoznám chlapa, ktorý by zostal so ženou a v posteli by to nefungovalo.

helenka926
autor
5. júl 2016

patka tým to určite nebude, viem čo má rád, a ja nie som typ čo si ľahne a na makaj 😒 od začiatku sme k sebe otvorený, nemáme problém sa pozhovárať o tom čo by sme chceli a po čom túžime

natalym
5. júl 2016

Hormóny treba vyšetriť podľa mňa.

majulka0509
5. júl 2016

@helenka926 nie je to banalita..mam kamaratku a prezivala to iste, co ty..trvalo to skoro dva roky, prosila sa mu o sex a on ani za svet..ja som jej tvrdila, ze to nie je mozne, aby chlap mal chut na sex raz za pol roka..priznam sa, ze som neverila, ze ich manzelstvo vydrzi, ale vydrzalo a teraz funguju uplne normalne..ale nedozvedela sa, preco to tak bolo..

patka24
5. júl 2016

@helenka926 chapem, to bola len jedna z moznosti. Tak potom je to tazko ☹ a nemoze mat nejaky skryty zdravotny problem? Nechce sa mi verit ze by to zdravemu 30 rocnemu chpapovi stacilo 2 krat za mesiac hlavne ak vam to klape ako pises.

helenka926
autor
5. júl 2016

natalym nad tým som už premýšľala... ani keď sme spolu začali nebol ten typ že by sa po mne sápal každý deň, ale 2-3 krát týždenne a pohodička, potom to utíchlo 😒 fyzický problém nemá, vo vzťahu je spokojný... tiež ma už napadlo či to proste nebude tak ako vraví že mu to nechýba... :/ = hormonálny problém ( proste naozaj nemá chuť :/ )

natalym
5. júl 2016

@helenka926 Veď to si myslím.

helenka926
autor
5. júl 2016

patka24 nie 2x za mesiac... raz za dva mesiace cca :/

patka24
5. júl 2016

@helenka926 no, zle som precitala, o to horsie :-/ ale fakt, vyhladajte sexuologa, len na neho musis opatrne, lebo toto u chlapov byva tazke

janickacrazy
5. júl 2016

@helenka926 určite to nie je banalita, bud má nejaký zdravotný problém, o ktorom ani on sám vobec netuší, napr. nízku hladinu testosteronu alebo problém so štítnou žľazou alebo ma napadá, že je dáky homosexuál alebo bisexuál, ktorý to tají a veru keby ste chceli deti tak pri takej frekvencii sa ich nedočkáš, my sme prvé 2 roky vzťahu mali sex minimálne každý den a koľkokrát aj viackrát, by som umrela, že raz za 2 mesiace

helenka926
autor
5. júl 2016

natalym lenže to je najhoršia varianta :/ k lekárovi nepôjde... on je typ čo kým ho rýchla v bezvedomí neberie tak nepôjde :/ a robiť dáky extrém typu ultimátum je mi strašne proti srsti...

natalym
5. júl 2016

@helenka926 Tak to Ti neporadím. ☹

patka24
5. júl 2016

@helenka926 ak nebude chciet k lekarovi, tak to ultimatum mu budes musiet dat, inak ti neostane nic ine, iba si na to zvuknut a zmierit sa s tym, alebo sa trapit :-/ toto sa same neda do poriadku a casom sa to neurobi, prave naopak, bude to len horsie

petra3312
5. júl 2016

@helenka926 s tymto Ti naozaj nikto na MK neporadi. Precitaj si ostatne diskusie, napis tam zienkam, co sa s rovnakym problemom trapia uz roky. Ani oni Ti tam ziadne zazraky neporadia, ale aspon budes trochu v obraze, akym smerom sa bude Tvoj zivot uberat. Mame jeden taky pripad v rodine, zena uz ma sestdesiat rokov, manzel sa este na jedno dieta zmohol, ale odvtedy mali sex parkrat. Cely zivot bola nestastna, nespokojna...stal sa z nej aj dost neprijemny clovek.

helenka926
autor
5. júl 2016

príde mi to ako podpásovka :/ pre vzťah spravil veľmi veľa, fakt na sebe zapracoval, a ja pri jedinom probléme ktorý je mám zahlásiť buď pôjdeš k lekárovi lebo mám málo sexu alebo odídem? :/

natalym
5. júl 2016

@helenka926 A Ty si veľa neurobila? Akceptuješ to, zatiaľ. To je dosť veľa.

patka24
5. júl 2016

@helenka926 pozri, ja to uplne chapem, ale poloz si otazku, ako si to predstavujes do buducna a ci si na to budes vediet zvyknut, skutocne tu ma pravdu petra nado mnou, onak poradit neviem ☹

mima4
5. júl 2016

@helenka926

pozri, ste mlady zacinajuci parik, prave cas chodenia je na to, aby ste si dali dokopy, ci to ma buducnost alebo nie. Pozeraj sa na to vsak realne, neidealizuj si to, ze sa to zmeni tymto a hentym, prave naopak, bud pripravena aj na "zhorsenie" celeho problemu, ktory riesis. Myslim si, ze je prirodzena urcita nerovnost, ale mat sex raz za dva mesiace... to ani nie je normalne a zdrave fungovanie paru. Ak uz teraz nie si spokojna, co bude o par rokov? No jedine to, ze ty budes starsia a budes mat mensie sance mat dieta....

natalym
5. júl 2016

@mima4 No 30 tnici nie sú až tak mladí a začínajúci párik. Deti by sa už celkom aj patrili.

lintu
5. júl 2016

ak chceš trochu upokojiť, je dosť možné, že to s tebou naozaj nič nemá.... poznám chalana, ktorý keď išiel do vzťahu tak mu bol naplno odovzdaný.... len...tiež mu akosi nebolo veľmi treba... radšej sa iba objímal.... ja som s ním nič nemala, nebol to teda môj problém, ale keď mi o sebe toto rozprával, napadlo mi, či nemá náhodou ešte nejaké bloky z minulosti (jeho vzťahy strašne ovplyvňoval vzťah s matkou) alebo či za tým nebude jeho životospráva... predsa len chlap ako hora, z ktorého hormóny doslova vyžarovali, aby nechcel? takže takto isto to má možno i tvoj priateľ.... možno je to len prechodné obdobie, možno je to na stálo.... ak sa nejako nezosúladíte, raz s tým budete mať pravdepodobne problém...on je v pohode, ale tebe to nedá spávať....

mima4
5. júl 2016

@natalym hej..myslela som skor..ze este nie su spolu tak dlhsie, len sa zatial spoznavaju 🙂