Nechcem prísť o partnera. Čo mám robiť?

nosscire
23. sep 2008

Ahoj...
Zoznamil som sa s uzasnym dievcatom, obaja sme boli z toho hotovy, ako je nam spolu dobre... pozname sa dva mesiace (viem, je to kratko, ale obaja zazivame nieco co este pred tym nie), uz po prvom mesiaci, sme riesili otazku buducnosti...detia, rodina a pod, obaja mame pocit, ze by sme spolu dokazali zit a mat spolocnu rodinu, zda sa nam, ako keby sme sa poznali uz velmi dlho. Ale nastali problemy, vzdy ked sme boli spolu, tak sme sa nevedeli od seba odtrhnut a potom sme boli do noci hore a boli a este sme uplne unaveny a zniceny. Vzdy som k priatelke velmi mili, hovorim jej , ze ju lubim a ona mi to hovori tiez, dokonca ked sme spolu obcas si povieme, ze sa milujeme, este vcera mi to hovorila. Ale dnes som od nej nepocul lubim ta, alebo nieco podobne. Posledne dni mi uz ani tolko nepise smsiek, bojim sa toho, ci sa jej nezacinam vnucovat, alebo ci ma uz nema plne zuby. Bojim sa toho, ze o nu mozem prist, mozno som az prilis dobry k nej, taky som nikdy pred tym vo vztahoch nebol, doniesom by som jej aj modre z neba..Robim chybu??? Mam strach, ze sa nieco moze pokazit a neviem sa posledne tohoto pocitu zbavit.
Bol by som rad, keby javila vacsi zaujem o mna, tak ako to bolo pred par dnami... Co mam robit podla vas? Mam jej dat pokoj na chvilu?
Dakujem za odpoved a prepacte ked sem pisem..

mywiel
27. jan 2010

Treba byt obcas vzacny, lebo ak si 50x denne opakujete milujem ta tak uz to nema taky povab a stane sa to osuchané. Najkrajsie je dobijanie a nie sa ponahlat, inac vas pohlti rutina velmi rychlo. Treba obcas aj pauzu aby ste sa zase nasli, cize vidiet sa nie kazdy kazducky den ale tak kazdy druhy treti a zorganizovat nieco nové, niekam spolu ist a medzi priatelov, nie byt len dvaja vkuse. Inac vas to rychlo prejde a omrzi, lebo denno denné sms ako ta lubim po mesiaci sa vypisu a uz tam nebude to vzacne, co dobijat. 😉

lafemme
27. jan 2010

ema, a jak u tebe bude snášet např. poporodní blues?? To se jako sebere a půjde pryč? 😕 takhle se teda podle mě nechová milující partner 🙄 Já jsem fňukala celý první trimestr kvůli permanentním nevolnostem a v manželovi jsem měla 100% podporu.

blazka24
27. jan 2010

ema to uvidíte po pôrode, toľko bude starostí, že nebude čas na riešenie takých vecí, skôr budete obaja unavení, vyčerpaní a ledva budete dýchať a vtedy zistíte, že také maličkosti ako spánok aspoň osem hodín a trocha kľudu ak malý alebo malá zaspí a budete sa len tak túliť k sebe budú výnimočné, tak vtedy prídete na to, že to čo ste riešili počas tehu bola fakt blbosť 😀

mywiel
27. jan 2010

Ze aspon 8 hodin 😀 😉 budes rada ked budes spat 5 hodin vkuse ak budes kojit. Prvé dieta je velka skuska pre vztah a ked to nezvlada teraz tak potom neviem ako to bude zvladat lebo bude viac starosti a unavy to mi ver. Musite sa v klude porozpravat ty mu vysvetli co od neho chces a skus byt prijemnejsia nech doma nema chudinku a za vsetko moze on lebo ta dostal do takého stavu. Proste chlapy su v tomto nemotorni nevedia ako utesit tak sa citia nemozni a radsej odidu. Treba len klud, pohodu a netrapit sa zbytocnostami, aj ked to vzdy nejde poznam to, ale nerozpravat sa dva dni je trosku skoda, nie ste pubertaci a treba obcas nebyt hrdy. 😅 No to ti radi ta prava, tvrdohlava. 😅 😀 😀

mywiel
27. jan 2010

Inac sa necudujem ze ste v takom stave akom ste vela nového naraz, vela zmien na ktoré si treba zrazu hned zvyknut, skoda, ze ste nebyvali skor spolu kym ste planovali babo. Teraz sa musite naucit zit v jednej domacnosti dvaja a zanedlho traja su to velké zmeny a ked to nezvladate co je pochopitelné pri tychto zmenach tak chodte do poradne a vyrospravajte sa, nech vam niekto nezaujaty poradi, taky co vas nepozna. 😉

vodnarky
27. jan 2010

suhlasimm!!su to velke zmeny a naraz..ale co ma zarazilo je toze este neni ani miminko na svete a uz take chovanie?ze sa neusmievas??..ale samotne tehotensvo(a to som si ho ja prezila tak,ze kade som chodila,tade som vracala..celych 7-8 mesiacou)nieje take tazke,ako potom ked miminko pride na svet..to bude vecsia zmena..budes potrebovat jeho pomoc,aby vzdy stal pri tebe vo vsetkych situaciach..a nie to riesit tak,ze odide.. ☹ ..vies,mat miminko je velka radost,stastie,laska..ale patria pod tym este aj ine pocity,ako velky strach,unavy a starosti..neviem ako to bude zvladat,ale kazdopadne vam drzim obom pace a vela stastia a pevnych nervou.. 😉 😉..

vodnarky
27. jan 2010

ema- 😉 😀