Nedokážem byť manželovi verná. Čo s tým?

andrebeka
6. apr 2008

Co mam robit ked nedokazem byt manzelovi verna?Nie je zly ale nerozumieme si stale sa hadame a ani nas milostny zivot za vela nestoji.Tusi moju neveru ale nic neriesi vrta mu to v hlave chce vediet pravdu ale u mna plati stare zname zatlkam.Zavidim vam zienkam domacim ktore su spokojne s manzelmi alebo sa len boja zacat od znova.Neviem co robit ved mame dieta no nemozem muza lubit ked podvadzam.

wladka
6. apr 2008

tak bud ferova, a odid..

ak ho nelubis, preco si s nim? kvoli dietatu? kvoli peniazom? toto ale nerob.. ak milujes ineho, chod za nim.. a manzela nechaj, on sa z toho vylize, spamata sa, a mozno bude mat stastie na inu, ktora ho bude lubit..

suem
6. apr 2008

Andrebeka a co vlastne chces?
Potlapkanie po pleci, za to aka si odvazna?
Ked nie si spokojna, tak sa rozved a zacni nanovo, ale tvoj postoj je zbabely (ci uz voci manzelovi, alebo voci sebe samej, a dieta do toho netahaj ).
To co robis teraz je pokrytectvo ako vysite: ked to nahodou nevyjde inde, ostava manzel v zalohe a budes potom hrat stastnu manzelku ...
Neviem ake rady cakas, ako uspesne zatlkat a nenechat sa odhalit, alebo ako sa v pokoji rozviest ... resp. ako tu pretvarku dalej hrat a vydrzat?
Podotykam, ze nie som zienka domaca a som alergicka aj na rovnake spravanie u muzov, dokonca som s par takymi aj prerusila obchodne vztahy, lebo sa mi z nich dvihal zaludok 😠 a aby som niekoho platila a este mi z neho bolo na grc, tak to ma nic a nikto nedonuti.

lindda
6. apr 2008

ak nedokazes byt verna tak nebud ale neublizuj 🤐

karthur
6. apr 2008

My tu zrejme tvoju neveru nevyriesime

janinah
6. apr 2008

mňa by zaujímalo koľko máš rokov, nevieš čo máš robiť? nesranduj,vieš to veľmi dobre,čím skôr sa máš rozhodnúť pre jedného alebo pre druhého aj so všetkými následkami,ktoré to prinesie. Táto dvojtvárnosť praskne a nevyjdeš zo situácie ako víťaz. S ohľadom na osudy žien v mojom okolí môžem len napísať- čo by iné za to dali,keby mali milujúceho manžela a zdravé dieťa...nie každý si to vie vážiť. U nás sa hovorí-bolo koze dobre.išla sa na ľad šmýkať.A ešte si predstav,že by to bolo naopak a ty by si manžela podozrievala z nevery,ako by si sa cítila?

maslenka
6. apr 2008

andrebeka to sa chváliš alebo sťažuješ, súhlasím s tým, čo tu baby napísali 😖

kitty68
6. apr 2008

ty mas tak trochu pocity viny, nemas?

na jednu stranu napises neni zly

a hned za to nerozumime si a hadame se a milostny zivot za nic nestoji

a ted cekas ze ti reknem, no tak si soupni bokem, kdyz mas tak nespokojene manzelstvi z chlapem co vlastne neni az tak spatny 😅

lucenek
6. apr 2008

no...na tvém místě bych za 1. nebyla se zlým mužem, za 2. bych s ním logicky neměla ani sex. život a odešla bych od nějklidně i s děckem, když hi nemiluju a je zlý tak proč taky zůstávat že? 😅 A kdybych ho teda ještě podváděla, tak mu na rovinu řeknu, hele brouku, jsi zlý nerozumíme si vše je špatně, být spolu nemůžem balím švestky a jdem pryč.....a tím, že chodíš na bokovky ničemu nepřispíváš, chápu, potřeba je potřeba...ale podle toho to vypoadá, že na tom nejsi tak špatně jen si kápla na chlápka co si s ním rozumíš v posteli a tudíš jsi jím okouzlená. A ten věk by mě taky zajímal....zas to musíš mít srovnané v hlavě a vědět co cheš, ale já jsem pro fér jednání

lucenek
6. apr 2008

pardon nezlý zlý...nějak mi to vypadlo...ale něajk je mi tvého chlápka líto

lante
6. apr 2008

Čo s tvojou neverou?? Možno si mala nato myslieť predtým, než si s ňou začala. Ale keď sa už stalo, tak buď voči mužovi férová a to najmä keď ako píšeš nie je zlý.................zaslúži si potom klamať? Skús sa nato pozrieť z jeho strany. Páčilo by sa ti byť na jeho mieste? Ja neveru neznášam v akejkoľvek podobe......... 🙄

lucenek
6. apr 2008

já bývala kdysi mým ex podváděna...všichni to věděli jen já ne...nenávidím to z duše....a ten pocit procitnutí do reality toho kdo je podváděn ti nepřeju zažít......takže buď fér a vyklop to

adal
6. apr 2008

andrebeka, nerozumiem, akú odpoveď chceš počuť ? ☹

suem
6. apr 2008

Andrebeka a nie si ty nahodou iba taka mala provokaterka a vyvolavacka diskusie?
Zadas temu a nereagujes na odpovede. Takze ta tento problem asi az tak velmi netrapi.....

adal
6. apr 2008

suem, možno máš pravdu 😀

lenerka
6. apr 2008

Ahoj

nechtěla bych být v tvojí kůži 😖
ale ani v kůži tvojeho manžela
určitě bych si s ním o všem promluvila,hlavně v klidu
a asi kdybych ho už nemilovala ,tak bych odešla i s dítětem!bude to těžké,ale jestli si chceš užívat jen s milencem a na manželství trvat tak to ti přeju hodně síli a pevný nervy!
Já nevěru neprovozuji snad nikdy nebudu a ani takový lidi neodsuzuji
ale řekni mu to na rovinu jak na tom jsi-jste
podlě mě vztah bez lásky,důvěry a pohody je k ničemu!!!!

kitty68
6. apr 2008

no taky se divim ze zadna reakce

mozna je masochistka a dela ji dobre jak reagujem proti 😀

suem
6. apr 2008

Tak som aspon zistila, ze nie som jedina s takymto vraj zastaralym nazorom - ze partneri( v akomkolvek zmysle) sa nemaju podvadzat.
Dobru nocku diskuterky 😀 a zajtra krasny a pokojny den.

andrebeka
autor
7. apr 2008

Caute dik vsetkym ktory ste zareagovali na moju temu.Zaujimalo by ma ci je medzi vami nejaka mne podobna.Je mi divne ze vsetky ste na sto perc.verne.Ze preco neodidem?Nebudem menit istotu za neistotu a mna by potesilo keby aj on niekoho mal zili by sme si kazdy svoje.Verite ci nie kazda nevera ma dovod.Nezazili ste pocit ked sex pretrpite lebo je mierne s/m lebo jemne milovanie je prenho nanic.

pacna
7. apr 2008

zachovaj sa fer ved tebe by to tiež asi nebolo mile keby to robil on.

lante
7. apr 2008

A to už by bolo prosím ťa čo za vsťah "istoty" keby ste mali každý na sex niekoho iného a žili by ste každý svoje...???

kkatrina
7. apr 2008

nerozumiem tomu ako chceš žiť vo vákume. Každý si žiť svoj živoť? A čo čakáš - žiadne konflikty, dobré ráno, dobrú noc? A že dieťa na nič nepríde a nič nebude cítiť?
Nerozumiem tomu, keď si niekto myslí, že v manželstve nie sú konflikty a problémy. Každý ich máme, len každý alebo každá z nás ich nerieši tvojim spôsobom.

Je mi naozaj úprimne ľúto tvojho manžela a všetkých ľudí, ktorí sú podvádzaní. Žiť v klamstve a nešťastí je najhorší spôsob akým možno prežiť svoj život.

pacna
7. apr 2008

kkatrina suhlasim. 😔

sue
7. apr 2008

Andrebeka, prepáč, ale z tvojich názorov srší hrubosť, necitlivosť a primitivizmus...

vka
7. apr 2008

ty ked manžela podvadzaš tak ti je prakticky zrejme ukradnutý on a aj tvoje dieťa === a prosim ťa ked maš doma dieťa ako to ty všetko stihaš???????? 😕 😕 😕 Neviem či si tu ty najdeš sebe podobnu lebo skoro každa z nas je mamina ktora ma na starosti chod domacnosti deti pracu a každa z nas si važi svojho manžela a je rada že ho ma ....a nema čas na myslenie na iných mužov nieto ešte traviť intimne chvile s niekým iným ako je muž a otec našich deti myslim si že som so mnou suhlasia aj ine ženy ....
A čo ti je divne na verných manželkach ???? Verne manželky objednajme sa na vyšetrenie lebo asi budeme chore ☹

sue
7. apr 2008

...a ešte jedna vec... keď tak tpžiš po tom, aby ťa manžel podvádzal, však mu to navrhni... drahý môj, ja ti chrápem poza chrbát s iným, kľudne si nájdi aj ty nejakú milenku... užívaj si, ale žiť budeme aj naďalej spolu, však keď sme sa už raz vzali a máme spolu dieťa... však vieš... istota je guľomet...
...a uvidíš ako zareaguje... mne by asi otrieskal o hlavu návrh na rozvod a malého by som už v živote nevidela... ale kto chce kam, pomôžme mu tam...

nenka83
7. apr 2008

Ja by som ti priala aby ta co najskor odhalil, poslal do certa...... potom by si sa mozno spamatala....no dufam ze on by uz taky hlupy nebol...
v mojich ociach si k.... sorry

mory
7. apr 2008

ja myslim ze by si mala vyhladat pomoc inde 😀 akoze tebe by bolo dobre zit spolu ale kazdy s inym partnerom? 😅 "divne"

a urcite niesme vsetky 100%tne v kazdom manzelstve su hadky a nedorozumenia ale to k tomu patri a 100% manzelstvo asi neexistuje 😉
a k tomu sexu len tolko ze si urcite vedela aky sex ma rad a nezmenil sa na zviera za 1 den 😕

ak nedokazes byt verna manzelovy tak ti radim rozvod a zit bez zavezkov mozes skym chces a kedy chces a nikto ta zato nemoze sudit, vela stastia 😉

zuzkafuny
7. apr 2008

Andrebeka... proti gustu žiaden dišputát... (tak sa to píše...???) 😉

jjitulina
7. apr 2008

já nevěru taky nemám ráda,ale u jiných si ji netroufnu odsuzovat,protože do jejich vztahu nevidím.Myslím si,že ve většině vztahů kde nevěra je,je něco špatně.At už sex,vázne komunikace nebo něco jiného,ale od toho jsme lidi,abychom si to vyří¨kali.Zůstávat s někým koho nemáš ráda jen kvůli jistotě a dětem je o ničem,jak pro tebe,tak pro něj.Já bych si nevážila sama sebe,za neustálé podvádění a "dělání blbce"z manžela,takhle přece nemůžeš být vůbec štastná!

nobody
7. apr 2008

ulala
nevím