Nedokážem byť manželovi verná. Čo s tým?

andrebeka
6. apr 2008

Co mam robit ked nedokazem byt manzelovi verna?Nie je zly ale nerozumieme si stale sa hadame a ani nas milostny zivot za vela nestoji.Tusi moju neveru ale nic neriesi vrta mu to v hlave chce vediet pravdu ale u mna plati stare zname zatlkam.Zavidim vam zienkam domacim ktore su spokojne s manzelmi alebo sa len boja zacat od znova.Neviem co robit ved mame dieta no nemozem muza lubit ked podvadzam.

kacka.va
7. apr 2008

andrebeka: chudák manžel. A tvoje slova, že by bylo nejlepší, kdyby si někoho taky našel, teda upřímně nechápu. Ještě bych pochopila vztah, kdy oba mají jiné partnery, ale jinak si rozumí a oba s takovým vztahem souhlasí. A sama píšeš, že ani jinak si s manželem nerozumíme, potom nechápu, co chceš, takový vztah nemám smysl.

lenerka
7. apr 2008

ahoj

jak už jsem ti včara psala nevěra se mi nelíbí a jsem s manželem 9let a ještě mě to nenapadlo a doufám,že se to ani nestane!!!
určitě jsou i baby co podvádí,ale tady se ti asi žádná nepřizná 😉 nevím já do nikoho nevidím
ale určitě si s manželem promluv!!!!
mě by takový vztah nebavil já bych s tím asi nedokázala žít
stejnak se to vždy provalí a manžel bude z toho špatný a ty pak na konec taky ☹

kitty68
7. apr 2008

no a jak dlouho jste spolu? kdyz se ti sex s nim nelibi tak bys mu to mela rict

ja js jeste porad nepochopila o co tady jde,

ty chces byt s nim, ale sex s nekym jinym

tak to te kamaradko kazdy chlap posle do prdele

ja si myslim ze ten tvuj milovnik, te jen tak trosku vyuziva na sex, neni nahodou zenaty???

debra
7. apr 2008

ja by andrebeku neodsudzovala a urcite by jej nehovorila,ze je k...nevidime do ix vztahu,tak ju nemôzeme sudit....nevieme preco zacala podvadzat manzela,podla mna mala na to dovod,mozno oxladol ix vztah,prestali si rozumiet,manzel zmenil spravanie,alebo mozno sa stalo nieco ine... 😒 andrebeka-mozno by si nam mala napisat viac,aby sme ta poxopili,p.p.poradili,lebo takto ta budu len a len odsudzovat...kazdopadne ti zelam vela stastia 🙂

kristi
7. apr 2008

ja nechapu, proc jste se brali? asi jste se museli hadat uz pred svatbou, stejne tak sex asi byl spatnej uz pred svatbou..

podle me akorat nevis co chces, nebo nejsi schopna se rozhodnout a neco udelat...

nenka83
7. apr 2008

Debra tak ked ochladol vztah a bol bla bla tak by som sa rozviedla, a nie robila z neho idiota! Ja by som sa ani svojmu dietatu nedokazala pozriet do oci!!! Nech si zije s kym chce a robi co chce, ale nech neublizuje druhym. Ved nemoze mysliet len na seba, resp. svoje uspokojenie, ked ju doma caka dieta a manzel.

Normalne si predstavujem situaciu ako sa .... s inym a pride domov k malej/malemu, normalne ja by som ju zabila. 😠

aiculka
7. apr 2008

Baule: ak mozem pridam svoj nazor. Nechodim sem casto, bohuzial nie je cas ☹ , ale ked sem nahodou nakuknem tak vzdy objavim nejaku kontroverznu temu a NAVYSE od pisatelky ktora ma v profile 3 prispevky! 😅 😕 Cudne nie? Osobne si myslim, ze dotycna Vas len skusa a bavi ju roduchavat ohen vo fore....moj nazor. 😒
Takze babulky, myslim ze ten jej absurdny problem je cele vymyslene...myslim si to ani neviem preco.... 😀

mixka
7. apr 2008

fiiiha, zase raz nechapem 🙄

aiculka
7. apr 2008

Divne j uz len to, ze probelm rozobera v nedelu vecer o desiatej...k teme ktora Vas nakopla sa vyjadri dvoma prispevkami... 😕 bud nemohla spat..aleb bola pravwe verna 😅 😀 ..joooj ja som dnes zla.. 😅 😕 😔

ketka
7. apr 2008

Andrebeka, nezlob se na mě, ale přijdeš mi trošku jako sobec. Manžela nemiluješ, podvádíš ho, děláš z něj s odpuštěním vola, ale zároveň ho nechceš opustit, protože má prachy (tak si já vysvětluju tu tvojí jistotu)?

A myslim si, že ani pro dítě neni život v takovýmhle svazku zrovna přínosným 😒

A popravdě.....představ si, že by za tebou přišel tvůj manžel a řekl ti, že tě nemiluje, sex s tebou nestojí taky za nic, že tě podvádí, ale že by byl rád, kdybyste spolu zůstali, ty si můžeš taky někoho najít a budete žít šťastně a spokojeně až do smrti.
Kdyby za mnou takhle někdo přišel, tak bych ho tak akorát nakopala do prdele a vyrazila.

Možná jsem to napsala drsně, ale já to tak prostě mám. Nebudu tady psát, že nikdy nebudu svýho muže podvádět, i když teď jsem o tom přesvědčená, ale nikdy neříkej nikdy. Ale vím, že bych z něj rozhodně nedělala takovýho blbce jako ty ze svýho manžela.

Každopádně, ti přeju, abys to vyřešila a byla šťastná a spokojená 😉

kitty68
7. apr 2008

debra ja ji neodsuzuju
sama js se s manzelem seznamila, kdyz js chodila s nekym jinym, ale podstatne je ze js se ROZHODLA ze s byvalym byt nechci rozesla se s nim a pak zacla chodit s manzelem.
pokud to doma neklape a potkas nekoho jineho, fair enough, tak at se rozvede a je s tim druhym kdyz jim je spolu fajn o tom to je

debra
7. apr 2008

menka...ja neviem,co si o tom myslieť,ja by som svojho muza tiez nepodviedla,ako dotyčna,ja len nexcem nikoho odsudzovat 😔 ale kazdopadne by jej navrhovala rozvod,lebo takyto vztah uz nikam nevedie a ani nebude viest... 😕 ale som rozmyslala nad tym,co pisala aiculka....a je to fakt divne,ze sa k teme,kt ona nacala vyjadrila len 2prispevkami....asi uz ma jeden nick na modrom a mozno aj album...len xce byt inkognito,tak si ho vytvorila este raz....co ty na to arebeka? 😀

lila16
7. apr 2008

andrebeka
uprimne sa skús vžiť do opačnej situácie ako by si sa chovala ty na jeho mieste a či by si chcela s takým človekom byť?? Musím sa priznať, že aj ja som podviedla svojho priateľa teraz už bývalého a na základe toho, že som ho podviedla nám vzťah prestal fungovať...pretože to bol už len vzťah o zapieraní, klamaní a sms -ách ktoré som skovávala a hlavne o tom aby sa nič nedozvedel a z toho všetkého som bola nervózna čo som potom prenášala aj na priateľa a z toho vznikali hádky a stresy...taký vzťah aj keď máte dieťa nemá zmysel je lepšie, keď dieťa vyrastá v klude a nie v hádkach...určite by som ti radila neveru buď ukončiť a uvedomiť si prečo si začala v mladosti s manželom chodiť a čo si na ňom lúbila a či to prečo sa hádate nieje len hlúposť a ješitnosť vás dvoch, skúsiť si uvedomiť, že každý kúsok tela toho druhého lúbite a skúsiť možno aj pre lepší sex nejaké tie pomôcky alebo aj výlety niekam na chatu no predsa by sa niekto našiel kto by dieťa aspoň na noc postráži,a hlavne sústrediť sa na výchovu diaťaťa alebo ďalšia varianta povedať manželovi pravdu (ak miluješ toho druhého) a žiť vo vzťahu, ktorý podľa teba má zmysel (s tým druhým) a vychovávať dieťa v klude..Len by som ti ešte poradila jednu vec... skús zistiť ktorý z tých dvoch mužov je schopný milovať tvoje dieťa na 100% (predpokladám, že jeho otec určite) a ktorý je schopný zaistiť vás dvoch (teba s dieťaťom) toto sú veci ktoré su uvedom než urobíš túto druhú variantu. A aby som nezabudla keď manžela už nelúbiš tak načo mu zatĺkaš milenca?????????? A je milenec schopný uchýliť vás a vieš, že ak sa k nemu nasťahuješ tak si nepoleziete na nervy a neskončí tvoj vzťah s milencom presne tak ako z manželom???? !!!! Tak prajem veľa šťastia 😖

aiculka
7. apr 2008

Mna by len zaujimalo co tieto prispevky cita 😉 ...

takco
7. apr 2008

a vies ze nevernici umieraju skôr 😨 lebo ziju v strese!.....tak si to uzi ,bo mas kratku zivotnost 😀

lila16
7. apr 2008

no ešte teraz som si prečítala reakciu na prvej strane andrebeky:
moja to že nechcešísť z istoty do neistoty je svinstvo...a len by ma potom zaujímalo ako bude vychovávané vaše dieťa keď by ako píšeš mal mať aj tvoj muž nejakú milenku...nechcela by si ešte aby tvoj milenec chodil k vám a jeho milenka tiež? No jeden prípad viem , že manželia žili spolu ale každý mal niekoho iného bolo to síce verejné tajomstvo ale poviem ti len, že z ich dcéry ktorá má teraz 14 vyrástla cundra ako vyšitá a to mladšie decko 4 roky tak je rozmlaznané a nevychované dieťa a to len preto lebo aj ona aj on chceli byť pre deti najlepší a chceli aby ich mali radi tak im dovolovali veci ktoré keby chcela moja dcéra (ktorú nemám) tak jej obtrhám uši. Nehnevaj sa ale aby 14 ročná mala 18ročného frajera ktorý nemyslí na nič iné len ako ju s prepáčeným za výraz "ošukať" (už som fakt vytočená) a chodila s ním na víkendy na chatu a tam chlastala o dušu a vrátila sa domov po víkende ako rozmedané kura tak to je dosť................ 😠
A aby som nezabudla tak jej rodičia (teda tý čo majú každý niekoho) si z toho robia pred kamarátmi standu tak z toho je mi na GRC!!

lila16
7. apr 2008

Ja som tiež podviedla ako som už napísala a citila som sa strašne previnilo ale zachovala som sa potom fér a všetko som mu povedala a rozišla s tým aby si našiel babu ktorá si ho naozaj zaslúži.
🙄

andrebeka
autor
7. apr 2008

Debre dakujem ze sa nato snazi pozerat aj s mojej strany.Lebo to nevzniklo len tak pri nevere su vinny obaja nikdy nie len 1.A co vy damy pretuknite si svojich partnerov s ineho cisla napiste im sms ze ste ich ctitelka a pozvyte ich na rande a uvidite ci si snimi mozte byt take iste.Ale pozor ak ste naivka nerobte to lebo ak nato rande pojde zabije vas to.Dajte mi vediet ktora z vas ako dopadla.

melory
7. apr 2008

tieto rady su ozaj na nic a na h****!!!

alififi
7. apr 2008

andrebeka dakujem za radu, ale nevyuzijem ju.
radsej si precitam nejaku dobru knihu, alebo zbehnem do divadla 😉

melory
7. apr 2008

andrebeka to co si tu napisala ako posledne moze napadnut len teba....tu co podvadza.

aponchie
7. apr 2008

nikdy nikoho neodsuzuj pac nevis jak to je a jak muzes sam dopadnout ☹ preji hodne stesti a at ve finale vsichni najdou klid v dusi.. 😉

andrebeka
autor
7. apr 2008

Nejako ste stichli.A ja viem aj preco bojite sa ze sa do tej pasce manzel chyti a rosype sa vam vasa ruzova prectava o vasom manzelstve.Verte ci nie 3kamky sa mi uz rozviedli lebo ich skvely manzel daval erot.ponuky neznamej ctitelke a 1zrusila svadbu s 11kamosiek ktore to skusili len 1jediny nereagoval na ctitelku.A tie ostatne kamky pochopili o com ten ich vstah naozaj je tak ako ja kedysi..

melory
7. apr 2008

andrejka ty zrejme zijes uplne v inom svete......plnom nevery a jej kolotoci...no nas tam netahaj, dakujem.

alififi
7. apr 2008

andrebeka myslim, ze sa skor stichlo z ineho dovodu 😎

debra
7. apr 2008

andrebeka a prečo si ho podviedla alebo podvádzaš?asi máš na to nejaký dovod?skus nám ho napísať,mozno sa na tvoj problém budeme môcť pozrieť aj z druhej strany... 😒

alififi
7. apr 2008

debra ja ne, nemam chut sa na andrebekin *problem* pozerat z akejkolvek strany. 😔

zuzkafuny
7. apr 2008

Andrebeka... nehas oheň, čo ťa nepáli...

sylvar
7. apr 2008

no coment 😔

debra
7. apr 2008

ale preco ne?vsak ked to zacala nex to dokonci?ne?však všade okolo nás su taketo vztahy na dennom poriadku...napr.mojho bratranca podvadzala zena,ale mala na to dovod...nejdem to tu rozoberat...a asi aj preto sa viem tak trochu vzit do jej situacie...viem to poxopit...