Nedokážem byť manželovi verná. Čo s tým?

andrebeka
6. apr 2008

Co mam robit ked nedokazem byt manzelovi verna?Nie je zly ale nerozumieme si stale sa hadame a ani nas milostny zivot za vela nestoji.Tusi moju neveru ale nic neriesi vrta mu to v hlave chce vediet pravdu ale u mna plati stare zname zatlkam.Zavidim vam zienkam domacim ktore su spokojne s manzelmi alebo sa len boja zacat od znova.Neviem co robit ved mame dieta no nemozem muza lubit ked podvadzam.

matullienka
7. apr 2008

andrebeka: a to ta nenapadlo kolkym ludom tym ublyzujes? sa mozes hanbit

liana
7. apr 2008

každá z nás ( až na pár výnimiek) ide do manželstva s tým, že bude verná, bude jej verný a že prežijú spolu krásny pohodový život plný romantiky. vieme všetky, že nie vždy je to pravda a bohužiaľ sa stáva, že tie ružové okuliare spadnú skôr, než manželstvo plne začne.
andrebeka jemne naznačila, že u milenca má sex a porozumenie jemnou formou zatiaľ čo u manžela zjavne nie. nepoznáme jej manžela, ale kopec chlapov je takých, ktorý svojej žene nedajú to čo potrebuje, ale myslia len na seba, ich pocity sú pre nich najdôležitejšie. môj názor je ten, že každá nevera vzniká ako nedostatok niečoho. či z jednej alebo oboch strán. a na druhej strane je tu obava, alebo nechcenie stratiť sociálne istoty. viete koľko žien sa medzi nami pohybuje, ktoré majú podobný problém ako andrebeka, len to nikde nezverejnia? a koľko je takých manželstiev že žijú spolu len pro forma a pritom má každý svojho partnera niekde uplne inde?
mám v okolí niekoľko prípadov ( je síce pravda, že ide o majetných ľudí), ktorí majú doma reprezentatívnu manželku, ale obaja majú milencov. trávia s nimi dovolenky, niektoré sviatky a pod. .a niektorí z nich celkom pozabudli, čo je pravý význam slova rodina, láska a porozumenie. je takých kopec, verte mi.

sakmis
7. apr 2008

Liana: musim smutne skonstatovat ze pokial ide o tych majetnych mas pravdu. Mam vela priatelov, ktorí si vydrziavaju mladu pipku, len na ukazovanie a doma maju manzelku matku svojich deti 😅 😕 😒 Len mna by este zaujimalo ci ten jej milenec je tiez zenaty??? a vobec mam trosku pocit, ze sa podaktore pohravaju s myslienkou neveru ospravedlnovat. Ok amnestia na neveru je sice super pesnicka..ale real zivot a manzelstvo je o necom inom, nie?

lila16
7. apr 2008

andrebeka> je hlúposť zbytočne skúšať partnera, ja som názoru, že kto chce tak si ten čas najde na tu neveru, mne sa zdá byť trochu ponižujúce skúšať takto chlapa ...je vela chalapov, ktorý by už len zo zvedavosti na to rande išli. Andrebeka je len na tebe ako sa postavíš k tvojej nevere či budeš hrať fér hru alebo nie ale ver, že sa to vždy odzrkadlý na niečom inom... buď ti to urobí on a potom neviem či by si bola šťastná ale viem jedno, že vždy nám je za vecmi lúto vtedy ke´d ich už nemáme. tak sa snažme vážiť to čo máme lebo šťastie a celý život je vrtkavý. 😖

maybee
7. apr 2008

Neviem... možno že si mala začať z inej strany. Je tu veľa manželiek, priateliek, ktoré svojich manželov, priateľov milujú nadovšetko a nedokážu pochopiť Tvoje konanie.
Ani ja to nechápem, ale snažím sa. Je možné, že Ti asi manžel nedáva všetko, čo by si chcela, alebo Ti zas niečo dáva, ale inak akoby si ty chcela. To znamená a jediné z toho vyplýva, že Vám možno chýba komunikácia a rešpektovanie toho druhého.
Neviem, či už dokážeš niečo takéto zachrániť a či to vôbec chceš. Je to len na tebe, buď s tou neverou prestaneš, vrátiš sa k manželovi celou svojou dušou a budeš sa snažiť zachrániť váš vzťah a neveru budeš brať ako svoj morálny úpadok, zlyhanie. Alebo pôjdeš za svojím milencom a budeš s ním. Musíš sa rozhodnúť, pretože sa obávam, že najviac bude trpieť Tvoje dieťa a nie ty, ani Tvoj manžel.

A zas sa mi veľmi nepáčilo to, čo si napísala, aby sme skúsili napísať svojim manželom a priateľom sms... akože od inej ženskej. Myslím si, že sa tu kočky nevydávali zo dňa na deň a nepoznali svojim partnerov 5 min. a skúšať ho? Mám pocit, že je to len začiatkom konca niečo také urobiť.

Takže sa musíš rozhodnúť sama, buď-alebo. Máš dve možností, avšak netuším, či sa Ti podarí zachrániť Tvoje manželstvo v tvojom svedomí....

lila16
7. apr 2008

sekmis: ospravedlnitelné to nieje a nikto ju zrejme obhajovať nechce len si každý napíše názor čo by a ako by sa zachovala dotyčná v situácii jej podobnej...Ak by mňa priateľ podviedol išiel by z domu a veci by mal na ulici povešané na strome...Poznám aj taký pár v ktorom je chlap dominantný a vyjadruje sa asi tak, že on môže ona nie... on by jej ale neodpustil keby to urobila ona ale ona musí odpustiť.. to je stupidita národa.

majka35
7. apr 2008

prečo privlastňovať stupiditu národu, keď ide iba o jeden párik tvojich známych ... 😀 😀 😀

kacka.va
7. apr 2008

bohužel to takhle funguje ve více vztazích, že chlap může a ženská ne 🙂

melory
7. apr 2008

hej ja to poznam tak, ze chlap je frajer a zena kurva!

elise
7. apr 2008

ja si myslím že je to téma na hádanie ja si myslím že to nie je vhodná téma do fora ak je naozaj zakladateľka neverná takto sa verejne priznávať a vlasten nechce nič riešiť ani pomôcť, tak neviem podľa mna by sa mala táto téma zamknúť. je tu veľa tém o neverách a fakt sa tu nedá čo odpovedať🙂 to môj názor

kyri
7. apr 2008

andrebeka: tak to je hustý, mám kámošku, co taky měla chlapa s/m, byl atraktivní, cizinec, hodně jí to asi dalo, ale dobrý bylo včas odejít - teda, neměli dítě, o to to bylo jednodušší.
no, já bych volila raději nejistotu, ale zato svobodu.
jinak ale ti rozumim, proti nevěře a priori nic nemám, protože jsem taky přesvědčená, že je to jen důsledek mnohem hlubších "spodních proudů" - a hlavně toho, když spolu lidi nejsou schopný komunikovat, anebo lžou sami sobě do kapsy, takže buď zůstávají s tím, s kým to nemá cenu, anebo nejsou schopný si vážit a ocenit svýho partnera, a proto mu zahýbají...
...anebo prostě chtěj svobodu a volný pohyb, ale zároveň ty jistoty stálýho vztahu, a dohromady to někdy nejde... 😉

kyri
7. apr 2008

elis, klídek, však na to nemusíš reagovat, ne?
je tu dost jiných "tém", který by byly podle tvýho měřítka vhodný...

mně třebas tyhle témátka baví, protože mi pomáhaj si uvědomit spoustu důležitejch věcí ...

melory
7. apr 2008

tak, tak, tiez som sa dozvedela kopu veci, ktore by ku mne nedosli v teme prebalujeme deti.

maruschka
7. apr 2008

andrebeka,hm...takže, ked to tak zosumarizujeme-1 kamoška zrušila svadbu,11 nachytalo svojich manželov a frajerov....A vlastne ty si si ani neprišla pre dobrú radu od nás,,ty si nám prišla navrhnúť,aby sme vyskúšali svojich manželov.........Moja milá,veľmi pekne dakujeme za dobre mienené rady od takej """vysoko erudovanej odborníčky v tejto oblasti"""""......Ale manželstvo je o niečom inom,ako o preverovaní,upodozrievaní a podvádzaní.... 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄

A hlavne ty sa nám vysmievať nemusíš:Nejako ste stíchli.Viem, čoho sa bojíte.......... 🙄 🙄 🙄 -ako si to sama napísala.

Ja ti dám dobre mienenú radu:Dávaj si pozor,aby si pri tej svojej poradensko-sprostredkovateľskej činnosti neskončila v inštitúciach-- ružové domčeky popri cestách 😎 😎 😎 Tam potom môžeš rozsievať svoje múdre rady 😉 😉

A inak,dakujem ti za hlboké myšlienky na tento den 😉 😉

kyri
7. apr 2008

... pardon, "mě", ne "mně" 😅

melory
7. apr 2008

maruschka...tak potlesk pre teba...... 🙂 🙂 🙂

lila16
7. apr 2008

majka 35 - no je to národom za tým si stojím a ver tomu, že to nieje len jeden párik, tých párikov je viac len ako by som to povedala muž sa s tým nepochváli a ženská .... detto

lila16
7. apr 2008

elise: ona len túto tému načala a je na nás či v nej diskutovať budeme alebo nie tak, keďže je to situácia v ktorej sa aspoň každý druhá či o tom vie alebo nie /ak podvádza chlap/ nachádza tak by sa táto téma rozoberať mala ...

melory
7. apr 2008

podla statistiky nie sme na tom az tak zle ako taliani.

kacka.va
7. apr 2008

myslím, že nejde o národ, ale o jedince, kterých je takových mnoho.

lila16
7. apr 2008

baby kyri, elory súhlasím s vami... 😀 je nutné vedieť o všetkom

kacka.va
7. apr 2008

no hlavně mi některé slovní obraty andrebeky něco připomínají, co už tu bylo 🙂

melory
7. apr 2008

ved je to od nej mile, ze nas inspiruje sa zamyslat aj nad inymi ludmi

lila16
7. apr 2008

no kacka.va máš zrejme pravdu, pretože ja z hodou okolností mám švagrovú vydatú do talianska má o 10 rokov staršieho taliana a ich manželstvo je super no zo začiatku kým som mim nerozumela keď sa medzi sebou bavili tak som myslala, že jej stále nadáva ale teraz keď im už rozumiem tak viem, že u talianov je vysoká frerkvencia hlasu pri komunikácii my ju používame len ke´d sa hádame a oni normálne.

kacka.va
7. apr 2008

lila 🙂

lila16
7. apr 2008

no je to fakt...keď som bola u nich v ríme vo februári tak o 22 som v kúpelni počula krik od susedov hneď ma napadlo že ju mláti no keď som si začala prekladať jednotlivé slová tak som zistila, že sa len rozprávajú
😀

kopretina27
7. apr 2008

Andrebeka, a miluješ toho, s kým manžela podvádíš?

ivulinda
7. apr 2008

No jí nevím holky,ale myslím si,že to je nějaká blbost co tady psala,nevím jaký na to máte nazor vy,ale já si nemyslím nic dobrého...

yasminelle
7. apr 2008

Co mas robit? Ked nedokazes byt verna, manzelstvo neni nic pre teba. Ked TO mas tak rada, tak chod slapat chodniky, aspon si nieco zarobis.

Toto ma fakt uz vytaca taketo stupidne prispevky... 😖 To su uz naozaj vsetci taki bezcharakterni? Na toto uz ani neexistuje normalna rada.

majka35
7. apr 2008

yasminelle ... kľud ... čo ťa tak rozčúlilo? 😕 😀 😀