Nedokážem byť manželovi verná. Čo s tým?

andrebeka
6. apr 2008

Co mam robit ked nedokazem byt manzelovi verna?Nie je zly ale nerozumieme si stale sa hadame a ani nas milostny zivot za vela nestoji.Tusi moju neveru ale nic neriesi vrta mu to v hlave chce vediet pravdu ale u mna plati stare zname zatlkam.Zavidim vam zienkam domacim ktore su spokojne s manzelmi alebo sa len boja zacat od znova.Neviem co robit ved mame dieta no nemozem muza lubit ked podvadzam.

yasminelle
7. apr 2008

No co asi. Dalsia tema cislo xyz o nevere. Skratka som si len precitala nadpis a uz to na mna doslo 😝
A dorazila ma prva veta. Ze co mam robit, ked mu nedokazem byt neverna. Boooze...., sprav si uzol!!!!!!!!!😀

adal
7. apr 2008

baby, ja si myslím že tu niekto len provokuje, teraz písala do témy milenka, skúsme nereagovať a prestane, načo sa vytáčať 🙂

yasminelle
7. apr 2008

Teda verna som chcela napisat 😝

liana
7. apr 2008

tiež neviem čo tou otázkou vlastne chcela dosiahnuť. či to len zle naformulovala alebo ako. svoj "problém" rozoberá v každej téme o neverách a nepripadá mi to ako že by ju to moc trápilo, skôr akoby sa chválila 😒 No čo už, každý sme iný, máme iné potreby. Je len škoda, že problém ktorý chcela riešiť nepredostrela poriadne.

yasminelle
7. apr 2008

Nechcela som nikoho vytocit.

Vsak ona sa pytala na radu, tak som jej poradila. Tot moj nazor

stanka7
7. apr 2008

Niekto sa tu chcel asi pobaviť.

debra
7. apr 2008

jaaaj ale ste toho popísali na túto tému...som tu už dávno neb 😀 len sa mi to zdá úbohé,že si si určila tému a xcela pomôcť a teraz nereaguješ na názory...neviem o čo ti vlastne išlo??? 😒

liana
7. apr 2008

môžete zakladateľke poradiť aj v inej téme, napr ako ju nechápe manžel 😀

maruschka
7. apr 2008

yasminelle,klííííídek....dotyčná osôbka,už poprispievala aj do iných tém ohľadom nevery....Takže bud je morálne vybrakovaná osoba,alebo sa nám sem prišla pochváliť so svojím "remeslom" 😕 😕 😕

yasminelle
7. apr 2008

marusch: Ved ja som jej to hned odporucila, ze ked to ma tak rada, tak preco to nevyuzit vo svoj prospech a neprilepsit si financne. 😅

Uz som kludna, nebojte...

Idem si kuknut zoufalky 😀

maruschka
7. apr 2008

ja idem pozerať Panelák 😎 😎

Túto tému by už mohli aj uzamknúť..Aj tak hlavná aktérka zobrala nohy na plecia a dovi-dopo 😖 😖 😖

debra
7. apr 2008

jeeeežiš ved je panelak,idem aj ja....inak andrebeka je uz v inej teme...alebo temax ako tak sledujem,a nam sa nevenuje 😀 😀

kitty68
7. apr 2008

baby ja se furt snazim pochopit o co ji jde?

manzel - neni spatny, ma v nem zivotni jistotu, nelibi se ji spolecny sex

milenec - nema v nem zivotni jistotu, ale libi se ji sex s nim

a nase draha - chce aby si manzel nasel milenku, protoze ji trosku zere svedomi, ze zahyba

proc ale psala ten prispevek o poslani sms manzelovi od tajne ctitelky????????? na to js jeste nedosla, kdyz chtela poradit s jeji neverou ne s jeho

balsiger
7. apr 2008

si tu z vas zase nekdo dela srandu...

etuska
7. apr 2008

😀 😀 😀 presne tak Balsiger.Ze ju to este bavi 😒

kacka.va
7. apr 2008

kitty: ale ona navíc psala, že si ani po jiných stránkách s manželem nerozumí 😀

gabbi
7. apr 2008

Co s Tvojou neverou? MOje prababicka by Ti rekla, ze narezat na prdel a pridat prace at nemas cas rozmyslet nad kravovinama 😀

kristynaw
7. apr 2008

gabbi:😀

maja22
7. apr 2008

gabbi, trefné... 😀 😀 😀 😀

ketka
8. apr 2008

gabbi, tak myslím, že tohle je fakt to nejlepší zakončení tohohle tématu 😀 😀

adar
8. apr 2008

ahoj andrebeka

absolutne suhlasim s jjitulinou, presne to vystihla

Na vzťah sú dvaja, a keď niečo nefunguje je to chyba oboch ľudí. Otázne je či je to však len Tvoj pocit že niečo nefunguje /a hádky podvedome vyvolávaš, neuviedla si prečo sa stále hádate/ alebo to naozaj nefunguje a jednoducho k sebe nepatríte. A čo sa týka jeho praktík pri sexe, to si predtým nevedela, než si si ho vzala? Ozaj a o akej istote rozprávaš? Finančnej? Lebo o morálnej nemôže byť asi ani reč, keďže ho podvádzaš a on to možno tuší a nehovoriac o tom akú neistotu bude pociťovať Vaše dieťa keď bude vyrastať v takomto vzťahu. Podľa mňa si zamieňaš svoju " istotu " so svojou zbabelosťou alebo vypočítavosťou, prepáč 😒 A ak chceš odpoveď na otázku či sme všetky také šťastné a verné, tak za seba môžem povedať že áno : som verná a aj šťastná s jedným mužom. A to asi pre to že viem čo mám doma, vážim si to a nemám chuť pokaziť to čo som si tak krvopotne vybudovala /teda vzťah/ kvôli nejakej aférke /alebo chvíľkovej zaľúbenosti/. Ale záleží na Tebe aké máš priority a čo je pre Teba v živote dôležité. Otázne je či nedokážeš byť verná tomuto mužovi /z nejakého dôvodu, alebo preto že ho proste nemiluješ/ alebo nedokážeš byť verná žiadnemu .... ale to už je podľa mňa o inom.

Želám Ti čistú hlavu, urovnané myšlienky a hlavne aby si čím skôr na to prišla čo naozaj chceš a neubližovala ani sebe ani iným a hlavne Vášmu dieťaťu 😉

janulka7
8. apr 2008

Ahoj andrebeka.
neviem co tina to povedat pretoze mam pocit ze vies presne co od nas chces, alebo hladas medzi nami suhlas k tomu co robis.
Napisala si ze sa hadate, vies ono hadky niekedy su vyvolane preto lebo ty si si vedoma ze ho podvadzas a mozno ani tebe samej sa to nepaci a si tym podrazdena. Ze vas milostny vztah nie je ktovie co? nuz som za , ako napisali niektore baby ze to si musela vediet uz predtym. a ak aj nie, to sa da vzdy napravit. chce to len sadnut si a porozpravat sa o tom otvorene. urcite je nieco co sa vam paci v milovani obom a tou cestou sa musis vydat.chce to len trosku komunikacie a pojde to , samozrejme len v pripade ze ho milujes, ak ho nemilujes nema dovod ostavat v takom vztahu ani kvoli istote. A zabudni na myslienku ze budete manzelia a kazdy z vas bude mat na sex niekoho ineho. To moze fungovat vo filme ale nie v zivote. Kazdy chlap chce mat u terj svojej polovicky istotu ze je len jeho. Ak si nevies rady preco nevyhladas manzelsku poradnu, ak to nejde medzi vami dvoma urovnat . Vzdy je len otazka toho ci sa este navzajom milujete alebo nie. AK bude vo vztahu nedostatok lasky tak jediny kto tym bude trpiet je tvoje dieta.
A tiez si myslim ze ked mas istotu v manzelovi ale mu uhybas a napisala si ze nevymenis istotu za neistotu.tak ten tvoj priatel alebo ako ho nazvat asi nestoji za vela ked si si vedoma ze ti nemoze psokytnut istotu. ale aku istotu vlastne hladas? vies ide o to ze on si moze kludne mysliet ze ked si podviedla svojho prveho manzela kde je zarucene ze to neurobis aj jemu. preto budes pre neho len chvilkova zabava a potom cau a pa. a ty kvoli hluposti prides o manzela ktory simyslim o teba stoji. je to moj nazor a co si z tohto tu co sme tu vsetky popisali vezmes a co nie to je tiez na tebe.
aj ked baby myslim si ze ju netreba odcudzovat, lebo nevieme ako bys me sa zachovali v jej situacii. mozme si len mysliet ako ale len pokial nam vsetko klape .

oazapokoja
8. apr 2008

andrebeka,a ským podvádzáš manžela s tým ženatým o ktorom píšeš v inej téme? mám pocit,že tu len pobehuješ s témy na tému a potom sa neozveš!

lucenek
8. apr 2008

no mě ještě napadlo, že andrebeka tady chodí často...jenže chce se svěřit někomu s problémem, ale neřekne to kámošce a chce to řešit zcela anonymně..proto si založí druhý nick...a je tak napůl schovaná, bojí se o svou identitu aby jí kamarádky z jiných diskuzí nepoznaly.....
upřímně já mít nějaký problém, který bych potřebovala ze sebe dostat a netroufla bych se s tím svěřit kamarádce...tak to anonymně udělám taky tak....
Ale nešekej andr...že tě za to budem plácat po rameni, jaký si to uděláš takový to máš....aůlev ést dvojí život....si myslím, že to nejvíc idnese tvé dítě ☹

mery.maja
8. apr 2008

Andrebeka no precitala som si to tu a musim sa priznat dost ma to pobavilo 🙂 Tie reci o tom dobrom a zlom sexe,o istote a neistote a nakoniec tie tvoje rady ako si mame preklepnut svojich manzelov. 😀
No taketo preklepavanie ako si to nazvala je podla mna od veci pretoze ked som niekomu pred oltarom slubovala vernost a on ju sloboval mne tak k tomu tusim patria aj take malickosti ako dovera,uprimnost,laska,oddanost a podobne( ak tebe niektore tieto slova nic nehovoria rada ti o nich porozpravam a vysvetlim stací povedat).No lenze tebe chyba hlavne zrejme odvaha.Ak niekoho podvadzas znamena to ze podvadzas sama seba a dost ak to aj mozno teraz nieje vidiet ale casom urcite bude trapis svoje dieta.
Tie rady si radsej nechaj pre niekoho komu sa nebudu zdat smiesne,pretoze smiesne a ubohe to je a mam dojem ze ty to aj vies len si prisla sem a cakala si ze ti tu budeme vypisovat ake si chudatko a ze je vlastne dobre ze podvadzas manzela ale si na omyle je to uplne zvratene.
Bud mu na rovinu povedz ze ho nechces,ze sex s nim je o nicom a ze mas niekoho ineho ale netahaj ho za nos je tu obohe a trapne.
No a na margo toho ze sa sem neprides ani vyjadrit.... 😀 ved sa pod trosku obhajovat trosku viac o tom povedat hmm co ty nato?alebo mam naozaj uverit tomu ze to je len provokacia nejakej pubertiacky co od dobroty nevie co so sebou?? 😉 😀 😀