Nedokážem byť manželovi verná. Čo s tým?

andrebeka
6. apr 2008

Co mam robit ked nedokazem byt manzelovi verna?Nie je zly ale nerozumieme si stale sa hadame a ani nas milostny zivot za vela nestoji.Tusi moju neveru ale nic neriesi vrta mu to v hlave chce vediet pravdu ale u mna plati stare zname zatlkam.Zavidim vam zienkam domacim ktore su spokojne s manzelmi alebo sa len boja zacat od znova.Neviem co robit ved mame dieta no nemozem muza lubit ked podvadzam.

mirka414
7. apr 2008

cakas,ze ta pochvalime 😒 hmmm,zaujimave ja mam chut kazdeho co podvadza zbycovat a nasolit...je to svinstvo a hlavne ked su tam aj deti 😠 😠 takze dakujeme za rady a chod si po radu na taku ulicu...myslim,ze vies kam.

katy1979
7. apr 2008

aiculka nemyslím si že je to nejaká pubertáčka a ak áno tak nech sa niečo naučí. Píše pod novým nickom aby ju nikto nepoznal. Takýchto tem tu už bolo viac a kto chcel spravil si nový nick a tam vyšiel s pravdou na povrch.
Takých ludí je tu určite viac čo niečo podobné zažilo a zažíva.
Baba jednoducho momentálne nevie čo chce. Nevie pochopiť samú seba.
Nie je to o tom že čo chcela počuť? Teda odpor k nej a pohrdanie.
Potrebuje pomôcť, troška posunúť aby pochopila všetok ten chaos čo v hlave má.

kacenka dakujem za tvoj súhlas. Aspon niekto.

vzniknú tu dve strany pre a proti.

vladkaz usudzujem tak podla vacsiny reakcií. Samozrejme sú tu aj svetlé výnimky.

vladkaz1
7. apr 2008

Tak, tak ,ale ona pisala preto ,ze chce radu tak musela pocitať s tým ze budu aj iné názory na vec a nie že sa tu niekto pustí do niekoho len preto že jeho nazor sa nestotoznuje s mojím.Ja mam stoho divný pocit.Každopádne každý je strojcom svojho šťastia.

vavka33
7. apr 2008

Ja som nedokazala byvalemu klamat,preto som sa rozviedla.

jana.1
7. apr 2008

aha.. tak tady už se zas nediskutuje, tak to jsem nemusela nic psát.. no jooo 😀 😀 😀

katy1979
7. apr 2008

ano nenka mala som podobný problém. Minulosť nezmením ale budúcnosť áno. A o tom to je. Nemám sa prečo hanbiť za svoju minulosť, pretože to čo sa stalo sa stalo a po dlhom rozmýšlaní a hladaní samého seba som zistila o čom to celé je.
Takže som rada že mám svojho mužíčka aj ked občas problémy sú. Ale určite ich už nebudem riešiť všelijakými zákulisnými akciami.
ináč zaujímavé že si ma pamatáš z tej temy.

katy1979
7. apr 2008

ja už miznem z týchto tem.

vavka33
7. apr 2008

Katy,ja som nemusela ani rozmyslat,stacilo mi najst toho spravneho chlapa,s ktorym chcem prezit zvysok zivota a viem,ze by som nic podone ako v minulosti neurobila.

nika70
7. apr 2008

No hlavně je hodně jednoduché někoho odsoudit.....já vždycky říkám, že nikdo neví, co mu život přinese. Můžete si stokrát myslet, že zrovna ten váš život bude krásný a bez mráčků....a ono to nedopadne.... Každá do toho jdeme s ideály, ne vždy se nám splní.

vavka33
7. apr 2008

Nika,pekne napisane a pravdivo.

debra
7. apr 2008

ano pripajam sa k nike...baby ale ste toho popisali,nestacim sa cudovat 😕 a hlavne nestacim to vse precitat... 😲

melory
7. apr 2008

nika to ano, to je jasne, ze skusky v zivote su, ale kazda silna zena oddola. takze k zakladatelke tejto temy len tolko, nech sa posilni.

nenka83
7. apr 2008

Nika pravdu pises, ale precitaj si aka je arogantna. keby ju to aspon mrzelo. ved ale co? ved tak podviedla? ale preco s nim aj nadalej zije a ublizuje mu? a nepriamo aj svojmu dietatu???

vavka sama pise ze nedokazala ublizovat tak sa rozisla, to je spravne, tam by som ju ja nesudila. tuto sudim lebo podvadza a ublizuje nadalej.... bez toho aby sa rozhodla...

nenka83
7. apr 2008

Kati jasne ze pamatam, na take veci nezabudam.... 😔

zuzula28
7. apr 2008

andrebeka, je nás tu našťastie viacej takých, ktoré máme zatiaľ šťastné manželstvo...takže žiadne žienky domáce, ktoré nemajú odvahu zmeniť svoj život...proste sme spokojné, lebo máme dobrých mužov...samozrejme nie dokonalých ( viď: záhadný muž 😀 ). A sú tu aj mnoké baby, ktoré mali dosť guráže zmeniť svoj život, keď cítili, že "tadiaľ" už cesta nevedie 😅 . Sama dobre vieš, čo máš robiť, aby si z toho nevyšla ako...

debra
7. apr 2008

mne sa zdá nefér,že mi sa tu ideme upísať a andrebeka nič,nereaguje....tak neviem čo si o tom myslieť,o tej jej probléme...či je skutočný....andrebeka prečo nič nenapíšeš??? 😖

melory
7. apr 2008

debra ved to uz nieje ani tak o nej ako o nas...tak pisme.

bellasandra
7. apr 2008

Divné vztahy su vo svete 😀 keby kazdá z nás mala byt taká chytená a toto robit muzovi co ty -------- vsak bud sama, načo zijes s chlapom , ked ho nechces ? Zober dieta a zi si svoj zivot 🙄

debra
7. apr 2008

a veru tak píšme,aj tak nemám čo robiť,ked von prší a malá spí a mám poriadené,tak čo.... 😀

marse
7. apr 2008

nerozumiem veci, ze na jednej strane s nim chces byt koli istote, ale na druhej si s muzom nerozumiete hadate sa a ani milostny zivot nestoji za nic. mne by takyto vztah kde sa hadam a pod. velku istotu nedaval. To mi pride ako postavene na hlavu a trocha si to odporuje. tak bud chcem manzelstvo zachranit alebo sa na to vykaslem a radsej pojdem s tym s ktorym mi je dobre po kazdej stranke...Pripada mi to ako keby si chcela mat americky model manzelstva...volny vztah budete spolu ale prakticky si kazdy zije svoj zivot. Pises ze je tu aj to dieta, nehnevaj sa ale ked to mali ked bude vacsi pochopi a uvidi akoziju jeho rodicia, zrejme ani jemu nebude vela hovorit vo vztahoch slova ako dovera a vernost. Sorry to je len moj nazor

marse
7. apr 2008

a este ja byt tvojim muzom tak sa na teba akurat tak vy....m 😒

debra
7. apr 2008

a viete čo???u nás má jedna také zvláááštne manželstvo....no ona žila v manželstve,a podvádzala muža,všetci aj on o tom vedeli,a nič sa dlho nedialo...až raz bolo počuť,že sa rozviedli...a teraz???sú opat spolu,hoci su rozvedeni,a klape im to lepsie jak v manzelstve....sila,cooo??? 😀

liana
7. apr 2008

andrebeka - keď podvádzaš asi vieš prečo. hľadáš inde to, čo si u manžela nenašla. možno máš aj iné chute, veď každý sme nejaký. len žiť s neverou sa asi vkuse nedá. tie výčitky ťa trápia, keď nie kvoli mužovi, tak kvôli dieťaťu. skôr asi uvažuješ čo bude ak sa to manžel dozvie, nie? osobne mám z tvojich príspevkov pocit, že ani manžel ti najskôr nie je verný, len by bol rád, ak by si ty jemu bola. alebo je to tvoja odplata jemu, že ťa podviedol?

môj vzťah je napríklad o silnej dôvere. on verí mne a ja verím jemu. a poznáme sa, vieme prečo sme spolu a vieme kedy by sa náš vzťah skončil. ja a ani on nie sme odkázaní na to, aby sme si robili naprieky a chceli sa za každú cenu nachytať pri nejakom podvádzaní. a ver tomu, že obaja máme príležitostí až až.

andrebeka
autor
7. apr 2008

Ja vam uz nemam co pisat.Nepochopili ste ma az na male vynimky.papa

debra
7. apr 2008

andrebeka a prečo asi ťa nepoxopili???lebo si nám to nijako nevysvetlila...no ale to je už tvoja vec 🤐

burina111
7. apr 2008

hádam si andrebeka nečakala, že ťa niektorá z nás za to pochváli alebo sa prikloní na tvoju stranu. prepáč ale je to dosť zvrátené, minimálne veľmi veľmi odklonené od normy ☹

nenka83
7. apr 2008

andrebeka idkaj sa uspokojit s drahemu, ak ich mas viac tak aj k vsetkym, oni ta urcite vypocuju, no az po....., ... a vecer hajiky s dobrym pocitom. 😎

haluskacz
7. apr 2008

jedina odpoved na otazku "co s neverou", ktera me napadla, je prestat. A zacit se zajimat o to, proc to v manzelstvi neklape a zacit resit priciny. Pokud to tak nechces, tak mi neni jasne, proc otazku pokladas. Ano, pak by bylo jeste jedno reseni - rozvest se. Ale doporucovala bych napred zkusit to prvni.

kacka.va
7. apr 2008

andrebeka: ty tvoje rady jsou úplně zcestné. Co jako čekáš, že když podvádíš manžela, tak ti tu budeme přitakávat, že k tomu máš určitě důvod? Já neschvaluju jakoukoliv nevěru, takže můj souhlas s tím jak se chováš nečekej. a jak jsi psala, na vině jsou opravdu většinou 2 a ne 1, ale pak by to taky oba měli řešit a nebo jít od sebe.

sakmis
7. apr 2008

Ahojte, ja som si to tu cele precitala a musim povedat, ze vobec ale vobec nerozumiem co na taku otazku odpovedat. Osobne si myslim, ze ked podvedie zena je to ine ako ked podvedie muz. Zena dava do toho aj cit...ci si to chce alebo nechce priznat. Casom sa o prejavi. Takze pokial podvadzas svojho manzela....hmmmm..asi ho nemilujes..alebo ano? Alebo milujes oboch? Alebo ta to len s nim nebavi v sexe?? Preto to robis? Tomu moc neverim....aky je si musela vedet uz pred svadbou...
😅