Nedokážem žiť so svokrovcami. Čo mám robiť?

sany2006
4. júl 2007

ahojte. som uz zufala. mam 8 mesacneho syna a uz rok byvame u svokrovcov. do vsetkeho sa staraju kam idem, kde som bola, snazia aby si marek vsimal len ich. myslia si ze vsetko vedia najlepsie. mam sto chuti im uz nieco povedat ale nemam odvahu. su uz na dochodku takze ich mam stale na ociach. najradsej sa zavrem s marekom v izbe a ked otvorim dvere uz sa trepu do izby na nim. na vlastne byvanie nemame a neviem kedy budeme mat. hrozneeee...

mirka414
19. jan 2010

vinka to nieje o stasti...ja som len dostala dobru skolu zivota,ked som pracovala v nasom rod.podniku v bare,boze tam som si vypocula..tam som sa naucila trpezlivosti,priebojnosti a hlavne ignoracie ale aj Tolerancie.u nas bol so svokrom mozno aj problem alebo moznoze prave vyhoda jazykova bariera,ze vymena nazorov nas stala vela casu a energie a tak sme radsej mensie konflikty riesili skor s humorom...
ina stranka je ak si svokrovci a deti navzajom medzi sebou od zaciatku len ublizuju a nenavist len prehlbuju potom sa ta priepast len zvacuje a nieje moznost vratit sa koli konfliktom a ublizovaniu na zaciatok...potom to naozaj nieje mozne ale potom je jedine vychodisko a to odist.