Nemám chuť žiť. Urobila som strašne zlé rozhodnutie

10. dec 2021

Mňa nič nebaví. Najradšej by som na tomto svete ani nebola. Urobila som strasne zle rozhodnutie. Znicim nim cely zivot sebe aj mojej rodine. Niesom ani dobra mama. Mame zle vztahy v rodine, nemam oporu v nikom. Uz to nechcem dalej znasat.

panizima
10. dec 2021

Pokus sa urobiť nápravy zlých rozhodnutí. Pre deti zostaneš stále mamou, nech si akakolvek

zmrzlinka2021
10. dec 2021

Je take prislovie, ze ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa navari.
Skus zanalyzovat tvoju situaciu:
- je mozne zmenit rozhodnutie
- ak áno ako? - sprav to
- ak nie, co mi ostava? mozem zmiernit dosledky?

A co je pricinou zlych vztahov v rodine? konkretne osoby?

mabenn
10. dec 2021

by si sa divila ako dobre by sa ti zacalo zit, kebyze par takych zlych vztahoch odstrihnes od seba

midka
10. dec 2021

bud konretna, pises prilis,, vseobecne frazy.....

veltraud
10. dec 2021

Ziadne rozhodnutie nie je zle, je take, ake v tej chvili ma byt ;) a ked uz raz rozhodnutie spravis, ovplyvnis nim mnoho veci. Nevies, ako by sa veci vyvijali, ak by rozhodnutie bolo ine. Takze sustred sa na pritomnost, ktora ovplyvnuje buducnost. Minulost, ani rozhodnutia v nej nezmenis, darmo sa trapit

mamamoni
10. dec 2021

Všetci robíme aj zlé rozhodnutia......a to či bolo ozaj zlé sa ukáže až časom......A nikdy nehovor/nepíš že ,,nemáš chuť žiť" boli ľudí,čo žiť veľmi chceli,ale nedostali šancu....

ckatka
10. dec 2021

Ja sa cely život riadim základnou otázkou:
Môžem s tým niečo spraviť?
Áno -urobím to
Nie-pustim.to z hlavy.
Vybavene.
Život je príliš krátky na to, aby sme sa trápili vecami na ktoré nemáme dosah.

denkatn
10. dec 2021

ked si zla mama stale to mozes zmenit a pokusit sa byt dobra mama. len musis zistit co to je, lebo moc sa obetovat pre deti tiez nie je dobre. teraz sa uci, ze treba byt dost dobra mama, nie dokonala. nikto nie je dokonaly, ani ked vonku vidis dokonalu matku, tak je to len zdanie. tak si teraz povedz, deti ma potrebuju aj ked okolnosti su take ake su, budem sa snazit byt dost dobra mama. a zacni tym ze budes dobra na seba, bud k sebe laskava. lebo aj to deti obkukaju. robis co mozes..

karolinakr
10. dec 2021

Chceš sa zabiť?

marca12
10. dec 2021

Ziadne rozhodnutie nie je zle. Kazde rozhodnutie nas ma niecomu naucit. Aj prechadzka peklom ta posilni. V danej chvili si myslis,ze je to koniec sveta,ale o oar mesiacov uvidis,ze vies ist dalej. Neviem,co take strasne si podla teba musela urobit,ale vsetko sa pre nieco deje. Aj ked velakrat nevidime vyznam,po rokoch si povieme,ze tak to malo byt na nasej ceste.