Nemám život ako som si predstavovala

fiona27
28. dec 2014

Ahojte baby.
Prestava ma bavit zivot s mojich mm a vobec zivot aky vediem.Kazdy den ho musim upozornovat stale dokola na to iste a som s toho fakt vycerpana a nebavi ma to.Niekedy mam pocit,ze nemam len jedno dieta ale rovno dve :(.On (moj mm)sa nevie spravat v spolocnosti a vlastne vobec.Ked sme v spolocnosti spara sa v nose,grga,prdi :( Moze vam to prist smiesne ale predstavte si,ze to mate denno denne.Ked ho na to upozornim len sa hadame.Niekedy mam pocit,ze jeho pardon za vyraz jeho susne su vsade.Ked vidim kamaratky,sestry akych maju pozornych,vsimavych,slusnych partnerov tak len ticho zavidim.Ich chlapy sa pekne obliekaju a tomu mojmu nezalezi na tom co ma na sebe.Keby bolo na nom tak chodi obleceny v komunistickych sustiakoch.Dokonca na zaciatku nasho vztahu som mu musela vysvetlit,ze je dolezite si umyvat zuby....Fakt neviem preco som s nim,ked mi tolko veci na nom vadi.Keby sme nemali dieta tak sme spolu uz asi neni.Chcela by som ho zmenit,ale preco!Nemam naladu stale niekomu nieco hovorit,aby nieco spravil,ked niekto by to robil automaticky.Niekto iny by si ma nedoberal pred rodinou.Niekto iny by mi mozno povedal ,,zlato pomozem ti?"alebo ,,milujem ta milacik"a uprimne zo ♡niekto iny by mozno nedovolil,keby ma fakt uprimne miloval aby som plakala koli nemu.
Rozviest sa nechcem.Nemam na to naladu,lebo som fakt vycerpanaa a tak ci tak kam by som aj isla.Hovorievam si,ze mozno ked po materskej pojdem do roboty,ze sa znova zamilujem do niekoho ineho koho stretnem mozno v praci.
Riesila som s mm aj manzelsku poradnu teda skor volala som ho tam ale on o tom ani pocut nechce.
Neviem co sa to somnou deje.Stale si vsimam okolie a mojou chybou je,ze zavidim a porovnavam.Potom som nervozna,nestastna a s manzelom sa hadame.Jasne,ze mam svoje chyby.Ved kto ich nema.A podla mna kazdy si vsima svoje okolie a tiez si raz za cas povie ta sa ma.
Ani neviem co od tohto prispevku ocakavam asi to potrebujem len zo seba dostat,ked nemam komu ved naco aj budem svoje okolie otravovat mojimi problemami.
Mate aj vy doma pardon za vyraz takych ,,sedlakov"?.
On mi hovorieva,ze ma miluje,ale ja to tak vobec necitim.Necitim,ze to mysli uprimne.

mawka
29. dec 2014

@tinka323
@majka35
uz ste sa na mne odbavili, tlieskam 🙂 🙂 bravooooo... stastny novy rok, dievcence 🙂
ach boze, boze 😀

tinka323
29. dec 2014

@mawka si precitaj najskor svoj prispevok, kto sa na kom odbavil, to si mohla radsej zapriat stastny novy rok miesto toho rypania. Dakujem za prianie, som rada, ze tu nemusim riesit svoje sukromie a cakat postrehy od takychto zien, ktore viac ublizia ako podporia.prajem Ti viac empatie do Noveho roka.

sosanna88
29. dec 2014

@fiona27 ale inak...nechcem davat dementne rady, ale zufaly clovek robi zufale ciny..
ja osobne by som skusila to co tu uz odznelo...neumyt sa, nestarat sa o seba (samozrejme docasne len aby pan manzel videl), veselo prdet, grgat a este sa aj rehotat...:D
a uvidis ci to s nim pohne a ci sa uvedomi...ak nie, prchala by som. predpokladam, ze nemas 70rokov aby ti to uz mohlo byt jedno. a zit s clovekom z ktoreho sa mi zaludok dviha...to je na co dobre?
ak je kompletny tak to prve zaberie...uz som zazila, v blizkom okoli podobnu situaciu. bolo to len s prdenim. proste manzel prdel kade chodil a zena mu furt dohovarala, on nic, ze sak si nenecha bok vyvalit. tak zena reku dobre...ked volnost tak volnost. zacala aj ona zvesela, najprv sa rehotali ale postupne mu to zacalo vadit. tak sa dohodli, ze jeden pred druhym prdet nebudu a hura slava! 🙂

tinka323
29. dec 2014

@sosanna88 tlieskam, ja to tu tiez nechapem.

sosanna88
29. dec 2014

@tinka323 to chore vrany suvix.

monicka28
29. dec 2014

@fiona27 :D az na tie susne a prdenie ako by si pisala o mojom :D

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monicka28
29. dec 2014

@mawka ou nie si ty nahodou pani slovencinarka ak si dobre pamatam??? preco rypes ked tu zeny cakaju oporu v tazkej situacii?

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adri266
29. dec 2014

@fiona27 nechapem nazov temy, ale ok. Vsak zivot sa nekruti len okolo chlapa, ci?

teraz k veci. Spoznala som svojho manzela, bol super, zabavny, pozorny, romantik, zalubila som sa strasne. Zaciatky boli ako vsade krasne. Po case som si ale vsimla jeho jeden zlozvyk. Namiesto vysiakania si nosa nim stale potahoval. A ja som na take veci dost citliva., Tak som ho pekne upozornila. RAz, dva x, milion x. Nechces vreckovku, milacik? S usmevom, bez zvysenia hlasu. A predstav si, ze po roku sa dostavil vysledok, prestal s tym.

Tak sa skus zamysliet nad tym, ako sa k nemu chovas Ty. Ziapes na neho? Zazeras? Mozno prave Tvoje nemile sposoby, akymi komunikujes aj tu, sposobuju to, ze on sa este viac zatne a bude Ti robit prieky.
Skus najprv zmenit svoj postoj k nemu a mozno sa on zmeni tiez.
Daj si na to dajme tomu 6 mesiacov. Ak sa to nezlepsi dovtedy, tak by som naozaj rozmyslala nad tym rozchodom, lebo pary si zvyknu liezt na nervy coraz viac. A zbytocne deti vystavite atmosfere nervozity.

sosanna88
29. dec 2014
sabina1975
29. dec 2014

@martinusik91 sorry ja nechapem zeny naco si zoberu chlapa ktory sa im hnusi a myslia si ze ho zmenia moj manzel nieje dokonaly ale ani ja nie som a nechcem ho menit bo ho milujem aj s jeho chybami uz 23 rokov a nejakeho dokonaleho nagelovaneho nastailovaneho pajaca by som nechcela

minnie55
29. dec 2014

strašná diskusia...panebože, toľko nenávisti a urážok...až sa mi všetky chlpy na tele zježili...

maria1989
29. dec 2014

@mawka čo si taká nabrúsená? 😉 požiadal ťa predsa len ten tvoj o ruku? 😅

majka35
29. dec 2014

@mawka odbavila na tebe? preboha, to nemyslíš vážne... aj ja tlieskam tvojim nechutným príspevkom 😝
všetko dobré do Nového roku 🙂

sense
29. dec 2014

nuz koho si si vzala tohi mas....zeny dufaju ze sa manzelstvom muzi zmenia a muzi dufaju ze sa zeny nezmenue...

janinah
29. dec 2014

@adri266 s tým poľahovaním nosom robila moja svokra,som myslela,že pupence z toho dostanem,brrrrr...a potom svokra zomrela a môj syn v 5r. to začal robiť tiež,som myslela,že reinkarnácia 😀 dosť skoro sa zistilo prečo,dostal lieky na alergiu a bolo po zlozvyku,našťastie.....

adri266
29. dec 2014

@janinah moj manzel to stale zvalovat na nosovu priepazku, ale e eee, bol to jednoducho len zlozvyk. Inak, z casu na cas to robi aj svokra, takze aspon viem, skadial ten zlozvyk nabral manzel 😠

natalym
29. dec 2014

@adri266 Inak to neznášam ani ja. Našťastie to ten môj nerobí. Má iné. Dotyčným podávam vreckovku.

domak2
29. dec 2014

Podla mna ak by si ho naozaj milovala, mohol by nosit na hlave hovno miesto ciapky a nevadilo by ti to, ak nie tak ti bude vadit aj to ze dycha. 😀

ivivaiveta
29. dec 2014

@domak2 ze hovno miesto ciapky 😀 kapem od smiechu...v zime este budis, ale v lete sa to moze roztapat, takze kulich by uz z toho nebol 😀
ale nie, vazne 🙂 to je jedno, ci uz zena alebo chlap, je jedno ci ide o hygienu alebo ine veci, ked ti to robi stale, tak to casom zacne kvapkat na mozog...a fakt je zle, ked sa musis za svoju polovicku v spolocnosti hanbit...na stretavke sa spoluziakova zena normalne za stolom hrabala v nose a on nic 😅 ..tak ti si sadli, to mas rozne 😎..ja si ale taku bezhranicnu lasku, ako ty opisujes predstavit neviem...to snad len naozaj ze jednemu vadi to,inemu to...

blahowoman
29. dec 2014

@fiona27 to co mas za blbe reci,ze dokazem zbalit aj tvojho dokonaleho manzela ( ak ovsem nejakeho mas? ) ty si normalna?????? Bud si uz uplne mimo,alebo ja z toho co si citam tvoje odpovede neviem co mam mysliet. Chlap ktory v spolocnosti negrga a nevybera si šušne nemusi byt dokonaly,len je slusne vychovany. A ako tu uz jedna pisala ,nam to chlapi nerobia,lebo sme mali otvorene oci pri vybere partnera. Rozvadzat sa nechces-nemas na to nervy. Ale ked ta bude šukat niekto iny,ked sa PARDÓN zamilujes,tak vtedy na to nervy mat budes? Pisala si,ze dietatu otca vzat nechces,ale ked sa zamilujes,uz ti to nebude vadit???? Si čudna!

mawka
29. dec 2014

@blahowoman no presne. clovek tu napise nieco narovinu a ostatne tu moralizuju. presne toto som tym chcela povedat aj ja a zbehli sa tu na mna ako supi.

a ostatnym odkazujem, ze nie, nie som slovencinarka, nie som vydata, nemusim sa ventilovat na konikovi a nemam problem vyjadrit svoj nazor. co sa tu o mnohych povedat neda, zmenene nicky, cista falos. ja som tu x razy vysla s kartami von. ja sa za svoje zlyhania a omyly nemusim schovavat za iny nick a vymyslat si ubohe temy.

kiwi82
29. dec 2014

Ked ho jeho mama nevychovala za 20-30 rokov, čo s ním žila, tak ty ho za tých pár rokov čo ste a budete spolu isto neprevychováš :( žial. Ak s ním chceš zostať, tak sa zameraj na jeho kladné stránky. Povedz si, že si mohla dopadnúť aj horšie, nebije ťa, neožiera sa, nehrá automaty....

katarina002
29. dec 2014

áno, súhlasím so sunshineka. Svojím spôsobom aj ja mám doma niečo podobné :D Tiež som veľa vysvetľovala, hnevala sa, kričala a plakala a myslím, že je to už podstatne lepšie (napríklad tieto sviatky som dosť riešila manželove "voňavé" nohy a ponožky - našťastie sme kúpili už nové topánky :D :D). Tiež keď je najhoršie, spomeniem si na všetky mužove dobré vlastnosti :D. Je dobrý ocino, každý deň mi povie, že ma lúbi, nebije ma a nenadáva mi. Tak čo tam po pár prdoch :D :D Inak tiež sa obliekal všelijak, než sme spolu začali chodiť, ale sem-tam som kúpila nové rifle, svetrík, pochválila ho ako mu to pristane a už je to ok.

martinusik91
29. dec 2014

@sabina1975 neviem teda s coho si pochopila ze ja mam doma takeho pajaca 😀 ja som s mojim 6 rokov neda sa to porovnat s vami ale tiez mame obaja svoje chyby aj napriek tomu sa milujeme a nevymenila by som ho aj napriek tým chybám vedela som uz pred svadbou aký je aké ma chyby a aj napriek tomu som si ho zobrala podla mna aj o tom je laska ze milujes toho druheho napriek jeho chybam.Samozrejme v urcitých hraniciach.