Nemôžeme mať sex. Rozpadne sa nám manželstvo?

didiana_di
5. mar 2008

ahojte...kedze som rizikova tehulka mame prisny zakaz sexu...lenze moj manzel ma na chut uz dolho...mam pocit ze ked nebude mat sex tak sa nas vztah rozpadne...
vazne neviem ako dalej

susik77
5. mar 2008

a co tak oralny sex? 😉

julia225
5. mar 2008

alebo skuste umelu ciku.... 😅

panterka
5. mar 2008

my si to už taky "užíváme" druhý těhu, MM mě neopustil a já myslím, že ani neopustí 🙂 je to stejně jeho miminko jako moje 😉 naopak prcka mooooooc miluje 😵

susik77
5. mar 2008

juli: a co tak umelu pannu 😀 😎

julia225
5. mar 2008

😀

susik77
6. mar 2008

inak vcera sme sa na tej umelej cike s manzelom narehotali 😀 😀 😀

julia225
6. mar 2008

ja som sa rehotala tiez, ked som to pisala... no tak ale co... mozno prave ONA zachrani ich vztah... 😉 😝

kukona1
6. mar 2008

didiana bud rada že si doma a nie v nemocnici /ja som bola celé tehotenstvo v nemocnici/ a obštastnuj svojho manžela aby si náhodou niekam neodbehol 😀 k inej...lebo potom ked bude dieta tak možno už nebudeš mat dlho ani čas na sex aj keby si chcela-dieta ta vyčerpá... 😝
nehovorím z vlastnes skúsenosti 😀 moj manžel každý den chodieval z roboty za mnou aj 3 hodiny bol pri mne a potom domov / svokra býva s nami tak mi ho strážila/ 😀 😀 😀
ale to záleží iba od muža...ten moj sa tešil na bábatko tak to prežil.... 😎

adetka
6. mar 2008

aj my sme mali dlllhokansku pauzu... kvoli rizikovemu tehotenstvu (pred Mimi som mala 2 MA)... a manzelstvo vydrzalo... dokonca pauzu pocas tehotenstva navrhol moj manzel skor, ako mi ho zakazala gynekologicka 😅 ... a po porode som kvoli dotrhaniu mala strach este asi pat mesiacov... takze prestavka zhruba 15 mesiacov... a manzel to vydrzal... a teraz ho mavame tiez iba tak raz, za mesiac, sest tyzdnov... ked mam chut, a mala spi, je manzel v praci... a vecer som neskutocne unavena 😒 ...

zuz11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mixka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mixka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka414
6. mar 2008

trosku ma vie dozrat my zeny nosime brusko co niekedy zmeni nasu postavu a kojime sme viac neskor priputane doma a reci ako moze sex rozbit nase manzelstvo sa mi protivia co by tak este od nas ty nasi chlapy chceli?neskor je aj antikoncepcia viac menej tiez iba na zene 😠

julia225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marya
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mouse
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka414
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marse
6. mar 2008

podla mna nie je o com, ked ta miluje a chce mat zdrave miminko tak to vydrzi rovnako ako ty. aj my mame zakaz od zaciatku tiez sme rizikovi ale zijeme. ved sexu bolo a aj bude este tolko ze potom bude prosit aby som uz ho nechala tak 😀 podla mna je to hlupost. ty radsej mysli na seba a to male. 🙂

ygreen
6. mar 2008

To můj manžel hned hlásil kamarádům, kteří jsou čerstvě těhotní, že RUKA a INTERNET to jistí 😀 😀 Má zkušenost, páč já na to 6 měsíců neměla ani pomyšlení.
Je vidět, že ten chlap nemá co dělat a nudí se. Tak ho trochu zapřáhni, ať se taky trochu unaví. Přemíra energie je sviňa 😀 😀

ammalka
6. mar 2008

No já tedy nevím, ale manžel byl v tomhle skvělej, když jsem nemohla /zakázal mi to dr./ tak po mě nic nevyžadoval, prostě mě k ničemu netlačil a jak jsem dostala chuť a škádlila ho, tak nebyl proti, prostě na první impuls čekal ode mě on. Teď už máme 2 měsíčního šmudlíka a je vše OK.

ygreen
6. mar 2008

ammalka: přesně. Manžel taky nic a čeká až dostanu chuť já a začnu. Taky má trochu obavy. Ale první 3 měsíce byl z toho našeho těhu tak vykulenej, že na to ani nepomyslel 😀 Je to zlatíčko. Vždyť to uteče jako voda 😉
Ale mít doma nějakýho sexuálního loudila či maniaka, tak mu asi pořídím ňáký dvd ať se jukne a zabaví sám. Ale je to snad dospělej chlap, který za A) musí pochopit rizika a zákaz MUDra za B) snad si zvládne chvíli šmudlu obstarat sám a za C) nebude stresovat manželku výčitkama. Jestli to nezvládne, tak je to BLB.

kacerka
6. mar 2008

Sorry, ale fakt nechápu, co se tady řeší. Jestli není chlap schopnej pochopit, jaké riziko může sex pro to rizikové těhu být, tak bych se silně zamyslela, koho jsem si to vzala a s kým teď čekám dítě. My jsme měli po dobu mého těhu taky sex jen párkrát (byla jsem riziková) a ještě teď nejsme s frekvencí v zajetých kolejích (člověk je prostě unavenej). Ale že by mi manža vyhrožoval rozvodem, to ani náhodou . . . . Je to smutné, jak někteří muži přemýšlí 😖 😕

ammalka
6. mar 2008

ygreen - fakt jsem se pobavila - šmudlu!!! 😀 😀 😀

ygreen
6. mar 2008

😉

susik77
6. mar 2008

ja to tiez nechapem...chlap akoze ide riskovat zivot vlastneho dietata len aby si urobil dobre? 😕
to asi ma postoj k tyomu tehotenstvu, ze to bola len nehoda 😕

mirka414
Odpoveď bola odstránená
Zobraz